Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

  Shikime 3,138,459

FIFI OFFICIAL

13 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
fifi.official.fr
Follow Bruno on IG:
iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

Komente
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff 3 orë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Emil Ahmeti
Emil Ahmeti 7 orë më parë
Filloi dhe fifi me nxierr shalet 🙈
Artur Fetah
Artur Fetah 9 orë më parë
Bravi super kenge shum bukur👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏
ambra A
ambra A 10 orë më parë
Keng e bkr por Albani hit different this year
Dona Dona
Dona Dona 14 orë më parë
Sa këngë e Mir shum her e ndegjojë Suksese 👏
Mola noka
Mola noka 14 orë më parë
Kenga me e dobet e Florit .Nuk ka lidhje fare melodija e strofes me refrenin .Interpretim shume i bukur i Fifit dhe Bruno .
Cassie
Cassie 17 orë më parë
Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁
Tingeltangel Bob
Tingeltangel Bob Ditë më parë
e dexhova deri kur tha 01:59 koka fort, koka but, nuk e di amo n'to jom ngul...... qysh e flliqin muziken fill bre nanen. nashta shum i paska pas ra huj fifit gjat ramazanit.
Martin Pronto Intervento
Martin Pronto Intervento Ditë më parë
Kjo kënge ne nje jave eshte dëgjuar mbi 3 milione here. Kjo tregon vuajtjet dhe mungesën e dashurise qe u mungon shqiptareve. Shqiptare duajeni njeri tjetrin, por mbi te gjitha veten... mundohuni te kuptoni njeri tjetrin. Paqe ☮ Dashuri❤ Dituri🕉... Per ju o populli bekuar...
Erina Hasani
Erina Hasani Ditë më parë
Super kënge 😍🔥🏆
Cassie
Cassie 17 orë më parë
Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏
Edjola Ola
Edjola Ola Ditë më parë
U bashkuan dy shpirtra per te nxjer nje perl i adhuroji te dy ! Suksese fitofshin💫💫
Leo 23
Leo 23 Ditë më parë
Super 🔥🔥🔥
Dark Fire
Dark Fire Ditë më parë
Pse me duket sikur kjo konga esht per elvanen nga flori .
alma stasi
alma stasi Ditë më parë
Very good is veri good songs ❤❤❤❤❤❤my fevrit singer❤❤❤❤❤❤
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Ditë më parë
On May 13, 1992, Mr. Li Hongzhi, founder of Falun Dafa, first introduced the practice to public. Since then, about 100 million practitioners from over 100 countries, along with their families and friends, have benefited from this practice. Today, on the 29th anniversary of this event, which coincides with Mr. Li’s birthday, practitioners from 30 provinces in China once again want to thank Mr. Li for his sacrifice and compassion, and wish him a Happy Birthday. “By improving my health and moral character, Falun Dafa has made me a new person,” wrote a practitioner in Fuzhou City, Fujian Province, “That is why I am always so grateful on May 13 every year.” “We have not seen Master in person before,” wrote practitioners at a group study site in the Daxing’anling area of Heilongjiang Province, “But Falun Dafa has told us how to be good citizens and brought us great health. We all miss Master Li very much and miss him very much. In a society with degenerated moral values, we will do our best to align with the principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance.” Practitioners from the Fangzheng Forestry Bureau in Heilongjiang Province contributed a poem: Five thousand years of history, have brought glories dynasty after dynasty; Lost in the secular world with countless suffering and frustration, we had been waiting again and again during reincarnation. Master comes with principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance, showing 100 million people to be good, healthy, and considerate of others. Remaining determined and diligent in the harsh persecution,* we practitioners will return with Master out of the illusion. Note: Falun Dafa has been persecuted by the Chinese Communist Party in the past 22 years since July 1999. Additional greetings hailed from: Suzhou City, Anhui Province Haidian District, Beijing City Shapingba District, Chongqing City Fuzhou City, Fujian Province Zhangzhou City, Fujian Province Qingyang City, Gansu Province Shenzhen City, Guangdong Province Guangxi Province Guizhou Province Sanya City, Hainan Province Zhangjiakou City, Hebei Province Luohe City, Henan Province Heilongjiang Province Anlu City, Hubei Province Xiaogan City, Hubei Province Huaihua City, Hunan Province Inner Mongollia Nanjing City, Jiangsu Province Nanchang City, Jiangxi Province Liaoyuan City, Jilin Province Chaoyang City, Liaoning Province Yi County, Liaoning Province Yinchuan City, Ningxia Province Haixi Zhou, Qinghai Province Xining City, Qinghai Province Baoji City, Shaanxi Province Yangquan City, Shanxi Province Jinan City, Shandong Province Mengyin County, Shandong Province Shanxi Province Minhang District, Shanghai City Nanchong City, Sichuan Province Xiqing District, Tianjin City Fukang City, Xinjiang Province Kunming City, Yunnan Province Yuxi City, Yunnan Province Ningbo City, Zhejiang Province Rui’an City, Zhejiang Province
Mirela Joga
Mirela Joga Ditë më parë
Super si gjithmone Fifi
Nertila Tringa
Nertila Tringa Ditë më parë
Bruno 😘🥰😘😍
Fifi
Fifi Ditë më parë
eyyy mah namesake
fouoii gyhh
fouoii gyhh Ditë më parë
Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi
Roza Sadiku
Roza Sadiku 2 ditë më parë
Këngë koti
Angel Angel
Angel Angel 2 ditë më parë
Bkr shum Fifi dhe Bruno po kengen qe mund te kishit fitu pa diskutim ja dhate Alban Ramosajt ket vit! Albani deri tani Fituesi 😍
Doni
Doni 2 ditë më parë
Vallezim palidhje
Estefania Bazan
Estefania Bazan 2 ditë më parë
My boyfriend is Albanian, I'm from Argentina but I have fallen in love with this beautiful language! and the music is amazing :) Greetings from Argentina!
Egzon Zogaj
Egzon Zogaj 2 ditë më parë
AMIN AMIN
Senja P.
Senja P. 2 ditë më parë
Sa ju shkojnë zërat.super
Makfirete Rrustemi
Makfirete Rrustemi 2 ditë më parë
Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏
hen ko
hen ko 2 ditë më parë
in love with this song☺️☺️
D. B
D. B 2 ditë më parë
Mos i hidhni posht perdet i thoni mamave, se i perdor Bruno si veshje
Tajar Tomorri
Tajar Tomorri 12 orë më parë
Hahaa
Chris chris
Chris chris 2 ditë më parë
Nuk kuptova asgje nga teksti
July Highdari
July Highdari 2 ditë më parë
Nese fifi nuk fiton cmimin e pare kesaj here , nuk di c’vlere ka ky eveniment !!! Fifi i ka dhene cdo vit kryevepra kenge Kenges magjike dhe e meriton ❤️❤️
Eren Kahraman
Eren Kahraman 2 ditë më parë
Akoma ty du a je
Qazim Muka
Qazim Muka 2 ditë më parë
🤩🤩
Dim Kali
Dim Kali 3 ditë më parë
Kembe kopace
erjona onjea
erjona onjea 3 ditë më parë
🙏🙏👌👌👌💥💣
Rozeta Lazaj
Rozeta Lazaj 3 ditë më parë
Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 2 ditë më parë
shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike
Elvis Dyrmishi
Elvis Dyrmishi 3 ditë më parë
Bravo , nje kenge fantistike ,
Janina -Sh
Janina -Sh 3 ditë më parë
Super tekst ...Perfekt 💖💖💖
Suzana Gjini
Suzana Gjini 3 ditë më parë
super kenge
denalda vranaraj
denalda vranaraj 3 ditë më parë
Mrekulli !
Max Balliu
Max Balliu 3 ditë më parë
Kenga e bukur ma desha me dijte kush e ka vesh ket kengetarin se dashka vrare 🤣🤣🤣
amanda shani
amanda shani 3 ditë më parë
in love with this song☺️☺️
Aron Gashi
Aron Gashi 3 ditë më parë
When can we finally hear it on Apple Music? #lovethesong
Arber Qendri
Arber Qendri 3 ditë më parë
Bravo.. tekst super , melodia Shqiptare 100% 👌
snowfall
snowfall 4 ditë më parë
Vjershe !!!
Nexhmie Hasani
Nexhmie Hasani 4 ditë më parë
Te vetmen kenge te bukur qe ka bere ky Bruno eshte Love me ,Love me me Elvana Gjaten,tani ben vetem tallava,Fifi meriton me shume,
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Albana Mihal
Albana Mihal 4 ditë më parë
Nuk eshte kenge per Eurovision kjo o njerez .tallava e perzier dhe ka dale pershesh me dhalle .uu harova .kane ndruar veshjet e njeri tjetrit
Denis Lleshaj
Denis Lleshaj 2 ditë më parë
Pa merak shyqyr qe nuk esht per Eurovizion Te pakten kemi Anxhelen
Wake No.
Wake No. 4 ditë më parë
Nice playback
Raidboss Kenshiro
Raidboss Kenshiro 3 ditë më parë
what playback
bodoti qwiu
bodoti qwiu 4 ditë më parë
This is for Eurovision definitely 👍👌
Albania Shkodra
Albania Shkodra 4 ditë më parë
shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike
Stiven Mjekerzaku
Stiven Mjekerzaku 4 ditë më parë
❤❤❤❤💟💟💟
Anila Gjokaj
Anila Gjokaj 4 ditë më parë
Super kenge
Jonida Myrtaj
Jonida Myrtaj 4 ditë më parë
Super super 😍👏👏🔥 E meriton fitoren 🥰
Raimonda Zhivani
Raimonda Zhivani 4 ditë më parë
Suksese jeni te mrekullueshem te dy
M. Morina
M. Morina 4 ditë më parë
Palidhje kenge si TALLAVA
Perputhen Humor
Perputhen Humor 4 ditë më parë
Perputhen Humor vjen tek ju me video argetuese per te gjithe pjesmarresit e Perputhen !! Na ndiqni 🥰
Redi Ider
Redi Ider 2 ditë më parë
Po po do ju ndjekim mos u bej merak.
Toni Halili
Toni Halili 4 ditë më parë
Super keng fiksim ju kam dhe Une ju dyve suksese Te metejshme ishalla fitoni ke kenga magjike ❤️❤️😘😘🌟🌟🌟
Leni Kum
Leni Kum Ditë më parë
Super keng ishalla fitoni
XxsidonixX
XxsidonixX 4 ditë më parë
Kush e lexon kët comment zoti e ruajt!
Jona Meci
Jona Meci 11 orë më parë
💕💕💕
ZOTI T`RUEJT
ZOTI T`RUEJT 20 orë më parë
🇦🇱💞💗👌🏼👌🏼👌🏼
355 49a
355 49a Ditë më parë
Edhe ty Zoti trujt
B. Gj
B. Gj Ditë më parë
Gjithashtu 🇦🇱🤗
ema kime
ema kime 3 ditë më parë
Une e kame shkruar pwe
Serxho Vlore
Serxho Vlore 4 ditë më parë
Po' e meriton te dy Jan te shkelqyer bravo bravo
erjon Elmas
erjon Elmas 4 ditë më parë
Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
maks bit
maks bit 5 ditë më parë
Fifi je nje lule qe i jep kenges freski arome e ndjesi te bukur kenges. Dikur degjoja vajzen dashurine e vetme te jetes time te kendonte kengen tende. Fifi nuk te njoh por kjo sme pengon te them se je nje person qe e kam perzemer
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 5 ditë më parë
You know it whatever Flori makes nothing but the best
Sami Dermishaj
Sami Dermishaj 5 ditë më parë
Fifi je talent I vertete por me kete Brunon cne qe I ul pike vetes ...
Enxhi Kasa
Enxhi Kasa 5 ditë më parë
Maje icik doren se po na bon m zemer 💁‍♀️
Jon
Jon 5 ditë më parë
S'nuk s'nuk😁
vlora _city_
vlora _city_ 5 ditë më parë
Bravo
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 5 ditë më parë
Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 5 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Anita
Anita 5 ditë më parë
Shume e bukur edhe kjo.
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 5 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 5 ditë më parë
Bruno ze fantastik bravo
Katrin Hoxha
Katrin Hoxha 5 ditë më parë
hajde Fifi hajde
Katrin Hoxha
Katrin Hoxha 5 ditë më parë
bubkur
Rama Loqe
Rama Loqe 5 ditë më parë
Suksese
Aferdita Rapo
Aferdita Rapo 5 ditë më parë
1
Agnesa Bylykbashi
Agnesa Bylykbashi 5 ditë më parë
O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee
ema kime
ema kime 5 ditë më parë
Bravo 💋💋❤❤
King L
King L 5 ditë më parë
👎
ela ela
ela ela 5 ditë më parë
Fifi Brunoo yeah nice song 👌❤ Eurosong 2021 🇦🇱
Roland Roland
Roland Roland 5 ditë më parë
Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell
Olta Toti
Olta Toti 5 ditë më parë
Shpresoj qe ta fitosh kete vit cmimin e par se e meriton
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch 5 ditë më parë
Hallo Filloreta!! Je supriz!! Ti te ringjall !!!❤❤❤❤ Atu ku mendon se ka ndal jeta!! Respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Valbona Qajaj
Valbona Qajaj 5 ditë më parë
jeni star
Zamfir Violetta
Zamfir Violetta 5 ditë më parë
Sono innamorata di questa canzone 😘😘💋💋💗💗!!!
Nina Ramkaj
Nina Ramkaj 5 ditë më parë
Superr....
Elena Hekurani
Elena Hekurani 5 ditë më parë
Super kenge 😍😍
mikin lirou
mikin lirou 5 ditë më parë
Love from Germany♥️
jona korc
jona korc 5 ditë më parë
Shum bukur fiksim kjo keng ❤❤❤❤
Liridona Meha
Liridona Meha 5 ditë më parë
Shum kang e mirë bravo Fifi & Bruno 👌🏻
Avni NL
Avni NL 5 ditë më parë
E paska flliq me Rap
Eno Furxhi
Eno Furxhi 5 ditë më parë
🤩🤩
mikin lirou
mikin lirou 5 ditë më parë
Superr
Vlora Behluli
Vlora Behluli 6 ditë më parë
fifi do zgjedhet per qmimin me performanc me te mir
Ibrahim Dragusha
Ibrahim Dragusha 6 ditë më parë
bravo ju qoft
Enea Barcelona
Enea Barcelona 6 ditë më parë
Dihet cfar nxjerr nje bashkpunim i tille 🤷🏻‍♂️😁
¡qika droges!
¡qika droges! 3 ditë më parë
Nrm ajo pun💫
Zatka Kica
Zatka Kica 6 ditë më parë
Zemra
Lossy Abazi
Lossy Abazi 6 ditë më parë
🇦🇱
G Ggkg
G Ggkg 6 ditë më parë
Cool
marinaqi vaja
marinaqi vaja 6 ditë më parë
Jeni super kengetar qe te dy. Zeri I ketij brunos te rengjeth mishin
Dj Nikolla
Dj Nikolla 6 ditë më parë
Dicka e vecante,ju lumte !!
Leonard Merxhani
Leonard Merxhani 6 ditë më parë
E ka merituar çdo vit por ktë vit më shumë❤
kosov m.f
kosov m.f 6 ditë më parë
Joo valla po drushojn edhe mir eh eh 💔💔💔💔
Berni Biba
Berni Biba 6 ditë më parë
Bruno kengtar i mir po sme pelq stili veshjes si edi rama
Dashamir Cellina
Dashamir Cellina 6 ditë më parë
Best song out now hands down FIREEEEEE
hjcool_poop the cool
hjcool_poop the cool 6 ditë më parë
Love this song😍Fiksim na eshte bere
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 508 mijë
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
02:48
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Samanta
Shikime 398 mijë
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
03:01
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)
03:01
Marjona Metohu
Shikime 767 mijë
Melisa - Leje ( Official Video )
02:43
UnixMusic
Shikime 4,8 mln
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 1,6 mln
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
03:36
Mateus Frroku Official
Shikime 27 mijë
Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021
03:13
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Samanta
Shikime 398 mijë
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 10 mln
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,1 mln