Fax News - Emisioni "Zgjohu" - Telefonatat me qytetarët - 14 Maj 2021 - Pjesa e Pare

  Shikime 1,539

Fax News Albania

Muaj më parëFollow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALclone Channel HERE: alclone.info/match/XdF...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Kuku kuku
Kuku kuku Muaj më parë
Nè kohèn e enverit ishin tè gjith nè pun skishte paraziter mafioz mashtrusa sot udheheqin mafiozèt e tre partive
Fredi Tona
Fredi Tona Muaj më parë
KJO KLASE POLITIKE 30 VJECARE DUHET DJEGUR TE GJALLE. DUHEN PUSHKATUAR TE GJITHE. I DUHET KLASE E RE POLITIKE VENDIT...
Jahja Nameti
Jahja Nameti Muaj më parë
Kastriot ju flisni qe Rama eshte me diktator se E .Hoxha . Mund te na thoni per vehten tuaj si njeri dhe si gazetar , CFARE TE ESHTE PRIVUAR ,CFARE TE ESHTE KUFIZUAR , QE THUA JEMI NE DIKTATURE.
Jahja Nameti
Jahja Nameti Muaj më parë
Gazetare s I ju " o I nderuar " K.Cipi , me qendrimet tinzare qe mbani e beni corbe. situaten ,ju I fryni zjarrit te konfrontimit dhe percarjes midis njerezve .
Alexanter Nasto
Alexanter Nasto Muaj më parë
Shqip eshte vend l varfer prandaj zotni e dredhe edi ta kuptoni ju
Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm
1:43:25
Aşk Mantık İntikam
Shikime 1,8 mln
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Al Pazar - 15 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:35:17
Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm
1:43:25
Aşk Mantık İntikam
Shikime 1,8 mln
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 1,3 mln
Måneskin - Beggin' (Lyrics/Testo)
3:34
Vibe Music
Shikime 7 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,8 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 30 mln