Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)

  Shikime 2,863,002

VN ENTERTAINMENT

Muaj më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗘𝗿𝗺𝗮𝗹 𝗙𝗲𝗷𝘇𝘂𝗹𝗹𝗮𝗵𝘂 𝗫 𝗟𝘂𝗮𝗿 - 𝗦𝗵𝗾𝗶𝗽𝘁𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗡 𝗘𝗡𝗧𝗘𝗥𝗧𝗔𝗜𝗡𝗠𝗘𝗡𝗧's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVNENT​
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/LuarErmalFejz...

____________________________

🎵 Executive Producer: 𝗩𝗝𝗢𝗟𝗟𝗖𝗔 𝗡𝗜𝗩𝗢𝗞𝗔𝗭𝗜 [ 𝗩𝗡 ]
🎵 Artists: 𝗘𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗙𝗘𝗝𝗭𝗨𝗟𝗟𝗔𝗛𝗨 & 𝗟𝗨𝗔𝗥
🎵 Music Produced by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Beat by: 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 & 𝗔𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢
🎵 Melodic Line by: 𝗟𝗨𝗔𝗥
🎥 Video : 𝗔𝗠𝗜𝗔 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗘𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗙𝗘𝗝𝗭𝗨𝗟𝗟𝗔𝗛𝗨 :
Instagram ► ermal.fejzu...

🎤 Connect with 𝗟𝗨𝗔𝗥 :
Instagram ► luararani

🎵 Connect with 𝗠𝗜𝗫𝗘𝗬 :
Instagram ► mixeyofficial

🎵 Connect with 𝗔𝗣𝗢𝗟𝗟𝗢 :
Instagram ► apollo_prod...

🎥 Connect with 𝗔𝗠𝗜𝗔 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢 :
Instagram ► amia_studio

🎵 Connect with 𝗩𝗝𝗢𝗟𝗟𝗖𝗔 𝗡𝗜𝗞𝗢𝗩𝗔𝗭𝗜 :
Instagram ► vjollcanivo...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________


℗ & © VN ENTERTAINMENT & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
VN ENTERTAINMENT
VN ENTERTAINMENT Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗡 𝗘𝗡𝗧𝗘𝗥𝗧𝗔𝗜𝗡𝗠𝗘𝗡𝗧's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVNENT​ 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/LuarErmalFejzullahuShqiptare
Valeria Dekaj
Valeria Dekaj 5 ditë më parë
@Elti Pendu Music fg
florjan likaj
florjan likaj Muaj më parë
Marsida Gjinaj
Marsida Gjinaj Muaj më parë
Oggi mi hai detto bene la iunior n
Vittorio Lisi
Vittorio Lisi Muaj më parë
@Elti Pendu Music 1qqqqqqqqqqqqqqqqq
Vittorio Lisi
Vittorio Lisi Muaj më parë
@Elti Pendu Music qqqqqqqqqqqqqqqq
Levels To This
Levels To This Ditë më parë
Krejt stilin ja ka marr Elvana Gjates. Por kenge teper e bukur! Veq vazhdoni 🇦🇱👌🏻
Leonard
Leonard 4 ditë më parë
Duam ma shum kang prej tejet LUAR,,ke za t mrekullushem,👍
Vlora Vlora
Vlora Vlora 7 ditë më parë
Luari esht kengetarja me e mir shqiptare pz
Vina Feti
Vina Feti 7 ditë më parë
Ai që i këndon Shqipërisë, nxjerrë gjithmonë këngë të bukura
Marsilda Cepe
Marsilda Cepe 12 ditë më parë
Moj Shqiptare un te du qysh je Me t'mirat qe ti ke Dashni e zemres je 2x Un te du me munon kur un s'jom M'merr malli ty me t'thon, m'merr malli ty me t'pa E ndjej t'mungoj, e di qe m'don S'kom dasht ty kurr me t'lon Te du e si ti s'ka E ndjej na n'trup e thell deri nasht Sa her te shoh m'shtyn me shum me dasht Me dasht, me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un te du qysh je Me t'mirat qe ti ke Dashni e zemres je 2x Lotin mbaje Mos me vraje Un te kam brenda meje edhe te shoh ne ajer 2x E ndjej na n'trup e thell deri nasht Sa her te shoh m'shtyn me shum me dasht Me dasht, me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un te du qysh je Me t'mirat qe ti ke Dashni e zemres je 2x
KIT CAT
KIT CAT 12 ditë më parë
Gjynaf kjo vajza tue ecur per ke spot esht rxuar ju ka fryer buza gjyna moj shqiptare shysh je gjynah sa keq po knon
Meliha B
Meliha B 13 ditë më parë
Beautiful song greetings from Bosnia 🇧🇦❤️🇦🇱 to our Albanian sisters and brothers Kosovo is ALBANIA!
Sardi Çizi
Sardi Çizi 19 ditë më parë
Ermal Fejzullahu ft x luar Teksti Ermal Fejzullahu ft x luar Moj shqiptare unë të du qysh je me t'mirat që ti ke dashni e zemrës Jeeeee (2x) X luar Unë të du ti më mungon kur unë s'jam mer madhi ty me thon mer malli ty me t'pa Ermal Fejzullahu E ndiej tmungoj e di qe mdon unë s'kom dasht ty kurr me t'lon të du e si ty skaaa X luar Ndiej në trup e thell deri lart sa her tshoh ty me dasht me dasht me dasht e me t'pas Ermal Fejzullahu dhe x luar Moj shqiptare unë të du qysh je me t'mirat që ti ke dashni e zemrës jeee Ermal Fejzullahu Lotin mbaje mos më Vraje unë t'kam brenda meje dhe të shoh në ajër (2x) X luar Ndiej në trup e thell deri lart sa her të shoh ty me dasht me dasht me dasht e me t'pas Ermal Fejzullahu dhe x luar Moj shqiptare unë të du qysh je me t'mirat që ti ke dashni e zemrës jeee (2x) 😍😍🤗🤗
Edona Kokollari
Edona Kokollari 20 ditë më parë
nick
nick 21 ditë më parë
Suksese, shume bukur
Marsida Elezi
Marsida Elezi 22 ditë më parë
Shum e bukur 👏😍
MERCEDESMAN
MERCEDESMAN 23 ditë më parë
SHQIPTARE
Kejsi Mihasi
Kejsi Mihasi 23 ditë më parë
😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻
Afrim Imeri
Afrim Imeri 24 ditë më parë
Rrofshin shalt e femrave, pasi gje tjeter nuk ju ka ngele nga muzika
Tadia Boudjedar
Tadia Boudjedar 25 ditë më parë
Très belle chanson👌👌
SeCrEt_LaSeR Pro gamer
SeCrEt_LaSeR Pro gamer 26 ditë më parë
E ka prish kjo drellajka krejt kangen
Albert Mince
Albert Mince 27 ditë më parë
❤️❤️🇦🇱🇦🇱i love
Ajkune Citaku
Ajkune Citaku 28 ditë më parë
Bravo per kengen 🇦🇱🇨🇭🌹🌷
Mikael Bedollari
Mikael Bedollari 29 ditë më parë
Super kenge 🇦🇱
Adelina kuqi
Adelina kuqi Muaj më parë
🇦🇱❤️🇽🇰👏
KEJSI
KEJSI Muaj më parë
Moj Shqiptare un të du qysh je Me t'mirat që ti ke Dashni e zemrës je (2x) Un të du më mungon kur un s'jom M'merr malli ty me t'thon,m'merr malli ty me t'pa E ndjej t'mungoj,e di që m'don S'kom dasht ty kurr me t'lon Të du e si ti s'ka E ndjej n'trup e thell deri nasht Sa her të shoh m'shtyn më shum me dasht Me dasht,me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un të du qysh je Me t'mirat që ti ke Dashni e zemrës je (2x) Lotin mbaje Mos më vraje Un të kam brenda meje edhe të shoh në ajër (2x) E ndjej n'trup e thell deri nasht Sa her të shoh m'shtyn më shum me dasht,me dasht,me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un të du qysh je Me t'mirat që ti ke Dashni e zemrës je (2x)
zef curri
zef curri Muaj më parë
shume e bukra muzika ju 🎶🎶
Siada Selmani
Siada Selmani Muaj më parë
I kendohet Shqiptares, por unazat dhe aksesorin ne koke, i ka turke! Duket si femer e haremit te sulltanit! Ne kemi FILIGRANIN tone, me unaza e lloj lloj aksesori per koke! Mendohuni pak me mire dhe promivoni Kulturen tone!
Eriola Hyseni
Eriola Hyseni Muaj më parë
Sa kishte munguar Luar! Zëri 🥰🥰🥰
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Muaj më parë
Aedhe. Arijana. Esht. Si kjo. Fac magjupes.
Asma Sharra
Asma Sharra Muaj më parë
Luar identike si ariana fejzullahu.
Albina Gashi
Albina Gashi Muaj më parë
👏👏
Matilda Hyra
Matilda Hyra Muaj më parë
Super këngë, super hit.
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir Muaj më parë
Bravo Bravo
Arjana Gjonaj
Arjana Gjonaj Muaj më parë
Ermal je talent.Luari ka shfrytezuar te ardhurat e te jatit..
Leila Schweiz
Leila Schweiz Muaj më parë
🇦🇱 ❤️❤️❤️🇦🇱
Dajana Rucaj
Dajana Rucaj Muaj më parë
Elvana gjata ti je? 😂
Ak HD
Ak HD Muaj më parë
Bukur
preval center
preval center Muaj më parë
MOJ SHQIPTARE UNE TE DU QYSH JE
Aulona Zogaj
Aulona Zogaj Muaj më parë
Jjglfty
Wawruto
Wawruto Muaj më parë
Sa hipokritë këta shqiptarë. Me fjalë të bukur për të marrë likes por me veprime të shpifura. Edhe gjuhën shqipe e shaktërrojnë ditë për ditë.
Angel Angel
Angel Angel Muaj më parë
Wooow cfar super zerash😍😍
Ermenita Lusha
Ermenita Lusha Muaj më parë
Magji kenga 🌺Moj SHQIPTARE E BUKUR 🌺
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 Muaj më parë
Love Borsh...ca promovimi per fshatin Borsh👏👏👏👏👏👏👏
ANDA
ANDA Muaj më parë
Zanin si Elvana Gjata 🙃
Frank Castle
Frank Castle Muaj më parë
When you order elvana on wish
Florenc Bekshiu
Florenc Bekshiu Muaj më parë
Luar ka nje ze te bukur edhe shqiperia eshte e bukur 😍😍 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤
Ahahaha Ahahahah
Ahahaha Ahahahah Muaj më parë
Smuj mi kuptu do femra qysh elejojn veten meju ngjit ashtu burrit te martun pak ky fajet po nejse videoklipi super vetem suksese 😘
Andrea Brunga
Andrea Brunga Muaj më parë
❤❤
hedllo hellow
hedllo hellow Muaj më parë
Ermal like 💪 Luar comment👑
The Boogeyman
The Boogeyman Muaj më parë
Why so fuckin underrated???
Prishtinali
Prishtinali Muaj më parë
burkur :-)
Irilda Cenaj
Irilda Cenaj Muaj më parë
Super keng 🥰 bravo 👏🏻
Xhevahir Hodi
Xhevahir Hodi Muaj më parë
gjith mon ke treguar qe je nje kenktar i pa arrice super keng esht
Zamira Begaj 11
Zamira Begaj 11 Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Elton Toni
Elton Toni Muaj më parë
Luar ka super ze super kenge
Alb Tironci!
Alb Tironci! 22 ditë më parë
Bravo shqipeee🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌super kong👍
N K
N K Muaj më parë
SHQIPTARE DHE VETEM SHQIPTARE.TE VUAJTURA POR GJITHMON FISNIKE TE BUKURA NE SHPIRT DHE NE FIZIK.
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Muaj më parë
Super 🙏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🤲👏
Elton Cakrri
Elton Cakrri Muaj më parë
Sa per femrat shqiptare 80 perqind jan injorante femra skan dinjitet, dhe skan as pak moral, kjo eshte e verteta,
Brikena Duraku
Brikena Duraku Muaj më parë
Zeri si i Elvanes
europa welt
europa welt Muaj më parë
🎼👏🏼
Linda Bytyqi
Linda Bytyqi Muaj më parë
Gjynah kjo vajze me gjithe kte ze dhe bukuri te rrij nen hije 🤔
Domi92
Domi92 10 ditë më parë
@Emma ku po plaket vtm 30 eshte
Emanuel 01
Emanuel 01 11 ditë më parë
Sa deshta me e than
Mitrovica Kosova
Mitrovica Kosova 21 ditë më parë
@Emma huuu qe po plaket, pse ja ule vleren femres, qene teper e keqe 👹☠💣
Enea Doci
Enea Doci 21 ditë më parë
@Emma me fal ku e degjeneroi flori kete ?
Emma
Emma Muaj më parë
Kte e degjeneroi flori mumajesi. Nje keng beri dhe e la muziken fare. Tani qe po plaket rikthehet 😊
meti met
meti met Muaj më parë
Boooooo sa sh i ke fry buzt me cup pupu jeni ber te tera nje prerje bajat komplet
Groovy LeoVibes
Groovy LeoVibes Muaj më parë
O SHQIPTARE , O HIQ FARE !!! 🇦🇱👐🇽🇰
Alba King
Alba King Muaj më parë
Hiti veror
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
Ermal me fal amo qfar kange asht kjo Kötü kötü😂
i pa fat
i pa fat Muaj më parë
Shqiptarkat jane te poshter
kosvarja M. F
kosvarja M. F Muaj më parë
Aahhahah pse ti vet i kefhan beses pash shpirtin e non ti je ma e bukra edhe ajo ukan shqptare😉😉
LEZO
LEZO Muaj më parë
Kaltrina selimi + Elvana = Luar
Anisa Nisa
Anisa Nisa Muaj më parë
Si e ke gjet fiks😂
armando xhepi
armando xhepi Muaj më parë
Fiks prz
Choco Jumbo
Choco Jumbo Muaj më parë
Kush qeka kjo shpifsja buzët i paska si .maune.🤣
Aurora I-M
Aurora I-M Muaj më parë
*Like* *vetëm* *për* *Shqiptarët*
Elona Hebovija
Elona Hebovija Muaj më parë
Zani shume engjellor I Luar
Anita
Anita Muaj më parë
Qenka rikthyer luar. Me pelqen .ermali dihet. 👍
Funksioni
Funksioni Muaj më parë
Disliket jan ato qe shqiptarja iu ka thy zemren haha … prap shqipen sduhet me e ndrru ..
Pierre DIRIL
Pierre DIRIL Muaj më parë
Shqiptare 🇦🇱❤️
Ledja Mucka
Ledja Mucka Muaj më parë
🦅🇦🇱
Juventin 4ever
Juventin 4ever Muaj më parë
Nuk ngopem dot me ta degjuar kte keng 🇦🇱🔥
Dinki boss
Dinki boss Muaj më parë
Shit song
laurena selimaj
laurena selimaj Muaj më parë
Super kenge🔥🔥🔥
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon Muaj më parë
💫💫
Njomza A
Njomza A Muaj më parë
Shum bukur 👍👍👍
Nafa Nafa
Nafa Nafa Muaj më parë
❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗
Marsela Hoxhaj
Marsela Hoxhaj Muaj më parë
Bravo Artista te vertet jo si keto talentet e fundit qe ngelen duke shitur trupin jo talentin
Abc Cba
Abc Cba Muaj më parë
ERMAL FEJZULLAHU,,qe ne moshen adoleshente tu i ngju kenget e tua e deri sot qe jemi bo BURRA 34 vjeç RESPEKTE O GJIGAND🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱
erjona onjea
erjona onjea Muaj më parë
👍👍
Lumi Muja
Lumi Muja Muaj më parë
🇦🇱💪🇦🇱
besa hajdinaj
besa hajdinaj Muaj më parë
Super song bravo. Suksese 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👋👏👏👏👏👌❤❤
Diku sadiku Lelaj
Diku sadiku Lelaj Muaj më parë
Super sjqipe🏹❤💎👊👊👊💪👑
Daniela Ela
Daniela Ela Muaj më parë
Luar zeri jot na ka munguar
Aishe Baci
Aishe Baci Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏
Roberta’s Beauty Secrets
Roberta’s Beauty Secrets Muaj më parë
😍😍😍
eda b
eda b Muaj më parë
Sa te shentuara buzet kjo luar 😑
Sefer Xhaferri
Sefer Xhaferri Muaj më parë
Super keng
Games Loading
Games Loading Muaj më parë
kena vujt shum!!!!!!🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Arta Ismaili
Arta Ismaili Muaj më parë
Super kjo.goca paska zěrin.si elvana
Matilda Bala
Matilda Bala Muaj më parë
Shum kenge e bukur bravo Ermal si gjithmon
Matilda Kumanaku
Matilda Kumanaku Muaj më parë
Ishalla martohet sivjet ai qe ben like😂
Diar Gringo
Diar Gringo Muaj më parë
​@Matilda Kumanaku okej
Matilda Kumanaku
Matilda Kumanaku Muaj më parë
@Diar Gringo ahahaha jo se jam mir beqare
Diar Gringo
Diar Gringo Muaj më parë
@Matilda Kumanaku ape provojna na dy ta kqyrmi sa larg na shkon haha
Matilda Kumanaku
Matilda Kumanaku Muaj më parë
@Diar Gringo provoje njeher ahahaha
Diar Gringo
Diar Gringo Muaj më parë
spo di dit sodit a eshte mir mu martu haha :p
orient pere
orient pere Muaj më parë
Luar qeka bo si shoku plakut tim 🤦‍♂️
Don Fernando
Don Fernando Muaj më parë
plaku jot qeka shok me plakun tim 🤣🤣🤣🤣
elisaeliansuli elisaeliansuli
elisaeliansuli elisaeliansuli Muaj më parë
Muzika shum e bukur por luar e ka shemtuar veten me buzet e fryra
Filan Fisteku
Filan Fisteku Muaj më parë
Ermal je njesh hallall ta befte zoti!
Hello It'sMe
Hello It'sMe Muaj më parë
Krenare qe jom Shqiptare 👐🏻🇦🇱🇽🇰
prettydope
prettydope Muaj më parë
Mendova qe ishte Ariana Fejzullahu😂
G&g Gjgj
G&g Gjgj Muaj më parë
Hit 👌👌👌👌👌
Diar and Alba
Diar and Alba Muaj më parë
Interpretimi shumë i mirë pa diskutim nga yjet Ermal & Luar por muzika nuk po më pëlqen :(
arlinda rexhepi
arlinda rexhepi Muaj më parë
💙💙
Username 8379
Username 8379 Muaj më parë
🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
maido Alkulaibi
maido Alkulaibi Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇴🇲🇴🇲❤❤❤❤💯💯💯💯
Sinan Hoxha - Te dielen (Official Video 4K)
3:04
Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela
3:19
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
Arilena Ara
Shikime 3,4 mln
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Shikime 2,3 mln
Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)
3:21
BLERTA - Miqte e mi (Cover)
3:51
DARDHA
Shikime 54 mijë
Rita ft. Fidan - T'kam per qefi (Official Video)
3:11
ProduksioniARBONI
Shikime 233 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
Arilena Ara
Shikime 3,4 mln
2TON - QIKA
2:25
2TONoffical
Shikime 3,6 mln
Vinz - Dominicana (Official Lyrics Video)
2:33
Dafina Zeqiri - HAPPY BIRTHDAY
3:04
Dafina Zeqiri
Shikime 1,6 mln