Ema në Studio A, befasia për gjyshen Remzie Osmani - ATV

  Shikime 298,310

ATV

9 ditë më parë

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► alclone.info...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄
gioyu comi
gioyu comi Ditë më parë
OJ REMZIJE MOS I THUAJ SHUMË E URTË SE GJYNAH I MER MESYSHË LARG QOFTE MASHALLA
yuoop noke
yuoop noke 2 ditë më parë
Xexushja jem ma emira ❤️❤️
Gajur Tosuni
Gajur Tosuni 2 ditë më parë
Malsorja kur sbahet qytetare e kulturume,mos isht muzika do ti fryente fyllit tuj kullot dhent 🐏🐑🐐
Gajur Tosuni
Gajur Tosuni 20 orë më parë
@Gramoz Rushiti Nana e te gjithve esht Hazreti Hava.kurse kjo ne dasem kcente si tible dens,mbas parave dhe mbasi mbaroi muzika u ba shum serioze 🙊
Gramoz Rushiti
Gramoz Rushiti Ditë më parë
O gajur o kaurr Po kjo ashta nana per te gjithe Plas e kop se kjo po ecen
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
O zonja remzije je e madhe .le te thojn njerezit Ca' te dun se ai qe ka lek ju thirr per dasma ai qe ska mos te boj dasem.te rujt allahu .🙏🙏
sokin jon
sokin jon 3 ditë më parë
Zot qfar zoje je oj loqke Leqenda e kosoves Remzije Osmani edhe rejen e ki 👑 nja po nja mes tjet merak
gioyu comi
gioyu comi Ditë më parë
Qfar lope kjo moderatore, nje as dy fjale peerr perre perre ori Kurve per per ok mos mos u pedetavni ok msohuni shqip me fole prtivate perre porrtalekurva
Aterda Aterda
Aterda Aterda 4 ditë më parë
NJI ZONJ GRUA 😊😍
yuoop noke
yuoop noke 2 ditë më parë
Taman, bile bile.🤮🤮🤮.....
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 4 ditë më parë
Emli. Trullajk koka. Si Nana vet
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 4 ditë më parë
Mosi fol. Fmis. Me fjal shkurta. Remzie. Se. Nuk ban.
sokin jon
sokin jon 3 ditë më parë
Sa femen e bukur asht kjo Ramzija
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 4 ditë më parë
Qysh ec. Remzija. Si. Malsore. Dihet se u reit ne Mal.
alban
alban 4 ditë më parë
sa ju kam lakmi ktyne qe kan thmi , dua edhe une tem femije
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
A EMA JE LUTKA BOG DA JE CUVA
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 ditë më parë
ska fjal e veshun perfekte gjithmon asniher eteprune jo ama qe po thu nreqna vet kurgja special nuk je e nreqne
Gangamel Shalaj
Gangamel Shalaj 5 ditë më parë
Bajat jeni Ba me ta per zoti Edhe shyhrete aiiiiiii kot fare
Nini Llukaj
Nini Llukaj 5 ditë më parë
Sa person pozitiv
Nini Llukaj
Nini Llukaj 5 ditë më parë
Sa person pozitiv complimenti
Am Shope
Am Shope 5 ditë më parë
remzije osmani kallxoma titullin e qasaj kange azil qe ekeknu me nexhatin shum ekerkoj at keng ama smuj mexhet ma
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 ditë më parë
je yll kengetare💖💖💖
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 5 ditë më parë
Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 5 ditë më parë
Mashaallah sa e Mir , zoti e rritt me non e bab princeshen e vogel.edhe me te gjith ju se bashku.qofshi familje e lumtur .🙏♥️💋
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 5 ditë më parë
O zonja remzije je e madhe .le te thojn njerezit Ca' te dun se ai qe ka lek ju thirr per dasma ai qe ska mos te boj dasem.te rujt allahu .🙏🙏
Bayern Qarli Medana
Bayern Qarli Medana 6 ditë më parë
Qfar lope kjo moderatore, nje as dy fjale peerr perre perre ori Kurve per per ok mos mos u pedetavni ok msohuni shqip me fole prtivate perre porrtalekurva
Kqiku Kqiku
Kqiku Kqiku 6 ditë më parë
Taman, bile bile.🤮🤮🤮.....
Kqiku Kqiku
Kqiku Kqiku 6 ditë më parë
Pse edhe me tutje gjthmone, per fate te keqe edhe nga gjeneratat e reja kaq shume fjale turke....keto fjalet pishman, ishalla, vallah, etj etj nuk e ndegjon dot me njeriu....pse s'thone pendohem, shpresoj, per bese.....
l l
l l 6 ditë më parë
Sa femen e bukur asht kjo Ramzija
Adela Jusufi
Adela Jusufi 6 ditë më parë
A EMA JE LUTKA BOG DA JE CUVA
Adela Jusufi
Adela Jusufi 6 ditë më parë
REZMIJA JOS JE LEPSA NANA GJUSHJA. SELYM
Sllatina
Sllatina 6 ditë më parë
Këngëtare shumë e mirë por edhe Arrogante shumë e madhe se kur e ka përmend 1 her në diasporë më ftuanë për Darkë hangrëm Oriz me mishë pule nderen e qiti posht mendjemadhja Arrogantja
Marte Nov
Marte Nov 6 ditë më parë
Zoti te dhasht shnet e dashuri ne familje bilbile jon ❤️💐
ismete I
ismete I 6 ditë më parë
Si moderatorja si mysafirja zonja te verteta..te.embla si sherbet
Lela Mziu
Lela Mziu 6 ditë më parë
je yll kengetare💖💖💖
Besim Zimberi
Besim Zimberi 6 ditë më parë
Shum shum je emir tana aspektet si nurse si gjyshe si vjeherr si kengtare si nveshe veç kushtka inati sent ska kush ta kalon me kurxha veç. Vazhdo
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 6 ditë më parë
Ooo Remzije e madhe jeee shpresoj qe talentin tend e trashegon kjo qupka e bukur eee mos te shterroj kur kenga qe ti dhe sa vite e vite.
Faruk Berisha
Faruk Berisha 6 ditë më parë
Sa e mir ema😙
Luljeta Luljeta
Luljeta Luljeta 7 ditë më parë
Sa stil kjo Sduket fare per ato vite Si ka mundesi Yll eshte yll❤️po cfar gjyshe moj ti ti je 30 vjeqe🤍⭐️
dolita windo
dolita windo 8 orë më parë
Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄
🧚🏻‍♀️ Fansja Maides 🧚🏻‍♀️
🧚🏻‍♀️ Fansja Maides 🧚🏻‍♀️ 7 ditë më parë
Sa e mire 😍😍😍
G L
G L 7 ditë më parë
O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻
Joanna Usa
Joanna Usa 7 ditë më parë
Ti je nje zonje e vertet Remzije ,ke deshir met ndegju kur flet edhe kur kendon ,e perlqej shum personalitetin tond s nderuar ,Repsect ❤️👍
Skender Kopili
Skender Kopili 7 ditë më parë
Inshalla rrite nepish Inshalla koh fat
Skender Kopili
Skender Kopili 7 ditë më parë
Remzije ti je shum bukuroshe plus nuk je naciste bravo z.remzije edhe kendon shum mir une veq tye te degjoj
Jaguar Jaguar
Jaguar Jaguar 7 ditë më parë
Oi bukuroshe e vogel po e bukur qenke zoti te dhashte shendet.
Ramadan Imerovski
Ramadan Imerovski 7 ditë më parë
O e mir me tanat tmira ❤❤❤
Hello OO
Hello OO 7 ditë më parë
💫🥰
Shpresa Guri
Shpresa Guri 7 ditë më parë
MashaAllah shume bukur gjyshja me mbesen . Te lumtë Remzije per modestine e sinqeritetin . Sa bukur kur je kaq e talentuar e njekohësishte kaq modeste dhe e edukuar.
Have Berisha
Have Berisha 7 ditë më parë
Mepas Pare me thas Asnji Kengtar nuk ekisha pagu per Dasem te Femijve po Ka Budall hala
Vesa Paloja
Vesa Paloja 7 ditë më parë
Hava Berisha njeri ma pise se ti sdi a ka, a din pse te shkrujta se te njoh Ti e ke shpirtin e zi e grue shume e keqe oj Hava Po nese qesaj Remzies i gjen behane sdi kush mundet mu kan e mire per ty Grue e lige e smure per arritjet e tjetrit Ke me vdek oj e mjere! Lej njerezit le ta bajne punen e vet
Adifet Memedi
Adifet Memedi 7 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ahahaha Ahahahah
Ahahaha Ahahahah 7 ditë më parë
Llokum fmi mashalla 🤩🤩🤩
vasw katseli
vasw katseli 7 ditë më parë
Je kaqe e mire e dashur Zoti te bekofte Ylllll se bashku me te dashurit e tu !!!
ema art
ema art 8 ditë më parë
Zot qfar zoje je oj loqke Leqenda e kosoves Remzije Osmani edhe rejen e ki 👑 nja po nja mes tjet merak
Nafa Nafa
Nafa Nafa 8 ditë më parë
Valla be remzije lum ajo familje qe te ka paq shendetin❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗
Kuzhina Shkendijes
Kuzhina Shkendijes 8 ditë më parë
Me ta knaq shpirtin 😍 Remzija me mbese
Esa B
Esa B 8 ditë më parë
Sa bukur, sa bukur!👏💞
Behare Vila
Behare Vila 8 ditë më parë
Mashalla Zoti tua fali,, Je Zonje e vertet,, ,, C,do te mir ju uroj ne jet e familje🥰🥰🥰🙏🙏🙏🤫🤫👌👌👌💥
Bubble Day
Bubble Day 8 ditë më parë
Te gjitha grat mund te bëhen edhe ma te mira se Remzija dhe shoqet e saj sikur ti ken parat e saj me tralala e rjepën popullin për nji nat darsëm 9000 mij euro turp edhe edhe ndjehen krenare per ket pjes mendojn qe e meritojn
Shefki Murati
Shefki Murati 8 ditë më parë
Jo jo smujn me u ba ma te mira se kjo valla Kush pi ndal more le te baheb Kjo po punon zoja pa ndal a spo e ndegjon intervisten ti a veq flet palidhje Shporru
j s
j s 8 ditë më parë
Shum bukuasht bash mipas hije zojn asht
Halime Gashi
Halime Gashi 8 ditë më parë
valla poj repni kan poe zini po mir pojav bani se qmimi boll i nalt katastrof po nuju thirrsha as menja sum shkon raram mos vet
Bledi Berisha
Bledi Berisha 8 ditë më parë
Kjo gjynah qe vepron e kendon ne Kosove Aq e talentuar,pa komplekse vetvetja, te jep kenaqesi kur kur flet me aq modesti tamam si artistet boterore Po ktu Shqiptart mendojne disa qe fama arrihet me mendjemadhesi Kjo duket qe eshte e plotesuar e shetitur e zonja dhe sikur te kishte jetuar ne Amerike,padiskutim do kishte qene si Celine Dion Te lumt o artiste! Po gruaja ime po thot po i shkrep fetyra si po e mban kete fetyre kaq fresket sdallohesh me moshen e Adelines Komplimente🌹
Toni Santos
Toni Santos 3 ditë më parë
Fytyra e fresket siq po thue ti, kjo i faliminderon operacjioneve dhe botoksave cillat jo vetem kjo e perdor por pothujse krejt kengetaret dhe grat e famshme nga kosova
Julia Alb
Julia Alb 6 ditë më parë
@Arber Krasniqiketa injoratat e krahasojn nje kengatare t thjeshte te nje shtetit llom e barazojn me Celin Dion.!!! Paramendo cfare nivel jane shumica e shqiptareve 0 hajmedet e haj !
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 7 ditë më parë
@Vesa Paloja pse po mi percjell moj dhi katuni🤣🤣🤣
Vesa Paloja
Vesa Paloja 7 ditë më parë
@Arber Krasniqi une kur nuk e du dike as nuk e percjell as nuk e kqyri e leje ma me ja lexu komentet E me ty cfar pi ndodhe? Hhaaaa
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 7 ditë më parë
@Vesa Paloja ndoshta per ty, per mua nje kangtare normale krejt. E me krahasu me Celine Dion sinqerisht ashte ma shum se qesharake, mendimi yt eshte shija jote, mbaje per vete mendimin , mvaret prej niveleve te njerezve cfar duan….
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj 8 ditë më parë
Zonje e vertete , po edhe shume class , yll je po ti asht rahat me u rregullu se te ka reegullua Zoti 👏
Halime Gashi
Halime Gashi 8 ditë më parë
ska fjal e veshun perfekte gjithmon asniher eteprune jo ama qe po thu nreqna vet kurgja special nuk je e nreqne
Arjeta Hoti
Arjeta Hoti 8 ditë më parë
Sdi apomdoket mu ama ekamshiqu shumm me kujdes po kjo hunden epaska tshtrembet po shumm shtrmebet po grimi botoksi operacjonet plastike spo plaken hiq
Elton Daily
Elton Daily 8 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë.
Pashke Shtufaj
Pashke Shtufaj 8 ditë më parë
Mashalla mashalla shum e bukur Princesha e vogel e ti Remzie u bafsh Gjyshe e shum Nipa e Mesa ishalla more Zot
Albina Balaj
Albina Balaj 8 ditë më parë
Amin kjo dhe te gjitha nenat Qe presin te behen gjyshe
Emanuela_ Helsinki
Emanuela_ Helsinki 8 ditë më parë
OJ REMZIJE MOS I THUAJ SHUMË E URTË SE GJYNAH I MER MESYSHË LARG QOFTE MASHALLA
Bonabona Muca
Bonabona Muca 8 ditë më parë
Remzije je ma e mira te dua shum dhe kam qef te takoj 🥰🥰💗💗💖💖👋👋👋
Prena Haka
Prena Haka 8 ditë më parë
Remzie Osmani e bukur ne paraqitje, e bukur ne veshje, Zonje e vertete ne qendrim e komunikim, e thjeshte. Kengetare e mrekullueshme. Te rujt Zoti familjarisht sa pozitive je.
Naksije Jonuzi
Naksije Jonuzi 8 ditë më parë
💞💞💞💞💞💞
Boni Klein
Boni Klein 8 ditë më parë
oj loqk ani po thu ju te rejat po ti dokesh si me kon 20 vjeqe moj shpirt po e mir je me gjitha te mirat zoti ta dhasht shendetin ishalla
Estela Subashi
Estela Subashi 8 ditë më parë
remzie je e persosur
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci 8 ditë më parë
♥️♥️
Xhemile Ahmetaj
Xhemile Ahmetaj 7 ditë më parë
👀
Gjakova 20
Gjakova 20 8 ditë më parë
valla je zonje edhe nuk vrapon me kenge si shyhreti ajo mbaroj me kenge 🤗🤗🤗🤗
Semii Semii
Semii Semii 8 ditë më parë
Xexushja jem ma emira ❤️❤️
ma beka
ma beka 8 ditë më parë
o vet jam gjyshe pot kuptoj moj remzie seshum mir esht meu ba gjyshe ska knaqsi me emadhe
Xhezide Berisha
Xhezide Berisha 8 ditë më parë
Je e pa shoqe tknoft zemra se nuk del pi modes kurr 💓
Lulieta DINE
Lulieta DINE 8 ditë më parë
Remzie Je e pa arritshme Ju pershedesim nga Durresi
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s 8 ditë më parë
Siesh koha ndurs naka mar malli 🌊
Ali Thaqi
Ali Thaqi 8 ditë më parë
Remzie shum respekt per ju 👍👍👍🇦🇱🇽🇰🇩🇪🌹🌹🌹
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri 8 ditë më parë
Po pse nuk po shkon me gjith Emen bashkt moj Remzijee
Ble Art
Ble Art 8 ditë më parë
Qfar fmije ⭐MashaAllah🧿🧿🧿😘😘😘😘U rritsh me prinder o Prinzessin😘😘😘😘😘
Jusef Graniti
Jusef Graniti 8 ditë më parë
Kurv e klases pare Shkatrruesja e ktij Populli
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri 8 ditë më parë
Apo jau besoni atyre si hiq nuk punoj
Ble Art
Ble Art 8 ditë më parë
Nje zonje me plot kuptimin e fjales😘😘😘😘😘
drama queen
drama queen 8 ditë më parë
Ooooo te kisha pas afer me puq pak emen bre
Live Your Life
Live Your Life 8 ditë më parë
Zonj e vertet ska kush ja kalon yll te kemi zemer remzije te pershendes nga zemra
Live Your Life
Live Your Life 7 ditë më parë
Po nfitofshin bravo ju koft pse jo 9000 ema shum ishalla buk e kan edhe tekefunit me zor kerkuj nuk i shkojn ndasma respekt per kengetar kudo qe i kemi jemi me ta
fuego tv
fuego tv 8 ditë më parë
Ardiana Avdija jam nje adhuruse e jotjaje . Zoj femre brava te qoft po kur te martoj djalin kisha qef te kety si kenktare a be noj her bamirsi per ato qe nuk kan mundesi ekonomike ae ploteson deshirèn e tyre
B gashi
B gashi 8 ditë më parë
Walla bre zonja osmani keto te rejat te lan pa buk tuj e shiqu feriden
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s 8 ditë më parë
😂😂
Iris Kazanxhi
Iris Kazanxhi 8 ditë më parë
Nje zonje e vertet! Modeste, e talentuar, e thjeshte, moderne ne mendje dhe lum shtepia dhe vecanerisht fat per nusen tuaj sa shume gjera te bukura ofroni! Vertet nje vjerre multiplane si Ju ! Plus bukurine- nje bonus me shume! Jemi publik me fat qe ju kemi! ❤️
dolita windo
dolita windo 8 orë më parë
Xexushja jem ma emira ❤️❤️
Mendim Kryeziu
Mendim Kryeziu 8 ditë më parë
🤪🤪🤪👎👎
Vesa Paloja
Vesa Paloja 7 ditë më parë
@Albana Hamiti a ti ka lyp ty a Ste vjen marre Informohu pak Uh cfar njerez ma te smut e mut se portalet
Albana Hamiti
Albana Hamiti 7 ditë më parë
Pandemia gjith boen e ka perfshi po ty qysh sterdh marre mi lyp 10 mi ero
Nurie Thomo
Nurie Thomo 8 ditë më parë
Cfar gjyshe qe je moj Rezmije sa e bukur qe je
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Shikime 730 mijë
Sfidat e nje nene me trinjak - A TV
17:01
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1 mln
ROBI PLAKET KUR DON VET - Arjola Demiri (Episodi i plote)
52:41
Robi plaket kur don vet
Shikime 73 mijë
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 8 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 783 mijë
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 1,6 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 28 mln