Elvana Gjata per here te pare ne nje rrefim me motren, Migenen | ABC News Albania

  Shikime 115,641

ABC News Albania

14 ditë më parë

Moderatore&Autore: Jonida Shehu
Të ftuar: Elvana Gjata, Pirro Çako, Migena Gjata
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alclone.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
Lejla Zajmi
Lejla Zajmi 13 orë më parë
Bravo te dyja jeni shebull 🥰🥰🥰
Lushnja75
Lushnja75 3 ditë më parë
DuaKafe ALclone
Lushnja75
Lushnja75 3 ditë më parë
Bravo të gjithave!!
joana hodaj
joana hodaj 4 ditë më parë
motra qenka versioni i elvanes kur ishte pa nderhyrje kirurgjikale 😅
Shpetim elshani
Shpetim elshani 6 ditë më parë
Kjo elvana si nuk di mi fol dy fjal si duhet ende fmi
All colors with Maida
All colors with Maida 6 ditë më parë
Une quhem Maida , kid youtuber 🌸💖 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍
vajza vajza
vajza vajza 7 ditë më parë
kjo Elvana duket e vogel si magjupe
arbnora elezi
arbnora elezi 7 ditë më parë
O gazetare mbylle moj gru Pak Gojen Pse nuk i len Te Flasin vetem Nderhyn Bised asnigja nuk u Kuptu vetem Nderhyn mbylle Edhe lej Te Flasin Njerzit 😡🥵
Artemisia Rama
Artemisia Rama 8 ditë më parë
Nqs do te kishte ndonje sondazh se cili/cola do te qe prezantues me e keqe ne gjithe trevat, me siguri Jonida mer vendin e pare. Ka nje te fl shuuume acaruese, nderpret kudo, ato sforcimet me gjestikulacion…
Kela Spaho
Kela Spaho 9 ditë më parë
Po kjo Elvana u zhduk fare ca kohe,api ja rregulluan punet bisnesmenat...sikur nuk ka ndodhur asgje .....
Evjenia Kota
Evjenia Kota 9 ditë më parë
..Per prinderit tuaj..Te jeni krenare per gocat..Te keni shendet..Goca...Edhe te lumtura..perhere.
Emi Italia
Emi Italia 10 ditë më parë
Kjo quhet gazetare O zot kjo 1 hic
Kaltrinë
Kaltrinë 11 ditë më parë
Migena qenka flori. 💗💗
A A
A A 11 ditë më parë
Sa u kenaqa me kete pjes
Loreta MUÇAJ
Loreta MUÇAJ 11 ditë më parë
Interviste qe nuk mund te degjohet per shkak te te qeshurave si kakarisje vend e pavend
Lulzim Katuci
Lulzim Katuci 11 ditë më parë
Po pusho moj gazetare leshi lei te flasin se nuk pushon asnje sekond
Egi ma
Egi ma 11 ditë më parë
Emisioni i plot kur do jete ?????
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka 11 ditë më parë
U kenaqa shume ,do doja qe edhe un te kisha dy vajza si keto qe shkojn kaq mire me njera tjetren 🥰🥰
Remzije Strumcaku Official
Remzije Strumcaku Official 12 ditë më parë
Moderatore me te lodhur kurr ne jete skam pa. Ti gazetare e nderuar eshte dashur te ua leje emisionin ne duar te dy zonjave,sepse fare nuk ishe e pergatitur per kte inetrvist duhet te jesh me e zonja ne kte pune qe ben. Ska me si Ermal Mamaqi qe ben tamam Show. Gazetare mso moter mos dil ktu me na shku nerva pik
Nita K
Nita K 12 ditë më parë
Ne kete interviste gazetarja nuk e le askend te flas dy fjale 😒
Aa Bb
Aa Bb 12 ditë më parë
Moderatorja shum i nderpret vajzat ne biseda 🤮 Elvana dhe Migena 2 motra shuum te mira
Lina Lana
Lina Lana 12 ditë më parë
O zot kjo gazetarja se le elvanen ta shijojme
L Gola
L Gola 12 ditë më parë
Haha sa bukur 💕💕
Ersila Alla
Ersila Alla 12 ditë më parë
o elvana a doli bossi jot nga biruca,mos bej si nershmeee
Ina
Ina 12 ditë më parë
Elvana me shume perkledhiiiii, motra fantastike. Te qeshuren fallcoooo
E
E 11 ditë më parë
Jam shume dakort
Klaus FNR
Klaus FNR 12 ditë më parë
Ngelen tu lavderu njera tjetren
Dita Dita
Dita Dita 12 ditë më parë
Lum familja Gjata me kto vajza Artiste 🌟🌟
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
N. M
N. M 12 ditë më parë
Kjo Jonida sa acaruse. Ben sikur di çdo gje. S'e di pse zgjodhi kete Elvana per tu shfaqur?!
Egi ma
Egi ma 11 ditë më parë
ka paguar Abc qe te jet elvana ne intervist
Jack Dani
Jack Dani 12 ditë më parë
Sa por...
Jack Dani
Jack Dani 12 ditë më parë
Aman ne shqipetaret kur i shajme e kur i mburim , jemi shume lepir by....
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
aniana79
aniana79 12 ditë më parë
Obobo, sa pak vend u le gazetarja ... shume sqarime, interpretime 🙄
buuu lali
buuu lali 12 ditë më parë
Motra e Elvanes engjell i lumt, e ngren lart Elvanèn iken vet pas gjat gjith bisedes, per ta nderu Elvanen.
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Vali A.
Vali A. 12 ditë më parë
Elvana je e mrekullueshme 💫🌟 edhe motren e paske po aq te embel 💞 persh. Nga Kosova 🥰🥰
Hasime Hasani
Hasime Hasani 12 ditë më parë
2 Prinzessinnen 👸 🙏👑 🙏🥰
Beautiful Nature
Beautiful Nature 12 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë.
eva troja
eva troja 12 ditë më parë
Suksese motrave Gjata! Intervistë interesante
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Ana Tahiri
Ana Tahiri 12 ditë më parë
Elvanen e kam takuar dhe live njerz si kjo do doja te kishte shume , shume pozitive e thjeshte e dashur me te gjitha.
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Martine Gjinaj
Martine Gjinaj 12 ditë më parë
💎💎🌹🌹🌟🌟🌍🌍🎇🎇🙏🙏
Megi Joni
Megi Joni 12 ditë më parë
Kjo gazetarja nuk asht aspak vehtvetja I duket ala sikur asht ne kohen e xhaxhit, sikur eshte vetem kjo ,nuk e them nga xhelozia , por menyra sesi komunikon me te ftuarin le shume per te deshiruar,,,
Dede Koca
Dede Koca 12 ditë më parë
Bravo motrave Gjata! SUKSESE!
Elton Daily
Elton Daily 7 ditë më parë
Mësoni gjermanisht nga kanali ynë.🇩🇪
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 12 ditë më parë
🤩🤩
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Nozg Papa
Nozg Papa 12 ditë më parë
E prisnim kte me me ngasherim sesa rezultatet e zgjedhjeve
Nertila Basha
Nertila Basha 12 ditë më parë
👏👏🌟🌟🙏🙏🇦🇱🇦🇱
Ana N
Ana N 12 ditë më parë
Ua ze njelloj, nuk e dalloj cila eshte njera cila eshte tjetra kur flasin
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit 12 ditë më parë
Jonida: a keni ndonje nickname qe i keni vendosur njera tjetres ? Elvana: Migena Gena Gena: Elvana nickname Sabian
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit 11 ditë më parë
@elena elena sa aty po me rref mu ca pret ti 😂😂😂😂😂😂
elena elena
elena elena 11 ditë më parë
Po prisja ndonje batute por ja fut kot fareeee
VIDEO INTERESANTE AL
VIDEO INTERESANTE AL 12 ditë më parë
Te qeshim tani
mscaq 2016
mscaq 2016 12 ditë më parë
Me bezdis nderprerja e mendimeve qe ben gazetarja, nuk i la te mbarojne njehere
1.5M views
1.5M views 7 ditë më parë
E vetet
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
elvana gjata 2020
elvana gjata 2020 12 ditë më parë
💖💖
Privat Privat
Privat Privat 12 ditë më parë
Shum te mira dy motrat
Drita Celaj
Drita Celaj 12 ditë më parë
Cfare vajza te mrekulluedhme dhe te edukuara lum prinderit qe i kan dhe lum shqiperia qe i degjon 👌🇦🇱🇺🇸
Albania Smile
Albania Smile 12 ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Anjeza Murrani
Anjeza Murrani 13 ditë më parë
Sa te thjeshtaaa 🤩
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Vitore Tanushaj
Vitore Tanushaj 13 ditë më parë
Me tu knaq zemra me degju Elvana Gjata neper intervista pa u spitullu teper origjinale jo si tjerat fallco 👌💫💫
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Albania Smile
Albania Smile 12 ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Jeta 1
Jeta 1 13 ditë më parë
Kto jane shume te embla,por kjo gazetarja shume e neveritshme🤮
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Gjenta 25
Gjenta 25 13 ditë më parë
Sa te mira
Semiha Sala
Semiha Sala 13 ditë më parë
Harrove ti pyesje beqare jan 🤷‍♀️
Tiarna T
Tiarna T 13 ditë më parë
❤️❤️
Nexhmie Hasani
Nexhmie Hasani 13 ditë më parë
Sa te mira dhe te bukukura .
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 13 ditë më parë
sa te mira
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Elvana Gjata Fans
Elvana Gjata Fans 13 ditë më parë
Ma te bukurat🌹✨
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
DARDANIA SHQIPËRIA
DARDANIA SHQIPËRIA 13 ditë më parë
Beide hübsche 😘😘
Ana Ella
Ana Ella 13 ditë më parë
O zot sa te mira!!!
Elton Daily
Elton Daily 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪
Emanet 178. Bölüm | Legacy Episode 178
59:25
ETHET 1 TIRANA ELVANA GJATA
06:03
Kristi Popa
Shikime 227 mijë
Elvana Gjata - 3EP | Dokumentari
15:42
Elvana Gjata
Shikime 580 mijë
Emanet 178. Bölüm | Legacy Episode 178
59:25
ALIE REVEALS SECRET Identity Underneath Her Wig
18:53
FAKE RAT PRANK ON MY MOM 😂 #shorts
0:16
Topper Guild
Shikime 22 mln