Elvana Gjata - Kunadhe

  Shikime 3,446,209

Elvana Gjata

29 ditë më parë

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente
Shkoder Alb
Shkoder Alb Ditë më parë
bravo elvana gjithmon me kege te bukura
Unicorn Girl
Unicorn Girl Ditë më parë
Elvana
Ernest Ferati
Ernest Ferati Ditë më parë
Je shum e bukur moj kunadhe
Зурка Мунтян
Зурка Мунтян Ditë më parë
Благодаря нам цыган слушают эту песню
Зурка Мунтян
Зурка Мунтян Ditë më parë
Это наша песня цыганцкая
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Ditë më parë
Me pelqen shum kenget elvanes se nuk eka te pista👍👍💐🙏👏👏♥️🌹💎
Arsi Arsi
Arsi Arsi Ditë më parë
O my good 😘😘😘
Monika D
Monika D 2 ditë më parë
Sa e buker
Mlle Diana
Mlle Diana 2 ditë më parë
Shum mir 🥰😘♥️
marina Yankovich
marina Yankovich 2 ditë më parë
Очень красивая девушка и песни творчество мне очень нравится С Украины ❤️
Abed Zedat
Abed Zedat Ditë më parë
ريم -
ريم - 3 ditë më parë
Adorable 😍💕 🇸🇦
kujtim cifliku
kujtim cifliku 3 ditë më parë
Shume bukurrrrrr😍😍💎💎
Xheni Buci
Xheni Buci 3 ditë më parë
Të lumt të gjitha këngët janë të mrekullueshme
Elidon Vlore
Elidon Vlore 4 ditë më parë
Te lumt je nje kengetare yll💝💝
Tania Ehab
Tania Ehab 4 ditë më parë
Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵
M D
M D 5 ditë më parë
bravo te lumt.
Sandra Vogli
Sandra Vogli 5 ditë më parë
Super keng.😘
bledi pullazi
bledi pullazi 2 ditë më parë
Super keng !
majlinda bardhi
majlinda bardhi 5 ditë më parë
Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij
Elvin Kasa
Elvin Kasa 5 ditë më parë
BRAVO
Elizaveta Kalmykova
Elizaveta Kalmykova 5 ditë më parë
Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...
sokin jon
sokin jon 4 ditë më parë
Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨
Labinot Labinot
Labinot Labinot 6 ditë më parë
Qa dmth fjala Kunadhe ?
Gangsters’ league the book
Gangsters’ league the book 5 ditë më parë
Dhelpër
Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝
Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝 6 ditë më parë
Shumë bukur 👑 Queen 👑
dolita windo
dolita windo 6 ditë më parë
Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete
Albina Kerluku
Albina Kerluku 6 ditë më parë
CUTIE U KE DJEG!
Albana Likrama
Albana Likrama 6 ditë më parë
Elvana eshte dashuri
Ardit Subashi
Ardit Subashi 6 ditë më parë
Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.
dolita windo
dolita windo 6 ditë më parë
Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...
Tiarna T
Tiarna T 7 ditë më parë
🌹🌹🌹
Tiarna T
Tiarna T 7 ditë më parë
❤️❤️❤️
Tiarna T
Tiarna T 7 ditë më parë
🥰🥰🥰
Rezarta Selimi
Rezarta Selimi 7 ditë më parë
Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe
Donika Sharka
Donika Sharka 7 ditë më parë
Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤
Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-
Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY- 7 ditë më parë
Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄
Joy Meka
Joy Meka 7 ditë më parë
🥰🥰🥰
Joy Meka
Joy Meka 7 ditë më parë
🥰🥰🥰
alida flus
alida flus 7 ditë më parë
Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.
sokin jon
sokin jon 5 ditë më parë
Diva shqiptare na knaqe na kishte marre malli te degjonim kenge per se mbari diva jon te duam 👑👑👑😍🤩🤩🤩
Нелля Нелля
Нелля Нелля 7 ditë më parë
👍👍👍
Irena Kasemi
Irena Kasemi 7 ditë më parë
Yshvdcfsgt😍😍😍😍
ANDRO BANDZELADZE
ANDRO BANDZELADZE 8 ditë më parë
bravo
Filan Fisteku
Filan Fisteku 8 ditë më parë
Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂
Sara Vuka
Sara Vuka 8 ditë më parë
Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??
Majlinda Konona
Majlinda Konona 8 ditë më parë
Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...
Katerina
Katerina 8 ditë më parë
❤😟🥺😘
alida flus
alida flus 7 ditë më parë
Unike💝
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini 8 ditë më parë
Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.
Viki Tiki
Viki Tiki 8 ditë më parë
Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я
Viki Tiki
Viki Tiki 8 ditë më parë
Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я
Viki Tiki
Viki Tiki 8 ditë më parë
👰🤵💋
Gentiana Emini
Gentiana Emini 9 ditë më parë
Ishalla miss Gjata
Luljeta Preçi
Luljeta Preçi 9 ditë më parë
Sam pelcen
maik. tirona
maik. tirona 9 ditë më parë
Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj
Mayor Mayor
Mayor Mayor 9 ditë më parë
Elvana 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 9 ditë më parë
Such a vibe 🙈
Mayor Mayor
Mayor Mayor 9 ditë më parë
Queen 👑
Rudina Straub
Rudina Straub 10 ditë më parë
Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete
majlinda bardhi
majlinda bardhi 10 ditë më parë
Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo
Mikea Miki
Mikea Miki 10 ditë më parë
Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤
Камилла Барейчева
Камилла Барейчева 10 ditë më parë
🤗🥰💓🎹👍😘💐
Xhesika Kamberaj
Xhesika Kamberaj 10 ditë më parë
Unike💝
Everything Venera
Everything Venera 11 ditë më parë
Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !
стандофф
стандофф 11 ditë më parë
Syper🤪
Negjmije Thaqi
Negjmije Thaqi 11 ditë më parë
Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata
Ervis Shehi
Ervis Shehi 11 ditë më parë
👏🌹
Маша Филип
Маша Филип 12 ditë më parë
Цышаски мотив
Loci Elezi
Loci Elezi 12 ditë më parë
I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,
Anni Zaka
Anni Zaka 12 ditë më parë
It is amazing what else do i have too say
Bledi Dervishi
Bledi Dervishi 12 ditë më parë
Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce
Anxhela Tafilaj
Anxhela Tafilaj 12 ditë më parë
Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱
The summer is coming- Me Duar Të Arta
The summer is coming- Me Duar Të Arta 12 ditë më parë
Omg
Vasil Bashaj
Vasil Bashaj 12 ditë më parë
🌸💌
MWO Real Estate
MWO Real Estate 13 ditë më parë
I love you... 🙈
Music Al
Music Al 13 ditë më parë
🌹
Music Al
Music Al 13 ditë më parë
Fiksim kjo kenge 🎶🌹
Music Al
Music Al 13 ditë më parë
O e bukur 😍😍😍
Lisbet Ascon
Lisbet Ascon 13 ditë më parë
I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?
Vjollca Dodaj
Vjollca Dodaj 13 ditë më parë
Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻
Landi Tabaku
Landi Tabaku 13 ditë më parë
Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸
Bedri Hanaj
Bedri Hanaj 13 ditë më parë
Ze te mrekullueshem je shume e mire
its ernesta dedo
its ernesta dedo 13 ditë më parë
❤mos i thuj kunadhe
Adriana Simoni
Adriana Simoni 13 ditë më parë
Obsessed ❤️
Asim Perlati
Asim Perlati 13 ditë më parë
je kengetarja me e mir
Besa H
Besa H 13 ditë më parë
Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘
Ela Vlore
Ela Vlore 13 ditë më parë
❤❤❤
Χρήστος Μ
Χρήστος Μ 13 ditë më parë
Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️
DJ steisi
DJ steisi 13 ditë më parë
Wow sa kenge e bukur
Kida Cingerima
Kida Cingerima 14 ditë më parë
Shume ebukur
Rina Sulkaj
Rina Sulkaj 14 ditë më parë
😍
Anna Anna
Anna Anna 14 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
Viki Tiki
Viki Tiki 14 ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai 14 ditë më parë
Te lumte elvan♡☆
Antonjo Mandi
Antonjo Mandi 14 ditë më parë
Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision
Марат Романов
Марат Романов 14 ditë më parë
💪🏼❤️‍🔥
Николай Панченко
Николай Панченко 14 ditë më parë
Сладкая ❤❤💋💋
Mon Cheriè
Mon Cheriè 15 ditë më parë
Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan
Irena Kasemi
Irena Kasemi 15 ditë më parë
Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊
Irena Kasemi
Irena Kasemi 15 ditë më parë
Hczgsvsv
Irena Kasemi
Irena Kasemi 15 ditë më parë
Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧
Nori Murati
Nori Murati 15 ditë më parë
😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘
soinu foig
soinu foig 15 ditë më parë
From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰
Ed Albanese
Ed Albanese 16 ditë më parë
Kenge koti pa ridhem fare
MIMI KU
MIMI KU 16 ditë më parë
Ahhhh I love this sm - Love from Serbia 😊💕💕
Bana Lilaj
Bana Lilaj 16 ditë më parë
Muzika e bukur , interpretimi shume I mire , teksti pa kuptim fare
Noel Karaj
Noel Karaj 16 ditë më parë
Mos i thoj kunadhe
Elvana Gjata - A po vjen
02:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 507 mijë
Olivia Rodrigo - good 4 u (Official Video)
3:19
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 7 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Elvana Gjata - Kur jemi dasht
02:42
Elvana Gjata
Shikime 1,5 mln
ETHET 1 TIRANA ELVANA GJATA
06:03
Kristi Popa
Shikime 227 mijë
Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio)
34:28
Elvana Gjata
Shikime 1,7 mln
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
02:45
Elvana Gjata
Shikime 24 mln
Olivia Rodrigo - good 4 u (Official Video)
3:19
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 7 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2,2 mln
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 10 mln
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 380 mijë