DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV

  Shikime 49,303

NGOP

14 ditë më parë

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Kledi Bregu
Kledi Bregu 6 ditë më parë
Kjo e dokumenteve fiks realiteti shiptar..bravo cuna.
YACHT
YACHT 7 ditë më parë
Si mac i embel eshte ky Marsi😍😍😍
Fier Fier
Fier Fier 8 ditë më parë
Ore jeni qe jeni ju jepuni ne TV
Eris Shkembi
Eris Shkembi 9 ditë më parë
Ngop legjendat
ALS》 Birbil《
ALS》 Birbil《 10 ditë më parë
Fjalet e liga i degjojn hahaha
Admir Mezini
Admir Mezini 10 ditë më parë
E keni qare kete episod , ju lumte
Juli Gjoka
Juli Gjoka 10 ditë më parë
69 NICE
Marcel Guri
Marcel Guri 10 ditë më parë
Ju meritoni urime djema! Ju me të vërtetë bëni një punë të shkëlqyeshme dhe keni shumë humor!😂👏😂
Eduart Cekani
Eduart Cekani 10 ditë më parë
Ku ta di une sa vend me le Zylyfja...
Nick Oxia
Nick Oxia 10 ditë më parë
Prezakiiiiii
BLEDAR SENKA
BLEDAR SENKA 10 ditë më parë
Jam në llermi 🤓
Eli Gjoni
Eli Gjoni 11 ditë më parë
me te miret jeni😍😍
Marko Mërkuri
Marko Mërkuri 11 ditë më parë
"Nëma pak buzën. Jo! Se kamë ngrënë qep.."😂😂😂
Ador Themeli
Ador Themeli 11 ditë më parë
12:34
Ana Ana
Ana Ana 12 ditë më parë
Me te miret 😂😂😂
Ana Ana
Ana Ana 12 ditë më parë
🤣😂😂😂
Ester Carkanji
Ester Carkanji 12 ditë më parë
Pershembull me ke.ber mua te lumtur.. ✨TU BEFT VEREMI✨ 😂😂😂
Lishen Shehu
Lishen Shehu 12 ditë më parë
Ngop vetem tepelensit e din CA do thot ne gop I thon pickles gop hhahh keta Jan tipa fare
Vilson Licaj
Vilson Licaj 12 ditë më parë
Po karkiva ku ishte sot
gesi gesi
gesi gesi 12 ditë më parë
💪💪💪💪💪💪💪bravo cuna
Kuj des
Kuj des 12 ditë më parë
nje pyetje kam une per ju te dy prezantusit se rrini si per gjynah.. pse o vellezer ?
Marçela shehu
Marçela shehu 12 ditë më parë
"S'kishim kohe per debat me erdhi shapka kokes pa pritur une e di ca kam hequr ate nate"
Marçela shehu
Marçela shehu 12 ditë më parë
"Jam ne "Llermi" vij per pes min" ahahahhahahahahahajajaha
Marçela shehu
Marçela shehu 12 ditë më parë
''Mbariiimeee,ti je moooj?"
Ador Themeli
Ador Themeli 11 ditë më parë
Dhe pastaj e mbylli
Marçela shehu
Marçela shehu 12 ditë më parë
"Kapu me kta, shih ça bejn, polizia!" Ahahhahahahah se ky qe me i ardhur vet.
Omer Kodra
Omer Kodra 12 ditë më parë
Reality
Alfred Haskurti
Alfred Haskurti 12 ditë më parë
legjenda te humorit jeni bisha fare
FF GTA5 FRE FIRE
FF GTA5 FRE FIRE 12 ditë më parë
Je I legjenda
_ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
_ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _ 12 ditë më parë
O Edi Rama i shikon keto ti vlla apo vk popull del ne 🤦🏻‍♂️😡
HANA
HANA 12 ditë më parë
Hahahaha 🤣🤣🤣
adnant pali
adnant pali 12 ditë më parë
Drejtori - jam ne llermi vi per 5 minuta lol 😂
Ylli Xhaxhaj
Ylli Xhaxhaj 12 ditë më parë
Shume bukur na shpoldheni me humor presim me shume ju pershendes.
Illegal Illegal
Illegal Illegal 12 ditë më parë
Te lumte gopja 😂😂😂😂
Klinton Hamati
Klinton Hamati 12 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
AkatsukiMc1_Felo
AkatsukiMc1_Felo 12 ditë më parë
A tqivsha portokallin me kosheren klanifornian alpazarin dhe ca jan kta kurvat e ktyre televizioneve se dopio piteja i qin nenen i con npidh tarusesh
Unknownillyrian
Unknownillyrian 12 ditë më parë
Jeni t papar
Mimoza Ahmeti
Mimoza Ahmeti 12 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
v.
v. 13 ditë më parë
25:36 Selo = Anxhela Trans?
SlimKing
SlimKing 13 ditë më parë
9:38 sa larg ka shku teknollogjia, vllai tu loz CS ne youtube
bmw M
bmw M 13 ditë më parë
Rakun bobe 🤣🤣🤣🤣
Enox Pubg
Enox Pubg 13 ditë më parë
😅😂😂
Aleksjo Lici
Aleksjo Lici 13 ditë më parë
Po karkiva??
Eglantina Toku
Eglantina Toku 13 ditë më parë
Hahahahahahahaha mose vdekshite kur kjo me firmene eshte e pa pare
sergej qama
sergej qama 13 ditë më parë
Tokat un i kam nkucov si kam n kin🤣
sergej qama
sergej qama 12 ditë më parë
@Mary brs ee na kucova je dhe ti mbq vlla un jam na lagja 1 maj
Mary brs
Mary brs 12 ditë më parë
@sergej qama un jam te lagjja 11 janari po ti
sergej qama
sergej qama 12 ditë më parë
@Mary brs po vlla
Mary brs
Mary brs 12 ditë më parë
Nga kucova je ti vlla
Viktor Isaraj
Viktor Isaraj 13 ditë më parë
duam filmin te plot se na lodhet pjesh pjesh ...😡
jeton tba
jeton tba 13 ditë më parë
Jeni 1sha
mushu boyz
mushu boyz 13 ditë më parë
Ju lutem mqafshi subsbrice faqes fre fire mushu boyz eshte nje djale i vogel
F A
F A 13 ditë më parë
Këzëazë 69, lot 😂😂
Travel with Ajdi
Travel with Ajdi 13 ditë më parë
Super ide realizimi 🔥
ny london
ny london 13 ditë më parë
shum kinge kjo vajza
ny london
ny london 10 ditë më parë
@Marjola File po
Marjola File
Marjola File 10 ditë më parë
Per xhoana karaj po thua?
Daniel Alushaj
Daniel Alushaj 13 ditë më parë
çuna mundohuni ta mbushni më shum programin me dublime jeni të papar
Blerim Lico
Blerim Lico 13 ditë më parë
Jeni fantastik!Respekte!
GD Kaci
GD Kaci 13 ditë më parë
Pica Karpiçoza...hahaaaa
Izabel Inna
Izabel Inna 13 ditë më parë
Une mezi ju pres ..na kenaqet jeni me te miret ❤❤❤❤
gaming with Albania
gaming with Albania 13 ditë më parë
O ngopi bejeni perseri ate me ata te rtshes super fare 😂😂😂😂
Puffi_ _Official
Puffi_ _Official 13 ditë më parë
I shkreti selo 😂
Esra Bilgic & Murat Yildirim
Esra Bilgic & Murat Yildirim 13 ditë më parë
Realiteti i sotem shqiptar ne disa skece
Donaldi Ahmetlli
Donaldi Ahmetlli 13 ditë më parë
Bravo jeni te paret
plaku i rilindjes dhe nipcja
plaku i rilindjes dhe nipcja 13 ditë më parë
Jeni kampiona 👑👑
Mazhar Sevaster
Mazhar Sevaster 13 ditë më parë
Oooooouuuuu po ca ka kjo
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 13 ditë më parë
Sikur ta di do te jete looot😂😂
Sefo Ibrahimi
Sefo Ibrahimi 13 ditë më parë
Petrit sypetriti cfar kenge do kendoj
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 13 ditë më parë
Nuk kendovi sot
Esra Bilgic & Murat Yildirim
Esra Bilgic & Murat Yildirim 13 ditë më parë
KARKIVA SHQIP left the chat
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 13 ditë më parë
Ahhhaha lot
Explore Albanian
Explore Albanian 13 ditë më parë
Ngop Legjenda 😍 gjigandët e humorit 💓
DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV
40:09
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
DOPIO PITE - Episodi 4 | NGOP.TV
35:15
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
Përmbledhja Javore 11 | NGOP.TV
47:12
Drink Up Bean | Funny Episodes | Classic Mr Bean
46:56
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
The Champions: Season 5, Episode 3
5:47
B/R Football
Shikime 1,3 mln
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Bugworkout moment #shorts
0:15
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 11 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln