DON XHONI - UNE FOLI I FUNDIT (Prod Çelik Lipa)

  Shikime 5,910,136

DON XHONI

Stream or Download now ''UNE FOLI I FUNDIT'' 👇 avd.lnk.to/UneFoliiFunditStores

DON XHONI on Instagram: don_xhoni​

Lyrics: Don Xhoni
Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Prod: Çelik Lipa (SBS ent)
Master: Nome ent
Directed by: ELENA KELMENDI
Visuals by: AGON NUSHI

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Komente
Rexhep Muslija
Rexhep Muslija 14 minuta më parë
Bravo don xhoni
Arber Sula
Arber Sula Orë më parë
Don xhon je repist i mir por mos u gric me leghenda 🤣🤣🤣🤣 repistat e vjeter kan ber histori ndersa ti je akoma i ri 😉😉😉
hana jashari
hana jashari Orë më parë
Shum bukur
seiom jvony
seiom jvony 6 orë më parë
THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO
Tr1PexV 1
Tr1PexV 1 10 orë më parë
❤️
Zymer Krasniqi
Zymer Krasniqi 10 orë më parë
Pse Maron kjo keng kaq shpejt se nime jau ka palu ju ka qi nanen I ka shym hahahha
anid sadiki
anid sadiki 11 orë më parë
Respek from palestin
Drin Gimolli
Drin Gimolli 12 orë më parë
Me knaqi kjo kang
seiom jvony
seiom jvony 6 orë më parë
Don xhon sv dulla
Arben Bujani
Arben Bujani 13 orë më parë
⬆️😍😇🤩😜😘😛😝
Arben Bujani
Arben Bujani 13 orë më parë
💋🖕🏻❤️
I.Z
I.Z 17 orë më parë
Gabi geci n muzik , n vetmbrojtje don gjoni hahahahah
blerina inna
blerina inna 20 orë më parë
je talent don gjoni
lyrics shqip🎵
lyrics shqip🎵 23 orë më parë
😛😛😛😛😛😛😛😛🥺🥺🥺🥺🥵🥵🥵🥵🥵don xhon super kenk sa super
Jona Xhaja
Jona Xhaja 23 orë më parë
o shpirt te dua shume te gjitha vajzat qe te shajne i rrah
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir Ditë më parë
Bravo Bravo
anastasja Syla
anastasja Syla Ditë më parë
Veq vazhdo doni 👏
Rita Deda
Rita Deda Ditë më parë
👌
FF.TRITOL💖😎
FF.TRITOL💖😎 Ditë më parë
😎😎😎😎😎😎😎😈👿😈😈😈👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻😷😷😷😷😷
Fadil Morina
Fadil Morina Ditë më parë
O THZ
olti kadriu
olti kadriu Ditë më parë
Baba je
Avduraman Ramani
Avduraman Ramani Ditë më parë
Ceo alhd
Ergın Ergın12
Ergın Ergın12 Ditë më parë
Don xhon sv dulla
Aida Qyteza
Aida Qyteza Ditë më parë
Njesh je DonXhon nga korca Albi
Armando Lumani
Armando Lumani 2 ditë më parë
Bravo
Mitro Mitro
Mitro Mitro 2 ditë më parë
Kallma Don krejt i qart o a hahahaaha Bravo Bac
Hamza Abdi
Hamza Abdi 2 ditë më parë
Hamza left the chat
Gavin
Gavin 2 ditë më parë
Respect From UK🔥🔥🔥🔥😤
Anis Bosi
Anis Bosi 2 ditë më parë
kuje
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 ditë më parë
Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤
erdi gerdellaj
erdi gerdellaj 2 ditë më parë
bravo don xhoni je konktari ma i miri ne bot
Play Meister
Play Meister 2 ditë më parë
💕💕💕
Drogusi⁹⁹⁹
Drogusi⁹⁹⁹ 2 ditë më parë
keng e kopjuar nga noizy
Drogusi⁹⁹⁹
Drogusi⁹⁹⁹ 2 ditë më parë
Ne pjesen e par
Anjola Lulja
Anjola Lulja 2 ditë më parë
Ti don me i bo diss noizyt se asht ma i miri menon qe je ma i mir se ai , o plak shiko videot e noizyt tek ma e vjeta ngjohen akoma o migo OTR 4 LIFE🤑😍
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 ditë më parë
Ma I forti BOSS
Βαλέρια Μαται
Βαλέρια Μαται 2 ditë më parë
🦅🇦🇱❤️
Arta Shala
Arta Shala 2 ditë më parë
Respect nga drenica
Rrezart I
Rrezart I 2 ditë më parë
shum e fort amo edhe e shkurt gg
Ajben Arslan
Ajben Arslan 2 ditë më parë
Qq
ekrem ekremi
ekrem ekremi 3 ditë më parë
Don Xhoni bravooo
kolicani eper
kolicani eper 3 ditë më parë
30 sekonda text veq Don Xhon perandori 😀
Samuel Ibro
Samuel Ibro 3 ditë më parë
Don xhon 1
Sc:rking_10
Sc:rking_10 3 ditë më parë
Alo seksi!😂😂😂
Sara Reka
Sara Reka 3 ditë më parë
oooooooooo qarte hala uuuuuuu kiknu fort kejt boten e ki myt taha zemren don don omki myt
sokin jon
sokin jon 3 ditë më parë
This is your best music ❤
Arlinda Gashi
Arlinda Gashi 3 ditë më parë
Maffoioo. Mafffffi --- 😁🌙
Ylli islami
Ylli islami 3 ditë më parë
Ma I forti BOSS
Hysnije Pllana
Hysnije Pllana 3 ditë më parë
Baba❤️🌟
Albinn veseli Bini
Albinn veseli Bini 3 ditë më parë
susksese 😈💪💪💪
sokin jon
sokin jon 3 ditë më parë
E ke rexh
Leonard Hysenlekaj
Leonard Hysenlekaj 3 ditë më parë
🔥💪👍👏
Rushit Gashi
Rushit Gashi 3 ditë më parë
Like
mariglen shuri
mariglen shuri 4 ditë më parë
Shi me BMW
mete sefaj
mete sefaj 4 ditë më parë
don shum e mir genga
Alb Alb
Alb Alb 4 ditë më parë
O njish
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 ditë më parë
LOVE in you don xhon
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 ditë më parë
🇦🇱🔥😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 ditë më parë
❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 ditë më parë
Don xhon kur takona
Erlina Kastrati
Erlina Kastrati 4 ditë më parë
💋💏
Ylber Hasani
Ylber Hasani 4 ditë më parë
o don xhon one kam me ardhe te ti dikur se one e kam shpi afer teje
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 4 ditë më parë
😎😎😎😎
Orhan Hajdari
Orhan Hajdari 4 ditë më parë
E ke rexh
uart Mehmetaj
uart Mehmetaj 4 ditë më parë
❤❤❤
Blinor Bosi Aliu
Blinor Bosi Aliu 4 ditë më parë
Shum mir e keqit sportin
Minecraft Al
Minecraft Al 4 ditë më parë
I ke dhi ngjoj kto qert don gjon bravo
Servis Vodafone
Servis Vodafone 4 ditë më parë
😘😍😍😍🤩🤩😏🦍🍉🏟📲🚮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nesi Demiri
Nesi Demiri 4 ditë më parë
Mos e shaj benzin se ta laj nonën o kar
Bablokat Gamer
Bablokat Gamer 4 ditë më parë
Audi o ma e mira
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
great vid babe
David Lukani
David Lukani 4 ditë më parë
A po te ishte xhaxhi enver gjadh, ku do ishe ti tani
Italia Review
Italia Review 4 ditë më parë
Shhhheeeeeeeeeeshhhhhh
Clyde Incc
Clyde Incc 4 ditë më parë
Cfar kar benci cfar kar audie finemi ja Qivi ropt don Xhonit midis pandemije
Edispollo21 Mazrek
Edispollo21 Mazrek 4 ditë më parë
KİNGİ👑👑💪❤️
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
.The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1
Bisha Bisha33
Bisha Bisha33 4 ditë më parë
Ti bej disingenuous noizin te......... f.......
Bisha Bisha33
Bisha Bisha33 4 ditë më parë
Noizy
Serxho Koxha
Serxho Koxha 5 ditë më parë
Don you are the best
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 ditë më parë
From Italy 🇮🇹 love u ❤️
Guess Malone
Guess Malone 5 ditë më parë
✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ridon Kola
Ridon Kola 5 ditë më parë
Do tpushkatoj o robqim edhe ato si tpagujn ty me mtall mu
Arjan Cupi
Arjan Cupi 5 ditë më parë
Je i madh
Mbizz Media
Mbizz Media 5 ditë më parë
Per cfare kuptimi e ka pas kyt keng?!
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 ditë më parë
Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘
Sevem Mustafa
Sevem Mustafa 5 ditë më parë
Don xhon you are the best
Nexha Nexha
Nexha Nexha 5 ditë më parë
Fire???
Emin Kurteshi
Emin Kurteshi 5 ditë më parë
Lopa ti
Jul Rrustemi
Jul Rrustemi 5 ditë më parë
Big up 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌👌💪
Filip Lleshdedaj
Filip Lleshdedaj 5 ditë më parë
❤️❤️
Dub dub Dub dub
Dub dub Dub dub 5 ditë më parë
.The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1
alida flus
alida flus 5 ditë më parë
From Italy 🇮🇹 love u ❤️
Kushtrim Bytyqi
Kushtrim Bytyqi 5 ditë më parë
ani agscq71vma
Danjela Dani
Danjela Dani 5 ditë më parë
Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤
anduena kallaba
anduena kallaba 6 ditë më parë
shum e fort kanga une foli i fundit
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 6 ditë më parë
THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO
alida flus
alida flus 5 ditë më parë
280k subscribes 😜🥳🥳🥳
Артём Пищик
Артём Пищик 6 ditë më parë
Качает🇱🇻
Lindita Thepi
Lindita Thepi 6 ditë më parë
Dhe kush fiton Don Xhoni apo Noizy🙂...Noizy kendon si fmijaq dhe sme pelqejne kenget e tij☺
Lindita Thepi
Lindita Thepi 6 ditë më parë
Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 6 ditë më parë
ANALIS SHUM I FORT
Nvlird
Nvlird 6 ditë më parë
Katunar I karit
Lindita Thepi
Lindita Thepi 6 ditë më parë
Kush e kqyr familjen zoti ju rujt çdo familje qe keni 😘
Skender Reqica
Skender Reqica 4 ditë më parë
don
Djemal Etemi
Djemal Etemi 6 ditë më parë
Bmw🔥🔥
Erjon Ulqini
Erjon Ulqini 6 ditë më parë
Don Xhoni thot alo seksi po Noizi ka fillu si cllevio ca po thu ti tek kënga titi
vini hyka
vini hyka 6 ditë më parë
majk left the chat
stejsi eleni fp
stejsi eleni fp 6 ditë më parë
Diss per finem k**i
Samir Duraku
Samir Duraku 6 ditë më parë
rkdktjw
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 4 mln
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
DON XHONI - FREESTYLE (DIVERSITET)
1:41
DON XHONI
Shikime 15 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 3 mln
DON XHONI - KOKAINA
2:48
DON XHONI
Shikime 34 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 469 mijë
VEGEDREAM - RAMENEZ LA COUPE A LA MAISON
4:18
LARUCHE MUSIC
Shikime 268 mln
DON XHONI - ALLES GUTE CRIMINALE
2:46
DON XHONI
Shikime 5 mln
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan
0:45
Ora News
Shikime 45 mijë
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 821 mijë
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 6 mln