Dj Sixtynine ft Fifi - Marova (remix)

  Shikime 137,706

FIFI OFFICIAL

Vit më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

OriginalSong : alclone.info/net/video/hKeefMu6zn2MZqU.html

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
fole.fanlink.to/FifiMarovaRemix

Follow on Insta :
Fifi : fifi.offici...
Dj Sixtynine : dj.sixtynine
Gzim Lazri : gzimlazri
Kledi Bahiti : kledibahiti
Bresher videos : bresher.studios
VisualDon : visualdon

Produced by : DjSixtynine \u0026 GzimLazri / diversemusic
Original song produced by : Kledi bahiti / threedots
Written by : Fifi - Filloreta Raçi
Lyrics Video by : Bresher studio
Visuals by: Visualdon

Komente
Lule Terziu
Lule Terziu 2 muaj më parë
Cool
Xhevahir Truka
Xhevahir Truka 3 muaj më parë
I falenderu qofte allahu per zemren qe ke dhe fjalet qe thua 💐💐💐❤❤❤
Angel White
Angel White 7 muaj më parë
🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝😍😍😍😍😍😍😍
flutra kelmendi
flutra kelmendi 7 muaj më parë
ich liebe es !!!!!!
Maxim Simona
Maxim Simona 8 muaj më parë
📌❤️🔒
ARGETOHEMİ BASHKE
ARGETOHEMİ BASHKE 8 muaj më parë
Nuk shkon ne kete rast remix ne te vertet me super
Mikel Toy Tv
Mikel Toy Tv 8 muaj më parë
The best song🥰
Liana Azizi
Liana Azizi 8 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️
DON PJ
DON PJ 10 muaj më parë
M fl ak ou Fl bak svp
Lori King Zefi
Lori King Zefi 10 muaj më parë
Më e keqja je shum je duke me shku nerva 🖕🖕🖕ishalla ma nuk je pjes e muzikes 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ 11 muaj më parë
Fifi ❤❤🍇
M G
M G 11 muaj më parë
Kengetare Class, femer class , du bist die beste Baby 🥰❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Deon Hasanaj
Deon Hasanaj 11 muaj më parë
🎶🎵🥇🏆🎖♥️
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj 11 muaj më parë
Respekt per Dj dhe komplimente per mixin per nga ana Fifit 1 shkronj me shkru esht teper hallall dyve
Fier Albania
Fier Albania 11 muaj më parë
U terbuam pas teje❤
Catalina Rusu
Catalina Rusu 11 muaj më parë
Wawwwww🤩🤩🤩🤩
Klajdi Bedini
Klajdi Bedini 11 muaj më parë
I love this song. Super kenge
Bedi bed
Bedi bed 11 muaj më parë
KUSH ERDHI KETU ME NIGJU @FIFIN😍 DHE SUPER DJ69 ⚡👑🔥
Ervin Kalija
Ervin Kalija Vit më parë
Te lumte o FIFI I SHTYP ME KEMBE TE GJITHE KE ZE FANTASTIK NJESH JE TE ADHUROJ 💖💖💖❤️❤️❤️
Erdi Erdi
Erdi Erdi Vit më parë
Super ❤️❤️❤️
Rosela Repaj
Rosela Repaj Vit më parë
i love you
Pllumi Pllumi
Pllumi Pllumi Vit më parë
I love it
xhulio preci
xhulio preci Vit më parë
bravo fifi sh këngë e bukur
Flavia Shkembi
Flavia Shkembi Vit më parë
FIFi, Ultra... dein Lied hast du modernisiert und hast es auf den Punkt gebracht I❤🖤U.... Bravo.
Aneta Behluli
Aneta Behluli Vit më parë
Je mae mira
Ledi Ledi
Ledi Ledi Vit më parë
Pershendetje Ju lutem mund te beni subscribe ne kanalin tim Kush ben do ia kthej subscribe
Luli M.
Luli M. Vit më parë
Kur remix rezulton shumë më bukur se origjinali 🤔
Rinesa Ademi
Rinesa Ademi Vit më parë
[Teksti i "Marova"] [Verse 1] Në kopshtin e lotëve po djegem si e mjerë Po pres ti me m'kap prej errësirë me m'nxjerr Rrugë me gjilpana mi shtru si përherë Që ti kurrë mos me m'prek Ah-ah-ai, që ti kurrë mos me m'prek [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje [Verse 2] Zemra e lodhur pa gjak po shlon vlerë Pres të më thuash "Të dua" njëherë Nga ti të lëndohem s'e prisja najher Kush dhimbjen mu ma njeh Ah-ah-ai, kush dhimbjen mu ma njeh [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje [Verse 3] S'ke faj ti, jo, oh Që për ty detit n'kom unë i kisha shku Ke faj ti po, oh Nuk ka shkronjë, nuk ka fjalë që ti e ke besu [Bridge] E prapë marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje [Chorus] Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje T'kishe bo mas meje Genius Lyrics
Lumturie Fazliu
Lumturie Fazliu Vit më parë
👌👌👌👌👌👌
Era Era
Era Era Vit më parë
Super dhe ne version original... Super dhe kështu,,, E keshtu qe vetëm mbarova mbas teje.. 💫🏆
Fjorela Bushi
Fjorela Bushi Vit më parë
Super kenget
ita ita
ita ita Vit më parë
Super...po e prisja ....fifi je kengetarja ime e parapelqyer
Benildo Toçi
Benildo Toçi Vit më parë
Sa e bukur qenka ❤❤❤❤❤❤ bravo
Nebush Rafiti
Nebush Rafiti Vit më parë
Hittttt
Shehu Joana
Shehu Joana Vit më parë
Loveeeee youu😚😚😚😚😍😍😍😘😘😘👌👌 🤗🤗
Mirela Marku
Mirela Marku Vit më parë
love😚😚😚😚😚😚😚
Bon Bon
Bon Bon Vit më parë
Shume bukur!
Dj Sixtynine
Dj Sixtynine Vit më parë
Kush e pelqen ket Remix 🙏🏻
perputhen tch live
perputhen tch live Vit më parë
alclone.info/net/video/nLVmXc7Zyouvqqk.html Marjila ft geti
Adelina Imeri
Adelina Imeri Vit më parë
Je më e mira Fifi❤❤❤
ErZa_QuEeN
ErZa_QuEeN Vit më parë
MA E MIRA BREHH JE FIFII TE DUA SHUMEE 2:03 ❤❤❤❤❤❤
Trinti
Trinti Vit më parë
My loveeeeee Fifi❤️❤️❤️😘😘😘😘💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💞😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗
TechSign
TechSign Vit më parë
Woooow,,, super remix o Fifi 👏👏❤️
Erge erge
Erge erge Vit më parë
👏👏👏❤
lamtumir meboni halla
lamtumir meboni halla Vit më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 mas mej jo vall
Melissa Halilaj
Melissa Halilaj Vit më parë
shume bukur loqk
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie Vit më parë
Prekma shpirtin, nëse do ti theje 😏🖤
Aurena. Miftari
Aurena. Miftari Vit më parë
❤❤❤
noopeeople
noopeeople Vit më parë
😍😍💞💞💞
led altin avdo
led altin avdo Vit më parë
supeeeeeer
24h.finem.
24h.finem. Vit më parë
E para fifi ime 👑❤️🍭🍭⚡️🌍
Behare Ibrahimi
Behare Ibrahimi Vit më parë
Ma e mir esht fifi 😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙bravo
Behare Ibrahimi
Behare Ibrahimi Vit më parë
Bravo Bravo Bravo Bravo ❤❤💙❤💙💙💙💙❤❤❤💙😍😍😍😍😜
Andesa Haxhiu
Andesa Haxhiu Vit më parë
Kjo kengë do te mbetet per gjithmon kenga me e mir dhe hiti më i zjarrt💓🥺🥰🥰🥰👑
arber berisha
arber berisha Vit më parë
Lum na qe tkem ♥️⭐️
Ada Ruci
Ada Ruci Vit më parë
Fifi se di pse të dua kaq shum I love ❤️❤️😘 te dua shum ❤️❤️❤️❤️😘😘😘👑💋💋
Leonora Sulejmani
Leonora Sulejmani Vit më parë
Palidhje
Ardi Smajli
Ardi Smajli Vit më parë
Fifi je engjell (angel) 😇😇💖💖💖💖
Lina aa
Lina aa Vit më parë
Si cdo kenge e jotja eshte perle Une dashurojem me kenget e tua te dua fifi se maroj Mas teje terbojem Mas teje Mas zerit jot ❤️❤️❤️ je dashuri nanush
Deejay LaNDi
Deejay LaNDi Vit më parë
Super Rmx dj Sixtynine 👍👍🔥🔥🔥🔥
Dj Sixtynine
Dj Sixtynine Vit më parë
🙏🏻🙏🏻❤️
Armir Rexhepi
Armir Rexhepi Vit më parë
Nuk ka nje pike bashkimi Vokali me Muziken ..
illyrian eSports So2
illyrian eSports So2 Vit më parë
Q.do te thuash me kte ma shpjegon dot
I Ademaj
I Ademaj Vit më parë
O fifi oj loqk si ❤️je bre ❤️te kom fifi 😘
Amarda Bodini
Amarda Bodini Vit më parë
Ma e mira je kon e do metesh!!!😄😘😘😘😍
Tena Fejzuli
Tena Fejzuli Vit më parë
🕊🤗🍀🌹🍀🇦🇱🇦🇱❤🇩🇪
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Vit më parë
shum bukur
Rasim Hass
Rasim Hass Vit më parë
🍫🍫❤️❤️❤️❤️❤️🌎🌎🌍🌍🌍🌍🌍🌍
Rinesa Vezaj
Rinesa Vezaj Vit më parë
Te dua Fifii❤❤❤
Jhc Uhhjj
Jhc Uhhjj Vit më parë
Mirdita
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka Vit më parë
🎶🎶❤️♥️
fjorni zani
fjorni zani Vit më parë
Who is here before a live version 👇Smash this button
elvis panxhi03
elvis panxhi03 Vit më parë
👌♥️loveeeee♥️
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
3:18
FIFI OFFICIAL
Shikime 17 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 28 mln
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 6 mln
Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)
2:54
FIFI OFFICIAL
Shikime 9 mln
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 619 mijë
Deep House Chill Out Lounge Music   Mixed By Dj Regard   2021
1:15:14
Fifi - Qaj
2:54
FIFI OFFICIAL
Shikime 7 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 28 mln
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 6 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 92 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 236 mijë
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 755 mijë