Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

  Shikime 825,558

Dafina Zeqiri

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/Futja-Kepen

Follow Dj Geek - smarturl.it/DjGeekIG


Executive producer: Dj Geek
Produced, Mix and Master: Deard Sylejmani
Music and melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa
Beat by: Goran Novakovic
Video by: Migjen Caka (Entermedia)
Publishing by: Bzzz Entertainment


Verse 1:

Kur jom kon i vogël kom andrru me vjedhë banka (shit) jo për shum sa për cap e jordanka
veni shum i vogël
shum e madhe andrra
mos me konë kanga isha konë n'pranga
futja krejt prap me veti thom
ma mirë reper i trashë se reper i dobt
tash ku po jetoj po bjen shi nonstop
ma mire me m'lshu n'club se me nejt n'club
(Ha ha) Hala...
krytë e madh,chupa chups
gota plot, sytë e kuq
beati gjith o sakatu, leku gjith o paketu
Profesor, amater
dhipa plot, kanagjegj
cicë e madhe, alamet
sweet si karamel
tash, mu po mdokët jasht
Çka me lypë ktu? tash o' cool me konë arab
tipi thot.. konga jeme spo ja therrë
po i nukë vetllat e pin shisha
so, menimi tij nuk vlen

Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën

Verse 2:

Kur jom kon i vogël kom andrru mu bo famous
Kur u bona famous s'dojsha me konë famous
Fuck being famous
Kurgjo s'm'blenë mo
Nuk e njeki kurr mo
Me dit qe sen svlej mo
Tash un knoj per veti jo per najkon
Ma mir me bo me qef se me bo me zor
Tash po flej nshpi e jo naeroport
ma mir kaniher happy se gjith nervoz
(Ha ha) Hala...
N'klasë t'parë
ma i pari
Vig barbari
i pa pare
ma cari
kry shqiptari
King poppa
Pimp juice
Syni jem
I ka komtë e gata
big booty
(Ha ha) Hala...
Po veshen si une
I kan gjestet si une
I shkrujn textet si une
Edhe shprehën si une
Po nuk bohën si une
Se s'munohën si une
Krejt rr'zohën si une
Po krejt nuk çohën si une


Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz EntertainmentKomente
abbsnn cose
abbsnn cose 7 orë më parë
Super
aola wili
aola wili Ditë më parë
Vig Poppa 🔥🔥🔥💯
Besim Cocaj
Besim Cocaj 2 ditë më parë
Hutja boll mir e ki
killuminati 1
killuminati 1 2 ditë më parë
kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂
doliio volay
doliio volay 2 ditë më parë
we need more like this bruh
abbsnn cose
abbsnn cose 7 orë më parë
Droga per vesh
Enela Murati
Enela Murati 2 ditë më parë
Old school . Love it.
aola wili
aola wili Ditë më parë
Mreti
korab aliu
korab aliu 3 ditë më parë
“Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend
gioyu comi
gioyu comi 3 ditë më parë
We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️
doliio volay
doliio volay 2 ditë më parë
Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️
I'm Djonis
I'm Djonis 3 ditë më parë
-Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon
Jurgen Teluli
Jurgen Teluli 3 ditë më parë
This is a whole vibe we need more of this on god 💯
du bu
du bu 4 ditë më parë
We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️
bilinas mini
bilinas mini 4 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
gioyu comi
gioyu comi 3 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Algert plakalliu
Algert plakalliu 5 ditë më parë
10 her n dit e dgjoj ket
sokin jon
sokin jon 5 ditë më parë
What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?
Guri Dina
Guri Dina 5 ditë më parë
Hothot 💯💯
Paolo Pjollaj
Paolo Pjollaj 6 ditë më parë
Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?
Flavio Shpata
Flavio Shpata 6 ditë më parë
🔥
sokin jon
sokin jon 5 ditë më parë
Vig Poppa Realll one
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 7 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
FX Ukaj
FX Ukaj 7 ditë më parë
Droga per vesh
FX Ukaj
FX Ukaj 5 ditë më parë
Normalitikisht
Waveruner Al
Waveruner Al 7 ditë më parë
Mreti
opzz xsin
opzz xsin 8 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
Killercobraa
Killercobraa 8 ditë më parë
Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 7 ditë më parë
best song 🏆
d k
d k 8 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
d k
d k 8 ditë më parë
🔥
FLORDI
FLORDI 9 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
opzz xsin
opzz xsin 8 ditë më parë
Reperi ma i nenvlersun nshqiptari
La ndi
La ndi 9 ditë më parë
Me ket Bit ja ke fut Kepen gjithkujt Vig Poppa
Briktu Lucy
Briktu Lucy 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mike Saraft
Mike Saraft 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Emily An
Emily An 10 ditë më parë
Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤
LOVE IS WAR, WIN IT
LOVE IS WAR, WIN IT 10 ditë më parë
Vig Poppa Realll one
roni ceko
roni ceko 10 ditë më parë
Futja kepënnnn🔥🥵
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 10 ditë më parë
Keng e bukur 😁
Rilind Kryeziu
Rilind Kryeziu 10 ditë më parë
viggi ktheju se na ke mungu (skemi cka me ngu)
Emily An
Emily An 10 ditë më parë
Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼
Jurgen Teluli
Jurgen Teluli 10 ditë më parë
I missed this vibe
Rion
Rion 10 ditë më parë
This is RAP
Nezir Thaqi
Nezir Thaqi 10 ditë më parë
best song 🏆
bofooit gojo
bofooit gojo 10 ditë më parë
Finest albanianRAP 💯🔥🔥🔥
du bu
du bu 11 ditë më parë
Flooow😻😻😻😻
Agon Çakalli
Agon Çakalli 11 ditë më parë
Reperi ma i nenvlersun nshqiptari
E 0280
E 0280 11 ditë më parë
u'a paske qirë karrierën ca cave ✌🏻 GL block pi gavranit (ni 30 vjeqar per 31 qe u rrit me kangt tua) qajo
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj 11 ditë më parë
Sa poshte ka ra muzika shqiptare vlersohen ato qe skan haber ne muzik e artistat e vertete me 500 k shikime
bofooit gojo
bofooit gojo 10 ditë më parë
ma nfund ni rap i hajrit
Teuta Prenga
Teuta Prenga 11 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
deni rushiti
deni rushiti 11 ditë më parë
Qikjo osht kang
Cassie
Cassie 11 ditë më parë
Rrespekt per ty Vigii je Gjigand Babo 👏🏻🙌🏻🇦🇱
Lavdrim Alili
Lavdrim Alili 11 ditë më parë
Vig Poppa is Back, tjerve futva Kepën! 😀
Enes Ferati
Enes Ferati 11 ditë më parë
Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼
Enes Ferati
Enes Ferati 11 ditë më parë
🔥🔥🔥👐🏼👐🏼👐🏼💯💯💯👐🏼👐🏼👐🏼🔥🔥🔥🔥
johny deep
johny deep 11 ditë më parë
Lit
Gzim Isufi
Gzim Isufi 11 ditë më parë
💪🏻💪🏻
Hasime Rrahmani
Hasime Rrahmani 11 ditë më parë
A je lodh jom kep valla 😋😋
Adnan ramadanii (adiadnan)
Adnan ramadanii (adiadnan) 12 ditë më parë
futja kepen inspirim nga shqiprim arifi hahahah qeshtu po thojn bravo kinga
Mrs.V303
Mrs.V303 12 ditë më parë
Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u
Rayzz
Rayzz 12 ditë më parë
“ma mir reper i trash se i dobt“ ma ka ndreq diten se jam i trash
albert buqa
albert buqa 12 ditë më parë
ma nfund ni rap i hajrit
Julian Komani
Julian Komani 12 ditë më parë
Vig poppa... Big poppa always on top
Fitim Fazlija
Fitim Fazlija 12 ditë më parë
👏👏👏Originally Popa 👏👏👏
Flamur Salihu
Flamur Salihu 12 ditë më parë
King poppa
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 12 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
Benjamin Shehu Official
Benjamin Shehu Official 12 ditë më parë
Futja 🧅 Keng E Fort Pre P.........:;,
Eris Vorfaj
Eris Vorfaj 12 ditë më parë
Drip shum i fort
Lion King
Lion King 12 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
SpecialKeqa
SpecialKeqa 12 ditë më parë
Futja hudren
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj 13 ditë më parë
@2
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj 13 ditë më parë
@12
kuishia
kuishia 13 ditë më parë
A po ju doket backgrounds zani Ledrit 🤔
dolimi jotoo
dolimi jotoo 13 ditë më parë
👑The queen is in the clip too DAFINA♥️
arber.studio
arber.studio 13 ditë më parë
"Pantollet sjon kam bin, po vet i kom lshu"
Blerim Demolli
Blerim Demolli 13 ditë më parë
@thatkidgoran this beat is fire, you crazy bruh...
toijg avnnr
toijg avnnr 13 ditë më parë
RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪
D. B
D. B 13 ditë më parë
Dj geek style is 10/10
PR PR
PR PR 13 ditë më parë
Bravo ! Je i fort
Teo
Teo 13 ditë më parë
alclone.info/net/video/qsyLfMndqamrqIM.html
Illyrian
Illyrian 13 ditë më parë
Boom bap instrumental i like ky osht rap old school kaos Vig Poppa!!! Se kan kajt nanen tasht edhe Shqiptart repin mut e kan bo stilin krejt palidhje, ky osht hala in ska tjeter style real rap bom bap old school rap.
toijg avnnr
toijg avnnr 13 ditë më parë
haq
Maria Kolaj
Maria Kolaj 13 ditë më parë
💣💣
Zuhdi Ferizi
Zuhdi Ferizi 13 ditë më parë
Origjinal edhe met mush REP.🥶🥶🥶
Hasim Imeri
Hasim Imeri 13 ditë më parë
Ma mir kaniher happy se gjith nervoz (Legenda Song) 💪😄
zuygj bnsv
zuygj bnsv 14 ditë më parë
1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆
Muzik Me Tekste
Muzik Me Tekste 14 ditë më parë
400 mi viwes per 4 dit , njerzt se din qka osht muika mir.Vig Poppa 👊💪💪
Doni Helshani
Doni Helshani 14 ditë më parë
🔥🔥🔥👏👏👏👏👏
best bro
best bro 14 ditë më parë
rrnofsh o burr moti skom ni rap ata ish kon pop
Nick Zohorovic
Nick Zohorovic 14 ditë më parë
Well done Geek, best regards from another Geek with a geek phone (oneplus) :-)
zuygj bnsv
zuygj bnsv 14 ditë më parë
Ilaq per vesh👍
D K
D K 14 ditë më parë
👏👏👌🙌
shshs shshsh
shshs shshsh 14 ditë më parë
e pse konga o nchanel tdafines ?
ClirimM
ClirimM 14 ditë më parë
Katerina S
Katerina S 14 ditë më parë
Po nuk behen si une Se s"mundohen si une. Krejt rr'zohen si une po krejt nuk cohen si une. DU C'KA BOJ .BOJ C'KA DU Man f...k you edhe krejt c'ka thu 🔝
ENOM
ENOM 14 ditë më parë
haq
Eridjon Bushi
Eridjon Bushi 14 ditë më parë
You’re killing it!!
arbjess arbjess
arbjess arbjess 14 ditë më parë
sje per ket sport ma njeri. ke vdek te kan harru njerzt qe je gjall 😁
Granit Kuqi
Granit Kuqi 12 ditë më parë
Mos ja fut kot
Dashnor Koxha
Dashnor Koxha 14 ditë më parë
P
Lorik Gashi
Lorik Gashi 14 ditë më parë
wowwww
Anita Klopp
Anita Klopp 14 ditë më parë
Futja 🧅
Olger Hidri
Olger Hidri 14 ditë më parë
Masterpiece ! ! !
Visi Pjetri
Visi Pjetri 14 ditë më parë
Ilaq per vesh👍
Gamingplay01
Gamingplay01 15 ditë më parë
RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪
misuyy fong
misuyy fong 15 ditë më parë
Classic❤ na ki mungu o vig Na kan lodh veshin bajatat deri sot
joker joker
joker joker 15 ditë më parë
Old school
Anna Boka
Anna Boka 15 ditë më parë
Ca eshte kepa?
Leo
Leo 15 ditë më parë
VALLA Njerëz e ka qu Lumin ne penzion me kete muzike , #RealTalk!!
nandofaklo patepi
nandofaklo patepi 15 ditë më parë
Kinggggggggg haveri bravo viggi llegend e ke prek nput
misuyy fong
misuyy fong 15 ditë më parë
Nice music video idol
Arlind Kalaveshi
Arlind Kalaveshi 15 ditë më parë
Brravo tipi vllaaa
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 206 mijë
Capital T x Vig Poppa - BISHA
3:23
Capital T
Shikime 3 mln
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4 mln
Ledri Vula X Vig Poppa - Ha ha ha
2:20
Ledri Vula
Shikime 1 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 469 mijë
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
YOUNG ON TOP
Shikime 473 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4 mln
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 8 mln