Dafina Zeqiri - JAPA

  Shikime 5,718,494

Dafina Zeqiri

29 ditë më parë

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON \u0026 Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Komente
mikoy huio
mikoy huio 2 orë më parë
Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!
Maida Iseni
Maida Iseni 17 orë më parë
V V
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 20 orë më parë
Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰
Draum
Draum Ditë më parë
Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/
mikoy huio
mikoy huio 2 orë më parë
Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa
Arsim Ramadani
Arsim Ramadani Ditë më parë
Daffy si gjithmon NR 1
Vjollca Canaj
Vjollca Canaj Ditë më parë
Je ma e mira
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 20 orë më parë
Artiste me bole!
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 2 ditë më parë
Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.
Devis Fejzulla
Devis Fejzulla 2 ditë më parë
SUPER DAFINA ZEQIRI💋
hen ko
hen ko 3 ditë më parë
dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 3 ditë më parë
Yll...super kengetare
Reti Cuka
Reti Cuka 4 ditë më parë
1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme
Defrim Haskaj
Defrim Haskaj 4 ditë më parë
Rks lumiiiiii
gezim gashi
gezim gashi 4 ditë më parë
I love you so much
hen ko
hen ko 3 ditë më parë
Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 5 ditë më parë
She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri 5 ditë më parë
O sa e bukur me pelqen kjo muzik
bowen voowy
bowen voowy 5 ditë më parë
Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 4 ditë më parë
She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪
Cassie
Cassie 7 ditë më parë
DAFINA👑👑
Sibe Berberi
Sibe Berberi 7 ditë më parë
Ma e mira me e bukura
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 5 ditë më parë
Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰
Era Era
Era Era 8 ditë më parë
Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa
Anxhela Jonuzi
Anxhela Jonuzi 8 ditë më parë
Super diva ❤❤
bowen voowy
bowen voowy 5 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
usam jahja
usam jahja 8 ditë më parë
Artiste me bole!
hg Huk
hg Huk 8 ditë më parë
qe ti japa a qe ti dhash ? :P
Salihu. M
Salihu. M 9 ditë më parë
Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote
Roan way
Roan way 9 ditë më parë
🥰🥰
Roan way
Roan way 9 ditë më parë
🥰🥰
Mike Saraft
Mike Saraft 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Dira Sukmawati
Dira Sukmawati 9 ditë më parë
Wow
Dira Sukmawati
Dira Sukmawati 9 ditë më parë
Wow nice music...
Ardit Metai
Ardit Metai 9 ditë më parë
Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet
Emilian Karafili
Emilian Karafili 9 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
hhkk mmm
hhkk mmm 9 ditë më parë
Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰
Roblox YT
Roblox YT 4 ditë më parë
No thanks.
fouoii gyhh
fouoii gyhh 8 ditë më parë
DEUSA💎✨💙
Valentin Meholli
Valentin Meholli 9 ditë më parë
Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !
Paulo Henrique
Paulo Henrique 10 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
FLORDI
FLORDI 10 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Altin Abazi
Altin Abazi 10 ditë më parë
Bravo
Aurela Gorezi
Aurela Gorezi 10 ditë më parë
Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.
Nezir Vrapi
Nezir Vrapi 6 ditë më parë
👍
Majlinda Ferfelli
Majlinda Ferfelli 10 ditë më parë
Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt
Rexha Bekoviq
Rexha Bekoviq 10 ditë më parë
Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️
leunora qizmolli
leunora qizmolli 10 ditë më parë
Min favorit muzik 😘😘❤️
Sonila Beta
Sonila Beta 10 ditë më parë
Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 11 ditë më parë
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
riad murati
riad murati 11 ditë më parë
G.O.A.T DAFFY
Ani Shyti
Ani Shyti 11 ditë më parë
Po ca tbona mor😂😂😂😂😂
Gzim Tahiri
Gzim Tahiri 11 ditë më parë
Bravoooooo dafinaa te dus shume
Fabian Mtj
Fabian Mtj 12 ditë më parë
🔥🔥❤️😍❤️
Elheme Ferizi
Elheme Ferizi 12 ditë më parë
You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 12 ditë më parë
Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi
Enea Iseni
Enea Iseni 12 ditë më parë
YAS Dafina
Enea Iseni
Enea Iseni 12 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽
fouoii gyhh
fouoii gyhh 12 ditë më parë
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
bofooit gojo
bofooit gojo 10 ditë më parë
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
Koni S
Koni S 13 ditë më parë
Shume e bukur kenga Bravo dafina
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 12 ditë më parë
С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.
Freak Vic
Freak Vic 13 ditë më parë
The only Nigerian comment
Kiza Kryeziu
Kiza Kryeziu 13 ditë më parë
Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤
fouoii gyhh
fouoii gyhh 12 ditë më parë
Thjesht diva
Lili 7
Lili 7 13 ditë më parë
DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨
Lisbona Kabashi
Lisbona Kabashi 13 ditë më parë
Kenge shummm e mir
Majlinda Ferfelli
Majlinda Ferfelli 13 ditë më parë
Te lumt
Lori King Zefi
Lori King Zefi 13 ditë më parë
Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏
Lejla Kamisholli
Lejla Kamisholli 13 ditë më parë
Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Alma
Alma 13 ditë më parë
🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋
Alboshin
Alboshin 14 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Me Ma
Me Ma 14 ditë më parë
Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️
ladionaa
ladionaa 14 ditë më parë
Q
Emily An
Emily An 14 ditë më parë
С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.
minij hooi
minij hooi 14 ditë më parë
No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶
Apfelsirup HD
Apfelsirup HD 14 ditë më parë
С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.
DonaId J. Trump
DonaId J. Trump 15 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Erberen Torte
Erberen Torte 16 ditë më parë
Thjesht diva
sara toskaj
sara toskaj 16 ditë më parë
ooo milettt si mund ta krahasoni dafinen me te perputhen mos u qmendni para kohe 😣😣😣😣 daffy asht queeni 15 vjet ne muzik e prp te gjitha kenget jan fire🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💕💕💕💕💕💕
Geg Toska
Geg Toska 14 ditë më parë
Oj Kusherin
Era Smus
Era Smus 16 ditë më parë
Too aggressive in bed for her own good...trying too much? Dont mind me, Im just bullshitting...
kosova kosova
kosova kosova 16 ditë më parë
Kreit ju qe ekeni kritiku Diven Adelinen per veshjen me kryq,kqyrnjani ksaj kryqin nqaf edhe nfuuund kreit klipit kqyrnjani tpasmet e ngjita ka ti banshkon kamt
bofooit gojo
bofooit gojo 17 ditë më parë
This gonna be my summer song 💯
Maggie Trupido
Maggie Trupido 17 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Hatixhe Kormaku
Hatixhe Kormaku 17 ditë më parë
Nice 👏
Lorena Kr30948
Lorena Kr30948 17 ditë më parë
*Ohrwurm
bofooit gojo
bofooit gojo 17 ditë më parë
850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!
Lorena Kr30948
Lorena Kr30948 17 ditë më parë
Uhu sa mir Vera Hit 🇽🇰🇦🇱😂 Ann alle Uhrwerk jetzt schon Ahaha 😂🇩🇪
Dylbe Muqolli
Dylbe Muqolli 18 ditë më parë
KENGA ME E MIRA PREJ TEJE KA QENE DURO FLM QE BEN KENGA TE DUA DAFI🥰🥰😊😊😘
bujana haxhiu
bujana haxhiu 18 ditë më parë
Une mendova se kjo (JAPA) kishte ndonje kuptim tjeter... 😑 Pasi lexova lyric u skandalizova qe nga dy zgjedhje te foljeve DHASHE - JAP e ka bere JAPA 🤬 Tmerr , sinqerisht mos e perdhunoni me gjuhen.
Ksuela Sula
Ksuela Sula 16 ditë më parë
Ashtu si ne textet e huaja want =wanna Nuk ka perdhunim gjuhe ketu, per tu bere me interesant teksti Edhe kurioz degjuesi sepse te gjithe menduan se do kishte JAPA ndonje kuptim tjeter . Gjera artistash !!!
bofooit gojo
bofooit gojo 16 ditë më parë
Respekte nga Macedonia 🇲🇰 shum me pelqen kjo muzikë😍👏
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 18 ditë më parë
A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn 18 ditë më parë
ugly shit. this is not albanian music.
anci bananci
anci bananci 18 ditë më parë
What means JAPA ??
Drilon Say
Drilon Say 12 ditë më parë
Give « something »
anci bananci
anci bananci 17 ditë më parë
@soinu foig 👍
Black Sheep13
Black Sheep13 18 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Mmahmoud Ismail
Mmahmoud Ismail 18 ditë më parë
ةةةةةةةةةةةةةةة
maroje kralj
maroje kralj 18 ditë më parë
Love from croatia 🇭🇷🇭🇷♥️
DonaId J. Trump
DonaId J. Trump 15 ditë më parë
Za dom spremni 🇦🇱
Piotr Kaczkowski
Piotr Kaczkowski 18 ditë më parë
JAPA JAPA hehe
Gafurr Morina
Gafurr Morina 18 ditë më parë
Suksese je shum e bukur
Τζενη Τζενακι
Τζενη Τζενακι 18 ditë më parë
Bravo dafina
Shqipe Krasniqi
Shqipe Krasniqi 18 ditë më parë
Numer 1 je te dua shum 👏⭐❤️
Lazo Rot
Lazo Rot 18 ditë më parë
850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!
anila krasniqi
anila krasniqi 18 ditë më parë
❤❤💘💘
George Rivera
George Rivera 18 ditë më parë
Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme
Grace
Grace 18 ditë më parë
Hajt se e sheh ti ...💛🌠
Egzona mulliqi
Egzona mulliqi 18 ditë më parë
Kurora mbet gjithmon te ti 👌❤👑
Visit Albania
Visit Albania 18 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Ina Gyl
Ina Gyl 18 ditë më parë
Ja baba ja nana njeri po 😂😂😂
ana
ana 19 ditë më parë
Japa
minij hooi
minij hooi 19 ditë më parë
Mozzik x Dafina🔥🔥
Afrim
Afrim 19 ditë më parë
talent pa fund kja Dafina more qa u ba kshtu ;)
Tefta Thaçi
Tefta Thaçi 19 ditë më parë
muzika me emir qe kam ngju🤗🤗🤗❤️❤️
Tefta Thaçi
Tefta Thaçi 19 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Arjola Sherifi
Arjola Sherifi 19 ditë më parë
Dafi ma e mira😍😍😍😍😍
Marsela Gjika
Marsela Gjika 20 ditë më parë
Dafyyyy e preferuara imeeeee
minij hooi
minij hooi 19 ditë më parë
Pse i fshin komentet negative -
Art_ gashi
Art_ gashi 20 ditë më parë
Japaaa japaaaaa jappaaa🤤🤤
ll
ll 20 ditë më parë
Sukese sa me te lart dafina 🔥
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4 mln
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,7 mln
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,1 mln
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 7 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4 mln
Dafina Zeqiri - ZILI ZILI
2:43
Dafina Zeqiri
Shikime 9 mln
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,7 mln
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,1 mln
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 136 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 949 mijë