Blerina Balili ft. Kleandro Harrunaj - Therret Mallakastra Besnikun e saj (Official Video HD)

  Shikime 189,303

ElrodiMusicOfficial

21 ditë më parë

Dedikuar nga Familja
Muzika: Blerina Balili
Orkestrimi: Rino Boci
Klarinete: Florjan Sacma
Teksti: Armand Trebocka
Pak nga rrugetimi ku Besnik Xhelaj jetoi dhe punoi me krenari!
Instagram: elroditv​​
Facebook: ElrodiTV/

Komente
Sara Varfi
Sara Varfi 10 orë më parë
Historia njëlloj si e vëllait tim
Mateo Mehmetaj
Mateo Mehmetaj 17 orë më parë
😭😭😭
erald erald
erald erald 17 orë më parë
Ngushellime familjes 🙏🙏😢😢
fiorilo tze
fiorilo tze Ditë më parë
Bravo u keqen xhaxhi bravo dhe kengetareve
Rudina Zotaj
Rudina Zotaj 2 ditë më parë
Ngushellime familjes zoti u dhent forc🙏🙏😭😭😭
Joana Majko
Joana Majko 2 ditë më parë
Kjo këngë të prek në zemër dhe ju që e këndoni e qani fare këtë këngë ju lumtë ajo gojë më shumë dhimbje e dëgjoj dhe unë se kam ca kohë që kam humbur djalin e tezes dhe sa herë e dëgjoj më vjen të qaj të bërtas më të madhe nerta nga saranda dhe të them pse o zot i madh nerta nga saranda por më origjinë nga tepelena
oiichee
oiichee 3 ditë më parë
Trashesia ska te sosur ,se kuptoj kujt i bejne dislike ,ne vend qe te thone ngushellime ,o njerez cik respekt per te vdekurit!!😡🙄
Besim Doko
Besim Doko 3 ditë më parë
P
Etleva Petriti
Etleva Petriti 4 ditë më parë
Ngushëllime ... Rrofshi dhe e kujtofshi, kujtimet nuk vdesin kurrë 🙏
Tirana Ime
Tirana Ime 4 ditë më parë
cvbbfgvhl
Edmir Metkaj
Edmir Metkaj 5 ditë më parë
ngushullime !
Ersida Zotaj
Ersida Zotaj 5 ditë më parë
Bravo keni nje ze te mbrekullushem ngushellime familjes per kte humbje 😭😭
Jona Jona
Jona Jona 5 ditë më parë
😣😣😣😣😢😢😢😧😧😦😦❤❤❤👄👄👄👄👄👄💋💋💋💋
laurent ahmetaj
laurent ahmetaj 6 ditë më parë
Ngushellime familjes
Muhamet Fejzaj
Muhamet Fejzaj 6 ditë më parë
Ngushellime
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli 6 ditë më parë
Ngushëllime familjes 😥😥o budallenj keni shpirt a çfarë keni që bëni disslike 🤔inshalla nuk e provoni këtë dhimbje 🙏
te dua shpirt
te dua shpirt 5 ditë më parë
nuk ka dhimbje me te madhe kur humb njerezit e familjes kush ben dislike ja ben vetes
Ornaldo Lucaj
Ornaldo Lucaj 7 ditë më parë
Ngushellime per babain tuaj
Leonard Alliaj
Leonard Alliaj 8 ditë më parë
Behu e fort moj liri
Leonard Alliaj
Leonard Alliaj 8 ditë më parë
Zoti mer gjithmon te miret nje nga temiret ishte the vella I Jon por behu
Bledi Xhemalaj
Bledi Xhemalaj 9 ditë më parë
😪😪
m_love r_
m_love r_ 9 ditë më parë
Ngushëllime djema per humbjen e babit tuaj,me preku shumë kjo video 😌😭😭😭
Condo Manager
Condo Manager 9 ditë më parë
Zot te lutem mos deno asnje nene ne kete bote. Ska me keq kur nena himbet femijen.
Albion Senka
Albion Senka 10 ditë më parë
Cfare na paska qene ky qe na i paskite bere kenge
Alma Jongari
Alma Jongari 10 ditë më parë
Àt
klajdi mustaj
klajdi mustaj 11 ditë më parë
Te lumt goja kleandro&Blerina ngushllme familjes !!
Daniel Aris
Daniel Aris 11 ditë më parë
Ngushullime Familjes! 😭😭😔😔
Irena Irena
Irena Irena 11 ditë më parë
Ngushellime familjes, shume prekese
Madona Kapaj
Madona Kapaj 11 ditë më parë
🥺🥺 Ngushellime familjes😭😭
Sab Saulis
Sab Saulis 11 ditë më parë
Ngushellime familjes me respekt Nga djali nga patosi😭
Sulo Cakaj
Sulo Cakaj 12 ditë më parë
Respekt maksimal per Besnik Xhelaj na mungon te gjithve i mungon mallakastres miku im i dashur zoti te meshirofte qofsh i xhenetit
Neritan Sulejmani
Neritan Sulejmani 12 ditë më parë
Ngushellime familjes qoft I xhenetit Amin 🤲🤲🤲
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj 13 ditë më parë
Ngushullime familjes per kete humbjen e tyre...nje 👏 e madhe per kengtaret qe e kan ber kete keng detikimi 🙏🙏🙏
Albos King
Albos King 14 ditë më parë
I paharruar qofsh Besnik !
Diana I
Diana I 14 ditë më parë
Me vjen shum keq Besniku ishte me te vertet per te pasur respek Ngushellime familjes
Orieta Basho
Orieta Basho 14 ditë më parë
Ngushellime familjes Ti rrojne djemt ti kete me jete Kujt i ka ndodhur e kupton me mire dhimbjen
Elena Minaj
Elena Minaj 14 ditë më parë
Sa shume u trishtova per kenge gjeja me e keqe per nje femije te humbas baban ngushellime te rrojne femije e ta kujtojne...bravo per zerin e mbrekullushem qe kane keta dy artista
Sandri Azizaj
Sandri Azizaj 14 ditë më parë
Ngushellime 😭
Servet Sharka
Servet Sharka 14 ditë më parë
Respeke per besnikun dhe per djemt e tij marjusin e renisin
Blerina Demiraj
Blerina Demiraj 15 ditë më parë
I pa harruar ti rrojen femija ngushullime
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha 15 ditë më parë
Ngushëllime familjes zoti e past cu ne xhenet te rroni dhe ta kujtoni .me vjen shum keq se dhe un kam humbur nenen dhe po iku nje prind na shpia mbydhet cdo gje ne familje 😢😢😢😢💔💔💔🤷‍♂️💔🙏🙏🙏🙏
Mirela Hyseni
Mirela Hyseni 15 ditë më parë
Ngushellime familjes per humbjen e madhe
xhuliano manxharaj
xhuliano manxharaj 16 ditë më parë
Ngushellime i paharruar qofte.
Dhurata X
Dhurata X 16 ditë më parë
Ahhhh moj nene e shkret qe do ikesh me deramet love
Rei Pashollari
Rei Pashollari 16 ditë më parë
Respekte per Besnikun. Njëri i pastër dhe gazmor. E kam njohur nga disa shokë të përbashkët në Visok. Jam habitur kur mësova se nuk jetonte më. Ishte i ri, plot energji. Por zoti nuk paska radhe, mer më të miret. Ngushëllime familjes.
Marsel Memlika
Marsel Memlika 16 ditë më parë
Ngushellime familjes ,Blerina kendofsh ne dasmat e djemve te tije ,🙏🙏🙏🙏!!
Kristina Meko
Kristina Meko 16 ditë më parë
😭😭
Flori Shehaj
Flori Shehaj 16 ditë më parë
Ngushullime families.ti.rrojne.femijet.R.i.p
Ermal Iljas
Ermal Iljas 16 ditë më parë
Ngushellime familjes edhe perse nk e njeof qoft i xhenetit se dhe un km humbur nenen time 😥😥😥😥😥
Edmond Hazizaj
Edmond Hazizaj 16 ditë më parë
Ngushellime te rroni dhe ta kujtoni 😭😭😭😭 zoti jua lehtesofte dhimjen 🙏🙏
Endri Endri
Endri Endri 16 ditë më parë
Bravo e ke qar kte beng
Ardjan Koci
Ardjan Koci 16 ditë më parë
Qoft I paharruar ngushellime
Ardjan Koci
Ardjan Koci 16 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Gezime Llanaj
Gezime Llanaj 16 ditë më parë
O zot ma keputi shpirtin kjo nene i pa harruar kujtimi i tij
Keti Hysa
Keti Hysa 17 ditë më parë
Bravo Zemra te kendoft blerina tu beft dita 1000 super dedikim .. ti rrojn femijet niper mbesa cte ket te rroin e ta kujtoin
Dilaver Mamutaj
Dilaver Mamutaj 17 ditë më parë
Po.gjenden.fjale.te.ngushellosh.kte.nene.qe.do.qaje.gjithe.jeten.te.rroni.ta.kujtoni.ju.dhente.zoti.kurajo.jua.kuptoj.dhimbjen.i.pa.harruar.qofte.kujtimi.besnikut.
shefit islamaj
shefit islamaj 17 ditë më parë
Ngushellime familjes koj keng te prek ne zemer
Luigi Lui
Luigi Lui 17 ditë më parë
Te rroni dhe ta kujtoni qoft i xhenetit 🥺
Franco Beni
Franco Beni 17 ditë më parë
Dhimbja esht e madhe behuni te fort djem,ngushullime me te sinqerta
Eri Mana
Eri Mana 17 ditë më parë
Ipa haruar kujtim tij
Xhonaldo Xhafaj
Xhonaldo Xhafaj 17 ditë më parë
Ngushëllime për ndarjen nga jeta!
luli nuhaj
luli nuhaj 17 ditë më parë
Ngushellime families ju lumt goja ketyre qe e kendojn Brravo cunave rrespekte per ju
Roni Manchester
Roni Manchester 17 ditë më parë
Ngushellime familjes !!!
Ledina Llapushi
Ledina Llapushi 17 ditë më parë
Ngushellime
Dritan Sakaj
Dritan Sakaj 17 ditë më parë
njerzit e mir zoti i mer shum shpejt afer tij ngushellime vlla . besniku ishte njeri shum i mir doti mungoj te gjithve shum u prekem kur morem lajmin se ishte verte njeri i vecant shum bujar dhe goj embel qe nuk prishte goj me njeri . ngushellime dhe nga mamaja ime cupe qazim celaj 😥😥😥😥
Legrand Alex
Legrand Alex 18 ditë më parë
Dhimbja me e madhe eshte se nena humb femijen e saj 😭😭😭😭
Almarino Deda
Almarino Deda 18 ditë më parë
Ngushellime familjes per njeriun e tyre me te shtrenjet bravo blerina
Gabriela Xh
Gabriela Xh 18 ditë më parë
🤍🥺
Fatjon Nuhu
Fatjon Nuhu 18 ditë më parë
Te rroni ta kujtoni
Naila Zanaj
Naila Zanaj 18 ditë më parë
Bravo nje kujtim i bukur ,i pa harruar kush i ka kaluar keto dhimbje ju kupton😥
Jimmys Takeaway
Jimmys Takeaway 18 ditë më parë
Ngushellime familjes te rroni dhe ta kujtoni.
Ketjona Koci
Ketjona Koci 18 ditë më parë
😭😭😭😭😭
Aferdita Xhelaj
Aferdita Xhelaj 18 ditë më parë
Ngushelleme familjareve i pa harruar qoft kujtimi I tij 😭😭😭😭😭
Ervin Pashaj
Ervin Pashaj 18 ditë më parë
Shum prekse kega per Beson i pa harruar kujtimi i ti j
HANEME RAMAJ
HANEME RAMAJ 19 ditë më parë
Ngushëllime familjes i paharuar qoftë kujtimi zoti i dhëntë forcë familjes
Blerim Xhaferaj
Blerim Xhaferaj 19 ditë më parë
Ngushëllime familjes! I paharruar kujtimi tij!
Liam Elezioni
Liam Elezioni 19 ditë më parë
I paharruar ne zemrat e te gjithe atyre qe e kane njohur! Rrofshi e kujtofshi per jete!
Juli Sherro
Juli Sherro 19 ditë më parë
Te rroni e ta kujtoni e allahu ju dhent vetem lumturi e gzime gjithmon , respekte
Genti Busahj
Genti Busahj 19 ditë më parë
ΝGUSHELIIME FAMILIES
Tirana Ime
Tirana Ime 13 ditë më parë
cbb vjivbjk bkll nll mlll lllllll nll mll mmmllll njopovnkppvbmll nmll nmlllbnmll
Tirana Ime
Tirana Ime 13 ditë më parë
chjxvbjjm nm m
Tirana Ime
Tirana Ime 13 ditë më parë
xcgh
Tirana Ime
Tirana Ime 13 ditë më parë
@Vijonel Brahimaj xcvbbnnn
Vijonel Brahimaj
Vijonel Brahimaj 18 ditë më parë
Respekte shoku Beso ngelesh mes nesh brez pas brezi do kujtohesh
Xiaomi Redmi 9c
Xiaomi Redmi 9c 19 ditë më parë
Ngushëllime familjes 😢💔
sinanaj gramos
sinanaj gramos 19 ditë më parë
Ngushellime familjes jam prekur shum e njifja si shok t shaxhit por jo vetm por shok i t gjithve nk haroj keshellat e tij
Daniel Muskal
Daniel Muskal 19 ditë më parë
bravo blerina balili 😭😭😭😭😭Ngushellime
Bledi Xhemalaj
Bledi Xhemalaj 19 ditë më parë
Ngushellime familjes
Altina Lulo
Altina Lulo 19 ditë më parë
Ngushellime familjes 😥😥😥
Xhelaj Festim
Xhelaj Festim 19 ditë më parë
I pa harruar kujtimi i kusheririt ton ,ishte krenaria e fisit xhelaj dhe ashtu do mbahet ment, i respektuar dhe i dashur me te gjith.Respekte per ju Blerina dhe kleandro qe na i beni dhimbjen sado pak me te leht.
Enteo Kamberaj
Enteo Kamberaj 19 ditë më parë
do ngelet ne zemrat tona pergjithmon 😭
Bobi London
Bobi London 19 ditë më parë
Te rroni e ta kujtoni me mall
Ajeta Gjolena
Ajeta Gjolena 19 ditë më parë
😭😭
Landi Troka
Landi Troka 19 ditë më parë
Ngushellime familjes per kte humbje te rend bravo blerina kleandro per zerin tuaj 🙏🙏
Marius xhelaj
Marius xhelaj 19 ditë më parë
Se ti je nje krenari--Se ti je nje dashuri--Se ti je nje shembull miresie--Se ti je 1 diamant i rrall qe bere krenar kedo --Se ti je Nje ZOT ne toke !!!Te duam baba dashuri ❤❤Ne parajse ti je❤❤🙏🙏
te dua shpirt
te dua shpirt 5 ditë më parë
i paharruar qofte kujtimi i tij
Xheni shuli
Xheni shuli 10 ditë më parë
Ngushellime e tju kete lene uraten 🙏🏻 frika ime me e madhe ne jet te eshte te humb babin 😢esht pika ime me e dobet 🙏🏻 dhe sa her e degjoj kete keng nuk i mbaj dot lotet 😢
Daniel Aris
Daniel Aris 10 ditë më parë
@Marius xhelaj NGUSHULLIME VELLA! 😔😭
Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara
Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara 10 ditë më parë
Ngushëllime për babain me vjen shumë keq të rroni dhe ta kujtoni sa të keni jet..... Edhe unë nga mallakastra jam dhe me vjen shumë keq.....
Stefania Stefania
Stefania Stefania 11 ditë më parë
Ngushellime per baban tuaj ipa harruar qoft 🇦🇱🇧🇪
Daniela Lela
Daniela Lela 19 ditë më parë
I pa harruar kujtimi i besnikut 😭😭
Hamide qole
Hamide qole 19 ditë më parë
Ngushellime familjeees😥
Lela Lela
Lela Lela 19 ditë më parë
mjere kushe e ka provure dhibjene e babajte ngushllime beuni te forte 😢😭😭😭babi
Zaza Geronimo
Zaza Geronimo 19 ditë më parë
2:20 ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 hotgirls.to 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619335278
Armand Minaj
Armand Minaj 19 ditë më parë
Bravo blerina dhe kleandro ,ngushellime familjes
Sanie Rapa
Sanie Rapa 19 ditë më parë
😭😭
Temo Beraj
Temo Beraj 20 ditë më parë
I pa harruar qofsh Miku im,ngushellime familjes
Aldo Boboci
Aldo Boboci 20 ditë më parë
Ngushëllime familjes
꧁Ald' daa꧂
꧁Ald' daa꧂ 20 ditë më parë
Nuk ka te dyt si ty Blerina Qan dhe zemra per kte keng !
Artian Beqiraj
Artian Beqiraj 20 ditë më parë
Ngushellime families i pa harruar kujtimi i tij dhe ju bravo per kengen ju lumt goja zoti ju bekoft
Bleona Murataj
Bleona Murataj 20 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭💔💔
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,3 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,5 mln
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
VizioniLibonia
Shikime 1,2 mln
Sofra Myzeqare (Albumi 9) Folklori Autokton Myzeqare Grupi Sazeve Myzeqeja 2021
46:31
Grupi Sazeve Myzeqeja Lushnje 00355697908255
Shikime 16 mijë
Blerina Balili - Kolazh Jugu MBUSHEEEE! 2021
15:11
Arkiva Folklorike Shqipetare
Shikime 86 mijë
Blerina Balili 2020 - Live 1
27:58
ERI INA
Shikime 168 mijë
Blerina Balili - Kenge Greke ( live )
20:47
Blerina Balili
Shikime 683 mijë
Blerina Balili Live
33:25
Tradita Jugore
Shikime 7 mijë
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,3 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,5 mln
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
VizioniLibonia
Shikime 1,2 mln
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 2 mln
Fara e Flliqt - Episodi 8 Sezona 3
32:20
Fara e Flliqt Official
Shikime 190 mijë
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26
ALIE REVEALS SECRET Identity Underneath Her Wig
18:53