Blendi Fevziu shpjegon pse humbi opozita në "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi - MCN TV (03.05.21)

  Shikime 75,899

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

12 ditë më parë

#tepaekspozuarit #mcntv #blendifevziu #yllirakipi
Blendi Fevziu i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV

Komente
Mesut Mustafi
Mesut Mustafi 2 ditë më parë
po blendi fevziu e spijun dopjo serbo grek
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 2 ditë më parë
Pika qe ste bije po kush donje te fitonte basha qe e la ne rrug iku dogji mandante dhe do fitoj nje kokerr muti basha dhesaliu sa te jet saliu dhe basha do fitoj gjith mon do jet fitimtar mos e zini ne goj salin se na vjen per te dhjer na saliu
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 2 ditë më parë
I hengesh ne arkivol ato lek qe mer me dy fytyra jo te jesh i drejt po je ne krahet e sali kreminelit
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 2 ditë më parë
Fejziu thot fejziu pse humbi apozit ja te them un pse o koqe qe je o qeros sa te jet saliu dhe basha dhe ca te tjer si ti rsma do ta votuam ramen e zgjedhet e tjrasa te jet saliu
Muhamet Bajraktari
Muhamet Bajraktari 3 ditë më parë
Kur debati behet pa bertit tregon shume dhe analizat jan me te sakta
editr
editr 3 ditë më parë
Dy koragjoza.. Analiz rroçke... Nuk votohet një organizatë antishqiptare dhe kriminale... Nuk ka më budallenj.. Nuk harrohet 97-ta,21 janari, Gërdeci.. Ishin këta kopil që deshën të vrisnin shqiptarët e jugut në 97-tën... Këto jan arsyet ju shkërdhefsha gjakun që të dyve....
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu 4 ditë më parë
Se kuptoj kur ka fituar ndonjeherë opozita !? Vetem ka vjedhur vota dhe dhunuar votues .sa te jet Saliu nuk fiton PD asnjëherë.
Moacir Coelho Magalhaes Filho
Moacir Coelho Magalhaes Filho 5 ditë më parë
Ĺpl
Glen Lufi
Glen Lufi 5 ditë më parë
Ndoshta partia demokratike ka nje nevoje jetike per pjesemarrjen e Blendit ne menyre aktive. Dhe ka nje nevoje jetike qe shqiperia te njohi neper shkolla dhe komunikim tv cfare krimesh jane bere nga komunizmi ne shqiperi,kjo duket si pa lidhje me por eshte e domosdoshme per nje vend demokratik.
MKE Prime
MKE Prime 6 ditë më parë
Super analize!
Aleksander Gjata
Aleksander Gjata 6 ditë më parë
Sa te jete prania e Sali Berishes ne PD zgjedhjet i ka gjithmone te humbura. Demokratet duhet te bejne analize dhe te pranojne krimet e pandeshkuara te Ish pushtetareve te PD. PS edhe pse e zhytur ne korrupsion dhe pa bere gje ne qeverisje do te marri edhe mandatin e 4.te nese mesazhet e tipit Bledian Koka jane ne rendin e dites ne PD
amantia hs
amantia hs 6 ditë më parë
rakipi i hurit dhe i litarit je ti,jo rama qe e votojne 800000 votus.
amantia hs
amantia hs 6 ditë më parë
blendi mor pis cfar te ka ber rama,si ka mundesi te jesh me bashen, autorin e 21 janarit dhe flet per ramen sikur te jete armik i vendit e jo kryeministeri qe i ka nderruar pamjen vendit gje qe e ke pare dhe ti vet me emisionet qe ke ber ne tv. dashje padashje i ke ber nder rames duke i ber te njohur punet e bera ne te gjithe shqiperine.nuk ka kerkuar bashkeqeverisje por bashkpunim dhe jo ate sjellje skandaloze te pd ne parlamentin e kaluar.
Arben Cace
Arben Cace 7 ditë më parë
Çohu o enver vetëm 1 orë tjau lerosh të gjith socialistëve se na kanë car trapin
Arben Cace
Arben Cace 7 ditë më parë
Pd fitoi po ja vodhën hajdutët e ps kurse edi afroheshin do ja u kërkoj të gjithëve cao
Mimoza Llastica
Mimoza Llastica 7 ditë më parë
Nuk e njeh njeri politiken Shqiptare te 30 viteve te fundit si Fevziu, me pelqen shume analiza e tij. Basha do bente mire ta degjonte me vemendje.
Miri Ndoj
Miri Ndoj 7 ditë më parë
Edhe Feziu. Sahan LEPIRSI. I. RAMES. Esht.
Battles Games
Battles Games 7 ditë më parë
Po ça ka ber partia demokratike bashk me kryen hajdutin asgj
Battles Games
Battles Games 7 ditë më parë
Partia demokratike ti therras mendjes del Aty shan e ofendon Dh iken Populli do pun
Artur Alushi
Artur Alushi 7 ditë më parë
Per 4vjet keto dy fytyra skan lene fjale kunder Rames,tashti i lepin bythen.Mos i degjoni keta gazetar miljoner dhe ju marin ne giro
Nedzat Kazani
Nedzat Kazani 7 ditë më parë
Shumë i zgjuar ky Fejvziu prandej i ranë dhe flokët nga paratë që e paguan Rama. Një ditë do i bien edhe ato farat e kungullit që i ka në kokë. U bënë miljoner duke lëpirë pushtetarët dhe ju duket vehtja këtyre gazetarve sikur me qenë fillozofët e botës.
Aristid Gjika
Aristid Gjika 8 ditë më parë
Te vjen keq blendi senuk fitoj P D se je me ato jo me te ardhnen e vendit
orhan lula
orhan lula 8 ditë më parë
pkpulli zhqiptar eshti thekur komuniste keta leri pabuk se jane mesuar qe kenaqen kur ijepe nji lemosh o. komunista te qelbur unja 22 vite rzide ce ne itali popullit shqitar tevuaji se jaben vetes oblendi kot fiskutoni per zvjedhjet. ublen ose uvudhen pik ska per te diskuthar me
Naim Krasniqi
Naim Krasniqi 8 ditë më parë
Bldifeziut qeSpakutbejdetyren dpotoshte giallo lmadhEnver
Korabi
Korabi 8 ditë më parë
Te djathtet ne shqiperi jane 5% PD eshte parti e majte si PS. Populli i saj e din kete . Prandaj mos e thirni PD e djathte.
Ze Ver
Ze Ver 8 ditë më parë
Edhe fejvziu u paguan nga RAMA,
tunxhi
tunxhi 8 ditë më parë
Ne nje demokraci,betejat politike zhvillohen ne parlament. Nuk ka gjasa per forca politike brenda dhe jashte. Opozita ne parlament tregon forcen e bindjeve
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 8 ditë më parë
RROFT ENVERI RROFT DIKTATURA
Jeni Prela
Jeni Prela 9 ditë më parë
Partia Demokratike duhet te kete kryetar Blendi Fevziun per mendimin tim .
Foto Andrea
Foto Andrea 9 ditë më parë
Kaq shume qe flasim per politikenet duhet te flisnin per zatimin e ligjeve per Drejtesin se po te fuksjonote drejtesia nuk do te ishin ketu ku jemi me politikanet e koruptuar dhe ajdutet te urejtje e shumices te njerzve kunder tyre qe tridhjet vite qe kerkojne pushtet prap per te vjedhur dhe te shkaterojne Shqiptaret dhe Shqiperin.
Emiljano Guri
Emiljano Guri 9 ditë më parë
O Raku kur e ke brenda kush te çokit ne vesh,,
Naim Isufaj
Naim Isufaj 9 ditë më parë
Pytja eshte pse nuk fitoje Pd jo pse humbi Pd.
Bilbil Veshaj
Bilbil Veshaj 9 ditë më parë
Qe te fitoj opozita duhet alternative me e besuseme she me e lidhje me bazen e parties, dhe zgjedhje e duhur ne populli e kandidateve per deputet.jo candidate partiak..dhe plot probleme te tjera qe zgjidhet brenda partise.
Sinankolloni Sinankolloni
Sinankolloni Sinankolloni 9 ditë më parë
Opozita humbi se pertacet u ndan pike e pse.
Rudi Mali
Rudi Mali 9 ditë më parë
Jeni ajka e dhjaksve te Shqiperise. Nuk e kruani dot me edi ramen
Ben Gjoshi
Ben Gjoshi 9 ditë më parë
Blendi je shum i sakte si analist, do ishe nje vlere shum e cmuar te ishe ne PD👍
Michalis Natsis
Michalis Natsis 9 ditë më parë
pd eshte bizna e sales e familjes se tije e bashes me lukuni prandaj pd nuk mund te fitoje kurre.dhe skane per te ikur kurre nga pd qe eshte e shiture te serbet ne qofte se lene partine do ngelen zbuluar.. futija ni kote asjge qe thoni nuk eshte e sakte thoni genjreshtra prosanatolizoni njerzite pa fajshem.do mbani pergjegjesi. biznesin e naftes se pd fazllicine harruat.nuk ju kutohet
risa ziu
risa ziu 9 ditë më parë
pse e diskutoni me...e majta me Edi Ramen fitoi dhe pike....ju diskutoni arsyet ...sigurisht qe ka nji arsye madhore ...E MAJTA NE SHQIPERI ESHTE ME E FORTE...
Gimi Doci
Gimi Doci 10 ditë më parë
Po si ja mundësi që demokratë jan aq të varfër nga koka bobobobo akoma këto me zgjedhjet si ka qeverisur RAMA ai po rregullon ter Shqipërinë bobobobo akoma
Kyro D
Kyro D 10 ditë më parë
KETA JANE LLUMI I GAZETARISE APO MEDIAVE NJESOJ SI POLITIKA! KETA KANE PERFUTUAR AQ PARA SA JU TE NDERUAR QYTETARE TE SHQIPERISE NUK MUND TA IMAGJINONI! KETA KRIMBA JANE PJESE E MAKINERISE SE QELBUR TE KORRUPSIONIT SHQIPETAR! KETA JANE SHOKE DHE MIQ “ PASQYRE” E TALLJES SE POLITIKANEVE TE QELBUR SHQIPETAR NE 30 vite! IMORALITET 2021!
leone trapone
leone trapone 10 ditë më parë
Endra ne diell si gjithemon lulushi luli nuk di gje tjeter vec te rahi uje ne havan cfar po bene Moj Vas po QEP thas she keto thas luli I mbushe me. Gur ky eshte luli cover mos kini besim me tek luli ai e ka vertetuar kaq vite pd ai e ka hedhur ne gremin
Jaho Shkoza
Jaho Shkoza 10 ditë më parë
Te dy rrojne brenda studiove te tyre, jashte realitetit shqiptar. Pyka ne diell me nje fjale.
Ardian Shala
Ardian Shala 6 ditë më parë
Shum e vertet. Gazetar koti.
Halil Celaj
Halil Celaj 10 ditë më parë
I nderuar Bledi , perse nuk ethoni se populli kurrkushi shiti votat per nji thes miell .
Arben Leka
Arben Leka 10 ditë më parë
Diskutim gazetoresk. Edini shum mire qe jemi ne meshire te zotit. Sna interesojn dialogu per klasat e mesme, poŕ flisni per popullin qe skan buke me henger
André Cela
André Cela 10 ditë më parë
Ore ku jetoni e cfa po komentoni je jeri qe nuk din gjera elementare.cfa mund te presesh
ismet mema
ismet mema 10 ditë më parë
Kenaqesi e vecante : perballe njeri tjetrit DY mercenaret e Berishes. Kupeni njeri tjetrin e Rames ti beni freske ku ti pelqeje ati . Jini te dy mercenare te skrupoll fytyra te urryera te poshter ne te gjith kend veshtrimet TURP TURP
Valbona Dura
Valbona Dura 10 ditë më parë
Ju falenderojm zoti Rakipi dhe zoti Fevziu për punen që keni bërë.Jeni ajka e gazetaris tone dhe krenohemi edhe ne shqiptaret e Diaspores për ju.
Ricci Ricce
Ricci Ricce 10 ditë më parë
Blendi ti je nji Person qè pèr partin PD je ne gjendje tè manipulosh edhe familjen tate
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 10 ditë më parë
Ala diskutohet kush fitoi e kush humbi por asnje gazetar nuk ka pale te thot se sgjedhjet i fitoi GIORG SOROS
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη 10 ditë më parë
DERI NE 2013 JUGU ISHTE GROPA GROPA DHE NUK HARRUAN.
Raul antonio Mendez
Raul antonio Mendez 10 ditë më parë
Sepse basha ska konkurenc ne PD eshte me e qarte se eshte nje autokrat.
aman aman obobo
aman aman obobo 10 ditë më parë
Emigrantët nga Greqia pse i ndaluan...dhe nuk flet asnji....
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη 10 ditë më parë
THONI DHE MERITAT E LIDERIT QE FITOI
Naim Isufaj
Naim Isufaj 9 ditë më parë
Lideri qe I grabiti
Raul antonio Mendez
Raul antonio Mendez 10 ditë më parë
Ne NATO dhe vizat ti hoqin Amerika e jo sali berisha, po e vertet ishte fati I ti qe ndodhesh ai ne krye te qeveris.
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη 10 ditë më parë
RROTE NJERI E RR....E TJETRI.EDI KETA I KA PSHESH ME FASULE
ilir albanesi
ilir albanesi 10 ditë më parë
U dhjefsh o fevzi se eshte i degjushem e do populli
ilir albanesi
ilir albanesi 10 ditë më parë
O fevzi 2009 PD i grabiti me force pse flet shtremte
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa 10 ditë më parë
Fevziu, opinionist e drejtues edhe ne TV e tjera. Sa I mencur ky djale, do ta kishte zili edhe Indro Montanelli
Hekuran Ajdini
Hekuran Ajdini 10 ditë më parë
BRAVO BLENDI, KE THENE TE VERTETEN PER ZGJEDHJET,KUSH PUNOJ MIRE E KUSHE PUNOJ KEQ. D E MOKRATET GABUAN.
Foti Sula
Foti Sula 10 ditë më parë
o vjezi mblidhje mendjen se pd nuk fiton me kurre!!
Mimoza Llastica
Mimoza Llastica 7 ditë më parë
Dhe kjo ty te ben te lumtur?
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj 10 ditë më parë
O zoti rakip vetem blendi mund ta mundi gjigandin po duhen edhe 10 vjet
Valmir Rrustaj
Valmir Rrustaj 10 ditë më parë
Shum analize e sakt berisha nuk duhej te fshihej ne fushat po te merrte ai ne dor fushaten do ishte rezultati ndryshe
Valmir Rrustaj
Valmir Rrustaj 10 ditë më parë
@Foti Sula gabim e ke vlla basha nuk esht lideri qe frymzon demokratet
Foti Sula
Foti Sula 10 ditë më parë
Valmir Rrustaj@po te merrte pjese berisha ne fushate pd do merrte 40 mandate.ok shoku?
Kre Vang
Kre Vang 10 ditë më parë
Askush nuk duhet te kete te drejten, te drejtoje ne Shqiperi me shume se 8 vjet,qe nga drejtorja e cerdhes,deri te presidenti i vendit.E vendosim ne kushtetute dhe gjithcka eshte e zgjidhur.Eshte kaq e veshtire
King Slasher
King Slasher 10 ditë më parë
Nuk e kuptoj pse i lyen floket ky fevziu.Flet shume dhe asgje.
reli pr
reli pr 10 ditë më parë
Fevziu duhet te marre me patjeter drejtimin e PD, se perndryshe as Luli dhe asnje njeri tjeter nuk e sjell PD ne pushtet.
Adjol Sina
Adjol Sina 10 ditë më parë
lezet kur degjon fevziun me fol
Dallas Tyson
Dallas Tyson 10 ditë më parë
E djathta shqipëtare i duhej të organizonte , ti jepte mundësinë emigrantëve të votonin, vetëm kjo votë do tja ngrinte komët Rilindjes komuniste, Basha duhej të organizonte votimin e emigrantëve,gabim fatal.
John Nika
John Nika 10 ditë më parë
Pse lodheni kot pd realisht nuk don qe ti fitoj zgjedhjet se eshte nje me pederastat e rilindjes.
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot 10 ditë më parë
Pavaresisht ndaj apo jo te njejtin mendim me cfare thote Fevziu, kete njeri ke qejf ta degjosh.
Ana A
Ana A 10 ditë më parë
Ore fevzi pse is shtie ne mendje Metes se cduhet te bej .Lere ta heqin se eshte I turpshem .
Eri Eri
Eri Eri 10 ditë më parë
Fevziu kot nuk merret me politik, e njeh mire politiken por nuk do probleme dhe nuk hyn.
Ana A
Ana A 10 ditë më parë
Ore pd humbi se ka nje tuf budallesh dhe kriminelesh rreth e rrotull dhe pike.Populli I mencur zgjodhi te keqen me te vogel.Pastaj Basha eshte komplet budall .
Ana A
Ana A 10 ditë më parë
Fevzi po lereni Rakipin te mbaroje fjalen apo jeni mesuar ne emisionin tuaj🤣
Shpetim Muci
Shpetim Muci 9 ditë më parë
Ana Fevziu është këmbë e koke bashkë me demokrate sepse SALI Berisha e bëri miljader.
Evanthi Bektashi
Evanthi Bektashi 10 ditë më parë
Po ca vote proteste.Ku te le Rama e ps qe te fitojne.Motoja e tij eshte une ne pushtet me cdo lloj mjeti.Keto qe thoni jane hamendje dhe si gjithmone beni fajtor ata qe duan te fitojne ne menyre europiane.Skema e tyre ishte 74.Dhe kjo skeme ka brenda para pregatidjen me format e saj te vjedhjes ne bahkepunim shtet krim.Pra sa here behen zgjedhje kjo eshte rezultante.
dejvis zeneli
dejvis zeneli 10 ditë më parë
eshte nga te rrallat here ku bie dakort me shume gjera qe tha fevziu
Pellumb Peraj
Pellumb Peraj 10 ditë më parë
Ska nevoj bledi per kryetar PDS eka postin qe se ndrron me asni pose tjeter
Niko Koci
Niko Koci 10 ditë më parë
BASHEN NUK KA NEVOJE TA MUND NJERI, SE ESHTE I MUNDUR PD DUHET TE KTHEJE KOKEN NGA JUGU P.SH.ALIZOTI.
Ana A
Ana A 10 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
VIP. AL
VIP. AL 10 ditë më parë
O fevzi te rroj sandri, te shanin te majtet kur mbroje te djathten, tani te lavderojne te majtet se i bie te djathtes, per sa te kete popull begeti militantesh ju matrapazet do beheni miliardiera. Rroft sandri qe na e beri shqiperine pleh ashtu si është ai vet
kristo gjinollari
kristo gjinollari 10 ditë më parë
Ofejzi dhe ti ylli qe kujton saliun dhe Azemin akoma qe te dy kreminela Ishin inje populli sic do vdesi meta Luli dhe mona luli Flite japi mama gji
JĂGER BANDIT
JĂGER BANDIT 10 ditë më parë
Fevzi je shum i mire
Arlinda Avdiu
Arlinda Avdiu 10 ditë më parë
Gjobë vënie mirë e the
Arlinda Avdiu
Arlinda Avdiu 10 ditë më parë
Ervin Bushati ngeli jashtë, vendin ja zuri çuni qifes
Arlinda Avdiu
Arlinda Avdiu 10 ditë më parë
Fushatë me vargje makinash
Arlinda Avdiu
Arlinda Avdiu 10 ditë më parë
Si do të sillej e pamë, si do të sillet mbetet për tu parë
Arlinda Avdiu
Arlinda Avdiu 10 ditë më parë
Nuk mund të braktiset Kuvendi i Shqipërisë në atë mënyrë
Arlinda Avdiu
Arlinda Avdiu 10 ditë më parë
Lë të mbizotërojë arsyeja
Arlind 87
Arlind 87 10 ditë më parë
Shpresoj qe emsioni juaj te transmetohet live ne youtobe z.rakipi per ne qe nuk jemi ne shqiperi dhe nuk e ndjekim dot live ne tv
Miranda Dede
Miranda Dede 11 ditë më parë
Beri autogol
Toni Jon
Toni Jon 11 ditë më parë
Fevziu duhet te behet kryetari i PDse.....😀
Agim Baci
Agim Baci 11 ditë më parë
Sa mir kur degjon dy gazetar budalla qe voten e popullit e diskutojn mbrapsht.
Agim Baci
Agim Baci 9 ditë më parë
@b b po pse si puna jote jam un ,ta dish qe un nuk kam nevojë për 5000 lek me jep adresën ti dërgoj un 5000 lek ty ,por jam realist që nuk merret pushteti me gazetar gënjeshtar e me shpifje por me premtime të qarta serioze që populli të besoj.
b b
b b 10 ditë më parë
Agim Kaki.. Voten e shite per 5m lek PO motren per Sa lekje jep Balles..!!???
Michalis Natsis
Michalis Natsis 11 ditë më parë
dhe ju tedy jeni gazetare te pa aneshem, kesaj i thone te genjehemi ne mes nesh.ciu .ciu
Lorenc Protoduari
Lorenc Protoduari 11 ditë më parë
Nuk humbi opozita por humbi shqipria po kta klysha Jane akoma kta kane bere gerdine dhe do bejne po varferia dhe mjerimi do jete ne kurris te ktij populli shtet banditash shtet droge asgje nuk rregullohet ne vende te zhytur nga papunsia zero shendetsia zero krime perdite fshatrat Jane si ne mesjete infrastruktura zero pencionet per turp asistenten sociale qesharake
KK7 Koleci
KK7 Koleci 11 ditë më parë
Po te kuponin ate qe thu ti .sot ishte demokraci
•Bad Boy•
•Bad Boy• 11 ditë më parë
🔝🇦🇱🔝
Shpetim Dalipi
Shpetim Dalipi 11 ditë më parë
Dhe kështu sado që të mendojmë ne se ai vend i "bekuar"që quhet Shqipëri se do bëhet shtet...më falni por ska për tu bërë kurrë një gjë e tillë
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj 10 ditë më parë
Blendi vetem ti e mund bashen e gjigandin??
Shpetim Dalipi
Shpetim Dalipi 11 ditë më parë
Blendi Fevziu e tregon vetë se është një nga këlyshët e Berishës,sikur nuk do mendje kjo
KK7 Koleci
KK7 Koleci 11 ditë më parë
Je me i madhi ne Shqipri feuzi
Shqiperi Shqiperi
Shqiperi Shqiperi 11 ditë më parë
@aladin 🤣🤣🤣🤣🤣
aladin
aladin 11 ditë më parë
cili eshte feuzi? E ke fjalen per Shrekun?
Youtube channel
Youtube channel 11 ditë më parë
Po mo Fevzi jepi leksione popullit mbasi i more tokat tende.Kur i doli ajo darka e bollshme e Nusretit vajte more avionin e intervistove sheikun.Ju a perforcove alibine.E vetmja zgjidhje te biesh rehat nga ju eshte te ikesh nga ai vend.Njerez te shitur
Toni Ndreca
Toni Ndreca 11 ditë më parë
Ska nneri nshqipni qe si kupto lojnat e pista te politikanve tan. Tani kta emisione na jan ba thjesht si sport.
Shpetim Muci
Shpetim Muci 9 ditë më parë
Toni për 30 vite politikanët kanë vjedhur hidrokarburet e popullit tonë politikanët vjedhin vrasin dhe ndihmojnë njeri tjetrin që të mos arrestojë as një politikan që të burgosen janë të çmendur popullin e kanë robëruar. Sepse politikanët janë anti popull qe populli i Shqipërisë qe te mos hyjë në BE. Politikanët e Shqipërisë janë të shitur me Serbinë Greqinë Rusinë. Kjo është politika e Shqipërisë. Janë ajduter apo hajna.
Shpetim Muci
Shpetim Muci 9 ditë më parë
Toni Ndreca. Politikanet janë borgjeze që të gjithë. PD Lulëzim basha është lidership sa për formë. Sa për tu dukur. Sepse lidership ka qenë dhe do jete Berisha sa për dijeni. Sa të jetë gjallë SALI Berisha nuk lejon që ta marri tjetër njeri. Po ta ndërrojë bashen. Mundet që ta marrë GRIDA DUME. TANI politikanët nuk lejojnë parti të re. (psh.) që të dalë një grup mergimtare që të formojnë një parti të re dhe që të jenë të zgjuar shumë pe këtyre politikanët e 30 nuk e lejojnë që fuksjonoje mirë njeri i zgjuar nuk e lejojnë që të dalë i zgjuar pe këtyre politikanët e 30 viteve. Sepse ke shkruar ti skuptojet politikanët si luajnë politikanët më popullin sepse kanë vrarë njërës te mençur njeri i zgjuar këta e kane vrare. Për 22 vite u vranë 564 policë. Për popullin kanë vrarë 4.500 persona SHQIPETARE këta 10% i ka vrarë politika
Toni Ndreca
Toni Ndreca 11 ditë më parë
Ska nneri nshqipni qe si kupto lojnat e pista te politikanve tan. Tani kta emisione na jan ba thjesht si sport.
Opinion - EDI RAMA (10 maj 2012)
2:35:04
RTV KLAN
Shikime 39 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Adi Krasta në 'A Show' - Ylli Manjani
40:52
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
Shikime 102 mijë
Opinion - Debati Nano - Berisha (31 janar 2002)
2:13:29
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
I Trained Like 'The Rock' For 24 Hours Straight
10:50
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 15 mln
Rich Kid vs Broke Kid
9:04
Troom Troom SELECT
Shikime 953 mijë
Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı
0:59
Camdaki Kız
Shikime 2,8 mln