Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus

  Shikime 269,582

Vizion Plus TV

13 ditë më parë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #vizionplustv #albanobogdo
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alclone.info

Komente
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff 2 orë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Ditë më parë
🤔🤔🤔🤔Albano je 1
Amela Lema
Amela Lema 2 ditë më parë
Episodi me i bukur qe keni bere ndonjehere ...😂😂lot,lott skam fjal ..the best
Unlike Son
Unlike Son 4 ditë më parë
Albano mbreti humorit
the king
the king 4 ditë më parë
I dhashë nje unaze me diamant gjysma shpirtit me thoshte ishalla thote jo nuk pranon t'a kthej te marr leket mbrapsh 😂😂😂😂😂😂😂sa i madh eshte
genta nova
genta nova 4 ditë më parë
Vdiqaaa me skecin e fundit, mbaj frymen per 15ore 🤣🤣🤣🤣
Daniel D
Daniel D 4 ditë më parë
Po sa bukur kendoj Albano. Me mire se se ca kengetare koti qe kemi ne Shqiperi
xGHOSTYY_
xGHOSTYY_ 4 ditë më parë
Kush ta kujtar qe albano esht krishter dhe pastaj doli muslimannnnnn
chelsea14274
chelsea14274 4 ditë më parë
BS
Arsen Malaj
Arsen Malaj 4 ditë më parë
Se di pse po sme pelqen fare si emision. Kur jane ne personazh binjaket bejne humor po keshtu ekspozojn veten qe jane jo profesionale dhe çunakë. Jane te rinj, kane kohe per permiresim por aktualisht nuk jane per te bere nje emision me vete
clarita gorni
clarita gorni 4 ditë më parë
JALLA MORE ALBANO , PO SA I MIRE JE O FLORI , OPO SA ORIGJINAL JE, NA TULLLLL SI I NDJEN O DJALE I THU .... OPO SA NJISH AKTOR JE , KUR LUN TI SIKUR SHOF ROLAND TREBICKEN GJALLE , SHNET TU BEFTE SA NA KNAQ ME LOJEN TENDE, KUDO JE TI OPO KUDO , PO JE TI E SHOF ME QEF , O LEZETI I CDO TV
Redi Amsterdam
Redi Amsterdam 4 ditë më parë
Vk ordinera
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami 5 ditë më parë
Albano king
tedi Marku
tedi Marku 5 ditë më parë
I madh Albano. Nje nga artistet me modest dhe te vertete ne shqiperi. Rrespekte Bano
xhuliano manxharaj
xhuliano manxharaj 5 ditë më parë
ka bere histori tek apartamenti 2xl i madh pz
Ger Beno
Ger Beno 6 ditë më parë
Ai merr 5M lek se ben batut kur e pyesin ku e shijon me shum : Ne byth... shia rëpt.
Eglantina Gugo
Eglantina Gugo 6 ditë më parë
Albano je njesh o figure kur ke performuar dhe nuk ke marre shperblim nga publiku asnjehere je lezeti klarnifornise je yll💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍🙉🙉🙊🙊🙊
Dukagjin Kastrioti
Dukagjin Kastrioti 6 ditë më parë
Po albano ca ka qe nji ne dy fut doren te atletet...e vrasin corapet 😂😂😂
sar. i
sar. i 6 ditë më parë
Albano, artist i madh🥰
Mandi Mandi
Mandi Mandi 6 ditë më parë
Je aktor ska diskutim por je shume legen ,sjellje leshi me grupin muzikor ,je shume homurist rruge 😡
Diti Uka
Diti Uka 6 ditë më parë
ALBANI NJE MIK I HUMORIT SHQIPTAR... ESHTE GJITHMON PA SKENAR... SHQIP DO TE THOTE, I LINDUR SI AKTOR...
darioden
darioden 6 ditë më parë
44:53 pjeshka nga blloku
Mile_d 2020
Mile_d 2020 6 ditë më parë
Ate ironine me Ramazanin e kenaqe fare? Te lumte qe i ul pike vetes Bogdo.
PETRIT PETRIT
PETRIT PETRIT 6 ditë më parë
O Albano karri,je i mire por ndonjeher ja fut pordhes kot,vertet ka te paafte,por jo kaq shume se nuk ngelen artistet ti vleresosh ti te gjithe.
Albanian Lyrics HD
Albanian Lyrics HD 7 ditë më parë
37:25
e
e 7 ditë më parë
Qe ne 2009 e ndjek apartamantin shum te mir Juli genti ermali ne ato koh , por kur moren dhe albanon gjithcka ndryshoj shum her me I mir apartamanti pjesa tjeter esht histori ishalla e ktheni apartamentin ktheni dhe cubin
The Big on Sport
The Big on Sport 7 ditë më parë
Ca kendoj mor plak Se mora vesh vetm haleluja 😂😂😂
Begu Begu
Begu Begu 7 ditë më parë
I madhi Albano
mo 207
mo 207 7 ditë më parë
Albano je King 🌟👏👏👏
Perjana Ibrahimi
Perjana Ibrahimi 7 ditë më parë
Ata qe te thone ty qe sben per humor, jane totalisht jo profesioniste. Ti i ke dhene kuptim Apartamentit 2XL, Klanifornias dhe kudo qe ti te jesh, humori merr emrin tend. Une vazhdoj dhe i rishoh te gjitha videot e vjetra te Apartamentit fale humorit tend. Pac fat e gjithcka te mire ne cdo hap te jetes tende Albano
Lorenc Hajdini
Lorenc Hajdini 7 ditë më parë
Kta dy me unaza me varese bobo Me demek prezantues.
Xhato Alili
Xhato Alili 7 ditë më parë
Ne euro 5 miljon lek??
Ola Ola
Ola Ola 6 ditë më parë
5000€
Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
Labinot UNITED STATES OF ALBANIA 8 ditë më parë
Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..
Eni Zeneli
Eni Zeneli 8 ditë më parë
Ju qifsha rracen te 3 ropqira
Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
Sidrit Vaqari. SVpipesdesign 8 ditë më parë
I modh
Mateo Hoxha
Mateo Hoxha 8 ditë më parë
Na ka mar malli për apartamentin
DAJA 22
DAJA 22 8 ditë më parë
Sa drru me kokain qeka albano
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 8 ditë më parë
Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣
Tawheed Road to Jannah
Tawheed Road to Jannah 8 ditë më parë
Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto
DonSki
DonSki 9 ditë më parë
Sa i bije 5 milion Lek në euro?
Fredi Hyra
Fredi Hyra 8 ditë më parë
Rreth 4 mi euro
Lord Scanderbeg
Lord Scanderbeg 9 ditë më parë
Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )
Ani Likollari
Ani Likollari 9 ditë më parë
Aaa saw q
Taulant Sheno
Taulant Sheno 9 ditë më parë
Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin
Politically Incorrect
Politically Incorrect 9 ditë më parë
Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.
leo shahinasi
leo shahinasi 9 ditë më parë
like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂
Albi Cekici
Albi Cekici 14 orë më parë
Ropt po asgje tjr skam par 🤣🤣🤣
Kecat e Dajes
Kecat e Dajes 3 ditë më parë
Hahaha e vertet vlla
Lindita Se
Lindita Se 9 ditë më parë
Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥
May
May 9 ditë më parë
Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰
Heart Love
Heart Love 9 ditë më parë
😂😂😂
High Class
High Class 9 ditë më parë
Gjigand je
Eni Gjoni
Eni Gjoni 9 ditë më parë
legjend e humorit👏🏻
Ina Ina
Ina Ina 9 ditë më parë
Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..
Asi Asi
Asi Asi 9 ditë më parë
per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 9 ditë më parë
Baneja ka qen dhe do mbetet legjend
PURE BOY
PURE BOY 9 ditë më parë
albanno shum i math
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 9 ditë më parë
Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn
PURE BOY
PURE BOY 9 ditë më parë
jeni te pa par
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 9 ditë më parë
Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?
Toni Isejni
Toni Isejni 9 ditë më parë
Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT 10 ditë më parë
QENKE DOPSUR ALBANO
Andrei Sheva
Andrei Sheva 10 ditë më parë
S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi
enio marku
enio marku 10 ditë më parë
Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.
Jam Nga Mallakastra
Jam Nga Mallakastra 10 ditë më parë
O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte
Albo Al
Albo Al 10 ditë më parë
Bisha me wisky 😂 gjigand fare
Cha Ir
Cha Ir 10 ditë më parë
albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap
zejd Kosovo
zejd Kosovo 10 ditë më parë
Agjerim te pranuar 🤗🤗❤
Djana Hossain
Djana Hossain 10 ditë më parë
Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.
Dora
Dora 10 ditë më parë
WOOOOW Albano zerin shume cooool!
Avdi fetaj
Avdi fetaj 10 ditë më parë
Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano
David div
David div 10 ditë më parë
Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo
Suela Balla
Suela Balla 10 ditë më parë
bravo Alban vec temira pac ne jet
Regi Luli
Regi Luli 10 ditë më parë
Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?
Besa Besa
Besa Besa 10 ditë më parë
Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️
Merfi Oxa
Merfi Oxa 10 ditë më parë
Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe
Asi Asi
Asi Asi 10 ditë më parë
t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist
FF KING
FF KING 10 ditë më parë
Era e par qe e shoj kete mison vetem se erdhi albno dhe vetem pjesen e ati pash 👌👌
genta nova
genta nova 4 ditë më parë
@Virali lol 😂 😂 😂 😂
Genti c
Genti c 7 ditë më parë
Same bro
FF KING
FF KING 8 ditë më parë
@Virali ca te dogji ty kush te foli
Virali
Virali 8 ditë më parë
Kujt i plasi kari?
Francesko
Francesko 10 ditë më parë
Albano 🐐🐐🐐
Mateo Mezini
Mateo Mezini 10 ditë më parë
Super artist cdo gje qe e ben e ben me gjith shpirt sic u pa dhe tek kenga...albano bogdo eshte 1 dhe i vetem nuk do dali asnjeher nje i 2
M.H
M.H 10 ditë më parë
Jam me ramazon thot dhe sla llaf te nyt pa qit nga goja😂😂😂 I modh je Albano!
M.H
M.H 10 ditë më parë
@shqiptar do vdes po, eshte per tu lavderu per menyren se si tall trapin. Eshte komedian dhe kte pun ka.
Regi Luli
Regi Luli 10 ditë më parë
Po pse eshte konvertuar Albano ne islam dini gje?
shqiptar do vdes
shqiptar do vdes 10 ditë më parë
Gjo me u lavdru esht ne fakt
Doris Kaliva
Doris Kaliva 10 ditë më parë
Do bakllava? Ke tullumbin aty😂😂😂😂😂😂😂😂
No Reason
No Reason 11 ditë më parë
Nje nder njerezit e rralle qe kemi ne Shqiperi. Gjitha te mirat i ka mer.
irgen sherifi
irgen sherifi 11 ditë më parë
njeriu me idrejt dhe humoristi m i mir ne shqiperi
Ukinn
Ukinn 11 ditë më parë
O albano thuaj me plot gojen vlla qe marr 5 miljon leke,se I meriton plak e dime Te gjithe , e ti hash gezuar respekte . Po nje gje kam vlla filloni apartamentin 2xl se Po humbni me klanifornia.
Roza Roza
Roza Roza 3 ditë më parë
Mire bene qe mere 5 Milion ne qofte se e Meriton Hallall ti kete # Pore te ndimoi dhe ndo nje Femi Fukara se mire eshte te beshe te mira 🙏🙏🙏👋👋👋👋
Edita Halili
Edita Halili 7 ditë më parë
⁰~⁰
nani metoq
nani metoq 10 ditë më parë
jam dakort
Hyper -i
Hyper -i 11 ditë më parë
Vec per albanon e pash sot kte emision
Tanto 12
Tanto 12 11 ditë më parë
45:40
Maria Marinela
Maria Marinela 11 ditë më parë
No coment 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
roberto
roberto 11 ditë më parë
Albano sa e ke pas shar andrean tani je bo me keq se andrea por shendoshu pak, je super aktor 😉
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni 11 ditë më parë
Romeo dhe Donald , na mungon shume humori juaj ne Al pazar. Montana dhe Montela. Respekte per ju , dhe do doja shume qe ne te ardhmen tju shikoj ne ndonje emision humoristik. Ju uroj gjithe te mirat.
EVRYTHING EVRYTHING
EVRYTHING EVRYTHING 11 ditë më parë
ALBANO je shum pozitiv
sandri fuqi
sandri fuqi 11 ditë më parë
🔥🔥🔥
Klodjana Kocaj
Klodjana Kocaj 11 ditë më parë
Bravo binjaket 💪Albano👏
lorenc vlashi
lorenc vlashi 11 ditë më parë
O klyshet e rames I pafshit hajrin rames se rilindjes dhe mos tallni me luzim bashen se si ju te dy ashtu dhe krye diktstori juaj I rilindjes nuk I vini bashes as ne thoin e kembes o humoristet e rames
Brux Belge
Brux Belge 11 ditë më parë
I madh albano
Aris Duraj
Aris Duraj 11 ditë më parë
Super artist,vetem me kete qeshim.Urime Albanoo je i madh.
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 11 ditë më parë
Albano eshte aktor i mire po Jane shtuar p*rdhet shume
Hyper -i
Hyper -i 11 ditë më parë
Jo ashtu eshte vet tipi ai spo shet gje spo hapet
Katerina Vantasi
Katerina Vantasi 11 ditë më parë
Sa i shkojne dhembet
Ice Boy
Ice Boy 11 ditë më parë
Albano Bogdo👑👑👑
Alban Dhima
Alban Dhima 11 ditë më parë
Kengetaret left th chat kur degjojn albanon
Kristian Turmalaj
Kristian Turmalaj 11 ditë më parë
Albano je me i miri
Alessandro Fanculi
Alessandro Fanculi 11 ditë më parë
⚫️🔵
Sele Nica
Sele Nica 11 ditë më parë
respekt pa fund super albano🙏🙏🙏😥
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 947 mijë
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 2,6 mln
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
Apartamenti 2xl - Sali Berisha [ 16.06.2013 ]
26:12
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 8, Sezoni 35, 9 Maj 2021
1:58:22
Binjaket - Kejvina Kthella | Episodi 8 - Vizion Plus
1:31:29
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 2,6 mln
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
ALIE REVEALS SECRET Identity Underneath Her Wig
18:53
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 15 mln
WE OPENED AN APPLE STORE IN MY HOUSE!!
8:55
Brent Rivera
Shikime 4,8 mln