Bashkepunim me Ramen, Basha: Zero shanse

  Shikime 213

Fax News Albania

Muaj më parë

Kreu I PD Lulzim Basha gjatë takimit me demokratët në Fier ka theksuar se zgjedhjet e 25 prillit nuk do të njihen, ka mohuar cdo bashkëpunim të mundshëm më Ramën dhe ka ritheksuar se demokratët e kanë të drejtën e tyre për të zgjedhur se cili I drejton.
Follow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALclone Channel HERE: alclone.info/match/XdF...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Nerim Hastoci
Nerim Hastoci Muaj më parë
Rama doshi tafut saher da ti o luli rritu dhe pak
Bekim Murati
Bekim Murati Muaj më parë
Hahahahaj ske hyp siper ne makine kte rradhe 🤮🤮🤮apo te rrane puplat
afro berlino
afro berlino Muaj më parë
O I SHKRETI TI QE JE BERE PER RAMET PER SE GJALLI. NGUSHELLIME PER TRURIN
Legendary Penalty Kick Moments
8:40
Score 90
Shikime 7 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
Måneskin - Beggin' (Lyrics/Testo)
3:34
Vibe Music
Shikime 7 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
LEGENDARY Moments By Ronaldinho
7:01
iLance7i
Shikime 21 mln
Novak Djokovic challenges John McEnroe to a match! | US Open 2009
6:27
Amazing Skill of Fried Dumpling Master - korean street food
13:42
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
Måneskin - Beggin' (Lyrics/Testo)
3:34
Vibe Music
Shikime 7 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 853 mijë
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 187 mln
Cam Tavanlar 3. Bölüm 2. Fragman
0:58
Cam Tavanlar
Shikime 532 mijë
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 428 mijë