Basha mbërrin në seli në mes të protestës për largimin e tij, mban telefonin për të shmangur,,,

  Shikime 44,119

Fax News Albania

15 ditë më parë

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALclone Channel HERE: alclone.info/match/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Nikos Meris
Nikos Meris 11 orë më parë
Po po kush je tiiii edhe Vladimir Putin qe eshte burr me ko..te medha te ka ziliii xa xa xaaaaaa xa xa
Alex Xhaj
Alex Xhaj 11 ditë më parë
Kur eshte ba i rendsishem edhe Basha, mos mbete kush ne bote pa u ba i rendesishem!!! Hahahahaha🤮🤮🤮🤮🤮🤮
VasDai
VasDai 11 ditë më parë
As Enveri nuk zbriste me aqe "FODULLEK' nga makina....
klotilda xhufi
klotilda xhufi 12 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
giax giaxve
giax giaxve 12 ditë më parë
Po ai ska më karakter burri munt ti thuash M... se sa burr, se po të ishte burrë do bënte doreqe
Ramiz Cenaj
Ramiz Cenaj 13 ditë më parë
Se mos boni gabim me i shtu koleksionit selis naj fiat ose pezho ekonomike
Avni Shahini
Avni Shahini 13 ditë më parë
Lul perpara nuk ka kthim pas
Bled.S Oldschool
Bled.S Oldschool 13 ditë më parë
Bota me rrota eee.nga rama ik u bone basha ik.hahahaha karma
Rosana Roch
Rosana Roch 13 ditë më parë
Qa meturine njeri i pa ftyre i pa turp
Artur Luku
Artur Luku 13 ditë më parë
Basha ik
Sander Lilo
Sander Lilo 13 ditë më parë
Truk i vjeter, ben sikur flet ne telefon! hahahaha
Julian Jazaj
Julian Jazaj 13 ditë më parë
Ky e 500 vjete te ri kryetar partie ska per te mare zgjedhja kush humbet iken si gjithe boten
ela ela
ela ela 13 ditë më parë
Si QEHNI me BISHT nder SHAL 🙈🙈🙈🙈💩💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕RANDALE DESHE TE BEHJE LUFT POPULLIN TA VRISJE PER KARIGEN TENDE DEBIL TI DHE META SQUFRI,SOPATA
ela ela
ela ela 13 ditë më parë
👎👎👎👎🙋🙋🙋🙈🙈KRYETAR LESHI
File file
File file 13 ditë më parë
Jo.jo.nuk iken..se e ke armatosur likja gjer ne dhemb..me hanxhar dhe me cfurqe luft si ne kohen e ilirjanevet. U ngeli goja luft luft..henkcin .kakat.e.tyre....po kush kerkon...ti bej gropen tjetrit ..bie vet...
Vlora Vlora
Vlora Vlora 13 ditë më parë
O basha po ike je i share me cfare te permban fisi.ta bejn pd ne kuks tani.te ikin nga tirana
Alfred Ndoi
Alfred Ndoi 14 ditë më parë
Ik thyj qafen
Idi Meci
Idi Meci 14 ditë më parë
Eshte momenti per te kuptuar qe ketu I Ka njeri te gjitha dhe me ne bene cfar te doje basha p.o. lufton zgjedhjen jane vjedhur p.o. dhe te dhenat tona edi rama perdor cdo gje ai nuk punoj per ne p.o. per vete zgjohuni shikon ralitetin ne sy behuni bashke
Luisa Luisa
Luisa Luisa 14 ditë më parë
Se ka fajin luli jo ,Rama fitoj se e meritoj.Ska bere nei vaki ne 30 vjet te mari nje kryeminister mandatin e 3 .Ja qe Rama e mori dhe ja dha populli me shume vota para pd-se se po te ishte me pak vota ja jepte Bota Pd-se po dukeqene se Rama ishte me vota shum me shum para ,si manipulon dot zgjedhjet dhe noramlae qe e meritoi dhe e fitoi Rama.Tani ket se kuptoj pse sjwp doreheqje 🤦‍♀️🤦‍♀️.Mos ke shpresa se do marresh pas 4 vitesh ,o bash kur sja more dot mandatine 3 rames te katertin ta harrosh qe do emaresh.Se populli per 8 vjet dhe i dha besimin rames tani per 12 normale qe ka per te bere me shum dhe me shume njerez do ti besojne .
GD Kaci
GD Kaci 14 ditë më parë
Rri Lul,rri se i duhesh Ramës për zgjedhjet e tjera. Mos dëgjo legenat. 4 vjet kalojnë shumë shpejt.
Valentina Zoto
Valentina Zoto 14 ditë më parë
Puna ebashes qe ka bere keto vite do ndryshoj mendimin e shqiptarve si duhet te votohet dhe deri tani ne nje mase te konsiderushme ka bere nje pune shume te madhe keta lider ju duhen popujve sidomos popujve te dale nga diktatura
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 14 ditë më parë
Beri fushate te mire .Premtoj shume dhe e morri lumi. Me vjen keq per Salen qe se pa k.minister,se mosha ben te sajen.
Lati Prezja
Lati Prezja 14 ditë më parë
Ic mos jep dorheqje lulo.plasi ashu le te lefin
rodla Aldor
rodla Aldor 14 ditë më parë
Po ik o spiun boll ndenje ca ben si njesh barbon
Max Muster
Max Muster 14 ditë më parë
Behu njeher burr dreqi ta mari lerja vendin me te zotit
Ma T
Ma T 14 ditë më parë
Beri fushate tamam si padhosh 🐔🐔
aqif copertoni
aqif copertoni 14 ditë më parë
Basha I pa afte per kryetar pd , ngri bishtin sa pa ta futur gishtin , largoju matrapas pazaresh
Yuri Yuri
Yuri Yuri 14 ditë më parë
😡😡😡Kapeni zvarr legenin kokrra mashtrusit qe genjeu nje Popull plera i beri te besojn tek ky Funderrin e njollosi dhe aq dinjitet qe i kishte mbet Emri Demokrazi 😡😡😡😡Respekte per Ju o Popull Demokrat 🙏🙏🙏Humbet kohen tuaj duke i besuar ketij Mashtrusi tani besoj se e kuptuat qe Ska me vend tek kjo Seli as te Dal Perball Jush me vje keq 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
VasDai
VasDai 14 ditë më parë
Ben sikur flet ne celular......sa fallco !!!!
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 14 ditë më parë
Me morre mendimin.Orgjinal.
Vis Bsss
Vis Bsss 14 ditë më parë
Ncncnc ca filmash qe bojn kto politikanet tone
Sali Hysenlika
Sali Hysenlika 14 ditë më parë
Le te rri luli,,una nuk e votoj ma ate injorant,e shkatrroi pd me dhemb shpirti per partin demokrate
Agim Brahimi
Agim Brahimi 14 ditë më parë
I bëjnë qejfin hamsve të ps..
ALBANIA GV
ALBANIA GV 14 ditë më parë
Basha ik
TIRONSI !
TIRONSI ! 14 ditë më parë
Ecen dhe si kabadai, gjith pordh, pale te kishte fitu, do ju grisnin breket nga pordhet... Yyyyyy karagjoz prej teje ska per te fitu noj her pd
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 14 ditë më parë
E vertete.
rage mp3
rage mp3 14 ditë më parë
Basha po flet me vete në telefon....
Barut Flaka
Barut Flaka 14 ditë më parë
O lulush ka filluar vapa shko futja gjumit
luiza cani
luiza cani 14 ditë më parë
Pse duhet te iki. Te iki rama. Rama eka shkatrru ket ven
Enrik Rushan
Enrik Rushan 14 ditë më parë
Po kjo eshte normale kush nuk fiton largohet pik
Durim Ismaili
Durim Ismaili 14 ditë më parë
Kur nuk largohet Basha, Rama knaqet krejt.
Ze Ver
Ze Ver 13 ditë më parë
Jane te DY ,PJESE TE NJE SKUADRE -PARAJA DHE MA IPULIMI
Yllka Malo
Yllka Malo 14 ditë më parë
Kush do HEDHI KARTAT E DJEGURA
i cekan
i cekan 14 ditë më parë
Basha ik
Festim Kertusha
Festim Kertusha 14 ditë më parë
Basha. donte. Ta. Kthente. Partin e. ajduteve. injoranteve. ne. Parti. me. vlera. Demokratike. jo. si. Psikopatet. neper. Ruge Edi. Fitoj. Se. Punoj. Nuk. e. Ka. Fain. LULI ISHTE. BANDE. AJDUTE. PD PD. KA. MBARUAR. VETEM. LULI. BEN. NJE. PARTI TE. TJERET. PER. CAZON🇦🇱🇺🇸🇹🇷
Aida Vathi
Aida Vathi 14 ditë më parë
Basha esht mbret po juve sjua mban b me ramen e i versuli bashes tju vi turp akullor lepirsat e rames🍦🍦🍦🍦🍦🍦
Foti Sula
Foti Sula 14 ditë më parë
si gjidhmone e more prasin ne bythe
tit kulla
tit kulla 14 ditë më parë
basha ikuuuuu
Avni Beqiri
Avni Beqiri 14 ditë më parë
Ringjalljen e PD vetem kultura e Bashes e beri , askush tjeter nuk e bente dot . Deri tash beri ndryshim psikologjik te njeriut qe pushteti fitohet vetem me vote dhe jo dhune . Kush ka sy e vesh , shikon , degjon dhe mendon .
Leonora Perzhilla
Leonora Perzhilla 14 ditë më parë
Bravo basha je njeri me kultur e dinjitet nuk je hajdut
Tina Pacani
Tina Pacani 14 ditë më parë
Hahaha basha ik
Zef Dakaj
Zef Dakaj 14 ditë më parë
habitem.meketalloj.njerzish.pumbyll.procesti.ivotimit.kerkojn.dorheqjen.ebashes.porjan.njetuf.rrugaces.tebujaj.prishanit.tepanj.ftyr.qelburit
Silvia Bushi
Silvia Bushi 14 ditë më parë
,Basha sja ber azgje te keqe. Basha beri fushat me shpirt e me zemer, po' pse spagoi lek per bandat per te fituar, nuk do te thot qe te largohet, Basha dhe pse nuk fitoi prap esht krenar, se ka kultur ka edukat la sjellje njerzore.
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba 14 ditë më parë
Kujt ja thua..kta duan ndonji rrugac si rama ..epame fushaten qe beri ..dhe ishte 100% e sigurte nga pakenaqesia e popullit do fitonim..po hajduti nuk mbahet..ai helmoi gjith popullin kur ngriheshin ne proteste..diktator
Avni Beqiri
Avni Beqiri 14 ditë më parë
Kjo eshte e vertete .
Erion Ska
Erion Ska 14 ditë më parë
Vec ky Nuke duhet te paragjykohet ky i shkreti bene cfare i thon asegje me shum
Afrimi 123
Afrimi 123 14 ditë më parë
Eshte loja e gjysh berishes.
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Çukur 4.Sezon 36.Bölüm
2:18:08
Çukur
Shikime 3 mln
25. Çdo të thotë - Teravi dhe Vitër - Dr. Imam Ahmed Kalaja
29:37
Lamborghini Urus v BMW X6M - DRAG RACE
12:27
Austria 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:32
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:01:00
Ramo
Shikime 2,6 mln
THE VERY BEST OF ANTALYA
22:15
Mick and Trudie
Shikime 159 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Shikime 3,9 mln
DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV
40:09
Bugworkout moment #shorts
0:15
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 11 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26