Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

  Shikime 361,583

ArkivaShqip

14 ditë më parë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.& hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

Komente
Florent Berisha
Florent Berisha 6 ditë më parë
👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻
Aasar Lion
Aasar Lion 6 ditë më parë
Muharem 101% 💥
Oshri Desta
Oshri Desta 6 ditë më parë
Muharrem ahmeti love you from israel
Rebjona Rebi
Rebjona Rebi 7 ditë më parë
👏👏👏👏
gisi caca
gisi caca 7 ditë më parë
🖐🖐❤❤
Violeta Emini
Violeta Emini 7 ditë më parë
Shum e bukur
Bardha Tafa
Bardha Tafa 8 ditë më parë
Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏
Nikolin Bregu
Nikolin Bregu 8 ditë më parë
Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo
Flora Zyberi
Flora Zyberi 8 ditë më parë
Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO
Asair Fishta
Asair Fishta 8 ditë më parë
Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅
xhulja xhulja
xhulja xhulja 8 ditë më parë
bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊
Almir Mili
Almir Mili 8 ditë më parë
Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse
Mergim Krasniqi
Mergim Krasniqi 9 ditë më parë
Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️
adiloviq Elisa
adiloviq Elisa 10 ditë më parë
(4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....
Adela Rexhepi
Adela Rexhepi 10 ditë më parë
Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭
Qendrim Murseli
Qendrim Murseli 10 ditë më parë
Mbreti 👑
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai 10 ditë më parë
Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌
Marjo Qerimi
Marjo Qerimi 11 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑
Elvana Haliti
Elvana Haliti 11 ditë më parë
❤️❤️👌
Albanian Toni
Albanian Toni 11 ditë më parë
Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 12 ditë më parë
Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱
vali vali
vali vali 12 ditë më parë
Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt
Arian Bossi
Arian Bossi 12 ditë më parë
Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena
Muhamer Isufi
Muhamer Isufi 12 ditë më parë
Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar
Anjeza Anjea
Anjeza Anjea 12 ditë më parë
Shum keng e bukur
egzon krasniq
egzon krasniq 12 ditë më parë
The Goat per Musike .. !
Elda Begaj
Elda Begaj 12 ditë më parë
Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺
Loris Anika
Loris Anika 12 ditë më parë
Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.
Danissa Sochor
Danissa Sochor 12 ditë më parë
Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝
marius valentin
marius valentin 12 ditë më parë
Muharrem..... his voice is perfect.
Aferdita **
Aferdita ** 12 ditë më parë
E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri 12 ditë më parë
Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨
Arlind Bajra
Arlind Bajra 12 ditë më parë
I pavdekshem jeh mbreti
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti 12 ditë më parë
Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti 12 ditë më parë
Kallkeeeeee😎😎😎
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti 12 ditë më parë
Bravo 😎😎😎😎
Adela Arjan
Adela Arjan 12 ditë më parë
Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi 12 ditë më parë
Wooiw, qfar kenge respekt
Shpresa Bytyci
Shpresa Bytyci 12 ditë më parë
Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse
Romeo Myzyraj
Romeo Myzyraj 12 ditë më parë
Gjigandet e muzikes bravo
AlskedRrenjaMusic
AlskedRrenjaMusic 12 ditë më parë
Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra
Nikos Vata
Nikos Vata 12 ditë më parë
super Rrem
Sonila Voka
Sonila Voka 13 ditë më parë
Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙
Arian N.
Arian N. 13 ditë më parë
Muharremi shum i fort 👌🏽🔥
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 13 ditë më parë
&🤗🤗
Buqe cami
Buqe cami 13 ditë më parë
Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend
fıgaro fıgar
fıgaro fıgar 13 ditë më parë
Like nga Wiena
Teuta Mustafa
Teuta Mustafa 13 ditë më parë
Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍
Be Sa
Be Sa 13 ditë më parë
Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥
Irida Amedov
Irida Amedov 13 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍
Gentjan Cerma
Gentjan Cerma 13 ditë më parë
Rrema mreti i pavdekshmi
Ali Gashi
Ali Gashi 13 ditë më parë
qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit
Արմ ջան
Արմ ջան 13 ditë më parë
🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu
Benita Duci
Benita Duci 13 ditë më parë
🙄❤❤❤
Diar
Diar 13 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑
Dardan Aliu official
Dardan Aliu official 13 ditë më parë
Weee extra❤❤
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 13 ditë më parë
Albulen 🔥 🍒 👌
Rovena Kallmacaku
Rovena Kallmacaku 13 ditë më parë
Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋
Bayram Kastrati
Bayram Kastrati 13 ditë më parë
Muharrem ahmeti king 👑
beny.kings. rexhepi.
beny.kings. rexhepi. 13 ditë më parë
Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo
Elton athina
Elton athina 13 ditë më parë
Super konga suksese marshallah
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد 13 ditë më parë
في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi 13 ditë më parë
😍
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد 13 ditë më parë
انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني
Valentina Krasniqi
Valentina Krasniqi 13 ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد 13 ditë më parë
في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري
Ergys Tironci Official
Ergys Tironci Official 13 ditë më parë
M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️
Arsi Cena
Arsi Cena 13 ditë më parë
JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL
Jemi Kosovar
Jemi Kosovar 13 ditë më parë
👍
Beba Jote
Beba Jote 13 ditë më parë
Ufff 😢😢😢
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 13 ditë më parë
😢😕💗
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 13 ditë më parë
💗💗💗
Aj baba
Aj baba 13 ditë më parë
Super Text 😘😘
Edmond Lulo
Edmond Lulo 13 ditë më parë
shun bukur !!! mashallah!!!
Genta zh,itali
Genta zh,itali 13 ditë më parë
Yll
Ale Alesja
Ale Alesja 13 ditë më parë
super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee
Nafa Nafa
Nafa Nafa 13 ditë më parë
ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮
Veronika Mitkova
Veronika Mitkova 13 ditë më parë
Bravo Muharem kakto vinagi top 💯
mitch d
mitch d 13 ditë më parë
Who wants milk and cookies
Avdull Osmani
Avdull Osmani 13 ditë më parë
King je nummer 1
Emanuela Brolli
Emanuela Brolli 13 ditë më parë
Z ?
Alika Maisuradze
Alika Maisuradze 13 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
ԴԱՎԹՅԱՆ_
ԴԱՎԹՅԱՆ_ 13 ditë më parë
Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))
F M
F M 13 ditë më parë
Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti
Ersen Demiri
Ersen Demiri 13 ditë më parë
O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë
Janina -Sh
Janina -Sh 13 ditë më parë
Superr tekst 💖💖💖
Mourad Khouya
Mourad Khouya 12 ditë më parë
yes
arti rrusta
arti rrusta 13 ditë më parë
Ihaa e paske djeg krejt a
Mirsat Salihi
Mirsat Salihi 13 ditë më parë
❤️❤️❤️
love
love 13 ditë më parë
Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤
Angela Nela Trifan
Angela Nela Trifan 13 ditë më parë
Very nice 👏👏😘
Fun Travel
Fun Travel 13 ditë më parë
Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?
Florjan Official
Florjan Official 13 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Fida Mustafa
Fida Mustafa 13 ditë më parë
Ckdjď5s .f
albo
albo 13 ditë më parë
My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg
AM13 AM13
AM13 AM13 13 ditë më parë
Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇
Muharram Ahmeti - Zemra (Official Video)
03:19
Muharrem Ahmeti
Shikime 2,4 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,1 mln
Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021
03:13
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 1,6 mln
Meda Live Nje Ore 2021
1:09:48
Marjan Martini
Shikime 20 mijë
Gena - Aman (Official Video)
04:19
GENA
Shikime 126 mijë
Ma don Zemra - Leo Zeneli (Official Audio) - Cover
03:25
Leo Records Origjinal
Shikime 19 mijë
Albrim Llapqeva  - Tash ka nis me ardh pranvera (Cover)
03:19
OMER BALIK - Coffee Blues [1 Hour]
59:59
Nonstop Music
Shikime 1,6 mln
Buraku & Grupi Fama - Gjynah
03:53
Buraku & Fama
Shikime 136 mijë
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 125 mijë
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,1 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,5 mln
Sidemen React to Sidemen Reddit
10:08
SidemenReacts
Shikime 1,9 mln