Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

  Shikime 4,899,113

AlbanRamosaj

Muaj më parë

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
Music by: Alban Ramosaj \u0026 Bruno
Lyrics by: Fifi \u0026 Alban Ramosaj
Produced by: Bruno

Komente
AlbanRamosaj
AlbanRamosaj Muaj më parë
To the foreigners in the audience, I've translated the lyrics for y'all, all you need to do is click the "CC" button on the video screen! Thank you to every single one of you for showing love to this very personal story of mine, lots of love for you! Ps: don't forget to leave a like and subscribe in case you enjoyed this and want more content like this! #TheseKnivesOfMine #ThikatEMia 🔪 💔 Faleminderit!
Ester Abazaj
Ester Abazaj Ditë më parë
Y Y6yyuui
sweet December
sweet December Ditë më parë
Shumë kënge e bukur ,urime dhe përshendetje nga Carrabregu ,Deçan .
Saka Kleandri
Saka Kleandri Ditë më parë
òò⁹
ronaldo 9 brazil
ronaldo 9 brazil 2 ditë më parë
0p00000000⁰qaa
Gezim Hazizaj
Gezim Hazizaj 4 ditë më parë
O te trash
OP SUPREM@@%π
OP SUPREM@@%π 12 orë më parë
Strofa I Ti me hile dashninë nëmun ma ke dhon’, E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n’gjunj t’kam ra Moj e marrë, ç’a ke pa?! Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Strofa II Moj e marrë, kush pat’ faj në kët’ dashni, Rrejta un a m’rrejte ti, Që të dy vdiqëm n’vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Bridge Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban, aman mos e fal, mos e fal më thonë. Refreni Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marrë!
Arben Martaneshi
Arben Martaneshi 12 orë më parë
Shum bukur😘😘
Viktor Dumani
Viktor Dumani 21 orë më parë
😍😍😍😍😍😍
stacy del rose
stacy del rose Ditë më parë
PO MIR KTO THIKAT E MIJAAAAAAAAAAAAA
Defrime Uku
Defrime Uku Ditë më parë
Super kjo kenga ♥♥♥♥♥😍✌✌👍
Nora Gjoni
Nora Gjoni Ditë më parë
❤❤
Nora Gjoni
Nora Gjoni Ditë më parë
❤❤
Adelina Lici
Adelina Lici Ditë më parë
Kënga më e mirë në Shqipëri suksese
Valbona Muça
Valbona Muça 2 ditë më parë
🙏🙏🙏💥❤
Valbona Muça
Valbona Muça 2 ditë më parë
Bravo e meritojnë fitorën
ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄
ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄ 2 ditë më parë
ʟɪᴋᴇ ᴀɪ ǫᴇ ᴇ ᴅᴇɢᴊᴏɴ ᴛᴀɴɪ ❤
Loci Elezi
Loci Elezi 2 ditë më parë
O alban kto thikat kenges nuk jan te tuat ok.
blerina caco
blerina caco 2 ditë më parë
Hi
Xheni Gjata
Xheni Gjata 2 ditë më parë
Super keng
Ilaria Habilaj
Ilaria Habilaj 3 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️💋❤️💋💋💋💋❤️❤️
Sami Dermishaj
Sami Dermishaj 4 ditë më parë
I knew you gonna win! Well done Alban
Donika Asllan
Donika Asllan 4 ditë më parë
Bravo kenga più bella kenga magika
Romy Veccia
Romy Veccia 4 ditë më parë
Wunderschön ❤️
aledja koci
aledja koci 5 ditë më parë
Alban Ramosaj Ti me hile dashninë mu ma ke dhon', E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra Moj e marrë, ç'a ke ba?! Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Moj e marrë, kush pat' faj në kët' dashni, Rrejta unë a m'rrejte ti, Që të dy vdiqëm n'vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç'të du trupin më, a e di? Po prapë s'du t'shof me njeri Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Kur dilje nga vetja për ne Kur dilje nga vetja për ne Djallin, djallin, djallin-djallin, n'shishe e mban, Aman mos e fal, mos e fal më thonë. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t'kam dasht pa hile. T'kam dasht pa hile, moj e marrë!
Maria Mouli
Maria Mouli 5 ditë më parë
💖💖💖💖💖
Daniela Ela
Daniela Ela 5 ditë më parë
Super p
Perrie Faskaj
Perrie Faskaj 5 ditë më parë
Fantastike
Klebeta Klebea
Klebeta Klebea 5 ditë më parë
💋💋💋💋💋💋💋❤️🦋
Klebeta Klebea
Klebeta Klebea 5 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎂
Gentjan Sela
Gentjan Sela 5 ditë më parë
Hallall qumshti i nenes🥺🥺❤❤
Adrian Hoxha
Adrian Hoxha 5 ditë më parë
Super
bruna diko
bruna diko 5 ditë më parë
Bravo Alban djale me norma me ze fantastik shum bukur ja vlejti
Anxhela Bacelli
Anxhela Bacelli 6 ditë më parë
Super kengg
Majlinda Bajramaj
Majlinda Bajramaj 6 ditë më parë
👌👍Të lumtë Alban!
Xhesilda Kallashi
Xhesilda Kallashi 6 ditë më parë
Une nuk lodhem kurr duke e degjuar ket kenge te mbrekullueshme🤍
Inesa Sadiku
Inesa Sadiku 6 ditë më parë
E meritoi vendin bravoo per Kengen shum prekse je shum i mir
Bashkim Dinarica
Bashkim Dinarica 7 ditë më parë
👏👏💯
Olta Bixheku
Olta Bixheku 7 ditë më parë
Vështirë se pëlqej ndonjë këngë kur e degjoj për herë të parë por kjo është super, dhe interpretimi fantastik. Nuk lodhem ta dëgjojë gjithandej
Brunilda Zace
Brunilda Zace 7 ditë më parë
ERSI
Brunilda Zace
Brunilda Zace 7 ditë më parë
E
Brunilda Zace
Brunilda Zace 7 ditë më parë
,,,,
Bea bea
Bea bea 7 ditë më parë
Cfar zeri😍😍
Ana Tahiri
Ana Tahiri 7 ditë më parë
Kemi nevoje per muzik te tille
Θωμάς Χριστοδούλου
Θωμάς Χριστοδούλου 7 ditë më parë
Thank you for your music! You make me travel in my mind with your voice, the lyrics, the music! Thank you! 🙏
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 7 ditë më parë
Refreni eshte po te kishte nota te tjera do ishte super...mendimi im ky
F_Z 2021
F_Z 2021 7 ditë më parë
Bravooo sh keng e bukur suksese e meritonte qe te fitonte Alban Ramosaj me kte keng
Lumturie Cubaku
Lumturie Cubaku 7 ditë më parë
Supre💋💋💋💋💋❤❤❤
emiona ibershimi
emiona ibershimi 7 ditë më parë
Po mir kto thikat e mia ..... 🎵🎵🎵🎵🎵🎵
Ardian Fuqi
Ardian Fuqi 7 ditë më parë
E meritove me te vertete fitoren e kenges magjike!
Igli Baci
Igli Baci 8 ditë më parë
😱😱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Era Bitri
Era Bitri 8 ditë më parë
Bravo e meritove fitoren
Maria Mouli
Maria Mouli 8 ditë më parë
Fadastike bravo 👍👍👍👍
leandro._.28
leandro._.28 8 ditë më parë
Spash nj koment negativ Hallall top 1 💝
Oltiona Kurushi
Oltiona Kurushi 8 ditë më parë
E kam dëgjuar mbi 10 herë sot. Just perfect!
Rabije Ulaj
Rabije Ulaj 8 ditë më parë
Kjo kenge te jep shume emocione, sidomos ata qe kane mbetur te zhgenjyer!!!
Super Danc and Song. {K&A}
Super Danc and Song. {K&A} 8 ditë më parë
Ti me hile dashnine nenmun ma ke dhon.. E me hile syt e mi ti i ke pa.. Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra.. Moj e marr ca ke pa?! Po mir.. Kto thikat e mia.. Ty te vrisnin..un shum mire e dija.. E mu m'pelqente tshihja.. Kur dilje nga vetja per ne (2) here Moj e marre,kush pat'faj ne ket' dashni.. Rrejta un..a m'rrejte ti.. Qe te dy vdiqem n'vetmi.. Moj e marrë, e u shuam si qiri.. Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri.. Po mirë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban.. aman mos e fal, mos e fal më thonë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne... Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marr... KY ESHTE EDHE TEKSTI I KENGES!!
Marjana Buzani
Marjana Buzani 8 ditë më parë
kto thikat e mijaa ah
Florjan Miraka
Florjan Miraka 8 ditë më parë
Super tekst, interpretim qe le pa fjale..suksese ne Eurovizion!
xhoarma Axh
xhoarma Axh 8 ditë më parë
Me ne fund njeher fitoi publiku 😍😍
Blerina Merka
Blerina Merka 9 ditë më parë
Eshte super
ana jordhanas
ana jordhanas 9 ditë më parë
super e merituar fitorja
Egi Eskiu
Egi Eskiu 9 ditë më parë
Fantastic song. Can't unlisten it 🔥😀🌟🌠👨‍🎤💫🔯🌌
Elton Daily
Elton Daily 9 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.
Geg Toska
Geg Toska 9 ditë më parë
E dina
P W
P W 9 ditë më parë
Samurai 3 ?
Pllum Myftari
Pllum Myftari 9 ditë më parë
😇
Servis Tosku
Servis Tosku 9 ditë më parë
Te vdes un per ty.eoara qe je e kendon yll edyta qe i the namit ooo ma e fitova.u rric akoma si drita birii im
Beautiful Life
Beautiful Life 7 ditë më parë
Kendim skandaloz live!
meti met
meti met 10 ditë më parë
Kur nuk me ze gjumi ty tdegjoj 💙🙈 love this song,your interpretion.Je dhe super actor te "LLT " te kam pas plq qe atere 🤗
Elgi Bega
Elgi Bega 10 ditë më parë
E MERITON
Stelina Mema
Stelina Mema 10 ditë më parë
O zot ca teksti dhe cfare zeri ke ti 🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️❣️❤️❤️❤️
Nertila Kallashi
Nertila Kallashi 10 ditë më parë
O yll e meritoje fitoren💖💖💖💖
Majku Marsi
Majku Marsi 10 ditë më parë
Ylllll me I miri
Elo na
Elo na 10 ditë më parë
Bravo ☺️
besnike subashi
besnike subashi 10 ditë më parë
Harroji thikat sepse ka vajza me te mira
Arianisa Shtjefni
Arianisa Shtjefni 10 ditë më parë
Waaaa sa energjiiiiii e ndjenja dhe compozimi riteme bellissimo pa fjal complimenti sei fantastico vai così sei forte. La tua forza potrebbe uscire anche fuori non solo Kosovo e Albania di Più ✨✨ 🎉
Infotech Infotech
Infotech Infotech 10 ditë më parë
alclone.info/net/video/fZmoduCYlHuFe5k.html
Film Cinema
Film Cinema 10 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Ermalda Goroveci
Ermalda Goroveci 10 ditë më parë
Super kenge. Realizofsh edhe kenge te tjera si kjo.
Kleart Sinaj
Kleart Sinaj 10 ditë më parë
Kenge shume e bukur e meritonte fitoren
Mira Koci
Mira Koci 10 ditë më parë
❤❤❤❤❤
Sulioti
Sulioti 11 ditë më parë
Super keng .....perle ........
Latini 95
Latini 95 11 ditë më parë
🔪❤️⚔️❤️🔪
Rakela Kucuku
Rakela Kucuku 11 ditë më parë
Bravooooooo e meritoje ate cemim kenga eshte shume shume shume shume e bukur
Silvi Juve
Silvi Juve 11 ditë më parë
Vk
XXX Leopard
XXX Leopard 11 ditë më parë
Rrespekte per Ertin qe tha Rrespekte per kacavidad e Abazit
E R T I
E R T I 11 ditë më parë
Rrespekte G
Anna
Anna 11 ditë më parë
💔🔪
E R T I
E R T I 11 ditë më parë
Rrespekte per kacavidat e bakes
Vesa Gega
Vesa Gega 11 ditë më parë
Kjo kenge duhet te behet hit vere2021
Angjelo Daja
Angjelo Daja 11 ditë më parë
👏👏👏
Luar Saraçi
Luar Saraçi 11 ditë më parë
Sa super
valtet mecaj
valtet mecaj 11 ditë më parë
💔💔💔
Emrah Saliu
Emrah Saliu 11 ditë më parë
Rekord 3 jave asnje dislike 😎👏
Sara Del Quercio
Sara Del Quercio 11 ditë më parë
Uuh la mamma di
fatjola pashollari
fatjola pashollari 11 ditë më parë
👏
Sorroain LAi
Sorroain LAi 11 ditë më parë
Tre a kater here ne dite e degjoj kte kenge kaq te bukur ....
Zarko Rama
Zarko Rama 11 ditë më parë
Per kengen Magjike bejne super kenge, per Eurovision bejn kenge palidhe? Pse? Kemi kaq keng ter forta dhe aty shkojm me keng palidhje
Flora flora
Flora flora 7 ditë më parë
@Random Name hahaha 👌
Random Name
Random Name 8 ditë më parë
Ngaqe kto i kan notat muzikore te kopjuara dhe ne eurovizion do perjashtoheshin direkt.
Anna Uchiha
Anna Uchiha 11 ditë më parë
Kenge spektakolare dhe super ze!!❤️
Osjanegro 1
Osjanegro 1 11 ditë më parë
2:18 sa super
Vita Kastrati
Vita Kastrati 11 ditë më parë
Is the best
Vita Kastrati
Vita Kastrati 11 ditë më parë
I love this song
Celeste Sinaj
Celeste Sinaj 11 ditë më parë
❤❤❤
Leo Mussly
Leo Mussly 11 ditë më parë
Amazing 👑👏👏👏
Andi Karolli
Andi Karolli 11 ditë më parë
Alban Ramosaj for Eurovision 🇦🇱🔥
zhani elezi
zhani elezi 11 ditë më parë
Super👍👍
Bakushe Mema
Bakushe Mema 11 ditë më parë
0
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
3:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 1 mln
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
Audicionet e fshehura - Episodi 4 - Alban Ramosaj - The Voice of Albania - Sezoni 3
7:39
The Voice Albania / The Voice Kids Albania
Shikime 246 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera\u0026Lind Official
Shikime 744 mijë
Si votoi juria  e Kenges Magjike 2021
3:26
RTV KLAN
Shikime 63 mijë
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
3:18
FIFI OFFICIAL
Shikime 17 mln
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 349 mijë
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 102 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 28 mln