Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus

  Shikime 153,731

Vizion Plus TV

14 ditë më parë

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alclone.info

Komente
Klejda Boci
Klejda Boci 6 ditë më parë
Taqua yll fare. Agron Llaka
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 8 ditë më parë
Pssssss
Amanda Melisa
Amanda Melisa 9 ditë më parë
Cbp o Visi Legeni
Rudina Leka
Rudina Leka 10 ditë më parë
Eshte e pa besueshme se kushe qeshe me kete humore qe te hap barkun
max mayer
max mayer 10 ditë më parë
qenka trashur ori bici
Olgerta Lzj
Olgerta Lzj 10 ditë më parë
Pjesa e humorit perpuqen me pelqen shume e luajn Shume mire, lot fare eshte Visho😂😂😂😂
olti Gashi
olti Gashi 11 ditë më parë
o i p[fetyr qa deshe te thuashn qe ke mbajtur kosovar ne banes me qfar i krahasove kosovaret i poshter q,,,robt
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff 12 ditë më parë
Shko he trap sadote mundohesh trapeje dukesh dhe nga pamja
Diana Najkolli
Diana Najkolli 12 ditë më parë
Mesusja me prindrit suuper😂😂😂😂😂😂😂
Skender Kolami
Skender Kolami 12 ditë më parë
Po vakon ku e kini....??
Anna
Anna 11 ditë më parë
Iku te portokallia po dhe aty 1 her doli e spo e shohim me
Roza Tatani
Roza Tatani 12 ditë më parë
Vetem Agron llaka te ben per te qeshur 😅😅 rsp nga Barcelona
Livis ndreu
Livis ndreu 12 ditë më parë
Gezuar qoft nje vit i mbar ishalla iken edhe kovidi.
Sebastian Laska
Sebastian Laska 12 ditë më parë
E kam pa mbi 10 her fiqon u shkriva
arta shoria
arta shoria 12 ditë më parë
Bravo
Ardit Vlore
Ardit Vlore 12 ditë më parë
Ec vlora bravo cunat e burgut lirim te shpejt
alen alen
alen alen 12 ditë më parë
Fiqooo😂😂😂❤️
Susanna Rama
Susanna Rama 12 ditë më parë
Bravi Bravi ragazzi bravi
Avni Beqiri
Avni Beqiri 12 ditë më parë
Gon je 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj 12 ditë më parë
Alo viera haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀🤷‍♀️
Zhani Nelaj
Zhani Nelaj 12 ditë më parë
Kur vehet mamaja me cupen ja bejt trurrin llall djalit
ela ela
ela ela 12 ditë më parë
❣️❣️❣️🙏🙏🙏🙋🙋👌👌👌🌹💞
Eni Ibra
Eni Ibra 12 ditë më parë
Vetem portokallia eshte spektakli i vertet ne tv shqipetare. AL PAZAR KA QENE DIKUR TANI ESHTE KOT FARE
Festim Aliraj
Festim Aliraj 12 ditë më parë
O goni mbylle kete al paz te njeitat gjera na apet barkun per tu par jane vetem klanifornia mbete duke ngren banane
Luli Vrapi
Luli Vrapi 12 ditë më parë
😂😂👏👏👏👏👏👏
Nora Shkalla
Nora Shkalla 12 ditë më parë
Jemi te papare te perkryer krenohemi me ju edhe se jemi. Italia ju shohim 2 here ne dite faleminderit 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💋💋💋💋💋🇮🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯👍👍👍👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙋‍♀️💯💋
Nafis Karameta
Nafis Karameta 12 ditë më parë
po e ke thene fjalen artist i ke thene te gjitha .
Donika Bitraj
Donika Bitraj 12 ditë më parë
😂😂😂😂
adelalee 31
adelalee 31 12 ditë më parë
Ju lumte jeni shume te mire😍😍😍😍
Elisabeta Alibeaj
Elisabeta Alibeaj 12 ditë më parë
👏👏👏👏👏
N A T A SH A M E T A J
N A T A SH A M E T A J 12 ditë më parë
O visho. Po sa I shpifur je more visho. Ufffooo
Liza Frroku
Liza Frroku 12 ditë më parë
Nuk ka kuptim humori pa Te madhin Agron Llaka edhe momentet me te merziteshme te jetes mendoj humorin tend dhe qetsoj shpirtin
Edison Nothorius
Edison Nothorius 12 ditë më parë
Ta ni tfon Lulù ik 🤣🤣🤣🤣🤣
Enkelejda Shahini
Enkelejda Shahini 12 ditë më parë
Ju lumte Alpazar , jeni me te miret .Aktore te shkelqyer.
Diana Naikolli
Diana Naikolli 12 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏👏
Eli Laç
Eli Laç 12 ditë më parë
Hahahahha vdiqa 😂😂😂😂😂
Edison Nothorius
Edison Nothorius 12 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👍🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🖐️
Dode V
Dode V 12 ditë më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🥕✏️
Vjollca Rushani
Vjollca Rushani 13 ditë më parë
Jeni si gjithmon fantastik dhe te mrekullueshem te gjithe🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷💐
Merita Mucelli
Merita Mucelli 13 ditë më parë
Jeni të mbrekullushëm. Bravi👏👏👏😘
numer one
numer one 13 ditë më parë
Gjen n til mir ben mjafto per 4 minuta qdo gje e regulohet dhe frutat pase 9 muajshe
Rovena Gusho
Rovena Gusho 13 ditë më parë
Fantastic
Maria Vasili
Maria Vasili 13 ditë më parë
Hàhaha 😂😂😂👌👏👏👏🌟🌟🌟🌟💋💋❤️❤️
Eda
Eda 13 ditë më parë
GEZUAR PASHKET I urojme shendet edhe miresi te gjithe Orthodox Shqiptare kudo ku jane ♥❤ QOFSHIT GJITHMON TE LUMTUR ♥❤
PierChannel
PierChannel 13 ditë më parë
Humor per kineze
Gg Bbh
Gg Bbh 13 ditë më parë
sa e shemtuar si xhiraf e gjat
Elisabetta Resuli
Elisabetta Resuli 13 ditë më parë
Bravi. Bravi
Elisabetta Resuli
Elisabetta Resuli 13 ditë më parë
Mamma mia. Qe kur Ju kam zbuluar. Nuk Ju leshoj me. Bravi bravi.
Souzana Ka
Souzana Ka 13 ditë më parë
Jeni te pa aritshem , Ju uroj shendet e gezuar Pashket .
Kadrije Progri
Kadrije Progri 12 ditë më parë
gezuar pashket na mungon Vano i uroj me gjithe te mirat ishte shume e dashu
Suzana Kapidani
Suzana Kapidani 12 ditë më parë
@Zachary Orlando ¹
Eda
Eda 13 ditë më parë
SUPER JENI MBREKULLIJA VETE, NA KENAQET, BRAVO 👏👏👏❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 AGRON LLAKA JE MBRETI I HUMORIT. 👏👏👏👏👏JE LEGJENDE.
Eda
Eda 13 ditë më parë
@Nora Shkalla Te Gezuar Qofshit Gjithmone, Ju Pershendesim nga Ireland 🇮🇪 ♥🇦🇱❤🇦🇱❤ 👋👋
Nora Shkalla
Nora Shkalla 13 ditë më parë
Gezuar 1 maji 🥂🍵🥂🍵🥂🍵🥂🍵🥂🌟🌜🇮🇪🇮🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💯
Bali Ajet
Bali Ajet 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Al Pazar - 8 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:30:52
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
2:16:26
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,4 mln
FAKE OFF - 14 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
31:01
Vizion Plus TV
Shikime 18 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021
1:49:24
Al Pazar - 13 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:29
Drink Up Bean | Funny Episodes | Classic Mr Bean
46:56
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,4 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Roll a 7, Win $10,000
0:27
MrBeast Shorts
Shikime 2,2 mln