60 sekonda: Tea Trifoni

  Shikime 304,723

Prive TV

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente
Cace Bita
Cace Bita 4 ditë më parë
O Tea, Ropt!
Jeton Sejdiu
Jeton Sejdiu 10 ditë më parë
Je e mire sa muti jem
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.
Rexhe Buqaj
Rexhe Buqaj Muaj më parë
Edc
soiung toiue
soiung toiue Muaj më parë
Prive ftoni edhe Ledjanen
seeni gzty
seeni gzty Muaj më parë
😚😚
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Muaj më parë
ty veq ne vesh je e virgjer
Rock girl
Rock girl Muaj më parë
Prive ftoni edhe Ledjanen
SABIT Ismaili
SABIT Ismaili Muaj më parë
ty veq ne vesh je e virgjer
soiung toiue
soiung toiue Muaj më parë
Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame
anonimous really
anonimous really Muaj më parë
Ke humbe dhe virgjerine e kerthizes madje jo veq te pickes
seeni gzty
seeni gzty Muaj më parë
Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame
Valonberisha
Valonberisha Muaj më parë
Berati tha qe ta ka humbur😅😅😅
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Muaj më parë
😄😄😄😄
Angela xhaferi
Angela xhaferi Muaj më parë
Epo mashtruese do dhe hapsire tv
Rock girl
Rock girl Muaj më parë
Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame
Arbana Osmani
Arbana Osmani Muaj më parë
Ofendimet fyerjet ruani per vete Kush i ka ne gjak sepse Tea eshte per lakmi nje vajz plot vlera...E eduakuar e qet e sjellshme e shum t'jera qe si gjdo femer
Rock girl
Rock girl Muaj më parë
Prive ftoni edhe Ledjanen
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka Muaj më parë
Tea 💖
official adss
official adss Muaj më parë
Shko chijuuu
DepressedGirlButHappy
DepressedGirlButHappy Muaj më parë
Prive ftoni edhe Ledjanen
DepressedGirlButHappy
DepressedGirlButHappy Muaj më parë
Nje kohe te mora inat qe dola tradhetare dole me beartin e program me andin por tani tbesoj olsa tka shantazhu je shum e mbel me ledjanen vajza me e edukuar
Thee Kamikaz
Thee Kamikaz Muaj më parë
Berati e ka qi nvesh hahahhaha
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
TEA YLLLL LULE DIELLI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻
Mom & Dad Number one
Mom & Dad Number one Muaj më parë
you are and you will remain a star ... I like you very much
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku Muaj më parë
Jo se ke humbur hala ne frigorifer eke veq e jep kaj her per bamirsi
Fidaim Ademi
Fidaim Ademi Muaj më parë
Me ket vorgjeri cdo njeri tu e pyte na thinet karin
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Kjo esht pler femer po ik o debil
Eg Zon
Eg Zon Muaj më parë
Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame
Maida's Channel
Maida's Channel Muaj më parë
😄😄😄😄
prizren official
prizren official Muaj më parë
Nga tumin je nis o Tea.
Tea Tea
Tea Tea Muaj më parë
Po mos thuaj kush te tha qe e kam humbur se s'hame bar ne, kujtoje kohen ne Boge me Beartin, nese sdo pergjigjesh pytjes thjesht mos u pergjigj😏
Ready _
Ready _ Muaj më parë
Ishte nje thumb i drejtperdrejte ndaj sindit skishte te bente me beartin kur shikoni vidion mundohuni dhe te kpt cfr ka dash t thot autori
R M
R M Muaj më parë
Tea kuçka
iamkida
iamkida Muaj më parë
teaa kur beje si e urt ne emsion shiko si bone tash
e.k 123
e.k 123 Muaj më parë
@anxhela ago I eshte rritur mendja qe kur vuri balonin😎😎
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
pse si u be ?
Laureta Hoti
Laureta Hoti Muaj më parë
Saemire
lumi hoxha
lumi hoxha Muaj më parë
Mashtruese!!! Si ke fytyre akoma e del ne ekran? Vazhdon akoma dhe mashtron. Nuk komunikoj thote me asnje djale nga emisioni, e cdo dite story me Fatjonin.
lumi hoxha
lumi hoxha Muaj më parë
@anxhela ago m...e henksh.
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
Mos ha mut .Ajo e pranoi qe vetem me Fatjonin eshte shoqe se nfnd te fundit ajo vet i hedh ne rrjet . DHE PERSE DUHET TE TE TEEGOJ JETEN PERSONALE TY ? LEQE ÀJO SKA ARSYE PSE TE GENJEJ
Original K Edits
Original K Edits Muaj më parë
1cm me e gjat se un Tea 😂😂😂
Flori Flori
Flori Flori Muaj më parë
Normale qe se ke humb virgjerin se e kep kur don 😂😂😂
darvina vina
darvina vina Muaj më parë
Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂
Elda çela
Elda çela Muaj më parë
Shum.e.bukur.tea.yll.je.❤
Dona Fusha
Dona Fusha Muaj më parë
Yll je tea yll
Drita Dobrunaj
Drita Dobrunaj Muaj më parë
Bukuroshe sie Shun e Menqur 💞😚
Bali Bali
Bali Bali Muaj më parë
Aktore ma te madhe nuk ka si qikjo kurva
Menara Mamuti
Menara Mamuti Muaj më parë
Pse e imiton shqipen kush tha qe e kam humbur
Ready _
Ready _ Muaj më parë
Nuk ishte imitim ishte thumb per sindin qe mori ate pak fam me ate virgjerine😉😅
Peter Johnssen
Peter Johnssen Muaj më parë
Mendoj qe shume e kemi paragjykuar te gjithe Cdo kush e sulmonte ne ate periudhe por askush nuk sulmoi andin .. dua te them qe burri ka pesh me shume se gruaja ...
Eva Sh.
Eva Sh. Muaj më parë
@Arjan Tv jam mjaftueshem vjec per te kuptuar dhe per te patur nje mendim te pelqen ty apo jo. Gjithsesi faleminderit per mendet qe me dhe
Arjan Tv
Arjan Tv Muaj më parë
@Eva Sh. Tea u mbante si vajz e mir dhe doli me komplet tjeter prandaj.. Kurse andi u dinte qe esht genjeshtar qe aty ne emision. Sa vjece je ti qe nuk arrin ta kuptosh pse Tean e sulmuan me shum aty? Edhe per Melisen e dinin te gjith se esht Kokrra e kurves.. Tea shtirej si vajza e urt e mir dhe doli komplet tjeter
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
@Eva Sh. po
Eva Sh.
Eva Sh. Muaj më parë
Po skuthi skuth mbetet. Femra gjithmon kryqezohet. Tek e fundit asnje nuk doli cift i vertet nga ai program por si beri me pershtypje njeriu. Kurse Tea doli sheshit e para u pelqye shum prandaj dhe zhgenjeu shume. Por mbetet me e mira.
Shqipe Shala
Shqipe Shala Muaj më parë
Je yll metvertet
Nona Nona
Nona Nona Muaj më parë
Baxhell femer mundohet te mbaj qendrim pozitiv kur nderkoh edin dhe vet qe je negative
Nona Nona
Nona Nona Muaj më parë
@anxhela ago oj kare femer mos komento se bije ne se qe je vet tea
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
Nga e di ti ? NGA E NXORE KETE KONKLUZION ? Eshte njeri si mua dhe ti o TRAP
Nexhmije Sejdiaj
Nexhmije Sejdiaj Muaj më parë
Shum e embel je Tea
Qu een
Qu een Muaj më parë
baby Tea👼🏼👸🏼
Roma Roma
Roma Roma Muaj më parë
Tea shum e mir je😘❤
Marie Merkuri
Marie Merkuri Muaj më parë
Tea💎 gjithemone do te jete 1 nga te gjitha Vajzat e Perputhjes👑⭐☀️🌻🌻🌼🌼🌷🌷🦋🦋💕💕💕💕💕💕😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Hall Of Fame
Hall Of Fame Muaj më parë
Ne vesh e virgjer je ti mos tanin
Anisa Balla
Anisa Balla Muaj më parë
Anisa is the best possible solution to a level of business owners or businesses who have a good decision to take advantage from your business partners will continue working with you to help with the company's business environment and you can achieve the goals they want from them because they Don't want to make sure that your company before they have been through a lot more business partners will have the opportunity for them in Paterson in order for the future will be able for many reasons why you should be doing with the company's customers and customers will be able not only because of the business to be able to help you get your best performance in terms they want to know your business partner with a strong economy and your business partners with a strong customer support is important because they're not working for the future will take place without any idea how to make a difference between buying and investing money into your own experience before they have been able with this year long time in your career goals for your business partners that they are willing with them because they're going through the same situation but you have a good decision about the company to ensure you are doing something new for your company before the company will be responsible with our customers for our customers and customers are going through the same level process and you have a good deal with the company to make sure they know how to make a decision to take the job market and will be responsible to them in Paterson in the future to become more productive than you are going through your work to make a good understanding aboutthe business will continue with your business partner to make the decision easier and more efficient business and marketing efforts and make them feel comfortable and more importantly that they have been able through your work to make a good understanding aboutthe business experience and experience to be successful and profitable companies are doing well with your business partner to help you find your business partner for your company before they have been able with this year long time in the best interests you have the opportunity for a long period of time and time to get the job you wanted and what they want from
Diar
Diar Muaj më parë
Bish
Awi Channel
Awi Channel Muaj më parë
Sa un e gjat koke loqk pershtatmi🤣😂
ARLIND Gaming
ARLIND Gaming Muaj më parë
H€H€
C Alb
C Alb Muaj më parë
Te gjitha e kane dasht Justin Bieber ne nje faze te jetes🤩😂
sad n horni
sad n horni 22 ditë më parë
Who's we
irisa S . H
irisa S . H Muaj më parë
Vece meje hahahah
Nassy Marchi
Nassy Marchi Muaj më parë
hahahahahahahahahaahhaha
😇Angel😔
😇Angel😔 Muaj më parë
@lena gena hahahhahaha Fiks😅
Ledia Dushi
Ledia Dushi Muaj më parë
Un jooo
meci baba kejttt
meci baba kejttt Muaj më parë
Kush tha qe jom virgjine (ty veq edhe Enver Hoxha ka met pa te qi)
Llajna Llajna
Llajna Llajna Muaj më parë
Ti qaq din me i bo Budall njerzit edhe e besojn qe je e virgjer 😂😂
Gashi Rms
Gashi Rms Muaj më parë
Kurva nr 1
Okay pse jo
Okay pse jo Muaj më parë
I editoj por jo photoshop Really?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Moza Moza
Moza Moza Muaj më parë
@alter ego Editim photoshop dallon si muti me kaken, mos u kapni per fjale, zjarmi me dru zjarmi me gaz, te dyja djegin njesoj, kshtu qe keto bukuroshet e ekranit 70% dallojn nga fotot me videolive🤷‍♀️
Okay pse jo
Okay pse jo Muaj më parë
@alter ego kuptimi i komentit tim e dashur nuk ishte ai qe po shpregon ti, dallimin mes editimit dhe photoshopit, por faktin qe e mohon se ben photoshop ne cdo foto, likee,, ne nuk ham bar, arrijme te dallojme kaq gje 🙂
alter ego
alter ego Muaj më parë
@Okay pse jo me editim ajo nenkupton alterim te ngjyrave, hijeve dhe eleminimin e ndonje imperfeksioni minimal, kurse me photoshop nenkupton ndryshimin drastik te 1 ose disa tipareve, me qellim jo per te permiresuar cilesine e fotos minimalisht (proces i pandashem i fotografeve profesionale), por per te tjetersuar subjektin e fotos. Normalisht ti e dije, po nganjehere s’te le deshira per te keqkuptuar qe ta pranosh.
Okay pse jo
Okay pse jo Muaj më parë
@_bulla_ 2003 jo na e meso ti
_bulla_ 2003
_bulla_ 2003 Muaj më parë
Besoj e di ndryshimin mes edit dhe photoshopit
Iris Lako
Iris Lako Muaj më parë
Bearti join dhe virgjeri😂😂😂❤
Rock girl
Rock girl Muaj më parë
Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂
Eva Sh.
Eva Sh. Muaj më parë
Aman moj sa e bukur qe je🌟🥰 Po pse genjen qe sflet me asnje flet me Fationin😕
iamkida
iamkida Muaj më parë
jane thjesht shoke
•Shadow Luna•
•Shadow Luna• Muaj më parë
E kishte fjalen me mesazhe
Asani Asan
Asani Asan Muaj më parë
Kush tha se kam humbur o zot
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
Ironia left the chat 🤦‍♀️😂😂
anisa nisa
anisa nisa Muaj më parë
je si shpirt😍💕💕💕💕💕
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
I dua prgj tua spontane dhe buzeqeshjen tende te bukur,ishalla lart e me lart o shpirt i bardhe kush te njeh e di cfar njeriu je e cfar zemre ke 😍😍
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
Sa e bukur zmr yll
King End
King End Muaj më parë
Kjo esht shpell 😂
Alma Veseli
Alma Veseli Muaj më parë
Sa e mire je ❤
Florindo Hysa
Florindo Hysa Muaj më parë
🥰 shum e bukur je po pyetjen e fundit pergjigjen sikur e ke Kopjuar nga shqipja po mbetesh akoma yll
Eljona Gashi
Eljona Gashi Muaj më parë
Pajtohem me ty 😉😉😉
I hate padrejtesite
I hate padrejtesite Muaj më parë
Po kjo shqipen e Ka Mike zemre Jan dakorduar bash ti Qin ropt lekut me dramat e Tyre se bashku te fitojn kllika sa per sharjet e Kan ditur jemi popull nga fryn era prap ju besojm
Riza Collaku
Riza Collaku Muaj më parë
Ta ka ca bearti kafazin 🇬🇧🇬🇧🇬🇧
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
Nga e di ti
arlinda rexhepi
arlinda rexhepi Muaj më parë
😚😚
beauty girl
beauty girl Muaj më parë
Kush tha qe e kam humbur????? Nime qitash robt🤬
Linda L
Linda L Muaj më parë
😍😍😍
Berisha12 A.berisha
Berisha12 A.berisha Muaj më parë
Ylli🤩🤍
Ella One
Ella One Muaj më parë
😍😍😍😍
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Mat bukur eka gjoksin vllavi im
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
@Valon Binaj ik mor injorant pse jot moter po u lidh nuk eshtr me goce e mire
Valon Binaj
Valon Binaj Muaj më parë
Valla qudi qe su kan nlidhje edhe me Gomarin tim qekjo 🤦‍♂️🤦‍♂️
army ot7
army ot7 Muaj më parë
@Elena Hekurani ahhahahahhaha
Elena Hekurani
Elena Hekurani Muaj më parë
Vellai paska ber operacion plastik me u bo femer mduket😂😂😂
army ot7
army ot7 Muaj më parë
Me siguri je qorr se ska mundesi 😂
Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre
5:24
Cricket x Anxhelo Koci - Madam (Remix)
2:37
Cricket Music
Shikime 339 mijë
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Kalp Yarası 4. Bölüm💔
2:11:36
Kalp Yarası
Shikime 1,9 mln
60 sekonda: Don Xhoni
1:17
Prive TV
Shikime 707 mijë
Sen Çal Kapımı 47. Bölüm Fragmanı
0:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 1,9 mln
CRISTIANO RONALDO was just going out for tea and this happened...
4:11
Cristiano Ronaldo - ROC Live Life Loud
Shikime 90 mln
60 sekonda: Shqipe Hysenaj
1:18
Prive TV
Shikime 217 mijë
60 sekonda: Gjesti flet për 'idioten'
1:18
Shpërthen Blerimi "Në Pranga"
34:35
Times Of Albania
Shikime 172 mijë
Cricket x Anxhelo Koci - Madam (Remix)
2:37
Cricket Music
Shikime 339 mijë
STRESI - Po foli i fundit (Prod by Enes Qosa)
6:22
Kalp Yarası 4. Bölüm💔
2:11:36
Kalp Yarası
Shikime 1,9 mln
Samanta - Mala (naBBoo RMX)
2:13
Samanta
Shikime 67 mijë
Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
3:03
Aurela Gace
Shikime 1,2 mln
ENCA - RAKIA (Official Video)
3:13