2TON - AKTORE

  Shikime 5,554,116

2TONoffical

Music and Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Video : N’pik creative

Metro Music

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6JUrA4...
iTunes: music.apple.com/us/album/akto...
acromaxmedia.lnk.to/AKTORE

Komente
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 2 orë më parë
This is the music i will hear😍
Avni Nuhiu
Avni Nuhiu 15 orë më parë
I like youre music
Arta Bekteshi
Arta Bekteshi 16 orë më parë
p⁰⁰06.10.198399
NK
NK Ditë më parë
Desole
Brunilda Gjeli
Brunilda Gjeli Ditë më parë
Jii
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 2 orë më parë
Bavo 👍👍👍🇦🇱
mllop aeet
mllop aeet Ditë më parë
Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti
Ermir Perroj
Ermir Perroj Ditë më parë
Bravo 2ton te mahnit me kenget qe ben 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
trp prosime
trp prosime Ditë më parë
i vetmi person nuk ben disa nuk shan ne muzik zoti te rujt familjen suksese
Xh. M.
Xh. M. Ditë më parë
Ma i Miri ner krejt Kengetart e Reperav! Love 2Ton❤️
Lindon Redzepi
Lindon Redzepi 2 ditë më parë
Syt zdu me ti PA zdu me ty PA asnihere MO. Aaaa
mllop aeet
mllop aeet Ditë më parë
Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-
Cassie
Cassie 2 ditë më parë
I love it🥺❤
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞 3 ditë më parë
I mrekullueshem
Leon Pacolli
Leon Pacolli 3 ditë më parë
Muzik mat mir spo shoh ❤
Nisa Saiti
Nisa Saiti 3 ditë më parë
🤑
Bujarmorina Morina
Bujarmorina Morina 3 ditë më parë
milioneri ferizaj suksese kang emir bravo te shkon mir
Cassie
Cassie 2 ditë më parë
perfekt❤❤
Erlind Hysa
Erlind Hysa 3 ditë më parë
I vetem kengetar qe mplq shum e te ben per veti per kenget👌👌
abdo D
abdo D 3 ditë më parë
Foooor🇩🇿🇩🇿
Samire Kodra
Samire Kodra 4 ditë më parë
me i miri je 2 ton
Minire Hoxha
Minire Hoxha 4 ditë më parë
Bavo 👍👍👍🇦🇱
Serdjane Supnaj
Serdjane Supnaj 4 ditë më parë
Hi🇦🇱❤❤ 2ton
Bleona Muhadri
Bleona Muhadri 4 ditë më parë
🥺🥺
Sh Be
Sh Be 5 ditë më parë
👌👌👌👌😘😘😘
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 5 ditë më parë
Kush e kishte vu alarmin ne u kujtu se pertote me e prit 🤣🤣
Music Treasure Studios
Music Treasure Studios 6 ditë më parë
Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-
fouoii gyhh
fouoii gyhh 6 ditë më parë
Hit hit aaa seni o hitt 2Ton e ka djeg si per cdo vitt vitt 🔥🔥🔥
Ciprian
Ciprian 6 ditë më parë
don't know shit what he is saying but sounds 🔥🔥🔥
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 5 ditë më parë
Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤
Vegim Gashi
Vegim Gashi 6 ditë më parë
I vetmi kengtar qe nuk ben dissa nuk ka shajtur ne kenget e tij😃
Nexmije Gashi
Nexmije Gashi 6 ditë më parë
perfekt❤❤
albiona boshnjaku
albiona boshnjaku 6 ditë më parë
Tekstin
fouoii gyhh
fouoii gyhh 6 ditë më parë
Q
Roland halilaj
Roland halilaj 6 ditë më parë
kjo vajza qenka si Sadna ...
Shkelzen Krasniqi
Shkelzen Krasniqi 6 ditë më parë
Bravo , je me i miri
bowen voowy
bowen voowy 7 ditë më parë
Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti
Xhesjan Dyli
Xhesjan Dyli 7 ditë më parë
Ti nuk meriton dislike 🙌
Amelia Brata
Amelia Brata 7 ditë më parë
Kengetar me kenget me te bukura pa fjale banale 1 je 💫💫
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj 7 ditë më parë
Nje nga artistet qe kendon met vertet shum bukur👌👌e as nuk perdor fjal banale neper kenget e tua je met vertet kengtar sh i mir ne kuptimin e plot te fjales.Te lumt Arton
bowen voowy
bowen voowy 7 ditë më parë
this is my fav song 🔥⚡️💙🧿
Ibo Imi
Ibo Imi 7 ditë më parë
desole sexion d'assaut avec parole
Sibe Berberi
Sibe Berberi 7 ditë më parë
Terra kenget e 2ton perfekte
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 8 ditë më parë
Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti
Artan Artan
Artan Artan 8 ditë më parë
Ska kang qe si behet hit perl
Ermir Perroj
Ermir Perroj 8 ditë më parë
Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤
Bejsal Pajaziti
Bejsal Pajaziti 8 ditë më parë
❤️
Enrik Iskurti
Enrik Iskurti 9 ditë më parë
Q
Lavdie Kobuzi🥰🥰
Lavdie Kobuzi🥰🥰 9 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Mike Saraft
Mike Saraft 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Floki odsno
Floki odsno 10 ditë më parë
Desole
FLORDI
FLORDI 10 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Queen Queen
Queen Queen 11 ditë më parë
Sekunda (56 )pi ku e ka fustanin ? Weiß einer Sekunde (56 )woher ihr Kleid ist ?
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 11 ditë më parë
Gwjdgdjrhxhruiriroe e
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
this is my fav song 🔥⚡️💙🧿
BERISCHA
BERISCHA 12 ditë më parë
pse me knu kongen e dikujt tjeter mbase qaq talant ???
Baton Zeqiri
Baton Zeqiri 12 ditë më parë
Desole remix
flori  222
flori 222 12 ditë më parë
2 ton baba je bravo shum muzik e mir
Aureli Topciu
Aureli Topciu 12 ditë më parë
I madhi 2 ton
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤
samire hasanii
samire hasanii 12 ditë më parë
2ton 👑❤🙈
Aldi Aldi
Aldi Aldi 12 ditë më parë
Super ❤️
Joanna
Joanna 12 ditë më parë
IN LOVE ME cdo kenge Tenden .... 🥰Thjesht Adhurim cdo kenge qe Bèn 👑
Nafije Bardhoshi
Nafije Bardhoshi 12 ditë më parë
👏
Arlind Kulici
Arlind Kulici 12 ditë më parë
🧸👼👼🥳🥳🌠🌠🌠🌠🌠🥳🌠🌠😂🤗😂🤗😂🤗✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
noizy noizy
noizy noizy 13 ditë më parë
bravo i vetmi kengtar qe sperzihet me tjer edhe gjith kenget ka super bravo👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝
flori  222
flori 222 13 ditë më parë
Bravo 2 ton shum muzik e mir
DeeJay PajTim
DeeJay PajTim 13 ditë më parë
Ky artist meriton respekt per muziken e bukur qe ben pa fjale banale dhe ofendime.
Flutura Selimi
Flutura Selimi 14 ditë më parë
Fantastik ze briland ,shum te bukra kenget e tua🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🙏
Liljana Deda
Liljana Deda 14 ditë më parë
Te gjitha kenget i ka super
Arlinda Duraku
Arlinda Duraku 14 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️🌟hit😍
MohamedR. laloe
MohamedR. laloe 14 ditë më parë
2 TON 💪🏻👍🏻‼️
Hagji Vorfaj
Hagji Vorfaj 14 ditë më parë
Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤
opzz xsin
opzz xsin 14 ditë më parë
Rrespekte per 2ton edhe per krejt shqiptrat ku do qe jan ju rujt zoti 🇦🇱❤
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
😘😍❤💋😍
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
Xx
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
Xxxx
opzz xsin
opzz xsin 14 ditë më parë
Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
Love this musica
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
Wow 😘😍❤😁
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers 14 ditë më parë
😘❤💋😁😂
Xhuli Mecaj
Xhuli Mecaj 15 ditë më parë
Sepse me kujton desòlè 😂 , whatever is ok 🔥
Cavaliero Milano
Cavaliero Milano 15 ditë më parë
Super artist prz respekte na qan karin tu fol vec per lek e te fort
Emily An
Emily An 15 ditë më parë
Pa e degjuar akoma dihet qe do jet Hit🔥🔥🔥💣💣
Lorena Celaj
Lorena Celaj 15 ditë më parë
❤🌏
Lorena Celaj
Lorena Celaj 15 ditë më parë
Gjithmone kemget e tua kane sens 🤪
Erk Petek
Erk Petek 15 ditë më parë
alclone.info/net/video/ipJgl7jYsYuAn3s.html
Zef Marku
Zef Marku 16 ditë më parë
💥💥💥💥❤🇦🇱🇦🇱
Zef Marku
Zef Marku 11 ditë më parë
@Emily An hello 😉👋👋
Emily An
Emily An 15 ditë më parë
Hello 👋👍👌
Leda Pici
Leda Pici 16 ditë më parë
Bravissimo..
Linda Buzhala
Linda Buzhala 16 ditë më parë
Super🤤😻
ermir mazreku
ermir mazreku 16 ditë më parë
1% bateri snalet teli
gg kk
gg kk 16 ditë më parë
Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙
Dario Muli
Dario Muli 16 ditë më parë
Super 👍
Luli Xhaferi
Luli Xhaferi 16 ditë më parë
Super 👏👏👏respekte 👏👏👏👏2 ton👏👏👏👏
xhan ssnem
xhan ssnem 17 ditë më parë
Ti je aktorI me imir . 2 ton vazhdo keshtu 😍❤❤
Marsida subashi
Marsida subashi 17 ditë më parë
Respekt e suksese kenget e tua jane 10 ore cdo dite ne veshin tim
Erdi zeqiri
Erdi zeqiri 17 ditë më parë
✌🇦🇱🔥🔥🔥🔥
Briktu Lucy
Briktu Lucy 17 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Your Hacked
Your Hacked 10 ditë më parë
mir ket ntik tok edhe ktu keni me na tesh a ???
Valmira Uka
Valmira Uka 17 ditë më parë
BRAVO KING JE 👑👑
Kim. Ronii
Kim. Ronii 17 ditë më parë
Ma i keqi SHQIPTARI..
unesa uersa
unesa uersa 17 ditë më parë
kjo eshte nje keng e bukur e krijuar nga kengetari 2 ton
Albina Murati
Albina Murati 17 ditë më parë
Hello 👋👍👌
Zelfie Goxhuli
Zelfie Goxhuli 18 ditë më parë
Te lumt kengetari me i mirë Respekt nga Ona
Ganimete Avdyli
Ganimete Avdyli 18 ditë më parë
Vetem ti nuk shan je nje familje e respektuar
isaja berisa
isaja berisa 18 ditë më parë
💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼bravo vlaqko
Erjony
Erjony 19 ditë më parë
💔😭
Erjon Merdiu
Erjon Merdiu 19 ditë më parë
Perfekt reper e preferoj shum
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 13 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
2TON - GOTA
2:49
2TONoffical
Shikime 21 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4 mln
2TON - SYN I ZI (Prod.  By Rzon)
2:57
2TONoffical
Shikime 22 mln
2TON - BONI T'FALA (Official Video HD)
2:41
2TON - KAMPION
2:35
2TONoffical
Shikime 6 mln
Tayna x L'Algérino - Moona
3:01
Friends Entertainment
Shikime 21 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 122 mln
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
I WON
8:02
FaZe Jarvis
Shikime 4 mln
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 102 mijë
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln