Cila police din me vizatu
3:01
Nga çka frikësohet Policja
4:34
Komente
Gamer. Edy
Gamer. Edy 19 orë më parë
Pallm Anxhez
Laureta Kadrija
Laureta Kadrija 19 orë më parë
Sa popull i pamenqur jemi Shikoni si e ka shkruar Don gjon 🤦‍♀️ Don Xhoni o te pamenqur
O K
O K 19 orë më parë
Au Adnan.. Zamarit, qësht kjo fjal nuk asht shqip.
Shkodran Hasani
Shkodran Hasani 19 orë më parë
2shat ne kpsov jini ama don xhonit sun ja kaloni ama babat jini
MOSSI
MOSSI 20 orë më parë
Moss baba
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji 20 orë më parë
Sa bukur 🙏🙏 ashtu duhet te bekoft zoti ty dhe mamen tane 👍👍👍👍👍
Diamant Tedu
Diamant Tedu 20 orë më parë
Me ta marr ish-gruan me gjithe femij çka ban ti?! Normal, qe ish gruan le ta merr kush do, se ske çka pjerdh per te se kush e merr, se je i ndam prej saj por, femijet e tuj me ti percjell tjetri, dikush nuk e duron. Hiq ma asnje mjet veq me duar t'i nxjerr zorr e mushkni jasht, si ky zotria qe nuk e ka duru me ja en femijet e vet, tjetri. Duhet kujdes o shoki, se burri ndahet me gruan krejt normal por per femijet ai âsht Baba, gjithmone. E tjetri del i en femijt e huaj, i pa men n'kry. Kujdes o shoki se shkon, si sjapi te kasapi. Keshtu ai baba i dy fmijve ne ate momenti te lige e ka kry punen ne nguti e siper. Kosovaret thon: E mrama me hajre, o njerz!
Besa Veseli
Besa Veseli 20 orë më parë
Skeni more qka me fol ju per etik e per moral po tkujna ken pergjimet atu ne Shesh qe i ndegjojshim ju harrone bre berlloga pushtetin naj here se per 20 vjet e fiket kete vend duke vjedh duke keqperdor prej pa dijes etj etj
H A
H A 20 orë më parë
Kjo askund nuk tha qe ka ardh ne Kosove per fe. Çfare mediume te dobeta qe edhe thelbin e temes e keqinterpretojn. Kjo tha qe ka ardh ne Kosove se ka pas qejf me shku me nje vend jasht Amerikes dhe me ndihmu e sipas saj te dhenit mesim (matematik) eshte ndihmë.
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 20 orë më parë
Sag mal aus welchen Land kommt ihr überhaupt...🤨
Neta salihu
Neta salihu 20 orë më parë
Police thojt 1meter ik pash Zotin pantollat doin me ju shkyh prej ngushtit e kishe na police ,police per reklama po se per me kry pun rreth shtetit ncuk👎👎
Flamur 86
Flamur 86 21 orë më parë
MJERIM KREJT ME TNJOFSHUM.OO KTO KRYT SE KAN PER POLICE BBRW.KTYNE SJAU KISHA SHKOQ MAXHEN 24 ORE NDITE.
Hondo Hondo
Hondo Hondo 21 orë më parë
Shum zullume i keni bo këtij shteti të kosovës dhe tash po na hiqeni burra të mir, por puna juaj e mbrapsht e ka pru kosovën deri në këtë derexhe prandaj boni mir me e mshel se skeni asnjë të drejt burra pa taban hajvan deputet që edhe shqip sdin me fol rregullisht
Hajrullah Thaqi
Hajrullah Thaqi 22 orë më parë
Po nermal se krejt kur ndahen kunatat e vjehrra e qojn mir qka kini dal ktu me fol edhe vjehrra boll e shtire po doket 😑
Albi & Gita
Albi & Gita 22 orë më parë
ZOTI RUJT ty edhe krejtve
Belkize Broci
Belkize Broci 22 orë më parë
Allahu ju shperbleft,a ka me mir dhe me e qmuar se me qen me femi te lidhur ,shpirti rahat behet e pastaj vin t'jerat ,mir e kan then te part tan nuk asht met thonen ,por met dhonun per suport bile se paku ,e mos te flasim kur jeton ne gyrbet !
Skeptiku Plak
Skeptiku Plak 22 orë më parë
Ky èshtë shembulli ,piknisja e një bote të re , e një koncepti e përceptimi të ri mes raporteve ndërnjerëzore .Martesa është vjetëruar si institucion shoqëror në planin global . Ata që sot çuditen me bashkjetesen ,shum shpejt do të qeshin me martesen .Martesa ( e ka thënë dikush ) është dyfishimi i përgjegjësisë dhe përgjysmimi i lirisë .Kur e dimë që dashuria është ndjenjë dhe ndryshon gjat jetes si përceptim ,apriori e kemi më të lehtë ndarjen sepse ndarja është e pashmangshme .Gjykoj ,jo si adoleshent , por si njeri i thyer në moshë me provojë mbi gjysem shekullore . Jo vetem shqiptarët ,por e gjithë bota ndryshoi dhe mirë që ndryshoi .Më vjen keq për veten time që i përkas një epoke mesjetare e mveshur me petkun modern të shekullit që lëmë pas , por nga ana tjeter gëzohem ku shoh fëmitë e mi që bëjnë një jetë të cilen e kam ëndrruar por nuk e kam besuar se do të vinte kaq shpejt
Elhomdylilah
Elhomdylilah 23 orë më parë
Allahu te ruajt o djal çfar edukate inshallah gjdo prindi jep allahu fëmijët e edukuar e të shëndetshëm inshalla edhe gjdo prind dinë dhe mundohet ta edukoj fëmijën në këtë mënyr shembull përprindërit e fëmijet e kohes sodit ju lumtë 👨‍👩‍👦‍👦
Dritan Delibashi
Dritan Delibashi 23 orë më parë
Bravo ti je djal bravo të lumt.
Driton Toni
Driton Toni 23 orë më parë
Ti koke baba i viqit haver
Pranvera Petritaj
Pranvera Petritaj 23 orë më parë
Bravo ragazzo....
Mursel Hamza
Mursel Hamza 23 orë më parë
Nuk e ka emrin don gjon po don xhon
Vlora Noka
Vlora Noka 23 orë më parë
Te lumt Albin. Mos harro edhe demshperblimin per shkatrrimin e kosoves dhe eshtrat e familjarve tan qe Nenat tona jan me lot ne sy, penzijonet e mira euro si kan vjedh njersen e parve tan.
ekrem ekremi
ekrem ekremi 23 orë më parë
Ooo ska te na futbollista, si te bohen pak te njofshem e i bojn do pare i hin rakis , disko , femrave edhe i shkon karrjera ne p.... te sames.
MERITA Bahtiri
MERITA Bahtiri Ditë më parë
Ishalla me ndihmen e Allahut ,ketheht prap shendosh e mire ne Familien e saj
Xhafer Osmani
Xhafer Osmani Ditë më parë
mirsia e shiptarve duhet me knaqsi per amerikanet na kan ndihmue shum perher me ameriken e bekuar dhe kosoven
Dardania Dardania
Dardania Dardania Ditë më parë
Rrespekt z. Rrustemi!
AUTOCHTHONOUS AUTOCHTHONOUS
AUTOCHTHONOUS AUTOCHTHONOUS Ditë më parë
Për me përhapë fenë e jezusit, a për çka e keni fjalën. Moderator e regjisorë injorantë.
uchiha madara
uchiha madara Ditë më parë
Gjeneratat E tikTokit
Dardania Dardania
Dardania Dardania Ditë më parë
O ju disa te tv,ve jeni si ajo fjala popullore ujku i keq ta sjell ujkun ne torishte, keshtu jan disa media televizive me disa banalista qe ma shum e damtojn shtetin se shkiet,duke e mesuar shkjaun se qa duhet te kerkoj nga Kosova kinse jemi banalista te aft e po zbulojm sekretet e Kosoves ne dobi te shkjaut, nostop e serbis qa duhet mej dhan e ja hapin gojen gjithnji ,mvaret kush i paguen ,per momentin ja dy analista te drejt ,Mushkolaj& Muja !
Nizafet Bajrami
Nizafet Bajrami Ditë më parë
SHiheni o.SHQIPTAR si kajn okupu gjith televizonat hajnat
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha Ditë më parë
Boll ka kullot qe 12 vite...dhe posti i saj nuk eshte i perjetshem...
Ismet Uka
Ismet Uka Ditë më parë
Duhet te jesh ma i matur qa je tue fol se per ta kuptua Albinin qa po thot duhet me pas shkoll.Punen ma te madhe qe e pate ber sa ke qen kryeminister ja bane veti rrogen 3ooo e.Isa mustafa si kryeminister qa e beri Thaqi me nenshkrim te zajdnices serrbe,Isa mustafa me nenshkrimin e 2013 ja vertetoj kuvendi e rtifikoj kushtetusja e konstatoj se zjednica nuk eshte ne hrmoni me kushtetuten e kosoves.Te tillet qe e kan shpirtin e shitun e shiten edhe kosoven.Tani I kan orjentua kritikat nga kurti kinse kurti poj ban dom kosoves me takimin e par un bruksel.Kerkesat e kurtit ishin kerkesa primore dhe kerkesa me ven qe vuqiqin e demaskun qe edon nenshtrimin e shqiptarve por paqen me shqiptar nuk e don kursesi. Kerkesa e kurtit qe ja beri vuqiqit se kur dota njoh,pavrsin e kosoves vuqiqi ju pergjigj kurr.Kj0 pergjigjje e vuqiqit na ban te kuptojmi qe secili shqiptar duhet ti shterngoj muskujt per arsye se qellimi i serrbis edhe shum miqve te saj nuk eshte njohja por rikthimi i saj ne kosov.Ket rrug per rikthim ja trasun serrbis dialogusit e qeverive te kalura.Prandaj vet isa mustafa pas reagimit te disa qarqeve nderkomtare pas takimit kurti vuqiq i dha perkrahje themelimit te zajednices.
H H
H H Ditë më parë
Jo fakte por nuk kan kapacitet te bejn opozite.
Skeptiku Plak
Skeptiku Plak Ditë më parë
A thua të krishterët a jan ateist !.. se sipas hoxhes kush nuk èshtë i fesë islame ju paska kajtë nana .
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄
Klaus FNR
Klaus FNR Ditë më parë
Luis viton shife si rri medet😂😂😂
Marjan Marku
Marjan Marku Ditë më parë
Jan/rrèna/ska/zot/zòti/asht/me/pushime/rroft/qeveria/shqìptaŕe/rroft/enver/hogja
Minire Isufi
Minire Isufi Ditë më parë
Shiptarve ne serbi ju shkilen te drejtat me tanksa e polici te armatosur deri ne dhemb albini ja bani te qaŕt vuqiqit se ju jeni tuj shkel te drejtat e shiptarve e qka po kerkon ne kosov se serbet kan te drejtaet as ni pakic nuk kan ma shum se shkijet po qellimi i vuqiqit territor me marr po i perdor shkijet
Bule Be
Bule Be Ditë më parë
ju vv edhe pak kini me kontestu edhe pavarsin se nuk u kan e mir ju gjdo te arritur e keni qvlersu ne frymen e juaj ju jeni kan kunder pavarsis qe sot po thoni duhet me mbrojt e je kryeminister i saj
Nidi52
Nidi52 Ditë më parë
Skoki mar mefmija shqip sdin🤭
Minire Isufi
Minire Isufi Ditë më parë
Albin kurti ne thelb e ka shtru qeshtjen e kosoves e gjith ballkanit dhe qeshtja e shiptarve ne serbij ti kan te drejtat shiptarve ne serbij
Da Da
Da Da Ditë më parë
Marshalla ca djali. Rrespekt. Te jesh krenar me kesi femijesh.
Mehdi Percuku
Mehdi Percuku Ditë më parë
inshallah është ba muslimane e ka pshtue veten e nëse nuk ashtë ba muslimane kurgja puna e saj nuk ashtë
Mark Radi
Mark Radi Ditë më parë
Rrofsh k ,o m
Mark Radi
Mark Radi Ditë më parë
Rrofsh kar o m
Lule Skeli
Lule Skeli Ditë më parë
Keshtu shkohet n' bisedime , o ju (po ju quaj ), skeptiket e Parlamentit ! Se e keni dh. punen .Terpia per t'u pasururuar vet , haruat , t'ndertoni Shtet ! T'jeshe viktime , e te trajtohesh si agresor ! Kete rezultat ju , se kerkush tjeter , s'na e sollli . Uluroni , po shkoni n'mal ! Ose , rrini n'Parlament e bashkpunoni .
The answer
The answer Ditë më parë
Puna e mbare z.Kryeminister Albin Kurti!!
L M
L M Ditë më parë
Don i Lumi Allah jep ndihmen e duhur per ket 14 vjeqare e gjdo femij te Zhdukur Amin jarabi lalemin 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
L M
L M Ditë më parë
Albin kukavica qet problem osht duhur ta Zgjedh ta Siguroj qetsin Drejtsin ne vend sa shkon e konfiskon Pasurin e të tjerëve pa drejtsisht se populli ka derdh Djersen per nji te Ardhme më te mir e jo tju Konfiskohet dikuj Pasuria dikujt Femija e dikujt dhe Bagetia. Albin rregullo siq ke dhën fjalen e mos Shkatrro popullin me Hajnin tuaj nda Femive dhe pasurisë te Popullit.
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli 20 orë më parë
Khuuu edhe qetu Albin Kurtin me permen aa? Ma ma se pe nguc lemza e bahet merak athu kush po ja lekun eshnat per se gjalli...pfff
PimOffical
PimOffical Ditë më parë
Na ke ba me lot ., Rrspekt i nderum njeri me zemer te madhe i thjesht i drejt ne fjal e mendime, lum ky per shpirtin e ti e lum familja e gjith Shqiptaria qe e kem👏
S. Ismaili
S. Ismaili Ditë më parë
Pse ku paska jetu a nuk paska mujt me Praktiku Fen a ? Titull pa lidhje dhe as pak Interesante nuk ke
S A
S A Ditë më parë
O zot po i keq ky djali sila femen e don kit muti
Me Hej
Me Hej Ditë më parë
A ramushi u tu folaa, mos esht vlla i ramushit qe kritikon, kurtin, ramushi i njejt me serrbt
Skenda 1234
Skenda 1234 Ditë më parë
Po te ishte Hashimi tre kimika i kishte hargju tu nenshkru
Sara Sara
Sara Sara Ditë më parë
😂😂😂😂😂
The answer
The answer Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
pshaport k kerr aja
pshaport k kerr aja Ditë më parë
Mut e paski bo te Noizy aj o legjenda krejtve
arsim zejnulahi
arsim zejnulahi Ditë më parë
Taksirat mi shti budallt n far,e ju medijat mekat qka po promovoni.a mir po ju doket a?!
Artan Artan
Artan Artan Ditë më parë
Nusja yll jet te gjat e te bukur
bb4live inter
bb4live inter Ditë më parë
Sa e kam nigju ket edi furren..asnji her se lash nji video pa e pa dhe jam fans i flakt i tij..ky asht pasuni kombtare
Bekim Zumeri
Bekim Zumeri Ditë më parë
Allahile ciles planet i pêrket ky djal a mos asht jasht toksor.
Noku Toromani
Noku Toromani Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐
Noku Toromani
Noku Toromani Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Sanije Miftari
Sanije Miftari Ditë më parë
Nese u martu shka ka te keqe mi tregu nanes vet e jo mi lan kshtu tu prit .
Sabile Hashani
Sabile Hashani Ditë më parë
Respekt per trijat jeni shembull per tmir zoti ju rujt ejav dhasht txhitha tmirat vetem vazhdoni me respektu njera tjetren kjo asht ma emira qe mundet me kan jeni te mrekullushme
Arsim Shabani
Arsim Shabani Ditë më parë
Respekte
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0 Ditë më parë
Shum e vogel duhet shteti Te bllokoj rruget doshta ka folur donje gje. Ishallah e gjen sa me shpejt.
ta tarra
ta tarra Ditë më parë
ALBIN MASHTRUSI ME DEPUTET NANA SHKINA E UDBASHA NE QEVERI
Gashi Ermal
Gashi Ermal Ditë më parë
Ik or trap se bir shkine qenke ti
Leolita Berisha
Leolita Berisha Ditë më parë
Zemren ma ki kputtt 🥺🤲😭
Milazim Hoxha
Milazim Hoxha Ditë më parë
A tshkerdhefsha shtetin pse sqet kamera ska pare komuna me qit radar efhe policia mos meshku kafe mas kafe po me respektu orarin e punes se per 8 or pun merr rrog e thmit nuk rriten nloz tkungllit
Fatmir Berisha
Fatmir Berisha Ditë më parë
Lumë Shqiptaria qe të ka Zotri PLLANA !!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 !!!!!
bigboss bigboss
bigboss bigboss Ditë më parë
King Albin vec te para
Elhomdylilah
Elhomdylilah Ditë më parë
Shum palidhje edhe mediat shum te dobët edhe mysafirt katastrof, Allah udhzoe rinin ton ne rrugë të drejtë🤲
Rexhibe Morina
Rexhibe Morina Ditë më parë
A e din ku ka qene heren e pare kur ka munguar ,nje dite,dhe me kend ka qene.Peti edhe shoqet e saj,mos din diqka ndonjera shoqe .Hulumtoni edhe neper natyre mos i ka dale ndoj shtaze apo ndoj trafikant i njerzve.Shko ne polici dhe kerko ndihmen e tyre se mundet me ndodhe gjithqka ne ket kohe te pasigurte me femije te kti populli te vuajtur ,derisa te permirsohet gjendja e vendit.ZOTI JU NDIHMOFTE JUVE dhe i shpetofte tegjith femijet kudo qe jan nga kriminelet.
Ermira
Ermira Ditë më parë
Vallah ajo sqenka hera e par qe po u zhduka i paska ndodh edhe ma heret kah ni nat dhe eshte kthy prap kta su dasht me lan me dal mo pa kallxu kah u kan. Mjera shpija e vet se gjynah me marak kjo nan e shkret ishalla gjindet veq sahora e marrin e shesin ajo dy jav veq i paska ba qe qenka zhduk hetimet vazhdojn hetimet vazhdojn dej te gjajn tmytne dikun
Hans Shqipe
Hans Shqipe Ditë më parë
Ishallah vjen apet
ardit gashi
ardit gashi Ditë më parë
ket emision e kom kqyr extra,deri ne fund,veq per shkak te Shkurtes.Se kom njoft por te kokaaaa LLOKUMMMMM :-)
Drita Kamberi
Drita Kamberi Ditë më parë
Y
Nazmije Limoni
Nazmije Limoni Ditë më parë
Lum Kosova që të ka Hoxh Halil Kastrati Respekt
j s
j s Ditë më parë
Allahi xhemt tirun zoti asht imall seksi bab duhet mos menu prveti po prkejt ekisha lut zoti mutaku
Gezim Delija
Gezim Delija Ditë më parë
Albini esht King
Valbona Mazrekaj
Valbona Mazrekaj Ditë më parë
Ky asht fillimi🇽🇰