Komente
Qazim Muka
Qazim Muka 3 orë më parë
🤩🤩
Nilda’s Channel
Nilda’s Channel 9 orë më parë
Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺
Hasan Maloku
Hasan Maloku 9 orë më parë
Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥
Dim Kali
Dim Kali 11 orë më parë
Kembe kopace
Arion Goga
Arion Goga 12 orë më parë
kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..
erjona onjea
erjona onjea 12 orë më parë
🙏🙏👌👌👌💥💣
Rozeta Lazaj
Rozeta Lazaj 14 orë më parë
Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi
Alex c
Alex c 14 orë më parë
Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar
Elvis Dyrmishi
Elvis Dyrmishi 15 orë më parë
Bravo , nje kenge fantistike ,
007
007 16 orë më parë
..Kini kujdes nga dashuria fallco....Mos e mendoni dashurine thjesht se ju pelqejne syte e saj/e tij (pamja e jashtme) Dashuria eshte gjeja me e bukure ne kete bot ❤ Eshte sakrifica dhe sprova e nje njeriu. Por , mos sakrifoni kur partneri ose partnerja juaj nuk ben asgje te tille, per ju .Nese ai nuk ju hedh nje here syte , ju sheh me perçmim atehere çfare dashurie eshte kjo ? Jua them une çfare eshte ...Eshte nje shfytezim i hapur ndaj jush qe ai/ajo po ben . Mos beni per njerez te tille dashuroni njerez qe ndjenjat dhe sakrificat i kane te ndersjellta. Ndryshe vetem do vuani dhe do digjni shpirtin tuaj...Thjesht harrojeni... Nuk ka qene personi i duhur
Janina -Sh
Janina -Sh 16 orë më parë
Super tekst ...Perfekt 💖💖💖
Suzana Gjini
Suzana Gjini 16 orë më parë
super kenge
denalda vranaraj
denalda vranaraj 17 orë më parë
Mrekulli !
Max Balliu
Max Balliu 17 orë më parë
Kenga e bukur ma desha me dijte kush e ka vesh ket kengetarin se dashka vrare 🤣🤣🤣
Elona Ruci
Elona Ruci 20 orë më parë
Thjesht super
amanda shani
amanda shani 22 orë më parë
in love with this song☺️☺️
stacy del rose
stacy del rose 22 orë më parë
pickmeisha song.. lmao
stacy del rose
stacy del rose 22 orë më parë
per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do
Elida Kaiku
Elida Kaiku Ditë më parë
E mrekullueshme ❤❤❤💥💥💫💫👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Aron Gashi
Aron Gashi Ditë më parë
When can we finally hear it on Apple Music? #lovethesong
Tdi Chanel
Tdi Chanel Ditë më parë
Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.
Arber Qendri
Arber Qendri Ditë më parë
Bravo.. tekst super , melodia Shqiptare 100% 👌
Xheni Buci
Xheni Buci Ditë më parë
O zot qfarë kënge
leja rudi
leja rudi Ditë më parë
Ohh sa e bukur 🥰🥰
snowfall
snowfall Ditë më parë
Vjershe !!!
Nexhmie Hasani
Nexhmie Hasani Ditë më parë
Te vetmen kenge te bukur qe ka bere ky Bruno eshte Love me ,Love me me Elvana Gjaten,tani ben vetem tallava,Fifi meriton me shume,
minij hooi
minij hooi 18 orë më parë
Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Albana Mihal
Albana Mihal Ditë më parë
Nuk eshte kenge per Eurovision kjo o njerez .tallava e perzier dhe ka dale pershesh me dhalle .uu harova .kane ndruar veshjet e njeri tjetrit
Wake No.
Wake No. Ditë më parë
Nice playback
Raidboss Kenshiro
Raidboss Kenshiro 21 orë më parë
what playback
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
This is for Eurovision definitely 👍👌
Albania Shkodra
Albania Shkodra Ditë më parë
shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike
dajana rushit
dajana rushit Ditë më parë
PALM ANGELS
Stiven Mjekerzaku
Stiven Mjekerzaku Ditë më parë
❤❤❤❤💟💟💟
Anila Gjokaj
Anila Gjokaj Ditë më parë
Super kenge
Jonida Myrtaj
Jonida Myrtaj Ditë më parë
Super super 😍👏👏🔥 E meriton fitoren 🥰
Raimonda Zhivani
Raimonda Zhivani Ditë më parë
Suksese jeni te mrekullueshem te dy
M. Morina
M. Morina Ditë më parë
Palidhje kenge si TALLAVA
Perputhen Humor
Perputhen Humor Ditë më parë
Perputhen Humor vjen tek ju me video argetuese per te gjithe pjesmarresit e Perputhen !! Na ndiqni 🥰
Redi Ider
Redi Ider 4 orë më parë
Po po do ju ndjekim mos u bej merak.
Toni Halili
Toni Halili Ditë më parë
Super keng fiksim ju kam dhe Une ju dyve suksese Te metejshme ishalla fitoni ke kenga magjike ❤️❤️😘😘🌟🌟🌟
XxsidonixX
XxsidonixX 2 ditë më parë
Kush e lexon kët comment zoti e ruajt!
ema kime
ema kime 19 orë më parë
Une e kame shkruar pwe
Xhemal Shehi
Xhemal Shehi 2 ditë më parë
Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔
Serxho Vlore
Serxho Vlore 2 ditë më parë
Po' e meriton te dy Jan te shkelqyer bravo bravo
erjon Elmas
erjon Elmas 2 ditë më parë
Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
maks bit
maks bit 2 ditë më parë
Fifi je nje lule qe i jep kenges freski arome e ndjesi te bukur kenges. Dikur degjoja vajzen dashurine e vetme te jetes time te kendonte kengen tende. Fifi nuk te njoh por kjo sme pengon te them se je nje person qe e kam perzemer
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 2 ditë më parë
You know it whatever Flori makes nothing but the best
Sami Dermishaj
Sami Dermishaj 2 ditë më parë
Fifi je talent I vertete por me kete Brunon cne qe I ul pike vetes ...
Enxhi Kasa
Enxhi Kasa 2 ditë më parë
Maje icik doren se po na bon m zemer 💁‍♀️
Jon
Jon 2 ditë më parë
S'nuk s'nuk😁
vlora _city_
vlora _city_ 2 ditë më parë
Bravo
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 2 ditë më parë
Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Anita
Anita 2 ditë më parë
Shume e bukur edhe kjo.
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 2 ditë më parë
Bruno ze fantastik bravo
Katrin Hoxha
Katrin Hoxha 2 ditë më parë
hajde Fifi hajde
Katrin Hoxha
Katrin Hoxha 2 ditë më parë
bubkur
Rama Loqe
Rama Loqe 2 ditë më parë
Suksese
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi
Aferdita Rapo
Aferdita Rapo 2 ditë më parë
1
Agnesa Bylykbashi
Agnesa Bylykbashi 2 ditë më parë
O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee
ema kime
ema kime 2 ditë më parë
Bravo 💋💋❤❤
King L
King L 2 ditë më parë
👎
ela ela
ela ela 2 ditë më parë
Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍
ela ela
ela ela 2 ditë më parë
Fifi Brunoo yeah nice song 👌❤ Eurosong 2021 🇦🇱
Roland Roland
Roland Roland 2 ditë më parë
Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell
Olta Toti
Olta Toti 2 ditë më parë
Shpresoj qe ta fitosh kete vit cmimin e par se e meriton
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch 2 ditë më parë
Hallo Filloreta!! Je supriz!! Ti te ringjall !!!❤❤❤❤ Atu ku mendon se ka ndal jeta!! Respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Valbona Qajaj
Valbona Qajaj 3 ditë më parë
jeni star
Zamfir Violetta
Zamfir Violetta 3 ditë më parë
Sono innamorata di questa canzone 😘😘💋💋💗💗!!!
Nina Ramkaj
Nina Ramkaj 3 ditë më parë
Superr....
Elena Hekurani
Elena Hekurani 3 ditë më parë
Super kenge 😍😍
mikin lirou
mikin lirou 3 ditë më parë
Love from Germany♥️
jona korc
jona korc 3 ditë më parë
Shum bukur fiksim kjo keng ❤❤❤❤
Liridona Meha
Liridona Meha 3 ditë më parë
Shum kang e mirë bravo Fifi & Bruno 👌🏻
Avni NL
Avni NL 3 ditë më parë
E paska flliq me Rap
Eno Furxhi
Eno Furxhi 3 ditë më parë
🤩🤩
mikin lirou
mikin lirou 3 ditë më parë
Superr
Vlora Behluli
Vlora Behluli 3 ditë më parë
fifi do zgjedhet per qmimin me performanc me te mir
Ibrahim Dragusha
Ibrahim Dragusha 3 ditë më parë
bravo ju qoft
Enea Barcelona
Enea Barcelona 3 ditë më parë
Dihet cfar nxjerr nje bashkpunim i tille 🤷🏻‍♂️😁
••megg_rebelja••
••megg_rebelja•• 14 orë më parë
Nrm ajo pun💫
Zatka Kica
Zatka Kica 3 ditë më parë
Zemra
Lossy Abazi
Lossy Abazi 3 ditë më parë
🇦🇱
Lossy Abazi
Lossy Abazi 3 ditë më parë
Nice one 👏🏼
G Ggkg
G Ggkg 3 ditë më parë
Cool