TIKA - QELE
2:49
21 ditë më parë
TIKA - MY HUANA
2:35
3 muaj më parë
TIKA - SI UNE
2:47
6 muaj më parë
TIKA - HUTI
2:54
9 muaj më parë
TIKA - HEROINA
2:22
11 muaj më parë
Komente
Riyaz Naobi
Riyaz Naobi 3 orë më parë
Romania or Albania?
Klarida Sulaj
Klarida Sulaj 17 orë më parë
Dhe kenga jote per mua esht ber njëjt si marijuana😋🥰
Aurela Haliti
Aurela Haliti 20 orë më parë
Kenge super bravo👏👏👏👏👏👏💕💞💕
Selami Kuliqi
Selami Kuliqi Ditë më parë
Ma shum kish dhez me ba me naj kan si pershembull me 2ton
ardian leskoviku
ardian leskoviku Ditë më parë
ti ja kalon dhe tayns dhe kides dhe te gjith reperve shqiptar bravo suksese.😘
Ymer Baku
Ymer Baku Ditë më parë
super muzik ke qef me e degjuar
Arya_d
Arya_d 2 ditë më parë
LOVE FROM ROMANIA🇷🇴🇦🇱
Lindi Lindi
Lindi Lindi 2 ditë më parë
Te dua tika je emrekullueshme
Kren ki
Kren ki 2 ditë më parë
Super tika veq vazho ama Ska sod zemra qel krejt mshel jon
Fatlum Metalia
Fatlum Metalia 2 ditë më parë
Super tika 😍
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞 3 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Arya_d
Arya_d 3 ditë më parë
❤🇷🇴🇦🇱
addiso rae
addiso rae 3 ditë më parë
E meriton je yll teze 🥰🥰
Olsi Xhangoli
Olsi Xhangoli 3 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️😘🥰😍🤩
Olsi Xhangoli
Olsi Xhangoli 3 ditë më parë
Bravo TIKA❤️❤️🥰😍
Brunilda Sino
Brunilda Sino 3 ditë më parë
Mua m pelqen aty ky thot A KA KNEJ NAI AK 437 TJA .... NANEN KSAJ DASHNIE QE MKA VRA
Alketa Sinani
Alketa Sinani 4 ditë më parë
👍
Gentian Sula
Gentian Sula 5 ditë më parë
Të lumtë 🥰🥰🥰🥰😍😍😘😘😘
rina aliaj
rina aliaj 5 ditë më parë
2Ton ne versionin femer
Tonny Durres
Tonny Durres 5 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏
Tani Kubolli
Tani Kubolli 5 ditë më parë
kenge e bukur
Rama Bajram
Rama Bajram 5 ditë më parë
Tika eshte me e talentjare se 90 perqinde
Fatlum Lusha
Fatlum Lusha 5 ditë më parë
❤️❤️❤️💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Eva Likaj
Eva Likaj 6 ditë më parë
Këngë shumë e bukur 😍😍😍😍😍😍😍❤️
Rudina Rudina
Rudina Rudina 6 ditë më parë
Super keng🥰🥰🥰🥰
Arta Sijoni
Arta Sijoni 6 ditë më parë
Ça teksti I degjenerum
Alketa Sinani
Alketa Sinani 6 ditë më parë
Super
Rigelsa_Rigi🔥
Rigelsa_Rigi🔥 6 ditë më parë
Tika You are the best ❤️❤️💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱Bukuroshee
Anduena Paqani
Anduena Paqani 6 ditë më parë
wauuu super teksti super vet ti 🌸💗💗
Rinor Hoxha
Rinor Hoxha 6 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
BLΛƆKPIИK
BLΛƆKPIИK 6 ditë më parë
Heroina ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Finem🎭Solo🎭
Finem🎭Solo🎭 7 ditë më parë
Super keng💕💕💕
Ornela Koci
Ornela Koci 7 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Janina
Janina 7 ditë më parë
Superr 💖💖💖
Qazim Berisha
Qazim Berisha 8 ditë më parë
Kjo tika qenka repere e muzikes Sepse zerin e ka te qart Love you ❤🔥🔥👌👌
Leoni Diari
Leoni Diari 8 ditë më parë
Ti qenke repere e muzikes
Olsi Xhangoli
Olsi Xhangoli 8 ditë më parë
Brava TIKA🤩
marin. al
marin. al 8 ditë më parë
🥺🥺🥺🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Fatlum Lusha
Fatlum Lusha 8 ditë më parë
Refreni me I embel I kohrave., 😍💣💣💣💣💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🥂
Leoni Diari
Leoni Diari 8 ditë më parë
Shumm e bukur qenke tika 👌👌💖 Ti ke super talent ke per te mbirier Me plot miliona shikime
Rudi Shehu
Rudi Shehu 8 ditë më parë
super fare
ana bekteshi
ana bekteshi 9 ditë më parë
congrats 5 millyy baby still listening
FLORDI
FLORDI 9 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Briktu Lucy
Briktu Lucy 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Xhemi Hoxha
Xhemi Hoxha 10 ditë më parë
❤❤
Siborai Bobo
Siborai Bobo 10 ditë më parë
💙
Qazim Berisha
Qazim Berisha 10 ditë më parë
Super keng Dhe talent tika ❤👌👌
Ornela Koci
Ornela Koci 10 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍
Marry Loca dz
Marry Loca dz 10 ditë më parë
Bravo Algeria
Bukurije Krasniqi
Bukurije Krasniqi 11 ditë më parë
Tika ke nje ze mrekullushum vetem perpara mos u ndal asniher ka kohl qe ska ndi kesi zeri bukur
Stelina Hasaj
Stelina Hasaj 11 ditë më parë
shum bukur bravo yll🥰🥰❤😉
Manta Hoxha
Manta Hoxha 11 ditë më parë
So beautiful song love it love you tika
Rama Bajram
Rama Bajram 11 ditë më parë
Mirdita prap tika
ROMINA 12
ROMINA 12 12 ditë më parë
Refreni po me kujton ato kenget indiane por asht super 🔥🌪️🤍
Medina Bunjaku
Medina Bunjaku 12 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Smart Phone
Smart Phone 12 ditë më parë
Suksese loqk
Smart Phone
Smart Phone 12 ditë më parë
Suksese loqk
Emanuela Musta
Emanuela Musta 12 ditë më parë
Super kenge 🫀❣️
Noor Hasan
Noor Hasan 12 ditë më parë
Good
Ina Nezaj
Ina Nezaj 12 ditë më parë
E dashuroj kte keng
Joana Fragola
Joana Fragola 12 ditë më parë
Ylll fare eshte hera e pare qe te degjoj je STAR
Aurora Hysenbelliu
Aurora Hysenbelliu 13 ditë më parë
😊😊😊😇😇😇❤💖💛💙💚💚💙🤎💔
claudio mece
claudio mece 13 ditë më parë
Bravo,,shume e bukur kenge kush e kupton 💋❤❤❤❤❤
Fati Fati
Fati Fati 13 ditë më parë
❤️❤️❤️
Xhuli Coku
Xhuli Coku 13 ditë më parë
Super keng
Mirzan Mataj
Mirzan Mataj 13 ditë më parë
Super keng bravo👌
Erza Maxharraj
Erza Maxharraj 13 ditë më parë
ana bekteshi
ana bekteshi 14 ditë më parë
second week hala tu e ndigu 👌
صفاء منصوري
صفاء منصوري 14 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Emanuela Musta
Emanuela Musta 14 ditë më parë
Tika you’re the best singer ever 😍I love you ❤️‍🔥
Nita Morina
Nita Morina 14 ditë më parë
Wowww sa qfar zoni te embel , ksi kong te shkojn 😍😍😍
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT 14 ditë më parë
KSHU VAZHDO GJITH MON SI KJO LLOJ MUZIKE
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT 14 ditë më parë
Zemr je ♥️
Eljona Gashi
Eljona Gashi 14 ditë më parë
💣💣💣💣💣💣👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥
Indrit Cania
Indrit Cania 14 ditë më parë
Më falni për vonesën e këngës por kjo ësh kënga më e bukur përveç shprehjes 🥰🥰
Nexhmie Ereqi
Nexhmie Ereqi 14 ditë më parë
Në fillim e degjova në tt dhe pastaj mu fiksua në 🧠 dhe e pash shumë e bukur të lumtë
Harisa Deari
Harisa Deari 14 ditë më parë
[Tika] Fluturon fustani(frr frr) Djemt po vin si pulat ( prr prr ) Tika shum e ftoft(brr brr) Numrat veq po rriten Makarena 3x aj Zemer qiti se pom kruhet dora e majt Hajt kallxom kush tka msu me shajt A pot kruhet syni po do me kajt Me pas kon si un e mir As do rruze as do lir Me pas kon si un e mir Tika Tika tkishin thirr 2x Luja zemer luja Luja zemer luja Hutin luja luja Luja zemer luja Luja zemer luja Luja hutit luja 3x Qysh me ju tut virusit Kur virusi un jom vet Une po qoj plum Kur po teshen ja boj shnet Mos ta nin qa folin Mos ta nin kush pot she Mere faculeten edhe kce Opa opa Kur e dridh qika Dridhet toka toka Ti qe xhelozon Oo ta o ta Q**** nonen kejt Bota bota Me pas kon si un e mir As do rruze as do lir Me pas kon si un e mir Tika Tika tkishin thirr 2x Luja zemer luja Luja hutin luja Luja zemer luja Luja hutit luja 2x Like here👇
Gerta Begaj
Gerta Begaj 14 ditë më parë
Shume zerin e embel
anxhela love
anxhela love 15 ditë më parë
🤩🤩🤩
Lea Ana
Lea Ana 15 ditë më parë
Bravo