Edicioni i Lajmeve -14 Maj
14:05
Pa titull!
0:47
Ditë më parë
Të mësohesh me humbjen
2:45
Ditë më parë
Edicioni i Lajmeve - 13 Maj
14:16
Në mesnatë u mblodh biroja!
3:43
Komente
Tom Baker
Tom Baker 28 minuta më parë
BATONI E HASHIMI E RAMA JAN KODI I SERBIS KTA MA FORT E DOJN SERBIN SE VEHTEN
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 36 minuta më parë
Ike vate dhe ti o plaku mere ke ne dore pasurin e shqiperise si familja me hajdute ne planet me 8 banka private ne emrin ish president sali berisha dhe drejtor i tyre me paret tona
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 40 minuta më parë
Rames do ja rruajne karin per shkarkim te punonin te gjitth sa rama sot do ishim kaluar zvicres per pun eshte i pazevendsueshem dhe organizim per te tjera i di spaku per te gjith politikanet e korruptuar ne dem te popullit duke filluar nga biljardjeret saliu iliri jozefina basha ahmetaj mediu duma armando duka balla etj
Affe Affe
Affe Affe 54 minuta më parë
Rama thaqi e baton jan si një BRUMË 3 Dosta të Vuqë Gjenocidave. Kta 3 murra, ban shum Tradhti ndaj Shipris e kosovs. si Ndamje territoriale e kosovs. Me mija hektar i Fali Vuqiqit per me pshtue prej HAGS... Rama I fali Deti Grekut .Batoni si perkrahs I madh I tyre.. Ja shiti Gjigandet TURKUT.,e shkeli Kosoven me Agentat Turq per Gulenstat. .edhe Rama I Lejoj Agentat Turq mbrenda Shqipris Me e Lyp ni Person në Kerkim, që e kerkon vllau turku. IFALI DETIN GREKUT mini Shengeni etj e ASOCIONI SERB N'KOSOV. , BATON staniViqi I Mbron me Pun T PISTA, Kta jan Njolla e ZEZ e kombit si dhe S. Berisha i qiti fare Tropojn e Haklajt per Pushtet kta jan Faqezit e Kombit
Minire Isufi
Minire Isufi 56 minuta më parë
Un besoj se do te fitojm ne ket drejtim kosova se nuk harrohen gjenocidi i tivarit nuk harrohen gjeenocidi i nishit i lugines presheves i sangjakut nuk harrohen gjenocidi i helmimin e fmive ne shkoll nuk harrohen gjenocidi i ushtarve shiptar ne ushtrin jugosllave nuk harrohet gjenocidi i kuksit nuk harrohet gjenocidi i kumanoves sllupqanit tetoves dibres tanushes nuk harrohet gjenocidi i banja llukes mostarit nuk harrohet gjenocidi i kninit nuk harrohet gjenocidi i krejt kosoves pse po e them se nuk ka as ni komun ne kosov qe nuk ka pas gjenocid nuk harrohet gjenocidi i qameris prevezes janines kozanit kretes vlores e shum komuna te greqis ku jetojn shiptart gjenocid mos te harrojm gjenocidi i budves gjenocidi i kelmendes e keshtu shiptart qe 120 te masakrum te dhunum prej qetnikav serb ku edhe bullgart e cerrnagort grekt ka bashkpunu kombin shiptar me faru ne ballkan po ja qe me ndihmen e zotit e miqve amerikan e naton e bashkimi evropjan edhe shipnia jemi akoma te gjall qe keshtu tash do ti paditmi shkijet grekt bullgart e cerrnagort qe gjenocidin e beri serbia mbi shiptar me ndihmen e grekve bullgarve cerrnagorve dhe tradhtarve e shpiuna shqip fols ket betej albin kurti vjosa osmani glau konjufca donika gervalla albulena hagjiu mimoza kusari lila arben vitia peci te gjith shiptart te bashkuar shaip kamberin duhet albini ta fton ket trim qe tja tregoj evropjanve se serbia e vuqiqit po i shkel shiptart me tenka pjav mohon lirin si komb qe serbin shiptart e formun se shumic jan kan duhet edhe zijadin selen lulin driton abazin ni ktoat ni boshnjak te bosnjes qe te gjith me padit serbin shtet terrorist gjenocidal rrnoft kombi shiptar kombi kroat dhe kombi boshnjak i bekoft zoti ameriken bashkimin evropjan dhe trimin i vendosur albin kurti mbrapa e kij popullin o trimi skenderbe se ste ndal as murlani e stuhia po as plumbi e as alltia puna e mbar o albini trimi se te kamb te bjen serbia vuqiqi e daqiqi bernabiqi petkoviqi mos mos mos mos mos mos o trim se je shun i madh te lutem mos na paditni
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika Orë më parë
Duhet shkarkuar urgjent .Po nuk kam besim sepse gjykata e larte seshte e pavarur
Abedin Asani
Abedin Asani Orë më parë
Baton haxhiu po te jet aq i mencur do te vlersohej ne kosov e jo te shitet ne shqiperi prej ku edhe po kritikon qeverin kurti cfar turpi interesat e kujt po i mbron ki njeri????!!!!.
Konor L A
Konor L A Orë më parë
Nuk ka me ndarje kufish,Kosova u nda njerher dhe perfundimisht,nuk ka cfare te diskutohet me,cfare ngelet eshte njohja nga serbia gje qe nuk eshte e rendesishme per albinin se e di qe eshte humbje kohe
Gjeki A.
Gjeki A. Orë më parë
OJ KIMETE A MENDOVE QE NE FSK VETUM DUHET TE SHKOJN VETUM TE PDKS E AAKS
Vladimir Dushniku
Vladimir Dushniku Orë më parë
PPP ne shendetesi jane antiekonomike ,qe i kane shkaktuar arkes se shtetit deme te medha! Ato jane nxitur nga llogjika korruptive!
Ardian Hoti
Ardian Hoti Orë më parë
Ky batoni nu heq dore nga e keqa. Armiqt iken nga Kosova.por. Kanr lene rrenjet dhe tentakulat......
V Effect
V Effect 3 orë më parë
Na lodhen!! Jan bo me i myt.
VasDai
VasDai 3 orë më parë
Ndarja e Kosoves eshte problemi me i madhe i rruzullit tokesor...
lepur li
lepur li 3 orë më parë
Mori ate qe meritonte se e firmosi fatin me kontraten qe firmosi me lulin
Latif Mana
Latif Mana 3 orë më parë
Po pse vehten e tyre do te hetojne e gjurmone keta ? Keta le te gjurmone ata te Ukrahines. Keta le t'i gjurmojne ata te Ukrahines. Keshtu mbyllet puna .
LULZIM PREVALLA
LULZIM PREVALLA 3 orë më parë
Ky lexim me duket shume i ashper, respekte.
Isa Meleqi
Isa Meleqi 4 orë më parë
Ore te dal nga binaret o lepires akulloresh jipini nje here lajmet pa permendur juri kim o servila qe per nje vize shisni dhe familjen tuaj
Gentian Vogli
Gentian Vogli 4 orë më parë
Histerike !
Fadil Aga
Fadil Aga 5 orë më parë
AAAAAiiiiiiRAMUSH TI MSHELE BILI
Halil Celaj
Halil Celaj 5 orë më parë
Kjo eshte krejte e thjeshte,ky prevers seksual me oferten e bashk qeverisjes .Rama e Luli dote shkrijne PD dhe dote bashke qeverisjen ,perversi seksual drogoraci Rama dotekete pushtette perjetshem .
Gottes Adler
Gottes Adler 5 orë më parë
Kosovo belong to Albanian (Shqiptar Eagle Man) Serbia have don so many unjustice to Kosovo Shqiptaria, serbia have to pay a lot to Kososvo Shqiptaria because in the end allways win the Justice because God is Justice Himself, long live Justice forever.
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE 5 orë më parë
Qeveria e re NE KOSOVE DUHET me ngrit zanin ma me egersi kundra SERBISE, TE TREGOJNE FORCE shtetrore e mos TE Korruptohet SI qeveria kriminale e thaqit. Nuk ka DIALOG me SERBINE kundra INTERESAVE KOMBIT SHQIPTAR NE KOSOVE. RROFT YLIRIA JONE. VDEKJE TRADHTARVE VDEKJE SERBISE DHE VUQIQIT DHE GREQISE DHE LAJQAK. RROFT SHQIPNIA e MADHE SI DIKUR MOTIT. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Landi Veizit
Landi Veizit 6 orë më parë
Rrobqira. Turp per lajmin. Plera. Mbi nje te vdekje ngrini nje lum te tere genjeshtrash te shemtuara.
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE 6 orë më parë
Ta MARRIN berisha NE rrot te sames 🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE 6 orë më parë
Qa ky baton kari more, po ky KANA SERB e TRADHTARE I flliqun. Ti pritet KOKA e ti qohet NE tepsi NE beograd ta haj VUQIQI PER darke. SERBISE me I DJEG TOKEN nan kame. Te TAN serbt me u LARGOHEN NGA TROJET e ILIRISE TONE TE DASHTUN DHE VUQIQIT me ia shtyp kryet. VDEKJE TRADHTARVE TE KOMBIT. VDEKJE SERBISE DHE VUQIQIT DHE GREQISE DHE LAJQAK. SKA BISEDIME e KOMPROMIS me SERBINE. TE vetmet BISEDIME ASHT LUFTE e gjak kundra ARMIQVE TE ILIRISE. RROFT SHQIPNIA DHE KOSOVA e MADHE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE 6 orë më parë
AMANET berishes me gjith familje, TE coptohen TE TAN se KAN kry MASAKRA NE ATDHE e at popull. Kokat me UA pre e TJERET TE MARRIN VESH. Ju lutna fort PASTRONI ATA kriminel se na moren shpirtin. RROFT KOSOVA E SHQIPNIA E MADHE SI DIKUR MOTIT VDEKJE TRADHTARVE VDEKJE SERBISE DHE VUQIQIT DHE GREQISE DHE LAJQAK .🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Emo Mene
Emo Mene 6 orë më parë
Kimetja osht veq ni llafazane e madhe sen tjeter nuk osht , oratore e hajnave
Milena Nucullaj
Milena Nucullaj 7 orë më parë
A dine Batoni te kerkoje falje,se ai vete nuke ka dallim me Rrahman Murinen.
Sergej Kuci
Sergej Kuci 7 orë më parë
I degjeneruari per pak e helmoj qytetaret e Beratit me sherthimet qe bene ne malin e Tomorir uji i bogoves vinte Hera barut dinamiti kurse i degjeneruari merte miljonat nga shitja e Mermerit sikur ta kishte pronen e tij do shpetoje shqiperia nga keta krinela
Mark Hajati
Mark Hajati 7 orë më parë
Sa te njoh une.As Albin Kurti as Vjosa Osmani nuk duhet te kerkojne te falun sepse ti je agjent i msheft si kambet e gjarperi ne sherbim te shkjaut te Beogradit. Je ai njeri teper i deshperuar qe jepje keshilla qe PD te Shqiperise ta drejtoje Argita Berisha.Po qe i prish pune i vllai Zeni me korrupsionin e sjellje te pa hijshme etj etj pislleqe.Keto keshilla tuaja jane te rregjistruara ne shtypin Shqiptare.E sot flet krejt ndryshe dhe nuk i permend femijt e S.Berishes. Shko ose ik ma mire nga shqiperia se i perket shkijeve dhe askund gjakut te paster te atdhetarizmes shqiptare. Ftyra e paftyre e ytja duhet te te vije turp te permendesh emrin e Albin Kurtit e te Vjoses Osmani. Me ba me ndodhe me u ba gabim qe keto me te kerkue te falun dhe une me kene ngjitun me toia mbylli ne dekik gojen per te mos kerkue te falun e jo ma qe ata dijne vete si te pergjigjen.Ku pergjigja ma e mire mos mu u marre me nji tradhetar,atdhetar shkijesh.Lenie turracin te mos pushoj kurr se folunit se veq batallina flet e nuk ngopet.
Halil Celaj
Halil Celaj 7 orë më parë
Nuk dote vendoset drejtesi dhe as nuk doteket qetsi Kosova deri sa B Haxhiu .Te mos te arrestohet dhe te shkoj para gjyqit si nji kriminel dhe anti shqiptar.Gjithmone tradhtaret dhe anti shqiptaret si B Haxhiu kan gjete tek Tirana Moskovite .
B N
B N 7 orë më parë
E kom lexu te gjithe transkriptin e Baton Stanishiqit qe ka fol para prokurorve te Hages kur eshte dergu ne Hage gjat viti 2008-2009 per zbulimin e nje deshmitari te mbrojtur ne gjykimin e Ramush Haradinajt. Kur pytet nga prokuroret e Hages per vitet e 90-ta dhe takimet me Jovica Stanishiqin (ish-shefin e sherbimit sekret serb). Ky ka ken organizatori i takimev me sherbimin sekret t'Serbis. N'vitin 1997 (tetor), kur e kan arestu edhe e kan intervistu policia/sherbimi sekret, ky thot ju kom propozu atyne t'sherbimit sekret/policis (ju ka dho ide) mos me fillu lufta por me fillu me bo paqe edhe ka kerku qe me fillu shqipetart edhe shkit me bisedu me i ndreq raportet, (Kosova mos me shpall pavarsin, por me fillu krijimin e nje konfederate), dhe mos me ardh puna deri te lufta (sikur n'Kroaci e n'Bosnje). Edhe thot ju kom propozu qe me u taku me Mahmut Bakallin edhe Fehmi Aganin. Pastaj me von dikur e ka telefonu Zoran Stijovic (bashkpuntor i Stanishiqit), me organizu takimin. Takimin e par jon taku n'banesen t'Mahmut Bakallit. Baton Stanishiqi, Mahmut Bakalli, Zoran Stijovic, Hajdic edhe Gajic (3et bashkpuntor t'Stanishiqit). Kurse takimin e dyt (dhjetor 1997) jon taku me Stanishiqin n'Brezovic. Ky thot se na kemi propozu qe kur te fillojn bisedimet per paqe mes shqiptarve dhe shkive dhe krijimin e konfederates, udhe'heqes par shqiptar me ken Ibrahim Rugova, Fehmi Agani, Veton Surroin, Mahmut Bakalli, Bujar Bukoshi edhe dy zyrtar amerikan, kurse ju serbt i caktoni personat per bisedime (por thot, nuk e di pse shkit nuk e kan propozuar asked per keto bisedime, pastaj bisedimet kan deshtu). Per Stanishiqin thot n'takim ka pas sjellje t'mir me ne!! Edhe kur e pysin, pas marveshjes se Kumanoves (perfundimit t'luftes), a ke informacion sa banor serb jon kthy n'Kosove? Ky i'u thot: "shum pak banor serb jone kthy, se jeta e vshtir, kushtet e kqia blla blla blla." Edhe thot *"per mu Kosova nuk ka kuptim pa serb!!"*
Piperia Athen
Piperia Athen 7 orë më parë
Epo Luli do qeverri private se ka Lene babi Saliu Se Duhet iki Luli te qerohet kush eshte PD... qe emiluan Fizikisht Sokol Olldashin Vrasesit. Luli ikikikik hap krahun tjetrit mos merr parat kot buf.👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Diana Katundi
Diana Katundi 7 orë më parë
Pushtetaret Europiane kane qene dhe jane ata qe Shqiperine e kane patur si hale ne sy.
jos professionista
jos professionista 7 orë më parë
Mos te ishte per vloren e 97, ky kylyshi i komunistave do te behej mbret... sali gruashkerdhyeri...
ferat berisha
ferat berisha 7 orë më parë
Batonit ja kisha hudhe nja ne lul te Ballit edhe eshte pak.......
Mustafai Bekim
Mustafai Bekim 8 orë më parë
Do vjene shum shpejt dita e bashés si kryeministér ✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rudi T
Rudi T 8 orë më parë
Klyshet e pinjollet RusoSerb kane gjetur streh tek politika Tradhetare e koruptuar shqipetare Batoni Berati dhe kompania e larove qe lepijne kockat e qelbura te Serbit Akoma shikojne endra me sy plasur se do vi prape nje dite Serbia keta langaraq qe kane gjetur fole ne Shqiperi duhen shpallur nongrata e te shporen nga shqiperia si vegla te ndyra te UTBes Ptuuuuuuuu o fare e ndyre hibride pa gjake shqipetari qe shkelni mbi gjakun e Bijeve e Bijave qe dhane jeten per lirine e Kombit urejtje e mallkim per keta monstra te qelbura Ptuuuuuuuu
jashar jashii
jashar jashii 8 orë më parë
Baaton muti
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI 8 orë më parë
Mua më çmend kjo gazetarë apo gjyqtarë c'fare eshte kjo. Së duroj dot.
Mark Radi
Mark Radi Orë më parë
Ti mos e dugo porse kjo asht reper e fort respekt per ta flet drejt
Gjamadani Viavia
Gjamadani Viavia 8 orë më parë
PDK OSHT ORGANIZAT SERBE. QE PAGUHET ME TAKSA TE POPULLIT KOSOVAR. POSHT UÇK E PDK
H H
H H 8 orë më parë
STRUMBULLARI i kësaj situate të rëndë "është AMBASADORJA YURI KIM " që PO bën "ÇARVA " POLITIKEN shqiptare? lëri MOJ, ta GJENE GJUHEN e tyre ? MOS "FUT HUNDET NE PUNET E BRENDSHME TE SHQIPERISE " rama te BEN ate qe strapretmendja... ? ja KJO është arsyeja përse nuk ka interes për këto zgjedhje të fundit? janë vjedhur , NUK I njohin ? YURI KIM , i shpalli ZGJEDHJE TË LIRA , PA PROBLEME , DHE JA THA PESHQESH , KRIMINELIT RAMA ? JA KETE BERI , QE RAMA TE QEVERIS ME TOM DOSHI ? ME KRIMINELI , E NJOHIN MIRË SHQIPTARET ,DHE GJITHË EUROPA . politik dhe HAJDUTERI ?
Gjamadani Viavia
Gjamadani Viavia 8 orë më parë
BARON MUTIT KY QEN BIRQENI DUHET PUSHKATU
Rudi Kajoshi
Rudi Kajoshi 8 orë më parë
Vërtet ti vjen prej luleve të liris.po kush po të merr er
Shkodran D.
Shkodran D. 8 orë më parë
Ky është burrë I pa besë ... ky e meriton vetëm njohjen e tradhetarit të kombit... të kishim qenë në një kohë të kaluar ky e kish meritu vetem plumbin në ballë more tradhetar i pa besë🤬🤬
B N
B N 8 orë më parë
Nese Baton Stanishiq thot shkoni majtas, ju duni te shkoni djathtas. Nese thot JO, ju duheni te thuani PO. Ate cfar e thot Baton Stanishiqi ju duhet ta beni te kunderten. #fuckbatonstanishiqi
Luli Ymeraj
Luli Ymeraj 8 orë më parë
Vk ca esht ber
Besnik
Besnik 8 orë më parë
ORE I LINI KUSH E IPATI FAJIN POR BASHKONI DARDANIN ME 🇦🇱NANEN SHQIPNI BOLL E LAT TE NDAR
Sllatina
Sllatina 8 orë më parë
O Baton shko ti bëne ADN se ti Shka me siguri se më kanë thën që Babai i Batonit e ka emrin Zoran nga shtërpca av shkavin e shkinës eleminone sa më shpejtë shkaun
Bashkim Bajraktari
Bashkim Bajraktari 8 orë më parë
Ky asht ipa Moral
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 8 orë më parë
MARRE... TURPE.... TE PA CIPE.SHQIPNIA SE MERITON KETE LLOJE QEVERISJE....30 VJETE KALUAN E PRAP NUK E NJEH QENI TE ZONE...HAJDUTI , E KRIMINELI , NUK DUHET MESHIRE.SHETETI ESHTE SI MALIQI, VET ZOT E VET SHKOP.MBRON TE FORTIT E DENON TE DOBETIT..NUK BLEHET SAMARI PARA GOMAROT, SE TE NGEL SAMARI ME E BAJ VET.... KAMTE E REJA NUK ECEN NE BYTHE TE VJETRA.👌🤸‍♂️
Edi Shkoza
Edi Shkoza 9 orë më parë
Po ku je moj Mona se na morri malli ? Edhe PD duhet te shrihet si Organizat Kriminale .
tota fatmir
tota fatmir 9 orë më parë
O ZOTI ALBIN E VJOSA MOS JA VENI VESHIN KÈ TYNE SPUNAVE TÈ FLLIQUN QÈ PUNOJN PÈR SERBIN E FÈLLIQT POR VAZHDONI PÈRPARA TÈ FALA TÈ GJITH SHQITARVE NATYRAL
Mehmet Berisha
Mehmet Berisha 9 orë më parë
Dihet kontributi i Frances per krijimin e Jugosllvise. Kjo eshte e dekumentuar.
adhurim.shehaj 16.12.61
adhurim.shehaj 16.12.61 9 orë më parë
Akoma ky nishani ,me hamendje ,,,,, lulushi eshte qenushi Edi Rames ! Luli eshte me i demshem se Rama per te djathtet ,,, PD , eshte e azgjesuar dhe do azgjesohet sa here te duash nga lulushi me Edvinin
Nika Os.
Nika Os. 9 orë më parë
Udb-ja është thellë në palcën e shqiptarëve. Nga korona 19 deri te ajo 1119 kan për t'a kalu njerëzimin, kurse shqiptarëve serbizmi nuk i del nga shpirti. Po të këndojnë 100 bilbila, vetëm një sorë e vetme e bën të pa dëgjueshme më atë këngë. Kurse tek ne gjitha ato sora, bretkosa, laraska, e gomarë që krokasin e gjëmojnë, as Mocarti nga ajo melodi nuk mund të bëj dot. Albin Kurti kushtetutën e Kosovës nuk po mundet me e ndryshu, e Thaçi e Rama po mundkan Kosovën me e nda. Dogmë e pistë. Që tri etnitetet në bosnjë parimishtë ishin për ndarje, por ata nuk e vendosin dot atë. Më anti jugosllav se Berisha, Meta e Enveri në fjalë nuk ka pasur në Shqipëri, kjo është maska e tejdukshme PA- TRI-RROTAVA, që ulurasin pandërprerë, se shumë e duan Shqipërinë e Kosovën. Pa më fle ti? Njet!
Refail Dhandili
Refail Dhandili 9 orë më parë
O Spartak Ngjela , mos bëj sikur i di e i kupton të tëra , mos bëj patriotin vënd e pa vënd , mos i bëj petullat me ujë si gjithmonë , mos fluturo me pres si gjithmonë o zagorit !
Polazganejete
Polazganejete 9 orë më parë
O keta jane shpiunate serbo ruso greko. Pore Agroni e Tutane nuk dote munden ma tradhetarete te baje pazarete me Lavrovin e Vuqiqin e me Rame ketyre te dyve jau peshuresha fetyre se te shkaute e kane tradetaren keta duhete me i vraer si Esatein ne tirane edhe ne prishtin nga mergimi
Edi Shkoza
Edi Shkoza 9 orë më parë
Ajde Shqiperi ajde ! Ajde Edi Rama ajde ! Me ate Shtet e Drejtesi na thua ti Edi te vijme ne Shqiperi ne te na japesh 5000 euro e te na vjedhesh te gjitha çfare kemi ! A ju rrente zjarri e mos mbeçi kembe robi mos mbeçi jo te vijme ne Shqiperi !
Hassani Luli
Hassani Luli 9 orë më parë
Nato ka intervenuar ne clirimin e kosoves .Perser NUK Duhet me e padit Serbin per genocidi . Nese serbia Ben demshperblimin dhe tregimin e Njerzeve te pagjetur Dhe ti pergjigjet pozitivisht kosoves me te gjitha kerkesat e drejta ,qe parashtron Kosova ,ateher kjo supozon zgjidhja e problemit te kosoves :
Refail Dhandili
Refail Dhandili 9 orë më parë
Qimen në syrin e tjetrit e shohin mirë por traun në sytë e tyrë qeveritarët dhe politikanët tanë nuk e shikojnë !
Reshat Murati
Reshat Murati 9 orë më parë
Jo Jo Jo Jo Jo Jo Jo Ndarje 0 zero ish presidenti Thaci e ka sa per te arsyetuar ndarjen te cilen e beri bashke me te ndjerin president Rugova Akademikun Qosja dhe Publicistin Surroi veriu eshte toke e shejnt e bekuar nga i madhi Zot serbia duhet pranuar humbjen ne tokat myslimane ne balkan🇹🇷🇽🇰🇧🇦🇦🇱🌙🕋🤲🙏✔.
lupo
lupo 9 orë më parë
Hhh
Kujtim Lami
Kujtim Lami 9 orë më parë
Bravo z. Bytyci
N Veseli
N Veseli 9 orë më parë
Bravo ,une e shume tjer ,jam i bindur ,se qfar .i.kan ber keti vendi keta kriminela aq i kan ber ky Medjumi i.neveritshem.e jo profesjonal vendit ,jan ber te pa durushme..shume emisjone (kanale TV-)qe veten po ndjellin urrejtje ,pasiguri ,perqarje ,dezinformata e luft psikologjike ndaj keti vendi me.nji qellim .Ashtu ashtu te shkret ....e te lodhur ..
Edi Shkoza
Edi Shkoza 9 orë më parë
O PD te shkerdhefsha rropt ! PD nuk eshte Parti Demokratike por eshte Organizat Kriminale e duhet urgjetisht shkrir nga Gjykata Kushtetuese !!
Esat Nebiu
Esat Nebiu 9 orë më parë
Burge sekuestrim pasurie
Zyrjete Veseli
Zyrjete Veseli 9 orë më parë
Juve u paguan Israili
Niko FR
Niko FR 9 orë më parë
Merni nje brisk o hiena te gjith bashk. E ti rruani topet Edi Rames legjendes se Shqipris !!
V Effect
V Effect 9 orë më parë
We need Europe to actively help America!! Please, once and for all! A lot of injustice right in your back yard! And you still wanna take your time about it! Please!
V Effect
V Effect 9 orë më parë
Otherwise it’s just going to build up. And you know, another Gaza Strip type situation!
Malvin Kola
Malvin Kola 9 orë më parë
Kosova i perket jogosllavis 😊
ValoN
ValoN 9 orë më parë
Ti o Malvin thua se Lufta eshte lufte por lufta ka rregulla o njeri qe ishe njeri kot pa fie truve. Ne lufte nuk dhunohet askush, ne luvte nuk preken bujqit, ne lufte nuk mbyten femijet, ne lufte nuk mbyten pelqet te cilet kqyrin punen e tyre, ne lufte nuk prehen ose masakrohen njerzit. Keto te gjitha jane bere nga serbia e flliqur. Kshtuqe spaska qene lufte me rregulla por gjenocid. Sipas rregullave Edhe ushtari nuk guxon te vritet ne qoftese qon duart perpjet dhe dorzon veten. Te kam thene lexo me shum qe te din me shum. Komentet e tua jan te quditshme