Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
28 ditë më parë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
3 muaj më parë
Dafina Zeqiri - ZILI ZILI
2:43
7 muaj më parë
Dafina Zeqiri - Million $
3:13
9 muaj më parë
Dafina Zeqiri - Merri Krejt
4:24
Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
3:07
Dafina Zeqiri - La Reina
3:20
2 vjet më parë
Dafina Zeqiri - ROFE
3:30
2 vjet më parë
Dafina Zeqiri - A e man n'men
4:09
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
3:30
Dafina Zeqiri - FUEGO
3:08
2 vjet më parë
Dafina Zeqiri - Ti e din
3:48
3 vjet më parë
Dafina Zeqiri - Bloodah
3:30
3 vjet më parë
Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na
4:15
Dafina Zeqiri - Shume qef
3:32
3 vjet më parë
Dafina Zeqiri - Tonight
2:54
3 vjet më parë
Dafina Zeqiri - Be a man once
3:39
Komente
Elsina Aga
Elsina Aga 7 orë më parë
Yt
abbsnn cose
abbsnn cose 8 orë më parë
Super
Alban Ukshini
Alban Ukshini 12 orë më parë
😢🙏🏻
Besnik Demolli
Besnik Demolli 15 orë më parë
Yay
Besnik Demolli
Besnik Demolli 15 orë më parë
Lumi. B. 😀. Yay
Maida Iseni
Maida Iseni 16 orë më parë
V V
Amar Aliu
Amar Aliu 17 orë më parë
Bravoooooooooooo ooooooooo
Սյուզի
Սյուզի 20 orë më parë
Love From Armenia 🇦🇲🇦🇲🇦🇲❤❤
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 20 orë më parë
Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰
aola wili
aola wili Ditë më parë
Vig Poppa 🔥🔥🔥💯
Draum
Draum Ditë më parë
Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/
Arsim Ramadani
Arsim Ramadani Ditë më parë
Daffy si gjithmon NR 1
Illyrian
Illyrian Ditë më parë
Meriton respekt dhe mirnjohje kjo kenge.! E di se shume njerez po kalojne nje situate te veshtire por thjesht mos u dorezoni, ju mund tja dilni kerkoni ndihme familjes sepse ato jane ata per ty. stay strong
Vjollca Canaj
Vjollca Canaj Ditë më parë
Je ma e mira
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 20 orë më parë
Artiste me bole!
Elton Bulku
Elton Bulku 2 ditë më parë
Super kong, shum motivuese.
alfredo coccia
alfredo coccia 2 ditë më parë
kenga arbereshe 👐🏿👐🏿
Besim Cocaj
Besim Cocaj 2 ditë më parë
Hutja boll mir e ki
lois turkeshi
lois turkeshi 2 ditë më parë
🔥art
Ardian Bekaj
Ardian Bekaj 2 ditë më parë
The best ewer👏👏😍🧚🏻‍♂️
killuminati 1
killuminati 1 2 ditë më parë
kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂
Ermira Biba
Ermira Biba 2 ditë më parë
Fantastike unike👀😘
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 2 ditë më parë
Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.
ERMIR HASANBELLI
ERMIR HASANBELLI 2 ditë më parë
Bravo Diva
doliio volay
doliio volay 2 ditë më parë
we need more like this bruh
abbsnn cose
abbsnn cose 8 orë më parë
Droga per vesh
Devis Fejzulla
Devis Fejzulla 2 ditë më parë
SUPER DAFINA ZEQIRI💋
Enela Murati
Enela Murati 2 ditë më parë
Old school . Love it.
aola wili
aola wili Ditë më parë
Mreti
Edison Filopati
Edison Filopati 2 ditë më parë
2 mije lek kam ne gjep po e degjoj shume here ket kenge
ada Xheni
ada Xheni 2 ditë më parë
Bravo bravo dafina😚😚😚😚
ada Xheni
ada Xheni 2 ditë më parë
O shpirt
ada Xheni
ada Xheni 2 ditë më parë
O zot mu ka fiksu kjoken pzz
Edison Filopati
Edison Filopati 2 ditë më parë
Super kenge.
miisses_ yoka
miisses_ yoka 3 ditë më parë
🤍
Vahe Grigoryan
Vahe Grigoryan 3 ditë më parë
Տենաս ես երգի արմատները ով ա քցել Հայաստան 🇦🇲 որ սենց տարածվել ա, ու լավ ա էէ տարրածվե🤣։ 🇦🇲🇦🇲🇦🇲
korab aliu
korab aliu 3 ditë më parë
“Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend
Zhkylzen Mekrizvani
Zhkylzen Mekrizvani 3 ditë më parë
🕭🔔📯📣🕩📣🕪🔉🎷🎺🎻🎼🎤🎛🎚🎙♩🎵💻🖱☏📲💽⌨🖱💾✏🖍📦📭📦📥📩🗜📦📭📫📦📭🔑📌✂📎📍📊🗓🗒📊📐📌📐📆🔮⚗🛡🔗⛏🔩🔧🛠🗡🔪🛡🏹🗿🛢⚗🔮🏁🏳🏴🚩🔶🔷🔸🔹⚬⚪⚫🔴🔵⭕🔘🔰☐☑📳💯📛♾📶⚮⚯🔟⚮⚭🛐⚇♞♝♜♛♚⚉🕇🕉♞⛧⛦⛥⛤✡➰➿✔🇦🇱
Arjol Skura
Arjol Skura 3 ditë më parë
Like komentit nqs ky hit ka me qen i paharrueshem❤️!DAFINA IS THE BEST!
gioyu comi
gioyu comi 3 ditë më parë
We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️
doliio volay
doliio volay 2 ditë më parë
Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️
Elidon Jaku
Elidon Jaku 3 ditë më parë
Dafina the best Albanian
hen ko
hen ko 3 ditë më parë
dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍
I'm Djonis
I'm Djonis 3 ditë më parë
-Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon
Elo Kot
Elo Kot 3 ditë më parë
Po ku ka ma real se daffy more eeeeejjjjjjjjjjjjjj😀🥰 Nvalle shkon mindili 😀😀🥰 Ja ja jaaaa😇😇😇
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 3 ditë më parë
Te mahnit me zerin Dafina
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 3 ditë më parë
Yll...super kengetare
ana
ana 3 ditë më parë
Muzika ma e dukur ne dot🥰🥰🥰❤😘😍
Jurgen Teluli
Jurgen Teluli 3 ditë më parë
This is a whole vibe we need more of this on god 💯
Fitim Gr
Fitim Gr 3 ditë më parë
Humori i mirë është forcues për mendjen dhe trupin. Është kundërhelmi më i mirë i shqetësimit dhe depresionit. I tërheq dhe i mbanë miqtë. I ndriçon pengesat e njerëzve. Është rrugë direkte për në qetësi dhe kënaqësi”
Prena Lleshi
Prena Lleshi 4 ditë më parë
❤️❤️❤️
altin allkushi
altin allkushi 4 ditë më parë
ja pse "DIVA"-t si puna jote,kurr nuk do te shuhen!! Te dua Dafina Zeqiri 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
du bu
du bu 4 ditë më parë
We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi 4 ditë më parë
💖😙😙😙😙😙😙😙😘😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi 4 ditë më parë
Super
bilinas mini
bilinas mini 4 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
gioyu comi
gioyu comi 3 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Reti Cuka
Reti Cuka 4 ditë më parë
1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme
PUBG FIGHT
PUBG FIGHT 4 ditë më parë
O LUM KU JE SE SOOT SHOH
Defrim Haskaj
Defrim Haskaj 4 ditë më parë
Rks lumiiiiii
gezim gashi
gezim gashi 4 ditë më parë
I love you so much
hen ko
hen ko 3 ditë më parë
Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))
Marjan Karaprtyan
Marjan Karaprtyan 4 ditë më parë
։ПРОСТО СУПЕР 👏👏👏
remzie gjella
remzie gjella 4 ditë më parë
Te lumte dafina
Sara  Nilsson
Sara Nilsson 4 ditë më parë
Jom kan une si ti,edi qe ka shum qe durojn shum! Po besoni qe durimit i vjen fundi. Vet po tu qelshin dyrt . Mos I hupni shpresat kurr 💖
Alea Berisha
Alea Berisha 4 ditë më parë
Shum palijve
Sadete Alija
Sadete Alija 4 ditë më parë
u
Alex Manga
Alex Manga 5 ditë më parë
🎇
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 5 ditë më parë
She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj 5 ditë më parë
👌🏻
Meti Shastivari
Meti Shastivari 5 ditë më parë
Dafi ...sjell cdoher mrekulii mrekulli shqipètare je vazhdo.
Vahe Grigoryan
Vahe Grigoryan 5 ditë më parë
🇦🇲🇦🇲🇦🇲 the best music in Armenia
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri 5 ditë më parë
O sa e bukur me pelqen kjo muzik
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi 5 ditë më parë
Një mesazh I bukur që çdo kenge se ka dhënë. Bravo Dafina.
Vlerona Dula
Vlerona Dula 5 ditë më parë
Dafina zeqiri ma e mira🥳🥳
Algert plakalliu
Algert plakalliu 5 ditë më parë
10 her n dit e dgjoj ket
sokin jon
sokin jon 5 ditë më parë
What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?
Lushi Behari
Lushi Behari 5 ditë më parë
Dkkd8kdoskjfi9rlrpeç
Lili Lenom
Lili Lenom 5 ditë më parë
Love the Albanian traditional clothing , specially the black one's 🇦🇱
Sombre Vie
Sombre Vie 5 ditë më parë
🔥
bowen voowy
bowen voowy 5 ditë më parë
Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 4 ditë më parë
She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪
sevdail selmani
sevdail selmani 5 ditë më parë
M'breteresh e Muzikes Dafina shum bukur zeri teksti yll
lutfie ozuni
lutfie ozuni 5 ditë më parë
Është kengë shumë e bukurrrrrrrr ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dafina
Glenis Sheqeri
Glenis Sheqeri 5 ditë më parë
Dafina je mira 😘dhe kenga plot kuptim 🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭
Guri Dina
Guri Dina 5 ditë më parë
Hothot 💯💯
Donalda Meta
Donalda Meta 6 ditë më parë