Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa - Tumankuqe
3:15
Motrat Mustafa - Pyet Kosova
5:27
Motrat Mustafa - Vijnë Vaporat
5:32
Motrat Mustafa - Dafina
4:34
4 muaj më parë
Motrat Mustafa - Potpuri (2013)
7:31
Motrat Mustafa - Daja per nipin
3:26
Komente
anna p
anna p 11 orë më parë
Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪
Fredi_Company"Official"
Fredi_Company"Official" 13 orë më parë
Super ju lumte goja
opzz xsin
opzz xsin 16 orë më parë
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Rosa Amanda
Rosa Amanda Ditë më parë
Bukuroshet,e zotit yjet e sabahut ju lumt vallaha,ma shkrit zemren,lum nana qe u ka lind e U ka rrit mreteshat,e asaji nane,me plot vler,zoti u ruajit me tan familjen jarabi,👍🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Shpresa Ramaj
Shpresa Ramaj Ditë më parë
Hhaha bash kenga jem edhe une i kam 7 qika❤️❤️
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti Ditë më parë
Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana Ditë më parë
Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet
Alajdin Bafqari
Alajdin Bafqari 2 ditë më parë
Ju dua shum respekt nga wiena e austris ♥️♥️🤲🤲👋👋
iljan ili
iljan ili 2 ditë më parë
Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare
opzz xsin
opzz xsin 16 orë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj 2 ditë më parë
Jfufm
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata 2 ditë më parë
A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri 3 ditë më parë
😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Osyo Tv
Osyo Tv 3 ditë më parë
🇦🇿❤🌹
mahir emurli
mahir emurli 3 ditë më parë
😂😂😂
bodoti qwiu
bodoti qwiu 2 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa 4 ditë më parë
Julumt eespekt 🔥🔥
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa 4 ditë më parë
Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 4 ditë më parë
Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 4 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 2 ditë më parë
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
Donika Bibaj
Donika Bibaj 4 ditë më parë
Zemra ju kendoft
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi 4 ditë më parë
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Aferdita Lika
Aferdita Lika 4 ditë më parë
Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 4 ditë më parë
Adem Ramadanit pra nje Ilahi
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥
Sh Pc
Sh Pc 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
bofooit gojo
bofooit gojo 3 ditë më parë
ne Lule xhenetit 🙏🙏
tina nesa
tina nesa 5 ditë më parë
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini 5 ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
geni ineg
geni ineg 5 ditë më parë
Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
👌🏻
Bk Kb
Bk Kb 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Sena M
Sena M 5 ditë më parë
SYIMFUDDISHDKNZFLOFLNPNYJDLNYJDOLYBJLNYJYLNYJUYINYJDLNDJLLNDJDIODJKODLNYUDLNYKDNJYLONYDJYLONDJDOPNDJDKHDOYHDJSKDONS
Joana Majko
Joana Majko 5 ditë më parë
Shumë këngë e bukur kush u a bënë tekstin e këngën ve nerta nga saranda
soinu foig
soinu foig 5 ditë më parë
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 6 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko 6 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Brother Cletus
Brother Cletus 6 ditë më parë
Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi 4 ditë më parë
ja es ist albanisch
soinu foig
soinu foig 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Sena M
Sena M 6 ditë më parë
Syuslmyzdosueisnhsknyhskndshsodnjduskneshs donyjyksnj
champ 1
champ 1 6 ditë më parë
Srg
Saranda Sulejmani
Saranda Sulejmani 6 ditë më parë
Faleminderit na knaqett ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Arifaj Arben
Arifaj Arben 6 ditë më parë
Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻
Azi jusufi
Azi jusufi 6 ditë më parë
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko 6 ditë më parë
😥😥
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji 6 ditë më parë
Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲
erjon nelaj
erjon nelaj 7 ditë më parë
Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli
Merita Shala
Merita Shala 7 ditë më parë
💗💗
Bihi Neli
Bihi Neli 7 ditë më parë
Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi
Djellona Maloku
Djellona Maloku 7 ditë më parë
MashaAllah ju lumt Allahu ju shperbleftë motrat mustafa 🤲🤲❤
Ptao Tom
Ptao Tom 7 ditë më parë
Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 7 ditë më parë
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
mitro vica
mitro vica 8 ditë më parë
Warum ist das in den deutschen trends 😂❤
Marek Baszyński
Marek Baszyński 8 ditë më parë
👌🏻
Ptao Tom
Ptao Tom 7 ditë më parë
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ptao Tom
Ptao Tom 6 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
bellaz bellaz
bellaz bellaz 8 ditë më parë
Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭
senni bgon
senni bgon 9 ditë më parë
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati 9 ditë më parë
Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 9 ditë më parë
😥😥
cqvio doli
cqvio doli 9 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
senni bgon
senni bgon 9 ditë më parë
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha 9 ditë më parë
Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija 9 ditë më parë
😪😪😪🤤
Thee Girll
Thee Girll 9 ditë më parë
Oh mama jem! 😣
Kamal zeno
Kamal zeno 9 ditë më parë
🌷🌷🌷🌷
Florent Berisha
Florent Berisha 9 ditë më parë
👌👌👌👑👑👑⚘⚘⚘🌼🌼💕💕🌟🌟💥💥🥰🥰🥰
yuitr loing
yuitr loing 9 ditë më parë
Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲
cqvio doli
cqvio doli 9 ditë më parë
Ah Nan,Nan <3
Elfet Namni
Elfet Namni 9 ditë më parë
A tka lodh pleqnia
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi 9 ditë më parë
Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢
abc
abc 9 ditë më parë
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
butti fdft
butti fdft 10 ditë më parë
🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭
yuitr loing
yuitr loing 9 ditë më parë
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.
Bla Bla
Bla Bla 10 ditë më parë
Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢
Ali Gashi
Ali Gashi 10 ditë më parë
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata 10 ditë më parë
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj 10 ditë më parë
ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥
butti fdft
butti fdft 10 ditë më parë
Nana zemren ta kall
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8 10 ditë më parë
😘😇😘😘😘
Qefsere Alili
Qefsere Alili 10 ditë më parë
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Pendije Useini
Pendije Useini 10 ditë më parë
Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲
nijuo joing
nijuo joing 10 ditë më parë
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Nexhi Shini
Nexhi Shini 10 ditë më parë
Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni
lyricsmusik
lyricsmusik 10 ditë më parë
Ah Nan,Nan <3
Anisa Gashi
Anisa Gashi 10 ditë më parë
😍😍
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj 10 ditë më parë
Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲
nijuo joing
nijuo joing 10 ditë më parë
Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰
Alie Paci
Alie Paci 10 ditë më parë
A
Baki Berisa
Baki Berisa 10 ditë më parë
Barvo Kosova❤❤❤
Mentor Arifi
Mentor Arifi 10 ditë më parë
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.
Fiona Dinaj
Fiona Dinaj 10 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭