Komente
J Frenki
J Frenki 6 orë më parë
I ka lujt temperatura nga motres medicianales.
Armend Elmazi
Armend Elmazi 7 orë më parë
Ashtu shqipetaret jane kur kan edhe zemren e japin shpirterisht jemi te pasur
Nertil Zeneli
Nertil Zeneli 8 orë më parë
Te isha un ne vend te yllit, do u kisha qir ropet juve dhe emisjonit tuaj
Almira Alija
Almira Alija 8 orë më parë
Vahlah wo seit ihr kommt jetzt une kavin ❤❤❤ lutem mashallah
B Saliu
B Saliu 16 orë më parë
Hajde palle hajde ti je mo budall se ai alfredi i cmendur debila te dy jeni
H H
H H 16 orë më parë
Palidhje kjo
Vjollca Farruku
Vjollca Farruku 20 orë më parë
O njeri aje ne vete cfar flet se na tmerrove mir ne qe kemi pak mosh po kem femi qe duam te na shtohen o injorant
Vajza Shkodrane
Vajza Shkodrane 22 orë më parë
Ti je një i çmendur dhe asgjë më shumë,,sa fantazi të çmendur që keni ore i uruar,,,vaksinat kanë shpëtuar njerzimin,
Mini 8nu
Mini 8nu 23 orë më parë
vetem keto shaka nuk behen e beni njeriun me fiksime
Kroni9
Kroni9 23 orë më parë
A ka jete pas vdekjes? Kete nuk besoj se ndonje qenie e gjalle(po edhe qenjet e gjalla te tjere, porsi njerezit vdesin) e di kete! Ndoshta me lehte do te mund te kuptonim dhe zgjidhnim fshehtesin a ka jete pas vdekjes, sikur ta dinim me perpara a pati dhe a ka jete para se te lindnim?! I kujtohet kujt se ka jetuar ndonjehere ne toke, ne det, ne yje e qiej te tjere, para se te lindnin? Jo, nuk besoj se e di kush a ka jetuar ndonjehere para se te lindnin dhe vinin ne kete bote, ndaj nuk besoj se e di kush a ka a jo jete pas vdekjes, cfare do te jete ajo? Feja(religjionet e ndryshme) e jepin kuptimin e jetes ne menyrea te ngjashme te tyre, ndersa shkenca( shkencetaret) bejne studime te ndryshme dhe ne baze te studimebve shkencore me drojtje perpiqen te jepin shpjegimin, kuptimin e jetes, te lindjes, te vdekjes...Kush ka te drejte kur shpjegon a ka jete para vdekjes, a ka jete pas vdekjes? Feja apo shkenca?! Nu besoj se kuptimin e jetes e di taman feja dhe as shkenca nuk ka arrite lartesit e dijes te jep shpjegime te tilla, ne te pare shume te thjeshta, por qe ne te vertete nuk eshte ashtu. Eshte edhe nje grup tjeter sharlatanesh( e kohe sharlatanizmi eshte) as fetar, as shkencetar, te cilet ngulin kembe se dijne cdo gje per jeten, madje edhe per jeten pas vdekjes, ose para lindjes? Ata nuk jane asgje tjeter pos genjeshtar dhe perfitues material ne dem te xhepit te atyre qi besojne dhe perfitues "moral" qe duan ta ngrejne veten si te "merrire", te ditur, duan pastaj rrespektin para popullit dhe injoranteve. Bindja e ime eshte jeta nuk eshte e rastesishme, por eshte nje fshehtesi qe as hoxhet, as priftat e popat, as rabinet e perfaqesues te feve te ndryshme, as shkenca e shkencetaret, e larg qofte sharlatanet, nuk mund ta deshifrojne e zberthejne kuptimin, shkakun e jetes, te lindjes dhe te vdekjes ne kete bote. Te gjitha jane hamendesime. Shkenca vazhdon te perpelitet per te kuptuar jeten ne kete bote, feja tregon te njejten histori me mijera vite, e gjithmone ka pase dhe ka sharlatan e hetemramadana qe nuk jane as shkencetar, as fetar, dmth, nuk jane as mish as peshke, por ja qe shiten te gjithe dijshem.
TheAlbanianLanguage
TheAlbanianLanguage Ditë më parë
Nuk eshte gjuha e pare ne bote. Nuk egziston dicka si gjuha e pare ne bote.
Jurina Shehaj
Jurina Shehaj Ditë më parë
Je me te vertet per te digjuar bravo lum nena qe te ka rrit
Nafije Shala
Nafije Shala Ditë më parë
Shume korrekt je Arjan . Shume e vertete eshte krejt qka thua.Martesa eshte vertete nje lloj shantazhi
Rustem Xhemaili
Rustem Xhemaili Ditë më parë
ckaosh ki hajvon ki budall ka dul ki tarnana po thot ska vdekje
hanife krasniqi
hanife krasniqi Ditë më parë
duhet me lexu shum her per me kuptu rrejtsisht ejo veq niher .shumher me lexu edhe me besu zoti na mshiroft me urtsin eti
hanife krasniqi
hanife krasniqi Ditë më parë
kemi meu ngjall dhe kemi per te dhan llogari para allahit tmadhnueshem o vllazen e motra se ta gjitha fjalt ekuranit jan qka ka than i lumi zot npermes gjibrilit ale hisalam lexone kursnin te qet edhe besone fjal per fjal
hanife krasniqi
hanife krasniqi Ditë më parë
qkat shkrun kurani jan fjalt e zotit ky dun per meditim te budistav por ziti asht 1 nji edhe duhet mi besu kuranit per qdo fjal te ti xhelnesha nehu
Arjan Agora
Arjan Agora Ditë më parë
Ik o legen kengetar
Fadil Krasniqi
Fadil Krasniqi Ditë më parë
U desht se pari mja kerku qartifikaten e testit e pastaj me ftu ne emisjon se edhe te pranishmit i infekton
meister aller Klassen Chakie Chan
meister aller Klassen Chakie Chan Ditë më parë
👎👎👎🤮🤮
Rime
Rime Ditë më parë
Kjo infermerja sikur ka ardh nga nje video porno qe sapo e inqizoj haha.
3ttee
3ttee Ditë më parë
Gjynah qe njerzit po mashtrohen prej librave te kohrave prrallave se zoti osht natyra as se ka pa kush as ska zbrit kuran kto jon vetem pralla sot ne shekull 21 njeri e kupton se ska kso gjynah une besoj qe ka ni zot per gjith boten e aj osht natyra
Eda Ml
Eda Ml Ditë më parë
Respekt , fisnikëve e shqipes,kshu vazhdoni, Zoti është me juve!
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi Ditë më parë
Po kush po të len ty ta drejtosh ni emision
Pjulu
Pjulu Ditë më parë
Po cfar musilimani more hem me illuminat me gjakpiresa satanista e knena musliman Pse po bani pytje fmijsh
NEJA neja
NEJA neja Ditë më parë
Tu ja lon fajin Zotit hahahaaaaa qas nin prej ktynve, nese Zoti nuk me sjell nje njeri te mire nje njeri te mire pran meje ateher pernime skoka normal se ai pra Zoti po i bika kta njerez e kqi e me plote energji negative duke mos e dite sjelljen normale qe nja 70% ne Suedi jane tejet ofenziv ofendues e diskriminues e mos te foli qe vet shteti i Suedise i pranon arabet ma te kqi ne Bote edhe musliman jane le qe nuk din mu sill por edhe fen e vet se praktikojne se mrena nates shendrohen ne kinse suedez kinse po kem telaswhe a me llogarit prej pelenave e deri te pelenat e djalit te vet asgje ska ba asgje , se shihet njeri kur punon . Ne filllim e ki gabim se nuk dine se e ke kry me te njofshem o vlla pa djerse nuk fitohet pa gjak ska liri , ata budall sjon kone qe i kan kape armete e me njeke dreqin shkaun prej Kosoves e tash perballemi me dembelate e Stambollit , shqiptare i vertet eshte vetem aj qe ka vlera te kultures perjashtim fese qe eshte Life style dhe asgje , mrapa fese mshefet tmerri i botes e ti po kallxon Zoti qka bon. Isai a kka qene sipas fese katolike djali i Zotit edhe ne kofte vetem legjend mjafton me dite qe njerezit e lige perjashtun Zotin nga Toka ja mbyten edhe djalin e tani ta thome me te mdhaja KURVAT BOJ SEFA .
Ss Ss
Ss Ss Ditë më parë
Ku dalin bre na kta budall veç te na Zot na rujt vallai be shoq nu k dalli pi magarit ama asnisen
Genève Suisse
Genève Suisse Ditë më parë
Nivel i ulet babe e bije!
Kurti Blerta
Kurti Blerta Ditë më parë
Shum kenge mire e qelluar ylli baka rroft sa malet Dardania e Cameria jan Shqiperia
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout Ditë më parë
Shum vlla vrasjet eshte duke I ndaluar ne shqiptari me ndihemen e zotit
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Ditë më parë
ARJAN GJEJ DHE TI TE PERPUTHET +40 PSE JO ...
niki name
niki name Ditë më parë
ky esht i cmendur duhet zhdukur qe jep deklarata te spekuluara te pa sakta vakcina esht shpetim per njerzimin ejo siq thot ky brek leckur
Souzana Ka
Souzana Ka Ditë më parë
👌👌👌👌👌👌
Souzana Ka
Souzana Ka Ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍☝👍
Souzana Ka
Souzana Ka Ditë më parë
Edhe une te njejtin mendim kame .👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Gianni Patano
Gianni Patano Ditë më parë
Cako ,te lutem ,e shof qe ne studjues i Madh ,por fillo urgjentisht te studiosh Fjalen ePerendise ,qe eshte vetem Bibla e shkruar mbi 3.500 vjet me pare. Jam i sigurte ,qe ti per 6 Juan do kuptosh shume gjera .Leri illuminati sepse vetem Perendia qe e ka emrin ,Jehova mund te beje c'far te doje Sigurisht ai Ka krijuar tashme Mbreterise e tij, qe se shpejti do te vije ne toke te asgjesoje metà illuminante e tu e cdo njeri ,qe nuk do te njohin che nuk i bindet Zotit te vertete.Sigurish do te shopetosh veten dhe tjerere qe te degjojne.....
Oldm Man
Oldm Man Ditë më parë
U VAJTI HUQ
fation sejdaras
fation sejdaras Ditë më parë
Provoni të vini një magnet, ke pika e gjilpërës.
London Artista
London Artista Ditë më parë
Pz nuk qeshem fare nga kjo lloj shakaje.Na acaruat seriozisht.
Perputhen Judgment
Perputhen Judgment 2 ditë më parë
Respekt 🦅👐
Liridon Emsha
Liridon Emsha 2 ditë më parë
Qa me i thon kti analfabetit Qe fol.pa. lidhje E pa baz Se shum smundje kan zbul.me.lejn e Allahut Qetash e kan zbulu edhe vakcinen kunder hiv aids Me vet a mos osht edhe ajo e domsheme Po qifti i ktyne tipave jon ka i marin ne qaf shum.njerz As ni shtet ne bon nuk ka laverdi me mbyt popullin e vet Po ktyne tipave duhet me jau ndalu me fol. Edhe ktyne gazetarve qe ju jepin shanc me fol Edhe e dyta gjethku ne bot Si mas popullsis esht ka bjen rinija Se nuk jan ty bo mo thmi siq kan bo per para Ne kin e kan pas te ndalume vetem ka ni thmi Tash jaukan leju 2 Po nuk o ka don populli Nuk po.linin vetem.ka njo
Bul Dragao
Bul Dragao 2 ditë më parë
Ti Gazetar qe as Shqip Sdin me fol turp per ty,
Sadete Lutaj
Sadete Lutaj 2 ditë më parë
Ca po beni I cmendet njerzit
Gerti Gerti
Gerti Gerti 2 ditë më parë
Vetem hajgare nuk din me bo kto ks pa lidhje
Muhamed Aliju
Muhamed Aliju 2 ditë më parë
Respecte Zoti I Madhërishëm ju begatoft Sadri. Per musafirt e jashtëzakonshm Hoxha Enis Rama shum i menqur jasht normales njet si Elvis Naci. Dhe Respecte per,Doktorin fenomenal shum njeri imr. Zoti kur mos ju hupt amine.
Albanian Ger
Albanian Ger 2 ditë më parë
Ndoshta jam gabim. por nese njerzit i sheron, jo ky por ALLAHU, ky mundet me kan Sebep. Ateher ku eshte e keqja, Nese nje Njeri Bredhë posht e Larte neper Doktor dhe nuk gjejn zgjidhje, shkojn mandej tek ky dhe Ndihen njerzit te çliruar. Ateher Ku eshte Problemi. Mos u Baft kush per kete Njeri, Por nese bahet Njeriu edhe Shkon duke Vrapuar. Te fundi ky thjesht eshte Hipnotizues, Hipnoza perdoret edhe ne mjeksi, qe eshte Po thuaj se Ilaç i mire kunder Depresioneve. ALLAHU AKBAR 🤲
vulfajer1
vulfajer1 2 ditë më parë
Ktij i duket vedi hoxh njilloj sikur mu me duket vedi doktorr kur lexoj ne google per sinozitin
snowfall
snowfall 2 ditë më parë
Cfar shakash pa krip per nje kengetar qe e do gjith shqiperia
Dionis Dranga
Dionis Dranga 2 ditë më parë
Ca flet ky budallai.
Rrah Gegja
Rrah Gegja 2 ditë më parë
"BEATI BELLICOSI" te Bekuar jan Luftetaret... Lavdi Deshmorve edhe Rrespekt per ket Burr.
Катя Андруневич
Катя Андруневич 2 ditë më parë
E mire e mire po kte gjuhen qe flet kot shume te rende
kosalba kosalba
kosalba kosalba 2 ditë më parë
Ta pshurrsha kemeren e fsheft si ma ban ti po ty ste ka hije sje.per kesi pun lahper je
Souzana Ka
Souzana Ka 2 ditë më parë
Nuk e kuptoj , si mereni akoma me te tille injorant .
Bobi
Bobi Ditë më parë
Injoranca eshte pa dyshim nga ana jote, cako ka dhene fakte per bagazhin e madh qe ka.Informohu dhe ti nga burime te pavarura, krahaso dhe pastaj kupton cfare eshte injoranca...
Kostas Boomerang
Kostas Boomerang 2 ditë më parë
Shum emisjon vari karin
Zirap Beqiri 602288
Zirap Beqiri 602288 2 ditë më parë
Sikur të jenë të bashkuar edhe politikanët Shqiptarē ,siq jan këngëtarët Shqiptarë,dot ishim shum të fortë,për fat të keq disa politikanët jan në shërbim të qendrave anti shqiptare
sportwomen
sportwomen 2 ditë më parë
🤔
Shend Behluli
Shend Behluli 2 ditë më parë
Motren ta qifsha ski faj ty qe t lojn me bo emsione be farq t hupt kejt ti qifsha n zemer
Avzi Ismaili
Avzi Ismaili 2 ditë më parë
palidhje
XIKI
XIKI 2 ditë më parë
Na roft karin ky
XIKI
XIKI 2 ditë më parë
@ANONYMOUS ANONYMOUS Me acount fake koment a ropt ti qi edhe ty npidh
ANONYMOUS ANONYMOUS
ANONYMOUS ANONYMOUS 2 ditë më parë
Pleher
Afrim Brahimi
Afrim Brahimi 2 ditë më parë
Kush do me degju ket kang njetube fatmir bajra
laureta gjonbalaj
laureta gjonbalaj 2 ditë më parë
Ju kendofte zemra ❤️🙏
Edison Nothorius
Edison Nothorius 2 ditë më parë
Po' ti nga enje.sa.e.uren Ramen Boll se po' ezaggeron Bo 🙄🙏❣️
Marenglen Hoxha
Marenglen Hoxha 2 ditë më parë
🇦🇱❤😔Rrespekte per gjith Shqiptaret patriot kudo ne Bot qe dhan jeten
Rroni Rroni
Rroni Rroni 2 ditë më parë
Gjeneral tregoju se ktine se se din kush ka qen Hashim Thaqi
Rebellious Spirit
Rebellious Spirit 2 ditë më parë
Shume te folur te mire e ke Hoxha por me duhet qe te nderhyj! Zoti nuk mer njeri , xheneti xhenemi nuk jane pozicione gjeografike jane pozicione te trurit te kondicionuar qe beson pa evidence. Termi zot nuk eshte I pershtatshem, une nuk jam skllav i zotit si e pareqesni ju, une jam pjese e egzistences ose natyres jam nje me te jo I ndare, zoti nuk eshte zbulim eshte krijim nga te paret tane, jeta evolvon duhet te ndryshojme perceptimin se po merni me qaf brezat e rij me keto mend. Edhe serbi thote zoti im edhe ju thoni Allahu kush ka te drejte? Ai qe vret pushton apo dhunon, kryen keto veprime per shkak te condicionimit te trurit nga teologji ,ideologji apo filozofi te ndryshme, qe edhe keto jane krijime jo zbulime ,qe nuk jane te verteta natyrore, vetem kur njeriu ndergjegjsohet zgjohet atehere ai eshte edhe njehere I sapolindur si ai foshnja I pa fajshem, mos ngaterroni mencurine me zgjuarsine jane shume te ndryshme , I mencuri mund te jete vrases apo dicka tjeter por nuk eshte I vetdijshem I zgjuari apo me sakte I ndergjejgjshmi eshte inteligjent I dhembshur I ndjeshem edhe kurre nuk ben keq. Qe te ndergjeghsohesh nuk te hyn ne pune besimi, besimtari eshte lypes kujt i lutesh? Ti vete je pjese e natyres ndergjeghsohu zgjohu atehere do kesh qartesi, besimtari eshte i zymte gjithe jeten se dyshimi eshte gjithmone I pranishem egua eshte aty me ty ne lutje. Ju lutem mos transmetoni semundjen Arabe te bijet e shqipes, shqiptaret kane qene te lire nga besimet fetare edhe ideologjite e ndryshme, Respektoni integritetin edhe lirine e popullit te gjitha keto vijne me ndergjegjshmerine ju faleminderit.
Imer Krasniqi
Imer Krasniqi 3 ditë më parë
Prit vdis niher edhe shife vet aka vdekje dhe logari ,hetem trimi , shife mendoju prei ksaj dinjoe far lule te bohesh me at menimin ton ,per shpirtin ku shkon e din veq i madhi zot ,se as pejgameri aleihiselam se ka dit kur e kan pyt per shpirtin, e ti po dike naj sen,te paskan pordh trut ty
ALLES PUBG
ALLES PUBG 3 ditë më parë
ki so hoxh fetarisht duhet me pas mjekerr hoxha pak nese nuk ka mjekurr as sbon mju lidh kti kur osht imam allahi e udhzoft❤️
Suzana Estrefi
Suzana Estrefi 3 ditë më parë
yje jane qe te dy yllat ju lumte goja
lili shyta
lili shyta 3 ditë më parë
Ketij kengatari ka fillu ti rritet menja.
Ida Adi
Ida Adi 3 ditë më parë
te ishte me 40 ai, nuk fliste dot ore ca thoni ju 🙄🙄 sa mire ja beri qe I tha ne 2800 .. kisha ikur fare te isha si ylli
blunt
blunt 3 ditë më parë
Dr.Agron Rexhepi the best 👍👍
blunt
blunt 3 ditë më parë
Sdi qysh keni pranu me shku ne emision te ky kali 😕😕
Diana Niemann
Diana Niemann 3 ditë më parë
E sakte je i kompletuar prandaj martesa e kote...je i madh....
Vebi Shaqiri
Vebi Shaqiri 3 ditë më parë
ju lumt
FACARS
FACARS 3 ditë më parë
Mos ha kar shum ti veq rren
Aleksandar stix
Aleksandar stix 3 ditë më parë
🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖😂