Komente
Wail Jrada
Wail Jrada 4 orë më parë
🇲🇦✌🏻
Kabrol 2004
Kabrol 2004 5 orë më parë
Respect from Brasil
sibjan xhaferaj
sibjan xhaferaj 6 orë më parë
Krejt repera dit zi per tallmanin 🙏🏼🙏🏼😢
Orges asllani
Orges asllani 7 orë më parë
R.I.P tallman
Bini _
Bini _ 7 orë më parë
Drill shqipe valla tfort💥💥
North Albania
North Albania 7 orë më parë
RIP TALLMAN 😥
Jakup Kovaci
Jakup Kovaci 9 orë më parë
Diss pi meje poponubi moskat ne mut je nub une vjej te ti me bugati e ti te une fiat vi shpej mekmek eti te yne mutmut
Kejli Kerxhaliu
Kejli Kerxhaliu 10 orë më parë
R.I.P #TALLMAN
Azbi Islamaj
Azbi Islamaj 10 orë më parë
👑🕊🙏rip tallman👑🕊🙏
Azbi Islamaj
Azbi Islamaj 10 orë më parë
🕊🙏rip talman🙏🕊👑
rizla.ubt1
rizla.ubt1 10 orë më parë
RIP TALLMAN 😭😢🕊
luis dedja
luis dedja 10 orë më parë
super marin
Azbi Islamaj
Azbi Islamaj 10 orë më parë
rip tallman🙏🙏🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊
Marjan Marku
Marjan Marku 11 orë më parë
Rip Tallman🙏
Lela Sadikaj
Lela Sadikaj 12 orë më parë
Super❤
Hari M
Hari M 12 orë më parë
All are copied India
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 14 orë më parë
R.I.P Tallman
Marietou Diagne
Marietou Diagne 14 orë më parë
Whoopty
FF ZEUSI YT
FF ZEUSI YT 15 orë më parë
Rip tamllan nooooooo😞😞😞
SOKOLOF
SOKOLOF 15 orë më parë
E MOR MARIN E PAM QE SE KE HEKRIN ME UJ ,PO E VRAU SHOKUN TUJ DHE TVWTIN AI TIPI,PRANAJ SKE CI DON HEKRAT O SHOKI.UN I GJE AKUPTOJ ME JU NJIHER O VLLA?TI PSH TI PERSONALISHT AS 25 VJET NUK I KI,KUR ARRITE ME PAS HASMERI DHW ME MAJT PISTOLETA NE BREZ OR SHOK.DHW KUR JU KAP SHTETI PASTAJ BONI SI PIDHA,MU KJO GJA MCUDIT JASHT MASE.E VRAT SHOKUN TUJ OK AKSIDENTALISHT POOOO,AMA PROVAT AHKENCORE PSE I ZHDUKET?PSE W PSTRIAT GJAKUN,PSE E FSHEHET ARMEN?BURRA JENI JU AAAAA?KUR BEHET NJE VRASJE APO PLAGOSJE AKSIDENTALISHT,AUTORI MENJEHER E VENDOS ARMEN NE SHESH,DHE NGRE DUART LART DHE NE ATE POZICJON QENDRON DERI SA TE VI POLICIA.GJYNOF MOR SE E KISHIT SHOK TE MIT,NUK E MERITONTE KTE GJEST PREJ BYTHQIRI QE I BET JU.ME VRAP VAJTET DHE PASTRUAT GJAKU DHE MSHEFET PISTOLETEN PIDHA O PIDHAAAAA.NE VEND QE TE SHKATRRONIT PAJISJET W BITCOINIT U MORET ME GJAKUN E SHOKUT.HANI KAR TASHI HANI.NUK E KAM PERSONALISHT ME TY O MARIN,POR ME ATA QE I PERMEN TI NEPER KENGET E TUJA,SI SHOK DERI NVDEKJE,SI VLLAZNI E TESTUME QI BON VEC VEPRA DHE JO FJAL,VALLAI I PAM O TI MARIN,MA PILLA SKA KU GJEN MO.PRANDAJ LERINI FJALT E MDHAJA NEPER TEKSTE KENGESH SE SKENI VEPRA.VALLAI AQ ANTIPATI QE KOM PAS PER RIGELS RAJKUN(NOIZY)AQ RRESPEKT KOM KRIJU ,SEPSE ESHT I VERMI REPER ME CDO GJO REAL DUKE FILLU QE NGA PASURIA NGA FORCA FIZIKE QE ME NJE GRUAHT TE TIJIN AI HEDH BACK FLIP 5VETA PREJ JUSH.JENI SH LARG ATIJ.AI DJAL ME TVERTET I PASKA BOLET E MDHOJA VLLA ME KUPTIMIN E PLOT TE FJALES.ESHT I VETMI NE BALLKAN NGA TGJITH REPERAT QE AS I BIE NJERIU NQAF PERKUNDRAZI JUVE KAPENI PREJ KOQEVE TNOIZYT.A E PAT DHE STRESI E ULI HUNDEN DHE E PRANOI QE RIGELS RAJKU ESHT MO I MADHI.AI THA DHE PER VETEN E TIJ QE GJOJA OSHT NJILLOJ ME NOIZYN.PO JO OR JO AS TE MAJA E KARIT NUK I ARRIN ASNJI NOIZYT.DHE E DI PER CAR KOM KRIJU RRESPEKT TMODH PER ATE DJAL…?AI STRESI KARIT KA 13BJET QE I BO DISSA E KA SHAJT NGA FAMILJA E KA SHAJT NGA NENA E FEMIJES TE TIJ I KA THENE QE ESHT PEDERAST NGA qe esht I BUKUR,NDERSA RIGELSI ESHT TREGU TAMAM BURR.AS SE KA SHA ,NGA FAMILJA JO E JO KURREN E KURRES POR AS PERSONALISHT SJA KA PERMEN EMRIN KURR,DHE SA HER E PYSNIN GAZETARET PEE STRESIN AI AA EMRIN SJA PERDORTE POR PER KUNDRAZI THOSHTE SE ESHT NJE REPER SH I MIR NDERSA STRESI E PA CA BEHET U QI LART E POSHT U QI NKOSOV U QI GJITH ANEJ DHE NFUND JA RRASEN KARIN TGJITH ,DHE U KTHY ME KOKEN UL SI QEN RRUGESH TE BAB NOIZYY.AI E KA NJE TEXT NOIZY AI THOT.RHIRREM BAB PER KTA KLYSHA JOM SI BAB.PICIRRUKU VOGEL PUSHO SE TQI MAMIN TNOHEM NJERK.HAHAHA YEPER E VERTET.RRESPEKT PA MAS PER RIGELS RAJKUN ,SHE I KERKOJ TE FALUR PUBLIKISHT QE NGA NDONJEHER KAM KOMENTUAR NEGATIVISHT TEK RRJETET E TIJ SOCJALE RIGELS RAJKU (NOIZY) IT'S A BIG DADY ALL OF THER AND BIG MAN WITH BIG BALLS.BIG NOIZY.#RIGELSRAJKU #NOIZY #ZINIZIN #ZINCITY #BASHKIMRAJKU
Plazza est
Plazza est 15 orë më parë
Rip tallman😢
Andi Bushi
Andi Bushi 16 orë më parë
R.I.P TALL MAN ishalla ne parajs shkon🤲
Rrota
Rrota 16 orë më parë
1 like=1 rip per tallman
Arsela Cenalia
Arsela Cenalia 17 orë më parë
Une e kam kusheri marinin
Der Unbekannte
Der Unbekannte 17 orë më parë
Love from Chile 🇨🇱😎
Der Unbekannte
Der Unbekannte 17 orë më parë
Pretty music 😎 greetings from Chile 🇨🇱
Florent Hajra
Florent Hajra 17 orë më parë
RIP TALLMAN🕊
Azbi Islamaj
Azbi Islamaj 18 orë më parë
rip tallman🙏🙏🙏
Elvis.f
Elvis.f 18 orë më parë
Marini you know
Nard Lila
Nard Lila 18 orë më parë
Zoti te pate cu ne xhenet
Eduart Isha
Eduart Isha 18 orë më parë
Marin jepi 🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😎😎😎😎😎😎😎😈😈😈😈😈😈😈😈😈👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤜🤜🤜🤜🤜🤜🤜🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Eduart Isha
Eduart Isha 19 orë më parë
Jepi Marin 💪💪💪💪💪💪💪💪🤗😏😏😏😏😏😏😏😏👍👍👍👍💎💎💎💎💎💎🤙🤙🤙🤙🤙🤙😈😈😈😈😈😈😎😎😎😎😎😎😎🤛🤛🤛🤛🤛🤜🤜🤜🤜🤜🤙🤙🤙🤙👿👿🇦🇱🇦🇱
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 19 orë më parë
Mar1n 👑
xemii imexx
xemii imexx 20 orë më parë
E ka myt 🧨🔥
Elisia Alijaj
Elisia Alijaj 21 orë më parë
R.I.P TALLMAN🤍
Elisia Alijaj
Elisia Alijaj 21 orë më parë
Rip tallman 🤍
Dominic Green
Dominic Green 21 orë më parë
Respect from Sydney, Australia. 💯
P9 KUKSJONI
P9 KUKSJONI 22 orë më parë
RIP TAMMLLAN 😧😥😢😢😢😢😭😭😭😭😹😹😿🙀💔💔MIRUPAFSHIM TAMLLAN✋✋✋
grey stafa
grey stafa 22 orë më parë
Marius kari duket që ne ket videoklip që është me varikarsi qe i ka lojnat e rona
Briseld Plepi
Briseld Plepi 23 orë më parë
RIP TALLMAN 🙏🙏
Leo leo
Leo leo Ditë më parë
💔 🕊Rest in Peace Tallman 🕊💔
Young Huh
Young Huh Ditë më parë
I dont understand a word but this song goes hard AF!!!! Respect from South Korea 🇰🇷🇰🇷
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Ditë më parë
Marin vk mos dil ma me kendu vk çfar grupi jeni ju vrat ma te mirin djal ne has te dhjefsha shokt muta qe i ke te pa bes 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Klara Eshte budalle
Klara Eshte budalle Ditë më parë
RIP TALLMAN TE DUAM SHUME!!!!
Hello
Hello Ditë më parë
RIP TALLMAN🦁👑🦁👑🦁👑🇬🇧
alesja demiri
alesja demiri Ditë më parë
NJERZIT E MIR I MER ZOTI TE KQINJT I LE YE LEVIZIN . NUK E NJOH PO MKA ARDH SHUM KEQ PER KETE DJAL 😔😔
Ilmi Drazhi
Ilmi Drazhi Ditë më parë
R.I.P Tallman🥺🥺🥺😥😥😥🥺🥺😥💔💔💔💔
¡qika droges!
¡qika droges! Ditë më parë
FaVv qr😌🤞
Illyrian Beast1
Illyrian Beast1 Ditë më parë
rip tallman🕊️🕊️
Cadomerjall
Cadomerjall Ditë më parë
Rip Tallman💔🙏🏻
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Leo Caka
Leo Caka Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Bllekibllek
Bllekibllek Ditë më parë
#XHENTY #GANGO
Vasil D
Vasil D Ditë më parë
R.I.P tallman 🥺
PROO PROO
PROO PROO Ditë më parë
Bkr
ERMINJO YT
ERMINJO YT Ditë më parë
R.I.P TALLMAN🥺🤲💔😭
『BLACK』『HELL』 『AMV』
『BLACK』『HELL』 『AMV』 Ditë më parë
Rest in Peace🕊️#Tallman🖤
Eljon Kondi
Eljon Kondi Ditë më parë
R.I.P #Tallman fly hig bro
Aleks Vatoci
Aleks Vatoci Ditë më parë
Zoti e past qu nxhenet inshalla RIP tallman
Elard Frangu
Elard Frangu Ditë më parë
Marin🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Flori Bajraktari
Flori Bajraktari Ditë më parë
R.I.P TALLMAN🕊🕊
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE Ditë më parë
Respekte nga Fieri
Dimas Bps
Dimas Bps Ditë më parë
🔥🔥🔥
Shkelzen Bajrami
Shkelzen Bajrami Ditë më parë
Marin
SSSAMURAIBOY
SSSAMURAIBOY Ditë më parë
Marini on fire 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ditakos Rakuba
Ditakos Rakuba Ditë më parë
RIP TALLMAN 😣😣😣
Glorentino Mezini
Glorentino Mezini Ditë më parë
R.I.P TALLMAN 😭😭
Bekim Onuzi
Bekim Onuzi Ditë më parë
Kalle Marin kalle Boos je
rap home
rap home Ditë më parë
Tallman , you was a good man , rip young don 🙏🙏