Komente
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 12 orë më parë
Rusmali ka qen kryetar i komisionit te ligjeve ne qeverin berisha lexova ne koment e ithoshte komunist po vet pedeja ithot komunist
Marco Mauro
Marco Mauro 12 orë më parë
Qa jan kta byth lepirje qe po beni keshtu njeri tjetrit 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Bekim Hoxha
Bekim Hoxha 12 orë më parë
Ky Rusmajli po i nxjerr dhjame pleshtit,me mire thuaj ka vjedhje ka shkelje ka manipulim votash apo jo
Fjdjdh Fjsjsj
Fjdjdh Fjsjsj 12 orë më parë
Pith moter emision
Italia Albania
Italia Albania 12 orë më parë
Rrofsh u befshe 100 xhaxha . Zoti bekoft te gjithe shqiptaret.
Aleksander Tytyni
Aleksander Tytyni 13 orë më parë
Ska faj studion / studion dhe ne funde eshte meritokracia [email protected]
ALPHA K
ALPHA K 13 orë më parë
si orthodoks po edhe si shqipëtar nga jugu una respektoj të gjith vlezerit tan shqipëtar edhe myslimanët,po nuk është e drejt nga ty të feshtoni ramazanin drejt statusin i skënderbeut,nuk ishte vetem një hero kombëtar po edhe një luftëtar i krishtit,nuk duhet vetëm nevej te respektojmë vlezer tan shqiperar qe jan mysliman po edhe ata duhet të respektojnë nevej edhe figurat i krishtit si ishte gjergj kastrioti ,i keni xhamia edhe kemi sum loj parke qe munt ta bëni këtë atije, po jo përpara skënderbeut....
ALPHA K
ALPHA K 13 orë më parë
si orthodoks po edhe si shqipëtar nga jugu una respektoj të gjith vlezerit tan shqipëtar edhe myslimanët,po nuk është e drejt nga ty të feshtoni ramazanin drejt statusin i skënderbeut,nuk ishte vetem një hero kombëtar po edhe një luftëtar i krishtit,nuk duhet vetëm nevej te respektojmë vlezer tan shqiperar qe jan mysliman po edhe ata duhet të respektojnë nevej edhe figurat i krishtit si ishte gjergj kastrioti ,i keni xhamia edhe kemi sum loj parke qe munt ta bëni këtë atije, po jo përpara skënderbeut....
Marco
Marco 13 orë më parë
Kush ka fituar nga legalizimi nuk eshte e sigurt qe ka votuar per ps-ne.Mos flisni brockulla.
Labi Vlonjati
Labi Vlonjati 13 orë më parë
Te gjendej ne gjermani ajo, do evakuohej vendi ne nje perimeter deri ne 50 km2 dhe do ruhej me polici deri sa te mbrinte ekipi i caltivizimit te predhave.
Xhuliano Lutaj
Xhuliano Lutaj 13 orë më parë
Hallall qumeshti i nenes
Rudito
Rudito 13 orë më parë
Ky ka ardhur per ndihme financiare dhe ben viktimen dhe zemermirin. Asnje fjale sja besoj ketij burri qe vec burre seshte. Zot ndihmoji femijet, se per prinder spaskan
teu meu
teu meu 14 orë më parë
Ky juristi I pd shume idiot 7x7 42 pleplist
Jimmy K
Jimmy K 14 orë më parë
Jane shume prifta dhe hoxhe te fusni ne burg , fusni meten ramen bashen berishen rucin kucin dhe macin , fusni drejtore spitalesh doktore dhe infermiere, kryetare bashkishe e komunash ne qofte se doni shtet .
Aleksander Tytyni
Aleksander Tytyni 13 orë më parë
Kta kane halle me vjedhe / por kush i paguan burgun ketyre ne populli
Master
Master 14 orë më parë
Jurist futja pordhes. Duhen fakte.
Flora Nikolli
Flora Nikolli 14 orë më parë
Mos i anashkaloni votat e popullit. Se jan ble me leket e tona. Mjer ky ven te gjith per lek bani aty si qen
Rafaelo
Rafaelo 14 orë më parë
Te dalt kanceri ne gryke ishallah
L M
L M 14 orë më parë
Pse nuk ka frik Shipria sa Italia e Spanja se pse nuk ka dhimbjen e Popullit e kan shpernda and kend Botes si te jenë Zogjë Pulash e jo Njerz Normal. Shipria po e përbuz gjith Popullin Shiptar brenda e jasht trungut te saj Zoti i mallkoft te gjith Qeveritaret.per pa drejtsin si po e bëjn.
Alba Duraj
Alba Duraj 14 orë më parë
Isain,kane dashur ta kryqezojne,por Allahu e ka ngritur prane vetes,e ka shpetuar.Allahu ka fuqi per cdo gje.po te kishte zot tjeter pervecAllahut do te shkaterroheshin shtate qiejt dhe Toka.
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 14 orë më parë
Velia kalama kopshi
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 14 orë më parë
Tè gjith tè ftuarit janè puntor tè fasoneris!!!
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 14 orë më parë
PD LSI KETO QE THONE NUK JANE FAKTE THENJE TE PERGJITHESHME VARJA
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 14 orë më parë
🆗️🙏
Petro Jahja
Petro Jahja 14 orë më parë
Ti nuk duheshe ne P D
Petro Jahja
Petro Jahja 14 orë më parë
O Rusmajli 0 komunist
xhoni bravo
xhoni bravo 15 orë më parë
pidhi sateme
ilirjan naçi
ilirjan naçi 15 orë më parë
Shko mor trap. Rama me ty në opozitë do rrijë edhe 8 vjet t tjera në pushtet e ti nëpër rrugë do ngelesh
Batjar Demaj
Batjar Demaj 15 orë më parë
Ky gazetar ka mbaruar me lulin se dy e katerta e 140 es eshte 70 ejo 94 ,94eshte 3/5 gazetari buhet ta korrigjoj ate thenje dhe pestaj te bej pak matematik ose te kerkoj ndimen e Lulit .
Haka
Haka 15 orë më parë
Or populli bythlepiresh cfar shkoni me mbrapa ketij legeni se eshte nje humbes
elis elis
elis elis 15 orë më parë
I ka ik bleda, ka kohë.
Mikel Lole
Mikel Lole 15 orë më parë
Këta janë shoferët dhe shoferet në Shqipëri, kur nuk shkon as edhe një orë në kurs por e mer më leka patentën ,është e natyrshme të mos njohin kodin rrugor ,marin jetë njerëzish
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 15 orë më parë
Po ky èshtè budalla pa shkèputje nga puna !!!!
Arber Kastriot
Arber Kastriot 15 orë më parë
Hahahahahahaaaaaaaaaa. Ne nuk e kemi se po ta kishim do ta kishim dhe gjeje ti per ata qe e kane.
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 15 orë më parë
O spiro dil pa nji kacidhe
Moisi Guri
Moisi Guri 15 orë më parë
Ndalo hashashin dhe drograt e rënda ,bllokon kontrabandën ,me këto punë të merrte policia që janë dora e parë,pa ndërtim pa lejë kapen lehtësisht,se do ndërtohen për shumë vite,hashashi tremujor e kap dotë,ka shumë o çuna,shteti duhet shtet ,jo shtet komunistë,pavarësishtë se drejtojnë komunista dëshirë popullore, Shqipëria nuk është komuniste e as e veteranve të luftës, Shqipëria është e çdo shqiptari nga Vermoshi në Konispol e anekënd rruzulli ku jetojnë me dashurinë për atdheun Shqipërinë.
Arber Kastriot
Arber Kastriot 15 orë më parë
Simbas teje shteti duhet te iki me pushime kur ka zgjedhje. Fakte, fakte,fakte jo lloqe. Ato i degjojme tek top chanel nga andi bushati.
Simon Benamou
Simon Benamou 15 orë më parë
ik ore rrot kari
Skender Berberi
Skender Berberi 15 orë më parë
O lul boll mashtrove vehten e demokratet. Ti je humbes. Kerkoje te verteten tek vetja e jo te tjeret. Sukse ne humbje te radhes
Llazar Prifti
Llazar Prifti 15 orë më parë
Mu... ty te Parini pastai te gjith te tjiert
Andrea Titish
Andrea Titish 16 orë më parë
Por judemokratet nuk keni llanura kur LeEkari legalizimi ike pirlluni
Sanije Ejupi
Sanije Ejupi 16 orë më parë
Vertet eshte i cmendur ? Jo jo nuk eshte i cmendur eshte i friksuar se po ndjen fundin po loz pjesen ..
burbuqe konda
burbuqe konda 16 orë më parë
Ore po ti sot po vjen ne pushtet,ku ke qene pse e bet corape kete pune, tokat,pronat me ligjin 7501 Jane tjetesuar padrejtesisht ne persona te tjere perse nuk ben rishikim me komision ne ato prona ku ka konflikte por ke dhene urdher te pezullohen dosjet per ankimim
Spartak Dushi
Spartak Dushi 16 orë më parë
Legeni Rusmaili haram e pac faqezi
Bexhet Z
Bexhet Z 16 orë më parë
Makinerija qe ka apliku PD ja ka berë hilen që kur e ka poroainë si për herë të parë ka qëne normale ku këta e kanë bërë qëllimisht mbasi e kishin të qartë që nukë fitonin
Stelio Kuci
Stelio Kuci 16 orë më parë
Po Brahon krimineli i komunizmit qe duhet te ishe varur per krimet qe ka ber karshi grave femijve e pleqve e plakave dhe doli pa lagur keta kriminel komuniste nuk mund te jen gjall dhe akoma ne pushtet turp Rama po mbron kriminelet e komunizmit
Elvin Haxhiu
Elvin Haxhiu 16 orë më parë
Ky juristi mer rroge per te tallur leshte me kqz
interist 123
interist 123 16 orë më parë
Bravo EDI LEGJENDA vetem ti ben shqiperin 👏💪 urime vazhdo programin gjigand...ata qe vrien lexova ketu posht ne te semes vafshin ...kan ber shum te liga ndaj ...nuk do ti vesh nganje pulic cdo trafikanti ...
Mirjan Nurcja
Mirjan Nurcja 16 orë më parë
Ky sikure i kishte provat 🤣
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 15 orë më parë
Po jan
Roland Landi
Roland Landi 16 orë më parë
O zot I madh ku po shkon kjo botë. More Nebi me sa qetësi e thua .Çuni pin duhan, ja japin të tjerët un ça ti bej. Ça thua more Nebi fëmija I vogel pun duhan nuk shkon në shkoll dhe ti e lejon te shoqërohet me moshatarë më të mëdhenj. Nuk e di dmth . Papërgjegjshmëria e nje babi. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Erjon Tani
Erjon Tani 16 orë më parë
Cfare eshte ky jurist apo sekretar partie..
Ani Bee
Ani Bee 16 orë më parë
Po me ata qe kane ndeetuar per 30 vjet pa leje ca do besh to Edi...do ja prishesh...ato jane keshtjella tani. E filluan si kasolle dhe tani nuk ke çti besh...llafe, llafe dhe vetem ilace. Nje vere ne uje thote populli
Da Da
Da Da 16 orë më parë
Femijet jane me te rendesishem se burrat....
ilirian cerri
ilirian cerri 16 orë më parë
Isha keto dit ne shqiperi mbas 10 vjetesh dhe e them qe shqiperia eshte lemsh ndertesa kudo duke paraqitur nje vend pa kuptim bregdetin nuk e shikon po nuk shkove ne breg rroga te keputura per ato fatlum qe punojne biznese qe marrin rimbursim miliona e miljona pa asnje te drejt por me njohje po mvushin thaset o zot nuk e prisja
Alketa Shehu
Alketa Shehu 16 orë më parë
Pse tregoni ju vrafte zoti a keni shpirt zemer a e dini cdo te thote femije po dhimbje nene ju denofte zoti ishalla
Bardha Bardha
Bardha Bardha 16 orë më parë
Edhe ka 7 femi e jo 5
Stelio Kuci
Stelio Kuci 16 orë më parë
Po si nuk ka ore jo dite mos te ket aksident ejani ne vete cfar hani e pini qe ndodhen keto aksidente
Bardha Bardha
Bardha Bardha 16 orë më parë
Xhaja esht vjerri im. Ka celesat e shtepise dy kateshe dhe e kan mesuar disa parazita qe nuk na duan ne. Te ikin te gjith televizionet dhe komunta te shikojn se ca shtepie ka xhaja. Ate e ka kasolle dhe do qe ta bej shtepi te dyt. Te dykateshja ia kemi ber te gjitha kushtet qe jo lumi po dhe deti te dali ata nuk i ze asgje. Dhe mallkimet tuaja iu kthefshin juve mbrapsh ishalla. Skenderi ka shitur toka per te bler xhip. Vjerra ime nuk ka ber operime ne trup vetem ne te dy syt kishte dhe epilepsin sic thot ajo dhe kto te gjitha i ka paguar im shoq.vjerri im ka hequr apa desitin dhe temthin ka operuar dhe nje sy. Po kush e ve ne loj qe neper emisjone meren shtepi falas ia beni deshira juaj ta beni dhe ju me shpi te tjera se nje dykateshe e ka
Alehandro Alickolli
Alehandro Alickolli 17 orë më parë
Shkodra ja kaloi dhe korces nga moti si ne dimer zoti i ka ne dore po sigurisht qe shteti po kini voldanen
Fatrim Menaj
Fatrim Menaj 17 orë më parë
Eshte trajner shume i mire
TIRONSI !
TIRONSI ! 17 orë më parë
Debile femer te qifsha ropt, I more jeten tjetrit o karagjoze... Apo nxitoje me shku me honger noj k.....
ana anushi
ana anushi 17 orë më parë
Aman o njerez dilni punoni
Alehandro Alickolli
Alehandro Alickolli 17 orë më parë
Braho likja duhet futur ne burg dhe ti meret pasuria qe i ka mare popullit
Astrit Zyberaj
Astrit Zyberaj 17 orë më parë
Suksese,,kjo eshte dicka shume e mire qe qeveria te meret me ndertimet pa leje dhe do te kete mbeshtetjen e qytetareve,,,duhet te shtoja se neqoftese e keni seriozisht kete pune dhe te fitoni respektin e qytetareve filloni nga lart dhe kryesoret,,ju I keni listat se kush jane,, nje pjese mund te jene aty ne salle,,filloni nga administrata shteterore,,pronaret e partive,,deputetet dhe me radhe,,mos u merni me pulat e fshatareve te varfer...
liam krosi
liam krosi 17 orë më parë
vajzen e Teta Lucit e kam pas ne klase , ishalla o zot i ndihmon dikush se sinqerisht jan njerz te vujtun e njerz shum te mir 🙏🙏🙏🙏
Lymi Tutit
Lymi Tutit 17 orë më parë
Ky juristi i PDs paska shyme per te mesuar ne ate zanat. Flet per legalizimie, punesime , demshperblme per termentin etj etj etj , te paligjshme. Pyetja eshte shume e thjeshte , Nese dikush merr nje legalizim ( per te cilin ka vuajtur me vite) , merr demshperblimin per demet e termetit ( se po rri akoma ne cader) , si konvertohet kjo gje ne vote ? Cdo person qe e ka marre kete sherbim ' korruptiv' nga shteti , mund te votoje cilin te doje ai. Nuk ka asnje menyre qe PS te kontrolloje keta votues nese ata e votojne PS apo jo. Pra me nje fjale keta te PD paskan bere nje vrime ne uje. Me e forta eshte kur ky juristi thote qe kemi dorezuar si prova ne prokurori ' artikujt e mediave ' . Sikur te merreshin si prova artikujt e portaleve te PD nga organet gjyqesore, Rama do ishte i denuar me djegie me acid dhe i pa varrosur .
edmond hajdaraj
edmond hajdaraj 17 orë më parë
keni kerkuar ramen mbajeni
Ire MO
Ire MO 17 orë më parë
Mirë i je përgjigjur o Edi Ai duhet të largohet nga nga politika dhe nga të gjitha funksionet të mos ti shifet fytyra më se akoma nuk janë mbyllur plagët akoma i vuri zjarrin Shqipërisë qysh me firmat piramidale e të tjera e të tjera
Xhaneta Sulaj
Xhaneta Sulaj 17 orë më parë
Prap do shpetoje ky ? Po e nxjerr veten te cmendur
Elidon Abazaj
Elidon Abazaj 17 orë më parë
Bravo pleqeri te mar shkoza 💪jeni kampjona I rujt zoti gjith Ali demin shkozen
Franko sandrian
Franko sandrian 17 orë më parë
Mos i ngateroni gjerat,keshtu eshte nese e keni Taksi, nuk jeni urban fizarmonike taksite ne gjitha vendet keshtu eshte iken plot dhe kthehesh bosh.ose ne nje rast mund te maresh veq nje me 1.4 e biletes
Really Albanian mafia
Really Albanian mafia 17 orë më parë
Kari ne pith thuj... Rriti ndimen ekonomike hallexhive jepi nai lek.. Po leni prralat policia e shteti ka pjerth ai vend aty ka maru ka ik per lesh fuckk
Kujtim Baloshi
Kujtim Baloshi 17 orë më parë
Per fat te keq edhe ne kohen e covid qe skishte makina rrugeve beheshin aksidentet pervec rrugeve qe jane pa sinjalistik mos duhet vene gishti me shume te drejtuesit qe nuk zbatojn rregullat.
Kristian Cupi
Kristian Cupi 17 orë më parë
Kur ju ra ndermend me u kujtu se paska ndertime te pa ligjshme. 8 vjet qeveri apo prap ka faj Saliu.
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj 17 orë më parë
I mallkoft zoti ato femije. A lihen prinderit ashtu. Ua kthefshin femijet e tyre me keq se aq
ela ela
ela ela 17 orë më parë
Qofse ESHTE PERMBYTUR SHTEPIJA DUHET BASHKISE TI DREJDOHEN ME FAKTE SE DUHET JET PERMBYTUR GJITHE ZOHNA DHE SHTETI E KA PER DETYRE SI VIKTIMAT E TERMETIT. E KUNDERTA NE QOFTESE NUK JU KA PAS PERMBYTJE PO SHPIJA ESHTE E VJETERUAR SKA SHTETI PERGJEGJSI. VETEM 5 FE. IJET DUHEN TE KONTRIBOHJNE DHE TA RENOVOJNE SHTEPINE QE PRINDERIT JETOJNE NE KUSHTE TE MIRA. PO QE SE FEMIT JANE SHUME TE PA AFTE SE NDOSHTA SKANE TE ARDHURA NORMAL KANE DETYRIME ATE HERE DUHET SHTETI KETYRE TI GJEHJE NJE SHTEPI ME QERA TE REGULLT TEBJETOJNE DHE SHTETI TI PAGUAJ QERANE. POR JO GJITHE ATE SHTEPI TJA REGULLOJNE DHE MBAS DISA VITE TA MARINE FEMIT SHPINE E RE QYL. NDIHMOHEN FEMIT JETIM PLEQ PA FEMI INVALITE VETEM PER STRE THOT XHAXHI PO AJO ESHTE KRYESORJA XHAXHA PUNON NJERI NJE JETE PER NJE STRE JU ME 5 FE. I E DONI DHURAT ESHTE GJE QE NUK SHKONE SORY PO KESHTU ESHTE JASHTE STE FAL NJERI SHPI OSE E TRASHEGON OSE DO PUNOSH VETE GJITH JETEN JU OSE FEMIT E JUAJ KAN PARE NE TV QE FALIN EMIGRANTTET LEK QE MEZI I FITOJNE DHE JANE LARG VENDIT💔💔E KAN ZEMREN OSE BISNESET QE KAN LEK DHE JU THONI TA PROVOJME JO JASHTE I JAPIN SHTEPI ME QERA DHE SHTETI PAGUAN QERANE JO SHPI ME TA FAL. E HABITSHME CFAR KERKONI QIQRA NE HEJJ U BOHN EMISIONET SI KOMT E DHISE VIHNE QAHJNE ATY DHE MARINE SHPIJA.
esat ftoji
esat ftoji 18 orë më parë
cfar mut policie ke ti . kur kishe tahirin e harrove qe shqiperine e mbolle te gjithe hashash ....... te gjithe drogen policia e shtetit e lune ,po ti leni llogjet se populli i dine mire se cfar bohet ne shqiperi
Bashkimi Haxhiraj
Bashkimi Haxhiraj 18 orë më parë
Po kujt i duhen 100 eca parti me 3 miljon popull O të mjer