NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
6:01
Noizy - Party turn up
2:48
9 muaj më parë
Noizy - Give me Love
3:10
Vit më parë
Noizy - Best friend
3:27
Vit më parë
Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa
3:33
Noizy - Fat sikur 7
2:50
Vit më parë
Noizy - Lost Angels
2:28
Vit më parë
Noizy - OTR Mafia
2:58
Vit më parë
Noizy - Party Turn Up
2:46
Vit më parë
Noizy - Mendjen e madhe
2:06
Noizy - Mire se vini
3:12
Vit më parë
Komente
Mariglen Hysa
Mariglen Hysa 15 minuta më parë
🇦🇱🇦🇱🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Marsid Bajaziti
Marsid Bajaziti 26 minuta më parë
akoma 2021
Areez Kahn
Areez Kahn Orë më parë
personally to noizy, the background music is 👍.you should sing in america.
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Si tener un es un motivo de enrriquisimiento personal.
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Que mas se imaginaron oye si tu eres eres y chao.
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Mira eres tu otra vez tiritando
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Degemoslo en enemigos para que las mamas vivan su sueño
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Mira ese es mi si ya. Yo le pegue no tu , y tengo que estar enfocado en cazelis 2425 mamas 24 horas al dia.
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Que
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Ya y con eso
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Pero
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Y jabalis
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Chucha si
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Son aweonaos estos
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Claro y yo a vo
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Tali invaiti
diego aburto
diego aburto Orë më parë
Claro y qu era una cita no te estoy diciendo
danqi Luan
danqi Luan 6 orë më parë
KUSH NGON LIKE2020
Madalin BM
Madalin BM 7 orë më parë
GZUZ the GOAT 🐐
Luc Reinette
Luc Reinette 8 orë më parë
Which language? Looks like an eastern europa language, maybe albanian?
Berin zeqiri
Berin zeqiri 9 orë më parë
per fekt
⚡ქოЄსძãჩ⚡
⚡ქოЄსძãჩ⚡ 9 orë më parë
*Nje super bashkepunim* 👏🏻👏🏻👏🏻❤❤❤
⚡ქოЄსძãჩ⚡
⚡ქოЄსძãჩ⚡ 9 orë më parë
*_Boss Man_* 😎💣🔥
Jakup Kovaci
Jakup Kovaci 10 orë më parë
O mut o lop ti je nub per don xhonin ti je si lange lazrohesh hajdeni te mafia mafia kurse noyzi me peugeot
Game TV.
Game TV. 10 orë më parë
You Diss don xhon8
mozzik my world
mozzik my world 10 orë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
RARELYRIXBOY
RARELYRIXBOY 10 orë më parë
Kush e degjo akoma 2021🔥
Vissy Vissy
Vissy Vissy 10 orë më parë
Kush esht kengtari me i mir nojzi apo don xhoni
Vissy Vissy
Vissy Vissy 10 orë më parë
E ndimini shum nojzin
Silva Paja
Silva Paja 10 orë më parë
OTR me zemër ❤️❤️
BILLIE
BILLIE 10 orë më parë
Who think that Noizy is the best rraper of Albania
Arsja Arsja
Arsja Arsja 10 orë më parë
OTR DERI NE VDEKJE
Roland Hatija
Roland Hatija 11 orë më parë
🤑🤑🎃😎😎😎
tiku
tiku 11 orë më parë
Baba je viq vazhdo🥇🥇🥇🥇
ᴛhe only
ᴛhe only 11 orë më parë
2021 ndonje?
Live Videos Instagram
Live Videos Instagram 11 orë më parë
2021
Lucky Donald
Lucky Donald 11 orë më parë
2021 keng e pavdekshme
Lucky Donald
Lucky Donald 11 orë më parë
Like kush e degjon 2021
Po Joni
Po Joni 11 orë më parë
P
Xhuli Rrodhe
Xhuli Rrodhe 11 orë më parë
Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂
Martin Bojo
Martin Bojo 11 orë më parë
me i miri je
Τζενη Τζενακι
Τζενη Τζενακι 12 orë më parë
Bravoooo noizi
Mina Stasi
Mina Stasi 12 orë më parë
Noyzi ti ja keneduar kete vajzes tende por dikur mua kete kenge ma kenodte njeriu me irendesish njeriu qe me thoshe bebuashaj evlllait sa me mugone kjoe fajle 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me mugone kure me thoje princesha evallit me mugone 😭😭😭😭😭ooooooo zemra me eshte thyrer dhe sopo ma mere dote .me fryme 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭zoti donte te kishte larte por mua me mori ate qe dua 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😫😫😫😫😫😫😫😫😫ishe engjle ketu ne toke tani je ne qelle je engjlli mbrojetes per ne ooooooooooooooo ah ajo dite e mallukme 14 gushte na bej cafr dhimbej ooo zote sdeuroj me dote 😫😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭nuk me beso te qe ike dhe 😭😭😭😫😫😫😫😫tu prefte shprti ne paqe o mberti jon 😫😭😭🙏🙏🙏🙏🙏per ne je engjlli mbrojetes per ne🙏🙏🙏🙏😭😭😭😫😫😫😫😫😫😫😫💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Delta
Delta 12 orë më parë
Sad this isn't on Spotify, love from Greece 🇬🇷🇦🇱
Alketa Beu
Alketa Beu 12 orë më parë
Lik nese e dejgon hala ne 2021
《V.I.P》 Gaming
《V.I.P》 Gaming 12 orë më parë
Mire ja ke bere
Mateo Pepa
Mateo Pepa 13 orë më parë
OTR familja e madhe❤
ALBANIA MUSIC
ALBANIA MUSIC 13 orë më parë
2021 we keep on smoking📛
Diti Uka
Diti Uka 13 orë më parë
Love the bit bro... super
Baba Ropt
Baba Ropt 14 orë më parë
2021?
Ronaldo Ibrahimi
Ronaldo Ibrahimi 14 orë më parë
2021 ajdeeee krejt🫀
seiom jvony
seiom jvony 15 orë më parë
Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende
Fabiola Shermadhi
Fabiola Shermadhi 15 orë më parë
2021?stell here😉😎
Po Joni
Po Joni 15 orë më parë
Üüüüüüüü
FF BOSI෴
FF BOSI෴ 16 orë më parë
🍁💥
edison nexha
edison nexha 16 orë më parë
super
Basri Emini
Basri Emini 17 orë më parë
Kong noizy
Alkida Gjata
Alkida Gjata 17 orë më parë
Like kush e degjon akoma kete kenge ne 2021 ❤❤
Alvin Sharra
Alvin Sharra 17 orë më parë
Numri 1
Alvin Sharra
Alvin Sharra 17 orë më parë
Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙
Genta Kola
Genta Kola 17 orë më parë
free🔥
Geri Fieri
Geri Fieri 18 orë më parë
kjo noizi tregon qe e do shume nenen tende dhe i je mirnjohes te lumt dhe te ruajt zoti
Arsela Cenalia
Arsela Cenalia 18 orë më parë
Otr gjithmon do jet ne ven te par
Deonis Berdynaj
Deonis Berdynaj 18 orë më parë
Kang e motivational thank you
Iceman
Iceman 18 orë më parë
2022
Ronaldo Ibrahimi
Ronaldo Ibrahimi 18 orë më parë
2021 do ket vall!?????🍉🍉🍉🍇🍇
Ildi Xhoraj
Ildi Xhoraj 19 orë më parë
Respekt 2021
Denis miftarippwp
Denis miftarippwp 19 orë më parë
Kush e ndegjon njeri ne 2021 kete kenge 😍😍😍😍😘😙😘😙
YOUTUBE _OFICIAL
YOUTUBE _OFICIAL 19 orë më parë
2021 #OTR👑
Alexandros Theiaspras
Alexandros Theiaspras 19 orë më parë
2021
LEDI
LEDI 19 orë më parë
2021???🔥🔥🔥
Il BUBI
Il BUBI 20 orë më parë
Porco
MarkoSkills 13
MarkoSkills 13 20 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Leo Cora
Leo Cora 21 orë më parë
Je 1 o Noizi
Leo Cora
Leo Cora 21 orë më parë
je mret
Nicoleta Nicolai
Nicoleta Nicolai 22 orë më parë
1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nicoleta Nicolai
Nicoleta Nicolai 22 orë më parë
Vari karin komplet kenga m kot
seiom jvony
seiom jvony 15 orë më parë
wys
Alban Jonuzi
Alban Jonuzi 22 orë më parë
Baba i hiphopit
Rrota
Rrota 23 orë më parë
Kush po e degjon ne 14 maj