Sufllaqi dobësues | NGOP.TV
2:19
Horoskopi Javor 68 | NGOP.TV
3:12
Pronto Signora 3 | NGOP.TV
1:55
7 ditë më parë
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
Influenceri në punë | NGOP.TV
2:13
Gjyshi Komunist | NGOP.TV
2:39
14 ditë më parë
Llojet e votuesve | NGOP.TV
1:33
14 ditë më parë
Patronazhisti | NGOP.TV
4:40
14 ditë më parë
Horoskopi Javor 67 | NGOP.TV
3:09
14 ditë më parë
DOPIO PITE - Episodi 4 | NGOP.TV
35:15
Selo Rezili - Episodi 3 | NGOP.TV
11:07
Ngop Fails 95 | NGOP.TV
8:25
21 ditë më parë
Agjensia Funerale | NGOP.TV
2:25
21 ditë më parë
Pronto Signora 2 | NGOP.TV
2:21
21 ditë më parë
Komente
Maria Vasili
Maria Vasili 2 orë më parë
👌👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟😂😂😂😂😂😂❤️
SHQIPERIA ALBANIA
SHQIPERIA ALBANIA 7 orë më parë
😂😂😂😂
Enea Barcelona
Enea Barcelona 8 orë më parë
Haaaaaaaaaaaaaaa e bone pis kemishen me ate top futbolli o njesh🤪🤪
Andrea Lilo
Andrea Lilo 8 orë më parë
Dhe syrin e shpejt😂😂
Kosovari 09
Kosovari 09 8 orë më parë
Jasu re Thoma Loli 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ermira Kacupi
Ermira Kacupi 9 orë më parë
Kjo kenge eshte kryeveper
b2s_goku b2s_goku
b2s_goku b2s_goku 9 orë më parë
Skerdi kari
Edmond Alimani
Edmond Alimani 10 orë më parë
🤣🤣
Perputhen time
Perputhen time 10 orë më parë
Pse me ngjan me Gilberten kjo merjepja mua😂😂😂
Perputhen time
Perputhen time 10 orë më parë
I 423-ti 😂😂😂😂😂
Alton Brinja
Alton Brinja 10 orë më parë
Mrë ja bëre po prapë nuk shtipe gjë
Joker tv
Joker tv 10 orë më parë
3:49 Ua fuck me😂😂😂😂
Indrit Indriti
Indrit Indriti 10 orë më parë
3
Indrit Indriti
Indrit Indriti 10 orë më parë
2
Indrit Indriti
Indrit Indriti 10 orë më parë
1
Tine Gjoka
Tine Gjoka 11 orë më parë
3
Loku 》
Loku 》 11 orë më parë
jo ji e treta isha vet ti je i 4😂😂
Erbi Cane
Erbi Cane 11 orë më parë
2
Ram Kumar
Ram Kumar 11 orë më parë
1
Loku 》
Loku 》 11 orë më parë
Bravo
Fieri Fieri
Fieri Fieri 11 orë më parë
😂😂😂 gezuar vrimjepe
Loku 》
Loku 》 10 orë më parë
@Fieri Fieri Thuaj mashtruse , dhe nuk mashtrova gje 😂
Fieri Fieri
Fieri Fieri 11 orë më parë
@Loku 》 Loku je mashtrus 😜
Loku 》
Loku 》 11 orë më parë
jo jo ka dhe para teje ktu 😂
Alio Gaming
Alio Gaming 11 orë më parë
I shabanit
Gesti Kapaj
Gesti Kapaj 11 orë më parë
1 sekond se po kerkoj maçin ore 😂😂😂😂
TAYNA OFICAL
TAYNA OFICAL 12 orë më parë
DERMANI : O peshqeshe lule bore Zonje e rralle shembullore Gojen e ke shum rrethore E pershtatshme per..... PERQESHJA : AKULLORE😂😂
Roniold Shena
Roniold Shena 13 orë më parë
Do plas sufllaqi tani 😁😁😁
FF SUPREME
FF SUPREME 13 orë më parë
B
FF SUPREME
FF SUPREME 13 orë më parë
😂😂😂😂♥️
Bani Vlore
Bani Vlore 14 orë më parë
Duhet te pyesni mjekun tuaj dhe ai mjekun e vet 👌
Eralda jaupaj
Eralda jaupaj 14 orë më parë
😂😂😂
sweet bear
sweet bear 14 orë më parë
2:27 o te qeshur kam bere🤣🤣🌟🤣🌟🤣🤣🤣😂😂😅😅😅😆😆
Visi Hysa
Visi Hysa 15 orë më parë
Sakapore malaka ari
Eno Kasmi
Eno Kasmi 15 orë më parë
Ironia Icai One. Bravo.
Ajna Kashari
Ajna Kashari 15 orë më parë
Ua sa super dua dhe un si ju👌
Ajna Kashari
Ajna Kashari 15 orë më parë
Ua sa super dua dhe un si ju👌
Al3ßia Zàh.
Al3ßia Zàh. 15 orë më parë
Se di lumadhja🤣
milen.nikolla Milen
milen.nikolla Milen 16 orë më parë
Esht berati jo saranda
Elson Miraka
Elson Miraka 17 orë më parë
Jeni llahtar fare çuna. Hallall ja u befte zoti. Keshtu vazhdoni se na knaqet. Respekte
ANDI LABI
ANDI LABI 17 orë më parë
Ore e verte8 esh kjo
santi çarli
santi çarli 17 orë më parë
AhHhaaahhahaha
Bastri Caushaj
Bastri Caushaj 20 orë më parë
Gallat fare😅😅
doni Cekini
doni Cekini 22 orë më parë
Esht i gjyshit
Arman Gucci
Arman Gucci Ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
The Predator
The Predator Ditë më parë
Ok te tjerat po shtatzani pse 😂😂😂
FF Famela
FF Famela Ditë më parë
ti ngop
FF Famela
FF Famela Ditë më parë
sa vjec je
Anestis Skoupras
Anestis Skoupras Ditë më parë
Hahahah
Sajmo Mister
Sajmo Mister Ditë më parë
HahahHhahahahahahahHzhhahahahhhahahahhahaha lote Lote Lote Bravo cuna ishim ne spital dhe ne nje moment un vura ngop in te gjithe Po te zemeruar sa pane ngop in lote Lote e arruam pacientin fare hahshshshshsh
bessmiri
bessmiri Ditë më parë
Si e ka emrin kjo vajza?
bessmiri
bessmiri 14 orë më parë
@Leonard i shum e aft dhe e lezetshme
Leonard i
Leonard i 19 orë më parë
Xhoana Karaj
alban kuksi
alban kuksi Ditë më parë
Ju ma rregulloni diten
Rezart Kapaj
Rezart Kapaj Ditë më parë
Gjigande cunat si perher!!!
Akim Aliraj
Akim Aliraj Ditë më parë
Hahaha se ne nuk na ruhet 😂
D14GL0 BEST
D14GL0 BEST Ditë më parë
hagagagagag
Marisa Malo
Marisa Malo Ditë më parë
🤣😂🤣😂 Fibrat è artichokes
Klodjan Hoxha
Klodjan Hoxha Ditë më parë
si i bëhet për ca sufllaqe dobësues o pasha i dua për dashnoren jo për veten aman.
My Albania
My Albania Ditë më parë
Jeni Perfekt Çuna 💪🇦🇱
i Quick
i Quick Ditë më parë
Ahahhah🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ooh qjrpt
Legendary_Videos
Legendary_Videos Ditë më parë
1:26 hatersat do thone qe eshte photoshop 😂
dibra dibra
dibra dibra Ditë më parë
1 mish patate salc kosi
Xhuljo Salaj
Xhuljo Salaj Ditë më parë
M sill nja 15 sufllaqe dobsuese 😂
Frenkli Belba
Frenkli Belba Ditë më parë
Po vjen e shtunaaaa😁😁😁
Varsityofficial1990
Varsityofficial1990 Ditë më parë
Kam babane e se le dot...Se le dot se skam me ke ta lej 😂😂😂😂😂
ardijan
ardijan Ditë më parë
e po te kapa do te bej peliçe 😂😂
WOLF GAMING
WOLF GAMING Ditë më parë
kto efekt shume te leta😂😂😂😂😂☠️
WOLF GAMING
WOLF GAMING Ditë më parë
dua 3 cop😂😂😂
ff.
ff. Ditë më parë
Vdekje
ff.
ff. Ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
Fatmire Elezi
Fatmire Elezi Ditë më parë
Jena me razan mo
OneAndOnly
OneAndOnly Ditë më parë
Sufllaqexhite e partive e kan nje opsion me efikas , ata han nji her ne 4 vjet 😂
Marsela Tenko
Marsela Tenko Ditë më parë
Efektet ansore s'ishin as gjë për tu shqetësuar!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni Ditë më parë
Dua nje dopio pite se kam mare shume kile hahahhahaha.
Arneos-Neo-
Arneos-Neo- Ditë më parë
ku mund ta blej 😂😂😂😂
WWE X BTS
WWE X BTS Ditë më parë
Kur vjen porosia🤣
WWE X BTS
WWE X BTS Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
KRISTI GAMING
KRISTI GAMING Ditë më parë
Bravo
Iona Malo
Iona Malo Ditë më parë
Com2
serena osmenaj
serena osmenaj Ditë më parë
first😂😂😂
WWE X BTS
WWE X BTS Ditë më parë
Suuuper jeni
fjorelo xhafaj
fjorelo xhafaj Ditë më parë
1
Helios Mania
Helios Mania Ditë më parë
Sa t mdhenj jeni
Rafaele Sota
Rafaele Sota Ditë më parë
Com 1
Rafaele Sota
Rafaele Sota Ditë më parë
Dhe like i par
Durim Gjozi
Durim Gjozi Ditë më parë
Me t miret Pa rrena 😂😂