Nexho Shabani \u0026Perlat Sheqeri
0:34
Eneida Miceli - Me vellain tim
3:15
Niagara Perlat Sheqeri
0:20
Perlati Nexhipi Dritani,,,
3:06
Komente
Isuf Osmani
Isuf Osmani 10 orë më parë
Q il mi eeery ti , LO
Gjyle Daka
Gjyle Daka 13 orë më parë
Oty të këndoft zemra gjith mon o Zot
Liza Gjoka
Liza Gjoka Ditë më parë
Te kendofte zemra,se bukur knon. ..po sikur te jete edhe ajo tjetra qe gruja te jete e mire e burri i keq...ndodh edhe kjo....
Liza Gjoka
Liza Gjoka 19 orë më parë
Te kenga thashethemet flet per burrin e keq ...e kam degjuar edhe ate.Te lumte goja.Suksese.
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri Ditë më parë
Degjo te kenga ( Thashethemet ) dy strofatce fundit edhe per burrat
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri Ditë më parë
alclone.info/net/video/jLhlndXVkotsl6E.html
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri Ditë më parë
Ka raste pafund
Elena Nicolas
Elena Nicolas Ditë më parë
Ju knoft zemra gjithmon..te rrojn artista si puna juaje qe japin drit qdo vend qe shkoni! 🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu 2 ditë më parë
Bravo zoti te rujt
theboyalb Amal
theboyalb Amal 2 ditë më parë
Shum e sakt, te përshëndes Perlat.
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 3 ditë më parë
Kto fjal e ky tekst xen vend per shume familje 😂😂
lavdrim imeti
lavdrim imeti 5 ditë më parë
Si per her me kanga humoristike, je shum I njohur ne Treva. Bravo perlat krypa
lavdrim imeti
lavdrim imeti 5 ditë më parë
Interneti qe kur doli tronditi miletin
Mario Bushgjokaj
Mario Bushgjokaj 5 ditë më parë
Rrespekt te gjitheve kamez
kosov m.f
kosov m.f 6 ditë më parë
Ahahaahaah ku ka gru tmir dit sodit 🤪😂😂😂😂
Mimi Mimi
Mimi Mimi 2 ditë më parë
Po burr te mir ku ka
Tina Pacani
Tina Pacani 6 ditë më parë
Kenge rraciste . Nuk vlen me ju nigju kush .. pse nuk thoni gruja bahet e keqe kur nuk ka burr afer ,po nje derr
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 6 ditë më parë
@Tina Pacani gjithsssi. Respekt
Tina Pacani
Tina Pacani 6 ditë më parë
@Perlat Sheqeri ju zoteri informohu cfar asht racizmi ..une jetoj ne nje vend ku kuptohet me nje fjal te vetme kur flitet per racizem
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 6 ditë më parë
Mos u merzit , merre me qetesi biles te keshilloj te lexosh per RRACIZMIN,, pasi ketu ska asnje lidhje rracizmi. Keti flitet GRUJA E MIRE E GRUJA E KEQE,,,pra behen krahasime, te pershendes
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 7 ditë më parë
Po me pelqen teksti, per ato fansa qe duhet edhe nje kenge per burrat, 😂😂 😂😂 ,kenget dhe tekstet shume domethense, per kush i kupton ,t'lumt e te kendoft zemra gjithe jeten !!
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 7 ditë më parë
Po lexoj shume komente per tekstin ,nuk asht kuptimi tek larja e kembve apo legeni por ne kuptimin e gjere dhe te mire te natyres njerzore te femres dhe gruas ,por cilsit e mira duhet ne dy kraht e medaljes femer -mashkull , por kuptohet se femra eshte bashkshorte nene nje edukatore e mire e femijve dhe familjes ,te kendoft zemra se shume bukur e ke qa kengen ,suksese !!
Liza Gjoka
Liza Gjoka Ditë më parë
Shume e vertete...t i lash kembet burrit eshte e tepert...vec nese eshte i semure.. eshte realizu ne menyre figurative qe t i shtohet vkera gruas. ..Kenga eshte realizuar shume bukur...vecse ka edhe burra qe ia nxjerrin thinjat para kohe gruas ...
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 7 ditë më parë
Je krejtesisht e SAKTE ,por mvaret se si e kupton cdo njeri,, kjo eshte liria e fjales e mendimit dhe e te shprehurit. Respekt
Leah Ex
Leah Ex 7 ditë më parë
Shume e bukurr
Xhuljeta Xhuli
Xhuljeta Xhuli 7 ditë më parë
Te lumte goja. Petrit dhe atij qe ka shkru. Jene fjale te verteta
Paulin N
Paulin N 8 ditë më parë
Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱
ioanna122
ioanna122 7 ditë më parë
Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri
kozma ngjela
kozma ngjela 9 ditë më parë
Edhe pse jame nga jugu degjoje me kenaqesi kenget e veriut bravo jane kenge me kuptim te plote👏👏👏👏
vera ramaj
vera ramaj 10 ditë më parë
Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....
t.v. 45
t.v. 45 10 ditë më parë
Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 10 ditë më parë
👌🖖👏👏
Flutra rabdishti
Flutra rabdishti 11 ditë më parë
Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 11 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍
bali morina
bali morina 11 ditë më parë
Ju knofte zemra !
Aga Mimoza
Aga Mimoza 11 ditë më parë
Po ku e gjete ate grua
Aga Mimoza
Aga Mimoza 11 ditë më parë
Po sa mir ti Punonka gruja per ty
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 12 ditë më parë
😍😍👌👌🤘👍👍👏👏
ME skenderbegu ikastriotve
ME skenderbegu ikastriotve 12 ditë më parë
Goja TE LUMT . SHUM E VERTET
Mo mu 20
Mo mu 20 12 ditë më parë
Tamam or file bravo suksese
Ilajda Loka
Ilajda Loka 12 ditë më parë
Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛
Xhesi Kortoci
Xhesi Kortoci 12 ditë më parë
Zemra te knoft o gjigand
Albert Shahini
Albert Shahini 12 ditë më parë
I madh je gjigand
sehhi vooty
sehhi vooty 12 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 12 ditë më parë
Bravo
sehhi vooty
sehhi vooty 12 ditë më parë
Bellissimi
Mimi Mimi
Mimi Mimi 12 ditë më parë
Ku i merr kta fjal me ven te knoft zemra .burri dhe gruaja qe gjenden ne internet te len ne internet per at vin pasojat !
Feka BBLL
Feka BBLL 12 ditë më parë
😀
Valbona Pica
Valbona Pica 12 ditë më parë
O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !
Ardit Alili
Ardit Alili 12 ditë më parë
Ska gra temira mo jojoo
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 12 ditë më parë
Respekt 👍
jonida kodra
jonida kodra 12 ditë më parë
Bravoooo
Artur Ndou
Artur Ndou 12 ditë më parë
O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE
sehhi vooty
sehhi vooty 13 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali
thumbi 1
thumbi 1 13 ditë më parë
Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba
Arev Arev
Arev Arev 13 ditë më parë
Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔
gjergj gjini
gjergj gjini 5 ditë më parë
@Arev Arev kjo qe po thua esht perrall e vieter seriozisht qe keto gjera nuk ndodhen esht munges edukate per nje burr oso per nje qift apo te jesh I semur ska problem si per nje burr qe mund ti beje hymet nje gruje as per nje grua qe mund ti beje hysmet burrit a ke degjuar se qfar ju ndodh femrave kur kan te dashur tu dyt keq perdoren dhe dhunohen dhe I rrahin te dashurit dhe I fyin ne te gjitha menyrat dhe stregojn shkoin ne shtepi e genjein
Arev Arev
Arev Arev 12 ditë më parë
@Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 13 ditë më parë
Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte
Mimi Mimi
Mimi Mimi 13 ditë më parë
Burri bravo me musteqe
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
Oooo zot i madh te rujt me kon ki familhen se shum e vertet mjerim
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
Respekt te qoft .nga asht ky zemer djali lum nana qe ka zoti e bekoft
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 13 ditë më parë
Flm respekt
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
Ju gzoft zemea qe te dyve respekt
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
O zoti te bekoft o perlat zemra te knoft gjithmon
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
Euuu hallall te qoft
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
Respekt veq edhe nji kang per burra te lutem .haha
adelinagilli
adelinagilli 13 ditë më parë
Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍
sehhi vooty
sehhi vooty 13 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Luk Kola
Luk Kola 13 ditë më parë
O ty t lumt goja mor burr 😁😀😀
Petrit Ndoj
Petrit Ndoj 13 ditë më parë
Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike
Ahmet Martinaj
Ahmet Martinaj 13 ditë më parë
Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 10 ditë më parë
Hiihihi
Gezim Rexha
Gezim Rexha 13 ditë më parë
Zoti te rujt eshte e vertet
Denis Denis
Denis Denis 13 ditë më parë
Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .
klinton bekaj
klinton bekaj 12 ditë më parë
@Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 13 ditë më parë
@Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 13 ditë më parë
Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.
Age Preci
Age Preci 13 ditë më parë
Bellissimi
Age Preci
Age Preci 13 ditë më parë
Bravissimo
Age Preci
Age Preci 13 ditë më parë
Bellissimi
Erblin Mema
Erblin Mema 13 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Berti Hajderaj
Berti Hajderaj 13 ditë më parë
BRAVO
Donika Gjergji
Donika Gjergji 14 ditë më parë
O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .
Rajmonda Frroku
Rajmonda Frroku 14 ditë më parë
Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.
a sota sota
a sota sota 14 ditë më parë
Te kendoft zemra. Te verteta.
Nik Kola Nik Kola
Nik Kola Nik Kola 14 ditë më parë
Ku meu takua bashk e met qit nji dopijo ujiski zemra te knoft tan jeten
Irida Neli
Irida Neli 14 ditë më parë
Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .
ioanna122
ioanna122 7 ditë më parë
Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis
wiksa torhoty
wiksa torhoty 14 ditë më parë
Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu
klinton bekaj
klinton bekaj 12 ditë më parë
×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi
Shkup Hasanbeg
Shkup Hasanbeg 14 ditë më parë
Pse spi kon burrat he po veq grave
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 14 ditë më parë
Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 14 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Dena Aned
Dena Aned 14 ditë më parë
Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit
Dena Aned
Dena Aned 14 ditë më parë
@DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 14 ditë më parë
Hahhaah
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 14 ditë më parë
Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.
klinton bekaj
klinton bekaj 14 ditë më parë
×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐
Nadire Bajramaj
Nadire Bajramaj 14 ditë më parë
Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏
eioshen boboi
eioshen boboi 15 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻
gjergj gjini
gjergj gjini 5 ditë më parë
pa merk se 60 perqin jan femrat qe I bein budalleqet dhe 40 peqin jan meshkuit qe bien viktima se jan budallei dhe nuk din si perfudoin
Zef Marashi
Zef Marashi 15 ditë më parë
Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐
Kristjan Ndoj
Kristjan Ndoj 15 ditë më parë
O te lumt Goja o zot te ruaj
Fusha Theth
Fusha Theth 15 ditë më parë
Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora
eioshen boboi
eioshen boboi 15 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
ajshe Behrami
ajshe Behrami 15 ditë më parë
Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir
ioanna122
ioanna122 7 ditë më parë
Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen
Adnit Mehmetaj
Adnit Mehmetaj 15 ditë më parë
Te lumt goja 👌🏼
Vera Prenga
Vera Prenga 15 ditë më parë
Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 14 ditë më parë
Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt
klinton bekaj
klinton bekaj 14 ditë më parë
×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅