Komente
BLERIM 01
BLERIM 01 27 minuta më parë
Tash po na tradhton edhe amerika o popull zgjohuni nga gjumi ta ndertojm shqiprin se na mori lumi
ada belkovi
ada belkovi 30 minuta më parë
Turqia ka pushtu kosoven Oki asht e vertete
Maan
Maan 31 minutë më parë
Drakulla plaka shtrig
Zade Kadrija
Zade Kadrija Orë më parë
Andi edidi shm mir mekun perputhen se Andit nuk ishkon menji femer se nuk kakarakter Andi nuika 70 vjet mesmepas shanc poAndi asht matemire mosh se edhe asht ra nehall prej femrav Mosumerrni me Andin duhet mu marr ju mevetveten Andi ika punt ne terwzi zoti ebekoft edhe familjes ti ❤❤🙏🙏🇩🇪🇽🇰🇦🇱
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli Orë më parë
Gashi veq pe prish qe pe kritikon Kurtin dhe Vjosen pa baz, se analist ma i argumentum ne tv e Kosoves problem me gjet, respekt brravo shoqit edhe je per lakmi qfar tema prek qe duhet me pas k..... per kso tema qe ti i shtjellon, se pi qet ne lendin do njerz qe Kosovaret i kan trajtu e imagjinu si zot.
Dardii
Dardii Orë më parë
Qata qe po e votoni ju mitrovicasit qe 20 vjet qaj ju ka nda edhe prap e votoni 😆.
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli Orë më parë
Adriarik tu kisha lut qe ne emisionet e ardhshme me thirr musafir Isa krroqen,A.Veliun, I.Beqirin,D.Selmanai,Grabovcin,Xh,Halitin se i shiqoj shum pak kto tv e shitura e kur ti shoh kto figura mvie si tableta kunder dhimbjeve por ne ket rast, si tableta qe mos me shiqu fare kto tv e flliqura qe veq jeni tu punu ne favor te Serbis per shkatrrimin e vendit ton te dermuar nga kto plehra.
Geg Toska
Geg Toska Orë më parë
Hajnat ne burg
Osumi Osumi
Osumi Osumi Orë më parë
Qendro burre z Albin mos lejo kure .!👍👍👍👍👍
Adriatik Joni
Adriatik Joni Orë më parë
Pergjegjesi nr.1 eshte Hashim Gjarpni,pastaj Isa Mustafa.keta firmosen ne Bruksel tash i ka Kurti n'Qafe....
Obesi Cetnike Ubi Cetnike
Obesi Cetnike Ubi Cetnike Orë më parë
Qka ka fitu kosova deri me sod nga Bruxeli ne jemi shteti i vetun ne EUqe duhet te udhtojm me viza Bruxseli kerkon me Am. te formohen ne tokat shqiptare komunat serbe dmth. qka kerkojn serbet ju mundsohen te gjitha kurse ne jemi aty ku kemi mbet
Adriatik Joni
Adriatik Joni Orë më parë
Hashim Gjarpni qa i ka ba Kosoves i meriton 100 vjet burg, edhe prap i mbetet borgje Shqiptareve....
Adem Shatrolli
Adem Shatrolli 2 orë më parë
Lajqaku duhet me i than je rrit pej menje shum si shtet sllovak nuk koperon per refuxhat me yhtetet perendimore kshtu qe sa i perket shkoni dikun tjeter pse ti si shtet hyn ne au ne tjeter an nuk koperon nuk mer refuxhat kshtu qe ruju se rusiamos po te shtin ner kam prap
Albanian King
Albanian King 2 orë më parë
per me hanger mut te paret jeni ju analfabetet e luftes
ekrem ekremi
ekrem ekremi 2 orë më parë
Ooo buf hiqu atyne femive.
Rentor Baku
Rentor Baku 2 orë më parë
Nuk e di pse medijat ju japin hapsirë ktyre hajnave t'pa fytyr? Ndoshta e kan per klikime...Por me të vertet "njerëz" të tillë skisha dasht me i takue as në rrugë! Por na gëzon fakti se populli jonë jan vetëdijësue dhe ja u "tregoj vendin" sojit të tillë. Ndersa Organet e Shtetit do të duheshin te merren me ta në lidhje me pasurin marramendëse të fituar në mynyrë të paligjshme!!!
yea yes
yea yes 2 orë më parë
Vuqiqi duhet te denohwt ne hag Ky kriminel lufte
Faruk Hoti
Faruk Hoti 2 orë më parë
Aii...komanda...njesia speciale...urdheresa....thu se se paskem qenë ushtri me hierarki komanduese me Standarte euroatlantike...leni kto pallavra. Pastaj hyjm me njesi ne qytet, po thuj hynem si te gjithë te tjereret, po mendoj si civilet tjerë, qe ishin largu ne te dhunshme, pra thjeshte te gjithe e dim te verteten!!!
yea yes
yea yes 3 orë më parë
Franca asht armiku i kombit shqiptar
Katarea
Katarea 3 orë më parë
Deshtak analfabet ti me Politik je preschendet per gjith Jeten
Abedin Asani
Abedin Asani 4 orë më parë
Francezeve duhet me jav ndalu edhe hirjen ne kosov ata edhe nato kur bombardonte francezet i iknin caqeve dhe i hidhninbombat ndeti
Armand Emsha
Armand Emsha 4 orë më parë
Aq shumë kan marë urejtje per Albin qe menxi po presin mi bo presjon Aleatet?? e me rxu jon ne gjendje krejt kushtet mi ja plotsu Shkive vetem me hek Albinin prej skenes. Ne vendse te bohen nje gjuhë dhe tja u japin pergjigjen te huajve qe ne jemi te nje mendimi kur është ne pytje interese i Shtetit gjithashtu edhe Shqiperia ateher Aleatet kishin mendu dy here cillen onë me perkrah po na jemi pik e pes kur na duhet ma se shumti te jemi te bashkum.
Abedin Asani
Abedin Asani 4 orë më parë
Oh po me vjellet kur po i ndegjoj disa kritika nga opozita kunder z.kurtit
Dini Krasniqi
Dini Krasniqi 4 orë më parë
Ky gashi ish naankim
The answer
The answer 4 orë më parë
Nëse jemi të detyruar të nënshkruajmë shoqatën, apo republika serbska siq po dojn mafia serbe e beogradit. Kosova me të gjitha territoret e tyre përreth do te bashkohet me Shqipëris nuk ka dyshim edhe ashtu qdo Shqipetar e ndjejn Shqiperine!! If we are forced to sign the association, or the Republika Srpska as the Serbian mafia in Belgrade wants. Kosovo with all their surrounding territories will join Albania, there is no doubt, even so, every Albanian feels Albania!!
Planet Earth
Planet Earth 5 orë më parë
Edhe Rahovecin deshten me e nda edhe deshten Rusèt me hyn nè Rahovec nè 99tèn,po dolèn Rahoveciant e i mbyllèn gjithè rrugèt,flejtèm ditè e natè rrugève kryesore dhe i thamè botès qè Rusèt mund tè hyjn nè qytetin tonè vetém mbi trupat tanè tè vdekur,e kta té Mitrovicès nuk Jan angazhu e i kan ngu Francezt,na se kem ngu kèrken ama hiq kèrkend se e kem dit qe ndahet gjysma e Kosoves.
Bardyli King of Illyria
Bardyli King of Illyria 5 orë më parë
Kerkoni largimin e ketij Ambasadori kriminel Kossnet nga Republika e Kosoves!!!!😡😡😡 Ky Ambasador Kossnet krimineli nuk duhet te rrije asnje minut me ne Ambasaden Amerikan duhet bere kerkes urgjentisht per largimin e ketij krimineli qe kerkon shkaterrimin total te Kosoves!!! Albin Kurti jemi me ty deri ne fund per te mbrojtur Kosoven!!!! Respekte nga Shqiperia!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bardyli King of Illyria
Bardyli King of Illyria 5 orë më parë
Pse nuk kerkoni zvendesimin e ketij Ambasadori sepse sikur mbron gjithmon interesat Serbe!!! Gjithmon ky plehra Kosnet!!!😡😡😡 Çka don ti mor Kosnet plehra me shkaterru Kosoven?!!!😡😡😡 Nese don me shkaterru Kosoven per çfare e bombarduat Serbin. Nuk ka Asociacion sepse do shkaterroj Kosoven dhe do behet shtet jo funksional. Asociacionin duhet tja beni Serbis sepse po mban akoma te pushtuar tokat shqipetare nga Presheva ne Nish deri afer Beogradit e deri ne Novi Pazar.
F. KRSN
F. KRSN 6 orë më parë
Mitrovica oshte HUMBE per GJITHMOHN
Drenicak Kk
Drenicak Kk 6 orë më parë
Greket jan rac e perzier se po te ishin greket e lasht te paret do pranonin Kosoven po kta jan rac e perzier nga propaganda kishes ortodokse
Mustafai Bekim
Mustafai Bekim 6 orë më parë
Kush flet pér marveshje vetém rrena, Kan gabu,, dhe vetém kan kshir mevjedh né gjith kosovén, shumica qi skan qen luftar Jan vesh me teshat E uqékéjés vetém pérté vjedhur ku osht ma let. Nveri tmitrovicés jukadok pak véshtir pértévjedhur, kshtu qi skan mendu fare pér mitrovicén se kupejet, ndor tkujt? As qi'ikainteresu fare. SHKURT kan kahir ku osht malet me vjedh. nbajr tmitrovicés ekam pas i ish grujén prej bajrit, kur kem shku prej norvegjis ekishin zon shpijén E ish prindérve tgrujés. Fatkeqsisht nuk ikainteresu veriu, por me vjedh kuekanpas ma let. Fatkeqsisht shqiptart jem shkurt pams, se uken disht menjéher kur ekan pa ushtrin E franqesve ati. Jupérshéndes nga presheva, momentalisht prej NORVEGJIS. KALOFSHI MIR GJITH, POR FATKEQSISHT SEKEM PAS ALBININ NAT KOH, WWWWWWW PRESHEVA ME ALBININ WWWWW.
FATON PRISHTINA
FATON PRISHTINA 7 orë më parë
Qiky humolli I dobet per debate televizive
B N
B N 7 orë më parë
2:22 ky idiot as dokumentet nuk din me i nenshkru. Qysh kqyr si klloshar. Me tipat si ky duke nenshru gjithcka eshte ardhe Kosova ne kete gjendje.
B N
B N 7 orë më parë
Keta mutat nese kishin pas shume dhimbje per qytetaret dhe bizneset ateher pse nuk dergojshin peticion edhe ne kohen e qeveris se kaluar e cila i ndeshkojke qytetaret/bizneset private me denime? Kurse tash kinse po dorzojm peticione me jau fal denimet! Nese bon peticion me ju fal shteti qytetarve/bizneseve denimet ateher duhet me jau kthy paret edhe atyre qytetarve/bizneseve qe kan pagu denime, o idiota. Po mundohen me sende t'kota me u rrit si parti.
eleganti montreal
eleganti montreal 7 orë më parë
Emision pa kurfar kuptimi vertete dhe fundi zero
Argjent Begolli
Argjent Begolli 7 orë më parë
Kush prek ntokat e shqipetarve I pret fati I toptanit qofshin apo mos qofshin ata shqipetar
Kosova 98
Kosova 98 7 orë më parë
Je ka rreni se shqiptart e shitun e Humben tu ladrue me i nxan shpiat edhe pronat e thata per veti sikur tash hala i shfrytzojn
Bullduzheri Ks
Bullduzheri Ks 8 orë më parë
Qishtu osht kur tje ndor te huj gjethkush Lun me venin ton
lu xdbd
lu xdbd 8 orë më parë
Jam per ate qe te ndihmojm financiarisht ushtrin e kosoves dhe te shqipris te ndihmojm sidomos ne gurbetqaret se fundi i fundit nji 100 euro ne muaj nuk e ndin aspak ni gurbetqar dhe te ja bojkotojm produktet serbe si dhe autostraden
Drita Alija
Drita Alija 8 orë më parë
Shkêlzeni zgjuarê po flet me argumente 👌
Drita Alija
Drita Alija 8 orë më parë
Po e vêrteta Shkêlzen ! Se njerzit që skan pas as dituri as aftësije ! Ata qê e kan udhêheq kosovên kan qen njerzit pa kurfarë intelegjence ken tu e dhan kosovên pêr interesat e veta ! Te Veriu Adriatik FSK ka nênshkru Hashimi !
Drita Alija
Drita Alija 8 orë më parë
Po e vêrteta Shkêlzen ! Se njerzit që skan pas as dituri as aftësije ! Ata qê e kan udhêheq kosovên kan njerzit gatibme dhan kosovên pêr interesat e veta ! Te Veriu Adriatik FSK ka nênshkru Hashimi !
Bullduzheri Ks
Bullduzheri Ks 8 orë më parë
😁
Krasniqi Sefedin
Krasniqi Sefedin 8 orë më parë
Kosova asht shqiperi.UQK e ish Kommandant e ata qe Jan ne hag pa drejtesi duhet te Jen te lir ata Jan te drejt e te paster.hashim thaqi kadri veseli jakup Krasniqi e shum tjer Jan shtylla e pas luftes.respekt.per deshmoret e ish UQK ne.
Me Hej
Me Hej 8 orë më parë
Pergjegjs kryesor per mitrovicen esht thaqi isa ramushi
Beqa Qeku
Beqa Qeku 8 orë më parë
Hajde rren hajde
Argjent Begolli
Argjent Begolli 9 orë më parë
Amerika kton thot nuk ka ndarje në raca amo keton thojn ndajuni nraca hahaha bre nonen e katilave dojn me fillu luft opet
Jim Jimi
Jim Jimi 9 orë më parë
Nese Formohet Asociacioni do te ket Pasoja Fatale ne Dardani ket duhet ta ken Parasysh 🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇮🇹 ✌️
Me Hej
Me Hej 9 orë më parë
O popull mos i votoni analfabetat tradhtart e kosoves qe veq llug e banen ket ven, se ju konvenon ktyne, turpi i botes polypum mena perkrah amerika krejt bota pi she qe kta zdin me majt shtet, tu e hanger njani tjetrin tuli budalle ne kuvend jo vot per pdk aak
Klicka Kuti
Klicka Kuti 9 orë më parë
Muuut
Alen Goretic
Alen Goretic 9 orë më parë
Qetsi hoooooooooo
Krenar Kosova
Krenar Kosova 9 orë më parë
Qishtu kur nuk clirohesh vet po nga te huajt dhe kto jan pasojat 😞
Me Hej
Me Hej 8 orë më parë
Pasojat ikan ba thaqi isa
Krenar Kosova
Krenar Kosova 9 orë më parë
Respekt per z.Hasan Pretenin
R S
R S 9 orë më parë
Qa Thojn amerikant munet me kan politik, ne te mir te shqiptarve po Albini sbon me lshue pe! Na e dojm Ameriken .
labinot vitia
labinot vitia 9 orë më parë
Respekt per putinin i papare je
Bwurap
Bwurap 11 minuta më parë
A je normal vllacko a i ke shit drut krejt
Paemer
Paemer 9 orë më parë
çe Albini na kryn pun tash nese jo me mira ateher gazlotsjelles 🤣
Arjetë Gashi
Arjetë Gashi 6 orë më parë
Boll osht qe Albini sbon qka kan bo tjert
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 9 orë më parë
Nuk eshte dashte UQK me degjue Kforin francez pa u konsultua me Shba.as me i dorezue armet.Une kam thene vet kur e kam pare ne gazete shigjeten se ku ka hyre kfori francez kam thene pjesa veriore e Mitrovices shkoj u bere pjese e serbise askush s me ke besue as familja bile miku-armiku nr 1 n. P talkej at kohe me mua.se ishte vet mashe e huaj.
Agon V
Agon V 9 orë më parë
Pytja me e rendishme o se ku ka pas exstrimizem edhe pse jan aq shum toka ne territore te shtetev tjerra banuar me shqiptar ?? Na vetem e dojm ate qe na takon edhe ne paqe me jetu. Na sjem ata (Serbia) si I ka sulmu 4 shtete te ish jugosllavis
Qendrim Shkreta
Qendrim Shkreta 10 orë më parë
O dekmit juve me serbi eme maqedoni se edhe ju qasi brumi jeni qetnik
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 10 orë më parë
Kurti e dine qe me asociacone Kosova po hyne ne lufte se ata qaty e kane qellimin.Mikro shtet ne shtet dhe per Kosoven vaje qka na gjet.Lufta ne prag.Prej Drenicakut laku serish te rrjedh gjaku.Edhe dy superfuqi ne lufte qka do te thote veprimi i armikut permes mashes shpirtsemur qe zot e popull gjuane me gure.A po shihni kush akordoi bomben me ore.Nje popull nje Krimineli me ja lene fatin e vet e te Kosoves ne dore.gjeniu 17.6.2021
SonOf TheSun
SonOf TheSun 10 orë më parë
Keta 22 vjet manipulun vjedhen tradhetun shpifen po sot nuk ju ka mbet mo me vjedhe vetem me honger mut.!! 🇦🇱LvVjosa🇦🇱🇺🇸🇩🇪🇮🇹🇨🇭🇮🇱❤
Hajrulla Skuroshi
Hajrulla Skuroshi 10 orë më parë
Ha ha Kryeministri i Sërrbis Albin Kurti Lapsus i pa falshum.
SonOf TheSun
SonOf TheSun 10 orë më parë
🇦🇱LVVjosa🇦🇱🇭🇷🇺🇸🇩🇪🇮🇹🇨🇭🇮🇱❤
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N 10 orë më parë
Mos Lesho Pe Albin Gjith Popullin e ke mbas vete. Nuk mundet as Amerika e as Kush me na Detyru me Mallku Vet veten ton me Srbska Republik.
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 9 orë më parë
Vellazer e motera ne fillim u leshu gabim moter me falni
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 9 orë më parë
Ilirija vellazer e mkter qka ta bene i yti s ta bene krejt bota.Fajtor kryesor mos harroni eshte polulli fare s ka mendue as s ka dite u mashtrue ka besue gardes se kriminelit te drenices ja ka dhene voten 21 vit pa pyet kush ishte babgjyshi i tij baba i ti.Po kreu i Uqk epja voten e tash rrehe koken nje analfabet me ta bere krejt Kosoven ŕremuj e rrmet.Kurr Hashimi ska kerku rezuluta 1244 mu shfuqizu.Aty eshte grepi kete e ka dite ai po ka lujt me popull e te huaj. Kjo ne kombet e bashkume reflekton.gjeniu 17.6.2021
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 10 orë më parë
O Nexhmedin po Franca gjithe eshte aleate e Serbise.Kur ka bombardue Nato krejte e kane dite serbija ku do te bombardon Sherbimi sekret i Franeces iu ka tregua projektin.
Kendei Jony
Kendei Jony 10 orë më parë
Qija nonen Albini mundohet me mbrojte Kosoven qohen ky klan kosova me kete gazetarin edhe ata banalistat i japin zor per me bo ascocacionin-zajednicen
Hello OO
Hello OO 10 orë më parë
💫💫👌
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N 10 orë më parë
Qe nga 99‘ta është Fol ne Popull se Hashim Thaqi ka Nenshkrujt qe Veriu i Kosoves me mbet keshtu siq e dim Jasht Kontrollit nga Kosova. Letrat duhet Hapur .
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 10 orë më parë
Kush e autorizoj Hashimin dhe ne emer te kujt e nenshkruajti ai.A e ka dite populli qe 21vit qe i ka bere budall krejte.Edhe per tri komuna e paska nenshkrue.Populli s mund ta fajson tjeter kend veq patriotin e drenices.Ai nje pllamb te Brojes s guxon me prek e Kosoven kaq ngusht me shti deshmi qe 2 milon popull kosove qenkemi si pas ti pa koke e syte.Pse populli me lejue nje hijenjeri me lujte me te!?...gjeniu
Beki Ahmetaj
Beki Ahmetaj 10 orë më parë
Ramush Hajni Kriminelli Renci Lopa Qobani
Liliana I
Liliana I 10 orë më parë
Amerikanet gjithmon kan qen dhe jan kunder Kosoves shumica e tyre. Kosnet rracist i fshehte
thaqi rgjep
thaqi rgjep 10 orë më parë
nijer nete prnon kosvn srbij
thaqi rgjep
thaqi rgjep 10 orë më parë
o albim mose prano kurgjo
thaqi rgjep
thaqi rgjep 10 orë më parë
jo jo albim
Idriz Kelmendi
Idriz Kelmendi 10 orë më parë
Nuk di qka thojen por Nje OFICER I OSBES GJERMAN QE ka sherby ne GJAKOVE 1999 MAS PERFUNDIM LUFTES KA ARDHE NE FAMILJE TON e kam pyte lidhje me mitrovic dhe na ka than qe duhet nje politike madhe e shqiptarve per me mar mitrovicn .per fat keq qe njerzit mashtrun mas punve te kota dhe secil me ba pasuni
Krenar Kosova
Krenar Kosova 9 orë më parë
po nuk u clirum vet 😀kto jon pasojat
Imna Kurti
Imna Kurti 10 orë më parë
Ishalla i ka mush men qeky virus Corona popullin shqiptar e kan pa vetin sa hargjojne per darsma per nje kengetar sja vlen 😂😂
Mett Jäger
Mett Jäger 11 orë më parë
Be-a e pati ,,majt‘‘ premtini per levizje tlir kur ja nxurri ks 8.000 hektar e ja dha klyshve trusve anej.
Infernapy
Infernapy 11 orë më parë
o keta jan met si keta qet e udhve pa kurfar vlere e kur po ju bjen ne nend ku jan po duhet mu kap diku me jav terheq vemendjen dikujt. Ne vend qe me u unifiku qfar problemesh te mdhaja ne tjetren an keta me te dekoncetru si ata te parlamentit sot e kan bo berlllogun deri ne fyt qe 21 vjet e tash qeverija per 3 muj po dojn me jav qit ne terezi bre zoti i vraft qe nuk din qfar pune ka prioritet
Anton Salvador
Anton Salvador 11 orë më parë
Presidenti më i mirë ne botë.
Of Course
Of Course 10 orë më parë
Nese po flet per Vladimir putin, ky Eshte vrases, kiminel, hajn e t j
ʜᴇʟʟʙᴀɴɪᴀᴢ
ʜᴇʟʟʙᴀɴɪᴀᴢ 10 orë më parë
A pot nihmon translate o Rus muti
ada belkovi
ada belkovi 10 orë më parë
Nuk eshte kunder shqiperis eshte pro shqiptarve
μονο αεκ
μονο αεκ 11 orë më parë
Ai osht kundra shqiperise eshe ti e do. Ropt ku ti Kesh
ada belkovi
ada belkovi 11 orë më parë
Rrofte Russia
ada belkovi
ada belkovi 11 minuta më parë
Shqiptaret do ti marrin te gjithat tokat shqipfolese do he bashkohen te gjithe bashke dhe asnje smund ta Ndal bashkimin trojeve shqipe
Golden Eagle
Golden Eagle 17 minuta më parë
@ada belkovi mas pari mesohu me shkrujt se sa po e shoh ti sqenke shqiptar hiq Vdekje Rusit serbit dhe gjith armiqve te Shqiptaris
ada belkovi
ada belkovi 18 minuta më parë
Rrofte shqiperia madhe
ada belkovi
ada belkovi 20 minuta më parë
Kosovo dhe shqiperia do bashkohen ne nje shtet ashtu so crime a bashkimi shqiptarve asht kryesor kshtu we rusia do jet dakort per s hqiperine Madhe Sep se edhe ajo Mori toka dhe shqiptaret do marrinv tokat we I takojne
Golden Eagle
Golden Eagle 33 minuta më parë
@ada belkovi ik atje se ti skoke shqiptar ke hy me ba perqarje
ada belkovi
ada belkovi 11 orë më parë
Forca Russia
Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini 9 orë më parë
shko nguxh tkarit