Komente
Shpetim Patrijoti
Shpetim Patrijoti 10 orë më parë
po akoma
Gina_ M
Gina_ M 14 orë më parë
Pa ty 🎶 nice one!
Emir Muaremi
Emir Muaremi 17 orë më parë
Jeni te mrekulushme👏👏👏❤️
GHOST D
GHOST D 18 orë më parë
Nje nder kenget me te mira qe e kam ndegjuar eshte kjo.👏
Efi Lamaj
Efi Lamaj 19 orë më parë
Kur e degjon kete keng te kthehen mbrapa ne kujtime dhe kohe veshtira .....
Music _
Music _ Ditë më parë
✨✨✨✨✨❤️❤️❤️❤️🥂😘
Home Christmas
Home Christmas Ditë më parë
Sa kryeveper do te ishte nese do e kendonte Dafina Zeqiri kete remix.🔥
Evelina Kapedani
Evelina Kapedani Ditë më parë
😭😭😭😭😭kenge vaji per nje zemer te thyer😭😭😭😭
Flutura Shala
Flutura Shala Ditë më parë
Me shum tkam bo me qajt sesa te lumtur 😭
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër 2 ditë më parë
Mrekulli 👏👏👏
Vjollca Marku
Vjollca Marku 2 ditë më parë
7vite u ben pa par burrin tim kthema o zot 😭😭😭😭
Kuraussu
Kuraussu 2 ditë më parë
Boll mo se na cat trapin pz.Qr sfutesh dot me pa 1 gjo se dalin budalliqet qe shkruni ju
Eduard Hoxha
Eduard Hoxha 2 ditë më parë
Sa rengjethse është si melodi dhe sa zë tingellues dhe shum teksi veçad
Rigelsa Gjoka
Rigelsa Gjoka 2 ditë më parë
This song Is Amazing💋💘😙💘😙❤😚❤
Becca Edwards
Becca Edwards 2 ditë më parë
shorturl.ca/milfcamauc6b ◀️ ٩(◕‿◕)۶ 18+ ) #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!*この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, #在整個人類歷史上,#強者,#富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者,#無`'#守和貧窮成員。#然而,#人類的生存意願迫使那些被拒絕,#被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其 融入不斷發展的人類社會。*說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反,#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。#他們學會了清潔,$切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食&
Xhuliana Hoxha
Xhuliana Hoxha 2 ditë më parë
...se kam frik un do te tretem ,e do vdes pa t'pa. ...Ndoshta sonte do te shkruaj te te them sa mke mungu.... ..Ta degjoj zerin..
dafina mata
dafina mata 3 ditë më parë
I tell you that I have not changed, I say that I have not forgotten to tell you that I still love her even more du
Laura Pirja
Laura Pirja 3 ditë më parë
Good job cricket
Maisya Harahap
Maisya Harahap 4 ditë më parë
Indonesia is here..
Petro Llazi
Petro Llazi 4 ditë më parë
Smooth jam.. Niceee
padronoffcxx yt
padronoffcxx yt 4 ditë më parë
Lovee from greece🇦🇱🇬🇷❤️⚡
AnaBee kitchen
AnaBee kitchen 4 ditë më parë
Please vazhdo me ksi muzik👌⭐️🍀🌸
Deshira Coku
Deshira Coku 4 ditë më parë
ouuu cfare muzike dhe cfare teksti me te prek ne shpirt
Amla Amla
Amla Amla 4 ditë më parë
🥂🥂🥂🥂🥂zgjimi me i bukur ku zgjohesh me kete ze 💎
Merita BAKIU
Merita BAKIU 5 ditë më parë
W3
Luis Dervishaj
Luis Dervishaj 5 ditë më parë
Uee sa super ze qe ka ky tipi rsp je i madh😉❤
Denada Balla
Denada Balla 5 ditë më parë
2021 kush e dëgjon akoma
gezim gashi
gezim gashi 5 ditë më parë
Shum e mir keke 😃
Manuela Müller
Manuela Müller 5 ditë më parë
Jemand deutsch
Mergim Shabani
Mergim Shabani Ditë më parë
Ich kann deutsch
ناس الغربة 🇩🇿Dz🇨🇵 Walid
ناس الغربة 🇩🇿Dz🇨🇵 Walid 6 ditë më parë
❤️❤️
Xhesilda Deda
Xhesilda Deda 6 ditë më parë
09.05.2021 😭😭😭😭😭
Valon Hasanaj
Valon Hasanaj 6 ditë më parë
*VERY NICE*
Amira syazwani
Amira syazwani 6 ditë më parë
love from Malaysia ! 🇲🇾 nice song 😍
Blerim Berisha
Blerim Berisha 6 ditë më parë
❤❤❤❤😘😘😘❤❤❤😘👸🤲🖕👇🖤💔
Blerim Berisha
Blerim Berisha 6 ditë më parë
Badha
Sara Limani
Sara Limani 6 ditë më parë
1 a App t
Blerim Berisha
Blerim Berisha 6 ditë më parë
fwywyw
BOBI KTU
BOBI KTU 6 ditë më parë
Like kush e dedhon ne 2021 😭😭
Tomi Xherri
Tomi Xherri 6 ditë më parë
8,5,2021 e kam degjuar mbi 40 her kte keng e vazhdoj akoma ta degjoj,te gjith e gjejm veten te kjo keng
Ani Xhafa
Ani Xhafa 7 ditë më parë
Un jam vetem qe po e degjoj 😭😭😧😧 😦😦😦😢😢😢😢
C Kottmann
C Kottmann 7 ditë më parë
Songtext?
VIGAN
VIGAN 7 ditë më parë
❤🇦🇱🇽🇰
Arbi Emurli
Arbi Emurli 7 ditë më parë
like kush e ndegjon ala 5/7/2021
rozana rozi
rozana rozi 7 ditë më parë
Opaaa .....kisha koh pa degju keng shqip ...hallalll....bukur ....sukseseee....🙏❤️
samsung Karaj
samsung Karaj 7 ditë më parë
Aje me e bukru
samsung Karaj
samsung Karaj 7 ditë më parë
Ok
Deleira Diva
Deleira Diva 7 ditë më parë
One love
Una Tina
Una Tina 8 ditë më parë
MUMA...zëri ❤❤❤
Sunrae Rae
Sunrae Rae 8 ditë më parë
I am from Greece and I love this song!!!!!!!❤️🇬🇷🇦🇱
Faton Gjibegji
Faton Gjibegji 8 ditë më parë
Ata qe kan bo dislike se kuptoj ca lloj njerzesh jan,se di a kan ndenja😪
Αννα Ζεκιραι
Αννα Ζεκιραι 8 ditë më parë
Koha ska kthim ...
Ane King
Ane King 8 ditë më parë
shorturl.ca/kissdatmeatfk7 🔥-P-O-R-N-❤️-S-E-X---🤩# 本当にありがとう。, インターネット分析から導き出された結論は、理性に対するマーケティングの勝利の真髄に過ぎず、一連の独立した研究にかけられなければなりません。まず第一に、現代の方法の導入は、社会によって設定されたタスクの関連性を保証します。👨🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 鸡蛋,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反在努力改善生活質量的過程中,他們忘記了新的組織活動模式明確地確定了社會逐步,持續發展的需要。突然之間,僅在市場營銷和財務假設的背景下才考慮從Internet分析得出的結論。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 鱼,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候^
Selami veseli
Selami veseli 9 ditë më parë
01.05.2020 ❤️
armando Kushta
armando Kushta 9 ditë më parë
Ωγξ
Simon Bazaj
Simon Bazaj 9 ditë më parë
Se kam frik une se tretem dhe do vdes pa t. 👫
trp prosime
trp prosime 9 ditë më parë
U ben 4 vite pa gjyshen kthema prap o zot
Xhemal tahiri
Xhemal tahiri 9 ditë më parë
Mē pelqen shume
〽INNA**D〽
〽INNA**D〽 9 ditë më parë
Më fal 💘🎶🎶🎶🎶💔
REXHEPAJ FLAMUR
REXHEPAJ FLAMUR 9 ditë më parë
👍👍
Растафари Магаметова
Растафари Магаметова 9 ditë më parë
Не поняла это какой язык, но очень нравится мне🙂🙂🙂
Kd Kleo
Kd Kleo 9 ditë më parë
hajde videoklip hajde🙄🙄
Bledar Bledi
Bledar Bledi 10 ditë më parë
Nuk duhet te gabojm se nuk ka kthim mbrapa
Lannex Fan
Lannex Fan 10 ditë më parë
Kto dislike jan nga ata njerz qe kan qef veq klipin me kqyr😒
Endrit Aliu
Endrit Aliu 10 ditë më parë
Po kujt me ja than.........👏🏻✊🏻
Niku Graphic Design
Niku Graphic Design 10 ditë më parë
Legjendat Ekzistojn ❤❤❤💯💯💯
Davida Gjoka
Davida Gjoka 10 ditë më parë
You're my favourite production Cricket Music ^_^ i love all your music you've made for any singer...:) as well Ylli Limani is super siger as well Congrats ;) ...
Adela Barjamaj
Adela Barjamaj 10 ditë më parë
Me mungon pafund babai im plag ne shpirt e kam.ska dite qe nuk e degjoj kte keng 😢😢😢😢😢
Gerti Sheftelia
Gerti Sheftelia 10 ditë më parë
Kjo esther musical me e bukur ne bote
Klevi Hasa
Klevi Hasa 10 ditë më parë
Per mu kjo kenge eshte legend e degjoj gjithmone sepse eshte dashuri❤❤🥰🥰🤪
Hatigjerexhepi Hatigjerexhepi
Hatigjerexhepi Hatigjerexhepi 10 ditë më parë
❤❤😢😢
E P
E P 10 ditë më parë
Loveeeee 🎵 ! FlamDona ❤️
Silvi saraci
Silvi saraci 10 ditë më parë
👏👏👏❤
Aron Tusha
Aron Tusha 11 ditë më parë
Nuk kam fjal 😭😭😭😭😭😭😭
Arlind.hameli.123 Arlind.hameli.123
Arlind.hameli.123 Arlind.hameli.123 11 ditë më parë
Ò0í to
Amredo
Amredo 11 ditë më parë
I'm love this Song 🇧🇦🇨🇭
Hatigjerexhepi Hatigjerexhepi
Hatigjerexhepi Hatigjerexhepi 11 ditë më parë
like kete keng kush e degjon ne 2022
Antoneta Balaj
Antoneta Balaj 11 ditë më parë
Me fal Nena ime nqoftse te kam lendu me faaaaaaal🙏🏼
okayzzz.
okayzzz. 11 ditë më parë
it’s my first time hearing about this singer and that with this song, and the song ain’t even disappointing 🤍 I hope we get to hear more about his songs, he’s so talented. ;)
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh 9 ditë më parë
It is Albanian Muzik
Richard Lu
Richard Lu 11 ditë më parë
Kthema kohën Legendary project 🥇
Afrim Istrefi
Afrim Istrefi 11 ditë më parë
👌