Komente
Lupo 89
Lupo 89 11 minuta më parë
Jepjani prape voten bre byrazere se do vine shume shpejt dhe zgjedhjet e Bashkirs.
Bole Kanarit
Bole Kanarit 54 minuta më parë
O ca kar historijet keni ju o kara turq jeni mongol egjiptjan
Youtube User
Youtube User 54 minuta më parë
U preht ne paqe.po pse naten mo njerez
Petrit paja
Petrit paja Orë më parë
Zagan. Per derisa ne shqiperi udheheq kupola e vjeter ka hakmarrje e krim. Shtetaret te botekuptimit te vjeter. Shtet pa pergjegjesi.
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 2 orë më parë
Bèni nji emision pèr GERDECIN dhe çfar roli kishte FATMIR MEDIU nè atè lojè!!!!!!
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 3 orë më parë
Bèj nji emisjon pèr FATMIR MEDIUN dhe GERDECIN Z!!!!!
L Istrefi
L Istrefi 4 orë më parë
Po ti leje te kthej pergjigje tamam mer plak matuf
Mario Russo
Mario Russo 4 orë më parë
Vdeksh me gjith kryeministrin oj budallaqe plak ik moj shur e keqe edi rama nuk genjen po' sa lek te kan dhan te dalish te pralisish per te droguarin te qenkan thar trut o plake ik e flej gjum ishalla nuk coesh me nga gjumi
Lim Halimi
Lim Halimi 5 orë më parë
Ka dasht me mor pjea n vorrim a si?
ines schaler
ines schaler 6 orë më parë
Ik mor te q robt o kar po nuk ka shtet qe te mban ty ne pune.. Je tu ja fut kot o shoku se ato qe po thu nuk jane te verteta qe i fusin kryq.. Pandemia ka qen dhe esht e rezikshme dhe ska pas kush cfare te beje me shume dhe ju kujtoni se po i vrasin popullin vete... Polic analfabet malok shkerdhate bari lopesh te qifsha qifsha robt e malokut ske turp qe flet ashtu duke e ditur qe aq takat kemi neve si shtet dhe ekonomia jone jemi te falimentuar.. Po italia po gjermania po gati gjith bota qe po vddesin po i mbysin vete???? Te q robt e idiotit analfabet.. Ty duhet me te mbyll ne burg me ti hedh celsat ndet mor klysh kurve malok kurve qe percan popullin dhe ju ve fajin spitalit e doktorreve qe po vendosin kryqe. Turp te kesh o maloku karit o rrac e shkerdhyme
TINO FrCity
TINO FrCity 7 orë më parë
Rrofsh sa malet elena marresh nga ditet e politikanve, jemi krenar per ty ❤️🇦🇱🇦🇱
Agan Sfishta
Agan Sfishta 7 orë më parë
Kjo po lypke 900mi nana me ja q... heroit i bon tradhtar pa as ni deshmi
Arqile Konda
Arqile Konda 8 orë më parë
Me duket se PO fluturoj te te perqafoj per shqiptarine qe perfaqeson e mbron .Nga CHICAGO TE PERSHENDES !!
Mitrovica Shqipria
Mitrovica Shqipria 8 orë më parë
Respekt zoja Elena nga Drenica ❤️🇦🇱❤️👍
Klajdi Subashi
Klajdi Subashi 8 orë më parë
Ho se mir bohet jepni vot ju ethuni dhe vet
Bardhyl Bardhyl Shyti
Bardhyl Bardhyl Shyti 8 orë më parë
pse si ka par linda ndertimt ja 8vjet ne qeverisje po tall jarin pith ropi
derotif nomtrah
derotif nomtrah 9 orë më parë
Basania = BESDHANIA ATY KU ESHT DHANE BESA BES E SHQIPTARVE
eduart osmani
eduart osmani 9 orë më parë
Ceka eshte nje hajdut varresh ilire
Shef Pronjari
Shef Pronjari 9 orë më parë
zonje ju nuk duhet te shokoheni me denegrimin e historise Shqipetare sepse historianet e diktatures kane qene idioter e injorant dhe nje faktore po me aqe rendesi eshte dinakeria e Grekeve e cila kishte shume filogrek ne cdo qelize te struktures qeveritare e ne arsim e kulture qe punonin me zelle per varrosien e kultures te kombit mbare Shqipetare.
Bos MILER
Bos MILER 9 orë më parë
SKENI BYTH JENI NJESOJ
Bos MILER
Bos MILER 9 orë më parë
HA HA SE TE BEN MIR
Bos MILER
Bos MILER 9 orë më parë
SA I URT U BERE I MORET VOTAT PUN SBENI PER FESTA VINI TE HANI QYL LEGENA KUT QE TE HANI DHE SHUM E KENI FYTYR E KEQE
Anna La
Anna La 9 orë më parë
Kur jepni inserte ne qe ju shikojme ne Internet nuki shikojme,beheni te mundur qe te kuptojme per cfar flisni.
Unë Dhe ne t'3
Unë Dhe ne t'3 9 orë më parë
Kënaqësi kur shikoj dhe ndëgjoj zonjën Elenë. Faleminderit Shqipja jonë !
Ze Ver
Ze Ver 9 orë më parë
Prit se skeni pare gje AKOMA,,DO TI SHEMBI DHE SHTEPITE MILIARDERI I SURRELIT NE BASH TE QEFIT E MUHABETIT,,,RAMEN DO KEMI NE KURRIZ GJITH JETEN ,SHQIPERIA SI NE VITIN 1945,
Gamer I dont know
Gamer I dont know 10 orë më parë
Kjo ja fut kot kur nuk ka asgje te shkruar as nga antikiteti
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 10 orë më parë
Pirth pitth se lirohesh mekatet e tua si lan jo barjami Po as babi barjamit
Lupo 89
Lupo 89 10 orë më parë
Bravo Neri.
Dallas Tyson
Dallas Tyson 10 orë më parë
Shqipot gjithë jetën në armiqësi me njëri tjetrin, njëri që vjedh dhe tjetri që shet dhe pastaj duan të shkojnë në europë, vetëm vrasje dhe mashtrime spiunlliqe dhe lëpirësa të na vijë turp.
Valbona Kormaku
Valbona Kormaku 10 orë më parë
Po sa ka si keto cupa me bmw qe thon a me nje kush jam... po me te njoh nje cop mut i that je.
Klodi Dina
Klodi Dina 10 orë më parë
Po o Ari po...vazhdo!!
Jamba 95
Jamba 95 11 orë më parë
PO AKOMA NUK E KE KUPTUAR O QEN BIR QENI I BIRI I RUSTEM GJATES QE SA KA VRARE DHE TENUAR E PUSHKATUAR YT TATE DHE PD SI MOTER E PPSH NUK VJENE NE PUSHTET ME KOMUNISTAT .
Labi Brati
Labi Brati 11 orë më parë
O rusmajli ja more berishēs në goj tani ja more edhe ramës qënke sojli burë me një R
Agustin Gjoni
Agustin Gjoni 11 orë më parë
Ik kokerr kurve
Vlora Vlora
Vlora Vlora 11 orë më parë
O licaj po ti je krye komunist o bythqire lulishteshe
Altin Riza
Altin Riza 12 orë më parë
Telefoni pika shpejtsia se kshu Jam shqiptaret
Nikos Meris
Nikos Meris 12 orë më parë
Po po kush je tiiii edhe Vladimir Putin qe eshte burr me ko..te medha te ka ziliii xa xa xaaaaaa xa xa
Mustafa Leka
Mustafa Leka 12 orë më parë
Ky eshte nje ndyresir burre qe urren minoritaret.
Drejtesi
Drejtesi 12 orë më parë
Mire te tha nje tele shikuse, veje ne mengjese beje shuren tek teatri dhe merje rrogen, por ne si popull ku ta bejme shuren, ne bythen tende.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 12 orë më parë
Po shtet vk cpret
Ze Ver
Ze Ver 12 orë më parë
Ik ore pirdhu,,cpo me intereson MUA,,
Haki Morina
Haki Morina 12 orë më parë
ALLAHU TË NDIHMOFTË OJ Shqipëria jonë selam nga Kosova
Isen Qosja
Isen Qosja 13 orë më parë
30 vite nuk pam Haire . Mos shpresoni nga të pa dobishmit.Dollarot ,Eurot që dirdhen te xhepat e Historianve ,i bëjn ta bėjn të pa mundshmen.
Drejtesi
Drejtesi 13 orë më parë
Ik or parazit, ashtu ke qene edhe ne kohen e Enverit, zoti te denofte.
Kuku kuku
Kuku kuku 13 orë më parë
Nè kohèn e enverit ishin tè gjith nè pun skishte paraziter mafioz mashtrusa sot udheheqin mafiozèt e tre partive
Ze Ver
Ze Ver 13 orë më parë
E njejte kenge,,MILIARDERIN /MASHTRUES TE SURRELIT, DO TE KENI MBI KURRIZ TERE JETEN ,NUK MPOSHTET ME ,SHQIPERIA SI ME 1945
LX777
LX777 13 orë më parë
Ku e ble drogen se shum e mir qenka
Drejtesi
Drejtesi 13 orë më parë
nuk keni turp kerkoni ate qe keni humbur 100%, vetem per te bere trazira, ne kete popull qe votoje paster dhe populli ska asnje dyshim per votat qe ka votuar, turp qe beni provokime.
Shaho Shahaj
Shaho Shahaj 13 orë më parë
Bravvo Altin je i madh je truri je i pa zvendsueshem allall
Ze Ver
Ze Ver 13 orë më parë
Prit, se do ti veri KAZMEN ,te gjith SHQIPERISE ,MILIARDERI I SURRELIT, ESHTE VETEM FILLIMI ,,,,,?
Diana Katundi
Diana Katundi 13 orë më parë
Morre ndonje post nga P.D.ja apo te haroi.
Ze Ver
Ze Ver 13 orë më parë
PD ESHTE SKUADER E MILIARDERIT TE SURRELIT,,,ESHTE NJESOJ TE THUASH ,A MORE POST TE PS,,JANE TE GJITHE BASHKE ,VETEM POPULLI ESHTE VETEM
Dallas Tyson
Dallas Tyson 13 orë më parë
Fara e komuniste fara e m........ ne e meritojmë, bravo 👏 Neritan, populli ja dha votën horrave, ka plot që duan rileshin ,mirë na e bëjnë që e shesim moralin dhe nderin e familjes me pare, harom ju qoftë dhe mos u ankoni kur tju hyjë uji aty dhe mbajeni me shtupë ore servila.🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱
Lupo 89
Lupo 89 10 orë më parë
Kush popull plak, as 25% e shqipetarve kane votuar PS.
ela ela
ela ela 13 orë më parë
Budina 💩💩💩💩👎👎👎👍
Kuku kuku
Kuku kuku 13 orë më parë
Sot nuk ka parti ps pd ose lsi sot e kan mar nè dor popullin e varfer qe ska lek per buk tre banda mafioze dhe shijn si tè duan me ndrangeta nè krye
Luli Osmani
Luli Osmani 14 orë më parë
Akoma ky Ku punon
Love Trance Music
Love Trance Music 14 orë më parë
sa bukur foli... edhe un jam per futjen e kushtetutes ne shkolla urgjentisht
Fredi Tona
Fredi Tona 14 orë më parë
KJO KLASE POLITIKE 30 VJECARE DUHET DJEGUR TE GJALLE. DUHEN PUSHKATUAR TE GJITHE. I DUHET KLASE E RE POLITIKE VENDIT...
alehandra mucaj
alehandra mucaj 14 orë më parë
Fjala e lire can bllokaden
Vladi Terezi
Vladi Terezi 14 orë më parë
Nuk te marrin ty Elena se ju hyn ne pjesen monetary,ata nuk cajne koken per historine.Respekte per ju Kocaqi.
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 14 orë më parë
Po ti nuk je zagar me nuhatje muti i komunizmit o pleher pushte i ndyre shkollen komunizmi ta ka dhene tashti paske urrejtje ta paska shkerdhy trurin komunizmi
Cen Sura
Cen Sura 13 orë më parë
ça shkolle ka dhënë komunizmi o tqifsha ropt, shkollë me gjakun e 7 mijë të pushkatuarve pa gjyq?
Nerim Hastoci
Nerim Hastoci 14 orë më parë
Rama doshi tafut saher da ti o luli rritu dhe pak
Myzafer Xhepmeta
Myzafer Xhepmeta 14 orë më parë
Bravo neritan
llaqi taqi
llaqi taqi 14 orë më parë
Liçaj ne ate sistem komunist studiove dhe u bere ky qe je dhe ajo ndertese e asaj kohe u be teater dhe pati sukses.Sot ju jeni kthyer nga artist ne klloun llapni poshtme e perpjete jo si klysh por si buçe si klysh qeni i PD
llaqi taqi
llaqi taqi 11 orë më parë
@Mirela Lela Mirela ke te drejte edhe une ne Marseje jertoj dhe shoh shume godina te vjetra si pallate dhe institucione .Nuk jam dakort me menyren qe artistët kerkuan te drejten e tyre duke u përdorur nga partitë.E respektoj mendimin dhe komentin tend
Mirela Lela
Mirela Lela 14 orë më parë
E keni shume gabim se teatri nuk duhej te prishej jetoj ne Franc dhe i kane te gjitha ndertesat shume vjecare dhe i restaurojn nuk i prishin kurreee por perkundrazi vijn dhe i vizitojn nga gjithe bota per te pare keto ndertesa apo shtepit e vjetra
Raimonda Proko
Raimonda Proko 14 orë më parë
Sa mire just beri Rama E gezofshit ps
Eminofski Payazit
Eminofski Payazit 15 orë më parë
Bravo elena kocaqi
Moisi Guri
Moisi Guri 15 orë më parë
Nuk thuhet këlysh komunistë,mundë të thuash në nxeje e sipër,se dhe komunistët përpiqen në idetë e tyre për mirë po nuk mjafton horizonti i tyre,po janë njerëz tani janë shumë ,kushtetuta përcakton janë shumë do drejtojnë,komunistët i ndërtuan ato teatro për popullin,janë të vjetëruara si godina bëhen të reja ,matrapazët nuk duhet të kapin kushtetutën,kurse matrapaz kudo do ketë ku kanë të drejtat e tyre ,kur ne kemi fe matrapazët humbasin në ekonomi.
Moisi Guri
Moisi Guri 12 orë më parë
@Cen Sura çdo njeri ka vuajtjet e tijë,komunistët mua më kanë bërë çfarë i bënë gjermanët Europës në luftën e dytë botërore, Enveri me PKSH më vonë e quajti PPSH,tani quhen PS,PD e LSI.
Cen Sura
Cen Sura 13 orë më parë
ku ka komunist të mirë o idiot? I vetmi komunist i mirë është Komunisti i vdekur, në gropë.
Bekim Murati
Bekim Murati 15 orë më parë
Hahahahaj ske hyp siper ne makine kte rradhe 🤮🤮🤮apo te rrane puplat
Andreas Braholli
Andreas Braholli 16 orë më parë
Hahaha Hahaha ate zgjodhet atë moret
Spiridon Acioz
Spiridon Acioz 16 orë më parë
Kesktu eshte kur votohet komunizmi ,skeni pare gje akoma
Soli soli
Soli soli 16 orë më parë
Te lumte goja o rob zoti
saimir guri
saimir guri 16 orë më parë
Te lumt o edi rama qe ja njef koken ktij populli qe do 1 muj buk dhe 4 vjet dajak.
Jahja Nameti
Jahja Nameti 16 orë më parë
E o tope mandari e ! Te mohosh luften NC d he diten e deshmoreve do te thote qe ti Kalaja je nje antishqiptar. , nje antikombetar qe. te most them nje kriminel I deklaruar tashme I popullit Shqiptar .Zoti marte hak.
Ful_Face grg
Ful_Face grg 16 orë më parë
O zot vetem te tilla degjojme. Si iken me shpejtesi kur ke djalin ne makine
Klodian Zdrava
Klodian Zdrava 6 orë më parë
Po ketu eshte shkruajte babe e bije mos valle eshte ndryshe ngjarja!?
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja 17 orë më parë
JU SHPREHE NGUSHLLIMET E MIJA FAMILJES.ZOTE NA RUAJE MENDJEN E KOKES.THIRRNI MORE MENDJES.KU PO NA CON MUSHKA.SHIHNI MORE KURE HECNI.KTO JANE KUSHTET TONA.ATEHERE DO VDESIM TE GJITHE.????JO JO JEMI GABIM.
Jahja Nameti
Jahja Nameti 17 orë më parë
Kastriot ju flisni qe Rama eshte me diktator se E .Hoxha . Mund te na thoni per vehten tuaj si njeri dhe si gazetar , CFARE TE ESHTE PRIVUAR ,CFARE TE ESHTE KUFIZUAR , QE THUA JEMI NE DIKTATURE.
Franko sandrian
Franko sandrian 17 orë më parë
Gjynah per plazhistat
Jahja Nameti
Jahja Nameti 17 orë më parë
Gazetare s I ju " o I nderuar " K.Cipi , me qendrimet tinzare qe mbani e beni corbe. situaten ,ju I fryni zjarrit te konfrontimit dhe percarjes midis njerezve .
afro berlino
afro berlino 17 orë më parë
O I SHKRETI TI QE JE BERE PER RAMET PER SE GJALLI. NGUSHELLIME PER TRURIN
Moisi Guri
Moisi Guri 17 orë më parë
Çfarë feston historinë e Enver Hoxhës, që do të thotë, populli në diktaturë i ndarë më dysh ,ku kemi dëshmor të luftës nacional çlirimtare,po nacionalistët ngelën tradhëtarë nga Enver Hoxha, t'i bënë punën e PPSH të Enverit,se dëshmor ka dhe organizata e ballit të kombit,apo çfarë nxori PKSH janë të vërteta,shkoni o komunista kopuk.
Moisi Guri
Moisi Guri 17 orë më parë
@Bledar Dollani është turpë 30 vjetë dhe këta çdo ditë partizanët ,veteranët ,familje veteranësh ,duhen ndimuar ,duhet të që rrisin ,pa fe Zot nuk besojnë,drogë Shqipëria ku Enveri e mbillte dhe e shiste ,tregëti armësh,tregëti drogra të forta ku parat në buxhetin e shtetit e gjysmat për vete,u vranë me qindra nga të organizatës ballit , Enveri thoshte dava qenësh,ju mori pronat ,ca që ngelën nga lufta i vrau,burgosi e internoi,këtij sistemi nuk dimë çfarë emri ti vëmë,apo sistem për sterelizim .
Bledar Dollani
Bledar Dollani 17 orë më parë
Po ti kete ordinerin komenton.
Nimet Beqo
Nimet Beqo 17 orë më parë
Gëzuar 1 MAJIN. ..2031 ...
Ze Ver
Ze Ver 9 orë më parë
NE MANDATIN E 13,DO TE LE ZAHON MBRET ,,
Hacker Skana
Hacker Skana 17 orë më parë
Shko qyrrajec te hyj bashk me ty burg se ti mos je mo i mir haram🧐