Komente
October
October 5 orë më parë
Kapri, kur flet me profesorin te pakten nderro kemishen se po te del leshi i gjoksit. Nuk e di cfare ke shkruar ti po profesori i ka rreshtuar nja 10 libra.
Alen Goretic
Alen Goretic 5 orë më parë
👏👏👏🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪❤️❤️❤️❤️❤️❤️
11bkill
11bkill 5 orë më parë
Car pidhuc ky qe I pyet
Milto Rroqja
Milto Rroqja 5 orë më parë
Justina Aliaj ikon e pa arritshme
Hot Jani
Hot Jani 6 orë më parë
Po çfare jane keta njerze ?? Si të ishin të zgjillur nga vargojte mentalitet Otomane Turke e si do Mose 2 prje tyre njëri tha se jame gangster tjetri tha se nuk jemi një lloje se si pase ti ai Zoti nuk na Ka krijuare një lloje turp per ju Grue e burre Jane një lloje njerze jemi të gjith.. Poshte mantilitet Otomane Turke
PELLAZG ILIR
PELLAZG ILIR 6 orë më parë
Greket qe jane ne Epir kan ardhur nga Turqia skan qene atje.
Alex Le Blanc
Alex Le Blanc 6 orë më parë
Kosovo is ❤️Serbia for ever ...never independet Kosovo
Daniel Mata
Daniel Mata 5 orë më parë
Idiot 😂😂😂😂😂😂😂😂
Manjola Cera
Manjola Cera 6 orë më parë
😍😍
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi 6 orë më parë
Une nderkohe qe degjoj Aurelen Bujar Qamilin, dhe kjo qe nuk degjon hic muzik shqip. Wtf 😂😂
Iljas Loci
Iljas Loci 6 orë më parë
VISI
Mark Hajati
Mark Hajati 6 orë më parë
Vreshtave mund t'iu bahet mire si byqim krasitje. Shtet duhet ti ndihmoj te gjithe te damtuarit me fara etjetj.Sepse nese nuk i ndihmon do dobesohet ekonomia dhe do randohet ne kulm buxheti i cdo familje.Shteti mos te ngurroje sepse asht kertylun ne borgje.Tashti ta baje kabull te hyj ne borxh per ta shpetue popullin e shkodres nga mungesa e prodhimeve bujqesore.
Rei Kristi
Rei Kristi 6 orë më parë
Doli fshatari i gramshit per kritika....
ela ela
ela ela 6 orë më parë
ANEJA , MEREMJA , XHOVOICA , DUDIJA 🤣🤣🤣🤣💞💞💞💞💞💞🙏🙏🙏🙏🙏
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi 6 orë më parë
Me pelqen cdo puntat
October
October 6 orë më parë
Ate kemishen e paske skandal Erald. Jane duke shperthy kopsat.
Cool Smiti
Cool Smiti 6 orë më parë
Kemishen e ka një numer ma te vogel 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Zistic
Zistic 6 orë më parë
Tall trapin o agron me plerat e politikes po njerzit si nuk kuptokan ja marrezuar dhe ky plera ne shenjen e PD do te perfitoj po ik o te qifsha ropt se demokratet e vertet nuk meren me ty o gay lulishtesh
Zistic
Zistic 7 orë më parë
Elezi je kampion njeres si ty i duhen shqiperis jo plera si luli
Jon Jona
Jon Jona 7 orë më parë
Nuk pi duhan, as raki por jam pak qefli 😀 .
Erjon Lataj
Erjon Lataj 7 orë më parë
Kapri, ju duhet ne fakte te ishit ne krye te rishkrimit te historise jo keta klyshe qe lepihen nga Rusia, duke kthyer bythen nga Turqia.
Erjon Lataj
Erjon Lataj 7 orë më parë
Klyshet e Komunistave do shkruajne historinë. Ju qifsha rracen se ju ka 100 vjet qe keni lene Shqiperine ne vend numero, me bythe nga Rusia e me koke nga Turqia.
Zistic
Zistic 7 orë më parë
Ore ju legena e dini qe luli esht nje njeri i pa shkolluar dhe pa diploma me ca aftesie do fitoheshin zgjedhjet me kunatin e shokut xhemal o legena mobilizouni dhe behuni real duhen njeres te kualifikuar jo mbeturinat dhe legenat e servila se demokracia esht fjal e madhe dhe pergjesi jo njeres plera te pa pergjeshem se na shpifet demokracin o plera lepirsa si kohen e kopratives hallall ja beft zoti drejtusit te kuksit qe po e jeton dhe po lufton jo ju plera
Groza PubgMobile
Groza PubgMobile 7 orë më parë
mashallah ca cuni pz qe eshte me nejt gjithmon kaq i thjesht e i drejt ka me arrit shum me shum ne muzike e ne jet sepse jan te rrall njerzit e famshem qe jan aq te thjesht shumica folin per luksin makinat orat etj etj harrojn nga erdhen ,, thjeshtesia tbon me te dashur per njerzit
luis hela
luis hela 7 orë më parë
3 dislike po beheni te famshem
enkeled geri
enkeled geri 7 orë më parë
Pr.Xhufi je nje historian I madh 👏👏👏👏
Zistic
Zistic 7 orë më parë
Po mir o plera kur e shikoni qe esht i pa afte pe lider pse e lat te ishte ai qe te zhgenjeheshin njerzit me ju plera
Rita Muco
Rita Muco 7 orë më parë
Kengetar profesionis me nje ze briland, e te pa zevendesushem. Jetoft ne shekuj.
Andrea Luigi
Andrea Luigi 7 orë më parë
Pasqyroni tragjedine arvanite te harruar nder vite dhe luftuar e kamufluar nga racizmi dhe kisha greke [email protected] pune kolosale me fakte dhe statistika te verteta !faleminderit per mirekuptimin
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj 7 orë më parë
Rrota kishte koh qe priste rrotacionin!!!
besim culaj
besim culaj 7 orë më parë
Me qe i paska ik mendja; edhe kjo eshte nje arsye me teper qe te shkarkohet, ky i luajturi, se president eshte turp te quhet!
Agim Ramadani
Agim Ramadani 7 orë më parë
Cfar thot Shqiptari edhte e vertete , qfar thon te hjeret nuk eshte e vertete , ky koke mushku pse qan nga e verteta besoj do qani edhe me shume
Agim Ramadani
Agim Ramadani 7 orë më parë
👍Xhufi me ty jemi KOSOVA e krejt SHQIPTARIA
YOUTUBE Shqip
YOUTUBE Shqip 7 orë më parë
Mos haroni ta fusni lulzim bashen ne histori
Durim Xhameta
Durim Xhameta 6 orë më parë
@İl Grande Arthas po' do ta fusi
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas 7 orë më parë
Ay eshte ne histori, si matematicien i nençmuar!
Handmade Artistic
Handmade Artistic 7 orë më parë
Kur thoni qe vec nje zot eshte lutjuni Zotit te gjithesise dhe Jo skulpturave ose varreve Apo dickaje tjeter zoti eshte 1 dhe ska as bir as ortak sepse do ti perngjante krijesave Po te kishte bir, llogjika e shendoshe te con qe zoti qe ka kriju gjith kete univers eshte I plotfuqishem dhe i pa te meta dhe nuk I ngeli madheshtise se tij te ket bir ose bije I madheruar eshte Allahu zoti vetem dhe I vertete qe atij i takojne lavdet dhe adhurimi eshte i paster vetem per ate ,ska te adhuruar me te drejte vec tij.
Mira Kapllani
Mira Kapllani 8 orë më parë
Ore kjo Selma live kendoi apo me kaset si shumica ? Ahhaahahha
GAMES YT
GAMES YT 8 orë më parë
Kjo Sellma vlla qeka super yll ....cuna rrespekte me ket Sellmen
G. T
G. T 8 orë më parë
Pellumb Xhufi,antar i partise te punes,antar i LSI dhe tani na eshte rilindur prane Bashkise te Tiranes!!! Nje mashtrues i kategorise me te larte dhe nje batakci,profesionist!
Afrim Gashi
Afrim Gashi 8 orë më parë
Si thot edi rama kemi akoma punë për të bërë kemi akoma mut💩 për bërë
Afrim Gashi
Afrim Gashi 8 orë më parë
😂
Emanuel Kroni
Emanuel Kroni 8 orë më parë
Bravo
Andrea Luigi
Andrea Luigi 8 orë më parë
NA JEPNI NEVE DHE GJITHE OPINIONIT TE KOMBIT SHQIPTAR HISTORINE E KAMUFLUAR TE TRAGJEDISE SRVSNITE QE MUND DHE KEMI DEGJUAR SHUME PERRALLA ME GJINKALLA NGA HISTORIANET GREKE DHE PINA E JASHTEZAKONESHME E KISHES ORTODOKSE GREKE QE KA PUNUAR PER TE ZHDUKUR CDO GJE SHENJE SHQIPTARE ARVANITE !!DUAM HISTORINE E VERTETE ME DETAJE TE ARVANITASVE QE JETOJNE NE ILIRINE E JUGUT !!FALAMINDERIT !!
Sooso Ssfra
Sooso Ssfra 8 orë më parë
Te dy B.Q jeni se Arti Dhe kultura I clodh njerzit jo ti lodh sic ndodh me ju dhe te tjer Ngelet te politika e cila eshte ber monotoni kudo dhe te te gjith kudo qe Jan. Na cat trapin pse argetim eshte ky eshte degjenerim.
Andrea Luigi
Andrea Luigi 8 orë më parë
DUHET TE DISKUTONI EDHE TRAGJEDINE E ARVANITASVE HISTORIA E VERTETE DHE TE DHENAT HISTORIKE TE HISTORISE ARVANITE DHE TE GJITHE SHQIPTAREVE NE GREWI TE VERTETAT E SAKTA PA RACIZEM DHE TE ELEMINOHET PUNA E RACIZIKSTREM GREKE DHE PUNA KOLOSALE PER ELIMINIMIN E STATISTIKAVE TE VERTETA PRA DUHET MBETUAR MJAFT MIRE DHE ME KUJDES !!KUJDES PERRALLAT E ISTORISE GREKE
Angjelin Vidhi Nini
Angjelin Vidhi Nini 8 orë më parë
Jau zgjat Zoti jeten na knaqt
Ff Drejtori
Ff Drejtori 8 orë më parë
ta qifsha grun ele per zjedhje tashi myti ske faj e gru qim
Mini 8nu
Mini 8nu 8 orë më parë
si su lodhen o Zot po kuptojn keta qe kan vjedhur kaq koh popullin ca skan buk kurse keta kan gjithato vila
Ardian Moku
Ardian Moku 8 orë më parë
Keshtu eshte kur don pare lek droge shna ka qjet na u mbushen burgjet plote me karkaleca ahah
Andixn
Andixn 8 orë më parë
Bravo xhufi
Loni Betoni
Loni Betoni 8 orë më parë
Basha ik
Agim Ramadani
Agim Ramadani 8 orë më parë
Nuk po kuptoj qfar ligji eshte apo ka ndryshuar per dite po ekzekutoj di ne filma
Laerta Shena
Laerta Shena 8 orë më parë
Te kendofte zemra na kenaqet mor djal
Sokol Shala
Sokol Shala 9 orë më parë
O Te Knoft Ajo Zelmer ❤️❤️❤️❤️❤️
Jamba 95
Jamba 95 9 orë më parë
PP NUK NHRIHET NJERI PER LIKE FUNDERINRN FLORIRIN PO TI KOKA E KARIT TE ZI DUHESH TE THIRESH NE PROKURORI .
bledi dhima
bledi dhima 9 orë më parë
leksi je super
Zylfi Neza
Zylfi Neza 9 orë më parë
But it
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 9 orë më parë
Eranda je me e mira ....
Avni Avdyli
Avni Avdyli 9 orë më parë
Mshile se ti e le knaq mut e ke ba shum pe hapni at goj
Andi Fejzullahu
Andi Fejzullahu 9 orë më parë
Justina !!E adhuroj .
edem edem
edem edem 9 orë më parë
I Gone merre nje banaking dhe fute me bythe
Adriatik Mustafaj
Adriatik Mustafaj 9 orë më parë
Bravo 👏👏👏👏👏
Mimi A
Mimi A 9 orë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮 Qfar race
Cen Sura
Cen Sura 9 orë më parë
një psikopat komunist si Braho
Gzim Atipi
Gzim Atipi 9 orë më parë
Ky Xhufi duket si Brezhnjevi ¿¿¿???
Pranvera Ismaili
Pranvera Ismaili 9 orë më parë
na kenaqet 😍😍😍😍😍😍😍😍
Donika Bitraj
Donika Bitraj 9 orë më parë
Na me na,na me na .....,xhaxhi sateme....hahaaa
Bani Vlore
Bani Vlore 9 orë më parë
O te q..gagacin e rropve.Njerez te shitur pa shtylle kurrizore.Bythelepires
Luftar Merdini
Luftar Merdini 9 orë më parë
Lavaman 🤣🤣🤣 vaska lavatrice
Meri Meri
Meri Meri 9 orë më parë
Ne e kemi shum fallco historin ton gjyna gjë se kemi ashtu siç duhet të jet. Ne as një foto skemi të flamurit ton kur ungrit. Edhe atë që e dinim ishte fallco.
Martin Seran
Martin Seran 9 orë më parë
Kjo sdo burre shqiptar, le te lidhet me lakuriqet e Nate's australi ,moj mos I percmo burrat kur si ke provuar ,se ne jemi si shalqijte e kuq nga brenda , nga jashte mos na pelqejne ,kurse burrat australiane jane Homo anderstand
Mikel Lole
Mikel Lole 9 orë më parë
Vetëm gishtat të ngelën përpjetë o lulush. I ka ngelur cd takuar lulushit .Po ti vodhe dhe vrave mor palaço por prapë jashtë je stë kanë futur akoma brënda. Me çfarë fytyre shkon në fier, ti i vrave fierakët më 21 Janar apo mendon se kanë haruar .
Dallandyshe Kahuqi
Dallandyshe Kahuqi 9 orë më parë
O zoti Agron edhe zhevahir per ate zit ju lutem Mos I transmetoni te gjitha ato njerez it we mer Soni ne interviste Me vjen turp ti komentoj sepse e shiko me femijet ne nji moshe adolescente edhe nuk arrijn ta kinceptojn ate loj pergjigjesh Ha Kan pa Tru disa pergjigjes ihhh sa e trishtueshme me Jen keq Sa mvrapa jemi ne ne shqioeri per rokin e femres ne familjen shower poltik necdi Kamp Te jetes Shume koh duhet pune edhe propaganda Megjithate 🌟🌟✌️✌️👋👋👋zoti ju rujte e ndihmofte me shirt e zemer jua uroj
5hp3nd1
5hp3nd1 8 orë më parë
me mire ti nxjerrin ta dimë gjendjen ku jemi
Roza Roza
Roza Roza 9 orë më parë
Ramaaaa👍 👍👍👍👍
Festim Kertusha
Festim Kertusha 9 orë më parë
Jo. Vetem. Dialog. Te. njoh. Gjenocidin. Dhe. Se. nuk. njeh. Kosoven Kosova. Shtet. 🇦🇱🇺🇸
Tashi Sofije
Tashi Sofije 9 orë më parë
A
Esmeralda Sali
Esmeralda Sali 9 orë më parë
Akoma merreni me Meten 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ pike e zeze
Kroni9
Kroni9 9 orë më parë
Kenget e Gezimit ishin force mbijetese ne Kosove, ato ishin qendrese dhe paralajmerim se Serbia nuk e ka te larget ne Kosove! Ndersa, Angjelina, si koreografe, ka bere shume per ringjalljen e valleve shqiptare!
Arber Cenuka
Arber Cenuka 9 orë më parë
O prefesore klosi ca merreshe me ate injoronte
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 10 orë më parë
Shifni kujt i bin dhomet shpejt ai js ka puth haaa kujtim haxhia bexbach
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 10 orë më parë
Shifni kujt i bin dhomet shpejt ai js ka puth haaa kujtim haxhia bexbach
Xheni Beshello
Xheni Beshello 10 orë më parë
😂😂😂😂😂😂❤❤❤
Albert Daja
Albert Daja 10 orë më parë
Po ku.dilte Juventusi Kampion ,kur pirdho nuk di te qethet dhe te rruhet.Ti kerkoje Ekipit Disipline .
Bekim Murati
Bekim Murati 10 orë më parë
Sa e bukur kjo o zot ....cfar shalesh o zot