LAJMET QENDRORE  - 17.06.2021
26:34
MENDIMI PËR MOTIN - 17.06.2021
11:20
DPT, Lutfi Haziri - 16.06.2021
55:31
LAJMET QENDRORE - 16.06.2021
15:43
MENDIMI PËR MOTIN - 16.06.2021
10:04
Komente
LSPubgM1 LSPubgM1
LSPubgM1 LSPubgM1 11 orë më parë
Qikjo 06 666 kodi i dexhallit eshte allah runa
Tom Baker
Tom Baker 12 orë më parë
JU PSDJA JENI COF E JENI MET PA U RIEP SI CENT
Leotrim susuri
Leotrim susuri 12 orë më parë
plumi me plum ndryshe smerr vesh shqiptari
TV Grundig
TV Grundig 11 orë më parë
Po ti koke belagji
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 13 orë më parë
👏👏👏👏.👌 👪 💑 👍 ⛅ 🌞 👍👫🍔🍜👏👍 👏.👌 🐏🐐💶👏👍
Suba zzz
Suba zzz 13 orë më parë
Ta cifja kanalin qe te thirr ty or sulovic ta cift kosova nonen e krejt car ke
Juri Bojka
Juri Bojka 13 orë më parë
Po ne lugin presheves si cdo dite kalon ushtria ne malsi
Suba zzz
Suba zzz 13 orë më parë
Ky qeni mollicic po pis kishte qen I flliqt i poshter i degjenerum cfar di ti mer pis nga politika qeni biri qenit
Toni Shehu
Toni Shehu 13 orë më parë
Merr hak rroft kanuni lek dukagjinit 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Gjino Prekadini
Gjino Prekadini 12 orë më parë
Kanunit nji 💩 te kryet me ja bo, se shum sherrin ja kena pa edhe jena tuj ja pa.Kerkund n'Botë nuk gjân edhe nji shembull tjetër se te na, si n'kohë t'gurit cccc
TV Grundig
TV Grundig 13 orë më parë
Qysh spo te vjen marre me fol, ashtu ncncnc
Capital T
Capital T 13 orë më parë
ti duhesh mi qetsu gjakrat, me rrit senet se Zoti esht imadh
Nafa Nafa
Nafa Nafa 13 orë më parë
Rroni bravo mai miri
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 14 orë më parë
T 7 tv e shkijeve dhe daka shkin e serbisè
No Name No Name
No Name No Name 14 orë më parë
Valla u bat hor kokni kan te pervlum per karrika ju te vv mate zi se krejt..talenti.
Besim Ramadani
Besim Ramadani 14 orë më parë
O i respektuari Gazetar : nuk i çoi " Selam", por i çoi Përshëndetje . . .A nuk duhet you Gazetarët të jeni në vijë të parë, në mbrojtje të gjuhës Shqipe. . .
Enver Imeri
Enver Imeri 14 orë më parë
Qaty kini me dek more hajna
Senad Fazliji
Senad Fazliji 15 orë më parë
Bravo 👏
Adhurim Iljazi
Adhurim Iljazi 15 orë më parë
Ky vertet ska turp te pakten nuk.eshte gjokoviq albini eshte krenaria e kombit ua ka nal taxhin juve perate jeni mcart si qent e terbum marre ti vij per kto fjal idijote
0711 G4sh_1
0711 G4sh_1 15 orë më parë
Qysh ja fut 1001 ps nuk ka o karuc
Gulliano Salvatore
Gulliano Salvatore 16 orë më parë
Tom GASHI ESHTE I ZOTI ME SIGURI QE PERPARON, NUK ESHTE SI TI BUDALL O MOLIQAJ MOS U SHTYEJ ME GASHIN, SE TI JE KALAMAJ PER TO, JE SHUM I CEKET.
Gulliano Salvatore
Gulliano Salvatore 16 orë më parë
NUK KO ME SHKUE LARG KY MULLIQAJ KO MU SEMUE PSIQIKISHT, SHUM BUDALL I MADH,
Blina Ta
Blina Ta 16 orë më parë
Ohh agja Aziz e loqk haha 🥰 Ju pershendes shume dyve.
santea santeaks
santea santeaks 16 orë më parë
Suksese per albinin kosova e ka prit gjat , amerikes i duhet pak kohe mu adaptu me klimen e re. Dardani eshte larg per me shit mend per politiken e jashtme.
santea santeaks
santea santeaks 16 orë më parë
Kta kanalit t7 me berat buzhalen japin deklerata si populli me qen debil. Me dardanin nuk ja vlen as mu mar as me ndigju.
Anxhela Aliu
Anxhela Aliu 17 orë më parë
Mafia ka kriju covidin hajde pall hajde😂😂 ca lidhje ka se fillon emri virusit me "c" dhe emri i atyre mafjosve me "c" psh me "c" fillon dhe Croazia nese flasim ne gjuhen italisht e ca kjo mafja qe fillon me "c" ka kriju virusin qe fillon me ''c'' dhe e ka kriju ne croazia qe fillon me "c" 🤣🤣 tallim lesht me ty o budall Shko mso me fol se sdi akoma krokodilit i thu krrokodaill 😂😂😂
Petrit paja
Petrit paja 17 orë më parë
Bravo i madhi Albin. Mos lesho pellembe toke, lumi, mali apo fushe. Kujdes Serbi ka tipologjine e grekut ngadale pak e nga pak po trazon jugun e shqiperise. Ramogreku e shiti detin me diplomaci ne shkemb te votes per BE. Belsh Elbasan.
Big Lion
Big Lion 17 orë më parë
Respect për mulliqin bravo që po ja thue tomes ne sy. Kosoves ka nevoj pë ksi njezish si ky mulliqi.
Melisa Lui
Melisa Lui 17 orë më parë
O zot mashalla,u knaqa kur bukuroshja e vogel kendon ❤️xhamadani vija- vija eshte Kosova esht Shqipnia, Ti keni me shëndet e jete te gjate 🤗😘😘😘❤️
arjeta aliu
arjeta aliu 17 orë më parë
rrejn shkiet
Fatime Lika
Fatime Lika 18 orë më parë
Bravo kshu duhet ti mësoni fëmijët 😁👏👏👏
ben
ben 18 orë më parë
Vetem suksese te deshiron nje mashkull.
Mergim Alshiqi
Mergim Alshiqi 18 orë më parë
E ka lovsh mire
Dardania
Dardania 18 orë më parë
Brravo Tom Gashi
Bejtulla Metushi
Bejtulla Metushi 19 orë më parë
Qen gjuetie një per shpez
Lule Lule
Lule Lule 19 orë më parë
Albini llallt javka ba ahahaha
babastar babastar
babastar babastar 19 orë më parë
Ky ma me u kthye hiq po ika azil ose me punua ne baushtella ne te zezen.
e o
e o 19 orë më parë
pse vjen toma me fol me kta qe jan kundraj kosove perveq tome e kadaj
DITER Iljazi
DITER Iljazi 19 orë më parë
E te lumt o ALBIN nji kryeminister si ty ka nevoj Shqiperia Jo si Rama i fali detin grekut
Gulliano Salvatore
Gulliano Salvatore 19 orë më parë
TOM GASHI PER TY MOLIQAJ , ESHTE DOKTOR PER KA DIJENIJA DHE PER SHUM QEKA, PO TI JE NJI SHPIRT ZI. DHE NJI INJORANT, DHE NJI IIIIDIOT I MADHE, ME VJEN KEQ QE JE SHQIPETAR, SE NE KOK JE SI NJI TRADHETAR, TURPE TE KESH, KREJT QKQ ESHTE MIR PER KOSOVES TI E KUNDERSHTON, PER KR JE TUE PUNUE, MOS PER UDBEN, MORE LAHEPER, IDIOT.
e o
e o 19 orë më parë
kush asht ky lop si e kini thirr me fol kundraj Tome
Flori Flori
Flori Flori 19 orë më parë
Vetem tek Shqiptarët duartrokitet vrasesi🖕🖕🖕
Ardiana Milaqi
Ardiana Milaqi 19 orë më parë
Allahu ti shperbleft gjith vujtet e tua oj gjyshe e embel se paske kalu shum ne ket jet..po ti kur buzqesh sjell vetem miresi ma ke mbush zemren . Se ti paske nje zemer te madhe syt e tu jan pasqyr e jetes tende po dije se nuk je e vetmja zoti te dhente te mira ne ket bot po edhe ne hajret po sa me larg ishalla se ti je ilac per femijet e tu 🙏🙏🙏🥰💫
Xhek Xhekson
Xhek Xhekson 20 orë më parë
Shikoni mundeni ti gjani ne xnxx ......🧐😱😱😱
Have Shalaj
Have Shalaj 20 orë më parë
ishalla je me shendet e jet te gjat😘
Ismet Ademi
Ismet Ademi 20 orë më parë
More ju lopt e Presingut a i kini syte ne bothe a ne ball , po krejt Kosova e din qe Daka ka qen bythlepirse e pdk ldk aak.
Ve Ka
Ve Ka 20 orë më parë
Po mori zonja Daka ke rreshqit shum keq e tash te ka ardh fundi von ana shum von ama shyqyr qe theve qafen
Suba zzz
Suba zzz 20 orë më parë
Ky qen i ka duart me gjak sic i ka edhe vucic ksaj i thon te gerkosh syt e te verberit por Europa rrospi kshu ka qen dhe kshu do te mbetet te mos ishte kshtu nuk do tishin dy perfaqsus per dialog te dy shteteve me te zeshem kunder pavarsis se kosoves prej ktu dihet perfundimi dialogut por le te shpresojm qe Albini kto qen si borell dhe lajcak ua tregon vendin kjo treshe lajcak borell vucic eshte pregatit prej disa shtetesh shoviniste te europes
Ramiz Veseli
Ramiz Veseli 21 orë më parë
Psee be fol palidhje o Zoteri qe 21 vjett as edhe ni send se ki bo ne favor Te Republikes Kosoves.
König der KÖNIGE
König der KÖNIGE 22 orë më parë
Dinamit asaj Kishe Serbe ilegale , veq Dinamit
Alb4ever
Alb4ever 22 orë më parë
DMTH Nuk e bejm per lek thote the shet foto nudo yllifans per lek ne account privat,ju lutem ma perketheni pak se nuk po e kpoj ca thote.
Gang Gang
Gang Gang 23 orë më parë
Milorad Zeza a Ministri Sveqlla e arrestoi qytetarin a ?? Drenicak INATGJI NE NATYRE . SI TE LIND E PARA CKA BËJNË ESHTE JA INPUNOJN INATIN !
B Ki
B Ki 23 orë më parë
aa ju dhifsha emisionin , 40 minuta emision per sport a 3 minuta ja kushtut sportit
Maan
Maan 23 orë më parë
Budall njeri
czen jafqli
czen jafqli 23 orë më parë
Rrnofte Serbia.
Maan
Maan 23 orë më parë
Nuk eshte normal kaq shume budall edhe hajna ka Kosova. E prisht venin o hipokrita ju jeni tradhtar tprisht zemer
ВЕЛИКА СРБИЈА
ВЕЛИКА СРБИЈА 23 orë më parë
vm.tiktok.com/ZMdrda4rr/
Shpresa Ahmeti
Shpresa Ahmeti 23 orë më parë
Bravooo Dardan 👏👏👏👏👏👏👌
Crew Crewi
Crew Crewi Ditë më parë
Sic e kuptoj ktu une flas per vetu qe gjysma them popullit jin me shkijr une si kuptoj dojn me prue serbin prap ktu e kysh jon pdk aak ldk etj etj turp u qoft oo matrapaza
Donny Hysenii
Donny Hysenii Ditë më parë
ahhahahahaha budallic
Xhavit Zeqiri
Xhavit Zeqiri Ditë më parë
.
Nizafet Bajrami
Nizafet Bajrami Ditë më parë
O RON NUK JE DJALI MIR. PSE BE DJAL MER PJES ME KTO HAJNA POR KTO JAN HOPSA
Sanije Miftari
Sanije Miftari Ditë më parë
Ani se duhet me jau emeu te pdk se ju jeni msu me at kuder se boll ne mbrojtje ju ka dal ju e thaqit .
Linda Shala
Linda Shala Ditë më parë
Qato Gra q‘i p‘l merrni ne emision, veç per sye e faqe p‘i merrni! Kurr me fol nuk p‘i leni 🙈. Kultura juve, bara me Zero Leonard Perquki!!!!
Suzana Kola
Suzana Kola Ditë më parë
BERAT BUBUZHELI DEKLARON "KAM 10 VJET QE JETOJ NDER SHALE TE HASH HAGES DHE TASH QE AI ASHT NE HAGE REFUZOJ TE DAL PREJ SHALVE T'IJ" KY ANALISTI ANALEVE QENEFAR TE TIPIT HASHIM THACI, ISA MUSTAFA, RAMUSH HARADINAJ, KADRI VESELI QE JANE TE SHANTAZHU NGA MONGOLT SIBERIAN (SERBIAN) DHE GJITHE ANTISHQIPTARET I KERKOJN ALBINIT PSE TI NUK NA PASTRO MUTIN MULLAR QE E KEMI BA ME MARVESHJET PER ASSOSACIONIN E KOMUNAVE SERBE ME TE DREJTA EKZEKUTIVE !?
Linda Shala
Linda Shala Ditë më parë
8:2 Gashi ja bani Molliqaj. Edhe po, folet , qe D.Molluqaj ka dore ne vrasjen e Deharit!
Suzana Kola
Suzana Kola Ditë më parë
PERSHENDETJE NGA SHQIPNIA PER PARANTEZE DARDAN MOLLIQAJ ASHT BURRI I MINISTRES ARSIMIT TE QEVERISE EDVIN RAMAVIC BYTHSHPUMI # 2 NJI VEREMLIE 30 KG QE SHKSTRROI EDHE ME TEJ ARSIMIN E SHQIPNISE ME FUTJEN E PROGRAMEVE TE LGBT RATIFIKIMIN E MARVESHJEVE ME MINISTRAT HOMOLOGE TE GREQISE & TURQISE QE VIJNE MENJIHERE PAS KRIJIMIT TE QEVERIVE PER TE MARRE SIGURINE SE NUK DO TE SHKRUHET NEPER TEKSET SHKOLLORE HISTORIA E PREJARDHJES SHQIPTARVE. NE KOHEN E KESAJ NXENESET MINORENE JANE BA TARGET I PERDHUNUMEVE NGA MESUESIT KU ASNJI PREJ TYNE NUK ASHT DENU DUKET SE KOMUNISTET E SHQIPNISE NUK KISHIN KURVA KOMUNIZMI PER TE IMPORTU KTE KARAKURVE PREJ KOSOVE QE MBASI E LARGUAN KLANET THOJTE "NUK ME DESHEN SEPSE KISHA AKCENT KOSOVAR..."
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Ditë më parë
Em bot me dhimt te kres respekt per tomen dhe doniken kurse per juve zagarve te tjer sidemos ju 2 lpisat e thaqit se aj klloshari molliqaj aj o i marren fund krejt
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Ditë më parë
E ky klloshari ky dardani kush o more ky idijot me e kretiku kurtin kur kurti i ka ma shum se 52 per qind te popullit e sa i ka ky dardan klloshari ishalla klloshar ty te ndigon familja e jote aja mjafton per ty
Tonny Gjokaj
Tonny Gjokaj Ditë më parë
Ti vesh lapoq ti ski votu per kurtin ti sje vv ty sta ka as ni pergjesi kurti ti je rrogtar i thaqit
Sevdie Avdyli
Sevdie Avdyli Ditë më parë
mashalla uplakshi bashk se poju tregoni trive ma mir okan ather si tash se tash po bashkjetojn dytri vjet toni po ndahen ku me ty qafen ajo mozomokeq poju shikoj nga klina
alkatraz8
alkatraz8 Ditë më parë
politikan i deshtum ky prostituta
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Ditë më parë
Dugolli fjale keni mjafte po veprat askund.kishen do ta riparoni ju me mire se qdo xhami se me rrexue as enderr s ke shans me pa.Serbija nje lapidar te Uqk ne Presheve e hoqi e rrenon qka don bene.Se e ka forcen dhe te vendosur.Pom befasoni si po e permendi kishen shkoni ne pjesen veriore te Mitrovices beni diqka.Jo eufori para bote.Mos u tallni para vetes e botes.
Tom Baker
Tom Baker Ditë më parë
O BADIHAVA E KIE O MULIC FLIC PO ME VJEN ME TA PERMEND EMNIN KUR SKIE ME KAN KERKUSHI O HAJN
Tom Baker
Tom Baker Ditë më parë
KY MULICI ASHT I SHITUN TE SERBIJA BASHK ME MILAIMI CENEFI ASHT MA I MIR se keta
Tom Baker
Tom Baker Ditë më parë
KY TELIVIZJON ASHT KRIMINEL I SERBIS I PAGUEM JENI TRASH TUE MAR PAARE prej hajnave
Enver Alijaj
Enver Alijaj Ditë më parë
O Lut kurgja sje ka thu le krejt se je ba bajat
Endrit Gurra
Endrit Gurra Ditë më parë
Maxhupi gilanit ju na keni pru ne kete gjendje ej mos harroni tash para zgjedhjeve lokale me shku te vorri rugoves edhe me kajt me thon na ka vra shiku e me fol per vrasje politike bre zoti ju vraft
Shqipe nga kosova
Shqipe nga kosova Ditë më parë
njeri ma bajat se ku far MUT DARDANI ska diqka mundim um vjen kur e ndegjoj se esht aq i poshter flet me shum urrejtje ndaj kurtit sikur me ja pas iq grun
Kadri Gashi
Kadri Gashi Ditë më parë
Kti nuk Poju dika me kon oshte a me neve me serbin
Drilon Gashi
Drilon Gashi Ditë më parë
KOSOVA 🇦🇱
Gazi Sadiku
Gazi Sadiku Ditë më parë
Shiptar veq po vajtojn,kapne punen qilni syt shkau o forcu shume tash po lujn me neve,politikatn tane jon pas turr mas € flliqnihanes kurvnis paten harru qe armiku nuk po flen ja pafshin hajrin
Kadri Gashi
Kadri Gashi Ditë më parë
Interesant popull jena me te thon shnet doket qe Po te thot plaq. Veq te na shqiptar oshte fjala hyp se te vrava e zhdry se trava ksi lloj njerzi jena. Veq kur folin deshtakat Kur folin osht katastroft
The answer
The answer Ditë më parë
Bojkoto TV T7!!!