Lori - Kujt i thua xhan (Cover)
3:30
VITTO - AKOMA (Official Video HD)
2:57
Komente
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe 21 orë më parë
Whwwe hh2hwhwjhwuu2yyee 3hh3yywyeyueyye hywehhwhejheheyee yweyyeeyeyehyyee6ye uyw72ehy2heyeheehhywehwehyyeywye he ejyweheyegeheyyw
Mude Hidri
Mude Hidri 22 orë më parë
Ska si nena se pa te segziston nje ri bravo mevlani jeni super 🌟
Marsida Bajraktari
Marsida Bajraktari 23 orë më parë
Suksese ❤.. Na kenaqe 😍Te rujt i madhi zot
mila domi
mila domi 23 orë më parë
Suksese o geri 👏👏
Fier Fier
Fier Fier Ditë më parë
I pa vdekshem
Xhuli Myrto
Xhuli Myrto Ditë më parë
Te kendoft zmra o bilbil dhe zoti te ruajt se na rrenqethe mishin me kete keng na shkoj jeta ne kurbet larg prinderve zot ndihmoj krejt shqipet dhe jepu jet sa me te gjat nenave shqiptare🙏🙏🙏🤲
Alma Vardhami
Alma Vardhami Ditë më parë
Nje ze shume i embel dhe melodioz.Suksese!
Orgito Saraci
Orgito Saraci Ditë më parë
Ma i miri👿👿👿🥰❤❤❤❤
elda alemllari
elda alemllari Ditë më parë
⭐⭐⭐
tefta bardhi
tefta bardhi Ditë më parë
E degjojme gjithmone kete kenge te mbrekullueshme . Te urojme suksese ! Bravo
Emanuela Kola
Emanuela Kola Ditë më parë
bravo te knoft zemra shum suksese gjithmon
Klevisa Emiljo Manovi
Klevisa Emiljo Manovi Ditë më parë
suksese mondi❤️❤️👑
Shpresa Shabanaj.
Shpresa Shabanaj. Ditë më parë
😘🥰🥰🥰 super 🔥🔥🙏🙏🙏
Edmond Nikolli
Edmond Nikolli Ditë më parë
Bravo Alfred respekte
essa
essa Ditë më parë
Superrrrrre
АНИС НУРУЛОЕВ
АНИС НУРУЛОЕВ Ditë më parë
RESPEKT IS TADJIKISTAN 🇹🇯🇹🇯
leo amaris 24
leo amaris 24 Ditë më parë
Rrespekte Mondi shum e bukur na kenaqe
Linda Kola
Linda Kola Ditë më parë
Suksese kusho zemera te kendoft ❤❤
brnswrd
brnswrd Ditë më parë
🇹🇷🇦🇱💕
Glori Cibaku
Glori Cibaku Ditë më parë
👏👏👏
Erisa Zera
Erisa Zera Ditë më parë
🔥🔥
Jani Vakef
Jani Vakef Ditë më parë
te lumt goja geri zjarr
Lindita Cekici
Lindita Cekici Ditë më parë
Shume e dhimbshme dhe e bukur
Lindita Cekici
Lindita Cekici Ditë më parë
Shume e dhimbshme dhe e bukur
Müzik Türkiye Mix
Müzik Türkiye Mix Ditë më parë
Harika müzik ... güzel ses kalitesi, net video, rahat dinleme ve asla yorulma ...
Erind Emiri
Erind Emiri Ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻
Super Star
Super Star Ditë më parë
ᴰⁱᵈ ᴵ ᔆᵖᵃᵐᵐⁱⁿᵍ ?
Aferdita Hoxholli
Aferdita Hoxholli Ditë më parë
Jam krenare që jam vlonjate
Aferdita Hoxholli
Aferdita Hoxholli Ditë më parë
B
Murat Yzeiri
Murat Yzeiri Ditë më parë
Ieyjuxtfgd has been in progress 👏 🙌 👌 💪 😉 👍 👏
Mariana 12
Mariana 12 Ditë më parë
E kam admiruar dhe vleresuar gjithmon Adrian Hilen si nje nga kompozitoret me te mire ne Shqiptari por tani adhurimi im per te rritet duke pare pikasjen e talenteve si Elio.Jam shume e sigurt qe kjo kenge do marri nje cmim kete vit dhe shpresoj qe djali te bhet nje nga emrat me te medhenj te muzikes Shqiptare !Shume suksese 👏👏👏
Silvia Lesholli
Silvia Lesholli Ditë më parë
Super ze ,Super kenge !Versioni live me ka rrenqeth !!!
Ermal Miminllari
Ermal Miminllari Ditë më parë
Bravo xhoni suksese
Krista Mandra
Krista Mandra Ditë më parë
Nje nga kenget pretendente per te fituar “New artist”, zeri i djalit ka shume potencial dhe versioni live te e diela shqiptare pavaresisht se kishte pak emocione ishte perfekt 👌🏻👏👍Urime!!
Agostin Pacani
Agostin Pacani Ditë më parë
Me ta knaq shpirtin ato veshje veq me knu nk dike rbt
Ani Shehu
Ani Shehu Ditë më parë
Suksese Elio!
Zaman Agali
Zaman Agali Ditë më parë
UMUT 😂😂😂🐓
Dan Jel
Dan Jel Ditë më parë
Kush ka ardh nga binjaket i ftuar getinjo 😂😂
Tony Sara82
Tony Sara82 Ditë më parë
Kete kenge e shoh vetem te Aurela Gace!
Mateo kavaja
Mateo kavaja Ditë më parë
Sa bukur palio poli shum bukur kenga me behet qefi shum..
Robert Deda
Robert Deda Ditë më parë
Ju lumte shum e bukur kjo kenga
Robert Deda
Robert Deda Ditë më parë
Suksese te mtejshme
Florenc Jonuzi
Florenc Jonuzi Ditë më parë
❤️✨
Merita Bushi
Merita Bushi Ditë më parë
Ju kendofte zemra
Florida Selmani
Florida Selmani Ditë më parë
Gjeja me e shtrenjt femijet bravo Endri
Qamil Pepa
Qamil Pepa Ditë më parë
Te kendoft Zemrra Gjithmon!👍
Kristjana Skana
Kristjana Skana Ditë më parë
Jemi krenar per ty fredi 😘🥰😘🥰🥰😘🥰😘
Zamira Keta
Zamira Keta Ditë më parë
Shum e bukur kjo kengë bravo👍
D V
D V Ditë më parë
Bravi complimenti
Haniel Zonja
Haniel Zonja Ditë më parë
Bravo ja qive fytyren
Mirela Doqi
Mirela Doqi Ditë më parë
Tknoft zemra.vetem gzim paq gjith jeten
Kasandra Skana
Kasandra Skana Ditë më parë
Zeri me i bukur i shqipris 👏👏👏 bravo
Oltjona Kolmarkaj
Oltjona Kolmarkaj 2 ditë më parë
Jashaa me i miri 😍😍😍Suksese
Granit Kosumi
Granit Kosumi 2 ditë më parë
Kam 10 vite larg familjes me verte dhemb gurbeti te lumt mevli ja ke qelluar me ket keng respekt te pakufijshem
islam shaqiri
islam shaqiri 2 ditë më parë
Ku je Shkurte loqk te kam
Anisa Cela
Anisa Cela 2 ditë më parë
Number one,just go bro strong💪💪💪
Mersiana Cuka
Mersiana Cuka 2 ditë më parë
Shume e bukur kenga ylli me pelqeu shume 🥰
Florian Myftari
Florian Myftari 2 ditë më parë
Na Kenaqet❤️Pershendetje nga Berati ❤️
Genti Beratit
Genti Beratit 2 ditë më parë
Te uroj suksese vella bashk me djalin ju lumt goja 👏👏👏
Xhuli Muliu
Xhuli Muliu 2 ditë më parë
Suksese Alfred
Gilta Pepa
Gilta Pepa 2 ditë më parë
Me mungojn shum prinderit na ndau kurebti shume keng prekse kur e degjova syt me lot mu mbushen 😭😭
KUJTIM FATIJA
KUJTIM FATIJA 2 ditë më parë
SHUME BUKUR VELLACKO URIME DHE SUKSESE
Oltjona Kolmarkaj Oltjona Kolmarkaj
Oltjona Kolmarkaj Oltjona Kolmarkaj 2 ditë më parë
Shume suksese te lumte goja 🙏🙏🧿
Arta Kolmarkaj
Arta Kolmarkaj 2 ditë më parë
Jashaaa 💥💥💥💥 Suksese te metejshme😇😇😇
A Othman
A Othman 2 ditë më parë
Can someone please translate this to me? Please....
ilda fixha
ilda fixha 2 ditë më parë
Suksese lart e më lart!👏👏
Brixhilda Skana
Brixhilda Skana 2 ditë më parë
Të lumtë goja kusho 👏👏 suksese 🥰
Gjelina Zefi
Gjelina Zefi 2 ditë më parë
🥰🥰🥰
Geni Kalemi
Geni Kalemi 2 ditë më parë
Shummm bukur SA here qe degjoj kete keng mendoj samanten qe e kam larg. Suksese
Xhuliana Allushi
Xhuliana Allushi 2 ditë më parë
Bravo cuna
You Real
You Real 2 ditë më parë
Super Elio
Gesi Hyka
Gesi Hyka 2 ditë më parë
Did
Denis Alibehaj
Denis Alibehaj 2 ditë më parë
👏🏻👏🏻❤️❤️
Silva koka
Silva koka 2 ditë më parë
Suksesee Fredi te lumt goja
Monika Driza
Monika Driza 2 ditë më parë
👏 Bravo, cdo gje super🤗🧿
Nik Kodra
Nik Kodra 2 ditë më parë
U mbush shqipja plot kengetar 😭😭che schifo
Nik Kodra
Nik Kodra Ditë më parë
@Oltjona Kolmarkaj Oltjona Kolmarkaj per te gjith 😉
Oltjona Kolmarkaj Oltjona Kolmarkaj
Oltjona Kolmarkaj Oltjona Kolmarkaj Ditë më parë
Dashuri pace dhe rrespekt 🙏
albim hoxha
albim hoxha 2 ditë më parë
Shume shume bukur!
Neritan Kapinova
Neritan Kapinova 2 ditë më parë
shum bukur gero te lumte goja marshalla cuni
Emine Yzellari
Emine Yzellari 2 ditë më parë
😍😍😍
Manuel Troka
Manuel Troka 2 ditë më parë
Stresi MBRETI I SHQIPERIS