Komente
Flamur Xeka
Flamur Xeka 21 orë më parë
Po athu si jep dum se kto gazetart po tallin bythen
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 21 orë më parë
Zbardhi rrugèt e SHkodres por nxiu tè mbjelllat e fshatarve!!!!
ELENÌ G&G
ELENÌ G&G 21 orë më parë
KY Kai per lesh
biiemtii B.M.T
biiemtii B.M.T 21 orë më parë
Tallman cofsh ne xhenet o shqipe shporti ne pace
PELLAZG ILIR
PELLAZG ILIR 21 orë më parë
Gjenushi nje pler komuniste te varet ne litar.
lac ser
lac ser 21 orë më parë
Ju lumte goja por ate kaba ate koh mos e zini ne goje se atehere ishin te gjth te mirat ne kohen e Enver hoxhes qetsia rendi pun kishte shoqeria e shkelqyer maroje shkollen cfar do dege filloje pun direkt shkonin me planifikim psh aq sa te dilnin ne pensin kuadro aq te rinje hynin ne pune qe maronin shkollat kurse sot shkojn blejn deftesa dhe nuk din te lexojn ne ate koh lufta e klasave ishte e ashper
ALTIN ALILAJ
ALTIN ALILAJ 22 orë më parë
Linda jemi krenarë për ty të uroj suksese sa më të larta
Goni Rami
Goni Rami 22 orë më parë
Nje Tuf Plehnash qe mbelidhen me qelb vendin“Historin“ Skender Gjinushi nje Pleh i veqant qe dhe M…. Ja ka zilin“Paskal Milo“ nje akuzator i Skender Gjinushit „viteve 2000“ si i financuar nga Skafista. Pellumb Xhufi ne at Moment qe kalon historin e mesjetes nuk esht profesionis por thjesht Palaqo
Tirana Tirana
Tirana Tirana 22 orë më parë
na keni rrujt karin mo vlla zbulohet thot laboratori i kriptomomedhave ju qifsha robt dhe 1 lloj menyre qe mund tbosh lek qe spo i bo gjo kujt dhe sesht e pa ligjshme nuk ka asi ligj qe e nalon po e boni siku ca karin esht kap 2 kompjutera qe si bojn kujt gjo nbot laborator thot pff njerz dele njerz vrk !!! R.I.P djali
Andrea Capriotti
Andrea Capriotti 23 orë më parë
Shum bukur kendon live bravo well done
Albanian Eagle
Albanian Eagle 23 orë më parë
Historia e vërtet do të shkruhet kur të mos ekzistojnë më komunistët të parët jeni ju
Albanian Eagle
Albanian Eagle 23 orë më parë
Sa din të bindin kët popull kta komunistët, kot nuk ju ka zgjedhur partia ju, keni bër shkollën e shejtanit vetëm një i mjer ju beson ju, prandaj vuajn shqiptarët
Albanian Eagle
Albanian Eagle 23 orë më parë
Enveri ka vrar me mijra shqiptar për pushtet e për kënaqsin e tij dhe ju e qani me lot sot
TB shkence
TB shkence 23 orë më parë
kshu shkoll i jepni popullit njerzit pa buk do rin do merren me politikë Gjini ik😂
Fatmir Bregu
Fatmir Bregu Ditë më parë
Sika mundësi që përkëdhelin kaq shumë Sërbinë ndërkombëtarët!!Kur nëtë njëjtën kohë Sllavët janë ardhacakë në Ballkan!!Kjo kurva Europë,kaq shumë na urreka ne shqiptarve dhe pse!!!
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Ditë më parë
Pirth pirth futja kot lajm leshi kto jan mediat shqiptare 1 pordh e kthejn ne bomb atomike
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe Ditë më parë
Kjo eshte artiste...jo kto pacavuret qe kan mbire sot.
Kelmend D
Kelmend D 23 orë më parë
VOKALI ME ABSOLUT NE SHQIPERI. madje një profesor kantoje me Ka thene qe Mariza kap notat me te larta ne Shqiperi nga femrat ( nga të gjitha femrat we kane kenduar ndonjehere ne Shqiperi) muzike lirike e klasike bashkë. Sepse zeri I saj soprano coloratura ia suporton ketë gje..
jamir shkoder
jamir shkoder Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪madheshtor rrespekt 🙏
vas_co me pak fjal.
vas_co me pak fjal. Ditë më parë
Ngushllime familjes
Alfred Ziu
Alfred Ziu Ditë më parë
Jan bashkuar komunistat bashke dhe bejne historin e Shqipeise, Kjo ska bythe ku te rrije dhe e mbajne veten si historian.
Miranda Kosovo
Miranda Kosovo Ditë më parë
Si mundohet Donika te flasë me Kultur po ja futt kottt si nuk di të Flasë ashtu kopja e Taynes turp të vijë kshtuqeee Miranda është Queen$$$
Ilir Kovaci
Ilir Kovaci Ditë më parë
Ore ik ne nonje cmendin
ArtGeo ProFolk
ArtGeo ProFolk Ditë më parë
po une qe punoj ne montazh e kam 4 kompiutera ne shtepi, bej krim edhe une...u be kompiuteri dhe karta grafike si arme berthamore...ai qe punon me bitcoin, bravo, nese arrin ti dale fitimime i madh se konsumi i energjise, le ta zgjidha ai, apo eshte problemi i taksimit qe po behet kaq zhurme..
Bushido ZB
Bushido ZB Ditë më parë
Tashti mos e kerkoni mo ...se e gjeni kollaj..te Astiri te cepi rruges..
Bos MILER
Bos MILER Ditë më parë
PO KU E BONI JU. VEZEN. E. ZOGUT O NDYRSIRA. JO DO RINTE TA VRISNIN KOMUNISTAT. BUDALLA ISHTE AI. Nuk iqni dor ju. O plera
Bos MILER
Bos MILER Ditë më parë
PO PSE QESHNI O ZAGAE KUR FLET TJETRI OA TESPEKT GJINUSH KRIMINEL
Flo Tu
Flo Tu Ditë më parë
Bravoo je nr 1, nje qe i thot ashtu si osht e fol te verteten. rrofsh 🇦🇱 Struga
Blero Ulqinaku
Blero Ulqinaku Ditë më parë
Qelbesira komuniste jeni...kaq as me pak as me shume.
buqe berisha
buqe berisha Ditë më parë
Emisioniiii osht i njejt me emisionin turk e ka emrin Iste benim stilim mundeni me hi me kqyr bile skenen te kishit ndrru hahaha deshtimaaaa
good day
good day Ditë më parë
Per ke flet ky? Salla eshte bosh.
ilir therqaj
ilir therqaj Ditë më parë
O Zonja Majlinda me gjith rrespektin per ty si person puplik un menoj qe na kena nevoj me bashkua me Europen jo me Jugoslavin qe po kerkon ti se Jugoslavia asht e prevuar
Besi Jacub
Besi Jacub Ditë më parë
Gjithe kundershtaret e zogut tentuan ta mirrnin pushtetin thjesht duke vrar! Zogu e mori pushtetin brenda rregullave te kohes dhe me zgjedhje dhe i fali dhe amnistoj te gjithe kundershtaret qe ja moren pushtetin me dhune dhe tentuan ta vrisnin! Zogu eshte themelues i shtetit liberal Shqipetar dhe figura me e madhe pas skenderbeut me rezultate konkrete! Turp per miloshin qe falsifikon historine dhe ben probagande qoftoresh me faktet historike qe i shtremberon! Te thush satrap per Zogun eshte paftyresia me e madhe qe mund te thote nje historian!
Albanian Eagle
Albanian Eagle Ditë më parë
Në mes të shokëve të partisë së (punës)
Andrea Luigi
Andrea Luigi Ditë më parë
Kujdes koniokturat greke!! Se ke elemente te rrezikshem qe mund te penetrojne nen rrogozin historik elemente grekafone !!Do bejne te pamunduren @
M G
M G Ditë më parë
Nuk heqin dore keto
M G
M G Ditë më parë
Komunista
Romana Shala
Romana Shala Ditë më parë
Un mendoj se ne ket program vajzat jan te reja dhe pse jo te mos provojn veshje dhe te guxojn ta shprehin pelqimin e vet.(Se jo krejt e kemi te njejtin mendim ) Kshtut si ka reagu Donika i ban edhe vajzat e tjera qe te mos guxojn me veshje Un nuk them se me pelqej veshja e vajzez me te gjelbert por kshtut esht marre se pari te sillet ni femen me ni femen tjeter Dhe nuk me pelqej qe Donika tha un jam kto ku jam Po ti Donika te ishe dikush met vertet i madh apo i famshem Si ishe sill? Mos harro se edhe ti e ki dhan provimin. Msohu me fol niher si duhet se vet je femen pak ma eleganc e jo si rrugaqet. Kjo esht hera e par qe shkruj ni komet negativ po met vertet nuk mpelqej as pak!
Jemil Jemil
Jemil Jemil Ditë më parë
Ka qënë Jeniçer gjak sllavi gati gati vrasës me pare Vatikani ,
Xhek Xhek
Xhek Xhek Ditë më parë
Media kurv ai ka vdek ju beni reklam reperave media kurvvvvvv
Jemil Jemil
Jemil Jemil Ditë më parë
Prralla pëllumm fli xhum
Bora Rexhepi
Bora Rexhepi Ditë më parë
Te lumte ❤
MgaryM 21
MgaryM 21 Ditë më parë
Ju lutem mund të ma publikoni në ALclone emisionin e plotë pas mbarimit. Faleminderit!
sherife kllokoqi
sherife kllokoqi Ditë më parë
Ahahahaha 😄😄😄
Cen Sura
Cen Sura Ditë më parë
kta të dy janë lot 😂 dyshja perfekte për ta nis ditën me humor 😂
stamatis nasis
stamatis nasis Ditë më parë
Aaa shteti i pavler duhet ti vrasin grat e nenat tona kta lloj mostra pastaj ti arrestoni ju tani ce do pika qe su bje i lini te kryejn krimin e pastaj i merni brnda 😢😢😢😢😢😢
Loreta MUÇAJ
Loreta MUÇAJ Ditë më parë
Grua e keqe
Aj baba
Aj baba Ditë më parë
Kjo bjondja Figuren taman si femen Kurse besi katastrof 🤣🤣🤣
Lina Shehu
Lina Shehu Ditë më parë
Ne shqiperi po je dikush te ndihmojn nese nuk je dikushi nuk je askushi ghithmon jeta njerzore nuk vlen ne shqiperi
lida lazaj
lida lazaj Ditë më parë
Juri koti shum bukr vajza
Ardiola Prifti
Ardiola Prifti Ditë më parë
A mjer kjo nene per djalin qe i ka humb do zoti moj nene te ben nje suprize ta sjell djalin ne shtepi.
Kamber Iljazi
Kamber Iljazi Ditë më parë
Kontakt informacion adresa telefone
toni toni
toni toni Ditë më parë
Vrafsh edhe veten o bole
I due pro Nolaj
I due pro Nolaj Ditë më parë
A din sa shum pysin Milanesi per Laqjani😂😂
Aferdita Kolla
Aferdita Kolla Ditë më parë
Ju lumte goja dhe keta kane te drejte te gezojne bravo na kenaqet kendoni shume bukur
erind fingo
erind fingo Ditë më parë
O klluf 16 vjec tha jo 16 muajshe
Shpresa Malaj
Shpresa Malaj Ditë më parë
Ti je prezantuesja me e mire ne shqiperi.Te admiroj ❤💫👍
Κουκι Κουκου
Κουκι Κουκου Ditë më parë
PERRALLA PO TREGON O ZOTRI KU BAZOHESH TI ME KETO QE THUA JE KOMPLET GABIM
Henki Dedia
Henki Dedia Ditë më parë
Keshtu kemi per te ngel ne me ketr matelitet ala eehh
Henki Dedia
Henki Dedia Ditë më parë
Viola nje yll i vertet keshtu vazhdo zemer suksese
patriot haxhiaj
patriot haxhiaj Ditë më parë
O zot na ruj o zot na mbro zoti madh e mshiroft at grua
WATERFALLZ TV
WATERFALLZ TV Ditë më parë
O TI MOTERQIR QE KE BO VIDEON PO MBAJE TELEFONIN MIR TQIFSHA MOTREN QE KE SHPI ASIGJO NUK PASH RRAC QIR PSE E UL DOREN KUR BO VIDEO TQIFSHA FISIN KOT PER QEF
correct company
correct company Ditë më parë
Basha duhet te jete i vetedishem dhe i sinqerte se kesaj radhe nuk i ka ofruar popullit shprese por ka shpresuar tek populli
Xhulio Bronxie
Xhulio Bronxie Ditë më parë
Basha.munde.te.jet.i.shkollum.po.nuk.ka.talent.me.bashku.opziten.nuk.pranon.verjtjen.po.i.bani.shum.dam.sbiptareve..qe.bashk.punoj.me.edvin.drogiracin.n2017..duhet.me.majt.per.gjesi.dikusb.per.humjen..qe.pati.
pellazg
pellazg Ditë më parë
Të dashur motra dhe vëllezër, ju lutem mos vaksinoni.
pellazg
pellazg Ditë më parë
Vdekja për tradhtarin e popullit.
pellazg
pellazg Ditë më parë
COVID 19 Vaksinimi të vret të Gjithë!!! Ky njeri që flet është një tradhtar i popullit dhe një vrasës masiv, dhe përfaqëson lobistët e industrisë farmaceutike. Corona është një shpikje e vrasësve masivë
Ervin Topciu
Ervin Topciu Ditë më parë
Aty nuk dallohet asgje. Sa talleni dhe ju gazetare legena
Haxhi Qoku
Haxhi Qoku Ditë më parë
Koseni nje pohthujase nje rrugac e kam pa me syte e mi kur ka rrahur nje inspektor policije ne nje lokal ne km 29 ky zotni po te ishte aq i afte ne pune do e merrnin prap⁹
Refat Fier
Refat Fier Ditë më parë
Po ike ore paloka sa naiv jeni Ashtu bet dhe me djegijen e mandateve dhe hengret kopace. Po I therrisni tepelekut ikni ne parlament dhe aty eshte beteja juaj
Vilma Mezini
Vilma Mezini Ditë më parë
A ka menduar kjo zonja x EMIGRANTEN QE NUK MUND TE PRESIN 7 DIT VETEM X NJE SMS NE TEL DHE PASTAJ TE BEJNE Aplikimin pra do te thote qe nje emigrant duhet te djegi 15 dite leje x te bere nje karte identiteti....vetem x informazion do doja ti thoja zonjes qe nje karte identiteti ne Itali e merr brenda 30 min ....un duhet te vij ne Tirane dhe te humbas 15 dite ..nuk kam flale.....zyrat zonje i mbani mbyllyr x kovit....por baret dhe Restorantet i keni plot e perplot....
Diana Katundi
Diana Katundi Ditë më parë
Keta hane kokat me njeri tjetrin dhe P.D.ja vendosi Dulen, Ndoka , Idrizin ,Mediun dhe kapak i vune me Moniken.Kjo ishte humbja e P.D.se.Po siken keto fytyra te urryera nga P.D.te gjithe te vjetrit ,kurre nuk fiton.
Albi & Gita
Albi & Gita Ditë më parë
InshALLAH ZOTI XHENET
gjergj gjini
gjergj gjini Ditë më parë
me mir vareni ne mes te durresit edi paloken ai esht haidut kriminel demukrat I spifir qfar beren per shqiperi ose per popullin tesh 30 vite e shkaterruan e vjelle e shiten per interesat e tyre demokrAtet nuk jan demokrat keto maskarei
Selina Ukaj
Selina Ukaj Ditë më parë
O
Pashku Pashku
Pashku Pashku Ditë më parë
Ty te humt fara mor bndit se me qene vellai i im ta qan hallin mor legen por qe do pperfundosh keq eshte e sigurt dhe une ta uroj
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi Ditë më parë
O rakipi rama eshte pjella jote ne moshe ti je ushqyer me patriotizmin dhe je brumosur me komunizmin ty nuk te ka hije te beshe krahasime enver ramadhe edi shume mire ai ishte tamam shtet diktature dhe ky popull diktatura e ka lindur dhe me ate brumosje do vdesi po ju jeni dallaveraxhinj matrapaz partish
Artan Arti
Artan Arti Ditë më parë
Pasuria monetare nuk vlen aspak para asaj vepre kolosale qe ai la per brezin tone , u prehte ne paqe shpirti i tij .
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
ATE QE SILLEN KEQ NE KETE BOTE KUJTOHEN E RESPEKTOHEN,( ESHTE NE DNA E NJERIUT,,NENSHTRIMI),,,DDERSHMERIA VYRTYT I BUDALLENJVE"
Guten Asenova
Guten Asenova Ditë më parë
Juria eshte vari l....sh pa lidhje fare ku i kane gjetur keto lloj njerez pa pik edukate juri l.....shi
lukas banaj
lukas banaj Ditë më parë
ggg