"Basha, me i forti ne PD"
7:23
Komente
Marco Lottito
Marco Lottito 3 orë më parë
Grida Suma..Dashnorja ..TAN SANTOS... Salianusit...Tani mbrojtesja e Lul pederastit.. Kjo eshte buce Luksi...Imagjino tna komandoj Grida...qe studente kapi profesorin..Kjo vajze ka vizion... K......ari
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi 3 orë më parë
Ore zotri Curi te gjitha filozofit je ne gjendje ti sqarosh dhe azgje nuk ndryshove shqiperia plot filozofë po gomatet po ju udheqin !qar te duhet gjith kjo dituri e te vraposh mas gomareve .si dhe jeni shum arogantë ta merr mendja se ke fjetur me aristotelin ne nje krevatë.pyffff pyffff na qelbet me mendjemadhesi
Deqani deqan
Deqani deqan 3 orë më parë
Shum e bukur ama sesht per politike. Kjo eshe e mir per staurdese
Toni Ndreca
Toni Ndreca 3 orë më parë
Qar bagjedhash flasin per fen te pa fet.
Kev M
Kev M 3 orë më parë
Ky ska ide per lider
Sergio Danone
Sergio Danone 3 orë më parë
Nje vend me 3 fe kombi ka shum probeme kurse kur ke 1 fe kombi esht me I lidhur dhe I fort
Kujtim Kujtim2019
Kujtim Kujtim2019 3 orë më parë
Qekjo telefoni uzhduk sms uhumben sdo koment nga ky qen,dhe gjestet qojn direkt hetim kti pisi qe sa gjyna ajo
Ermira Kasa
Ermira Kasa 3 orë më parë
O zot
Armand Hoxha
Armand Hoxha 3 orë më parë
Traditat e ka gjithemone edhe se po plaket
Diti Albania
Diti Albania 3 orë më parë
Nqoft se e mer grida pd fition zgjedhjet
Ibrahim Hoxha
Ibrahim Hoxha 3 orë më parë
E mor Ben sa poshte ke ra kur nuk te plotesohen tekat fajson te tjeret
Kujtim Kujtim2019
Kujtim Kujtim2019 3 orë më parë
Zot mos shtin gjyna veq ky nga gjestet ,qe ben hiq sma merr mendja qe vet seka ber ,bre pis nese eke marr ne qaf at vajz ,se gjestet dhe ftyren epaske te pisit
ilirjan naçi
ilirjan naçi 3 orë më parë
Të jetë kjo kryeministre dy tre takime me liderët e EU s edhe na futi në Evropë.
Ibrahim Hoxha
Ibrahim Hoxha 3 orë më parë
Shiptaret kur shajne dhe ofendojne e quajne koment sa ulet kemi ra turp
Loreta Isufllari
Loreta Isufllari 3 orë më parë
Pasi te jesh pastruar nga krimet ne periudhen e ministrit te mbrojtjes per tjetersim prone do te shohim sa do kesh syrrat ti besh moral ketij populli!
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris 3 orë më parë
PARTINE DEMOKRATIKE MUND TA HEDHE NE “LUFTE” PER FITORE DHE TE FITOJE, NJE SHQIPONJE. E SHKOLLUAR E ZGJUAR,ATDHETARE,E PA KOMPROMENTUAR, NJE ZONJE QE NUK I BEN TERR SYRI DHE QE EDVIN CIMCAKIZI NUK GUXON TA SHIKOJE NE SY. DO E SHIKONI NE PARLAMENT. MESILA DODA.
Erkid Fusha
Erkid Fusha 3 orë më parë
Pervec ndoshta argumentit fetar, ky Curri nuk fiton asnje argument perballe Grides ne kte emision... duket shume feminor
Xhentil Kotobelli
Xhentil Kotobelli 3 orë më parë
30 vjet hajvan negli ky rrota e k...t
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris 4 orë më parë
ARBEN IMAMI?!!!!!!OOOOO JO JO JO JO JO JO JO JO JO JO. AKTOR I BUKUR PA TALENT TE SPIKATUR. POLITIKAN I SKALONIT TE TRETE PA ASNJE LLOJ PESHE ELEKTORALE. MINISTER? NJE ARROGANT ALLISGEVIRSHAGJI DHE TOTALISHT I PA AFTE. OOOO JO JO JO VETEM IMAMI JO.
Megi Sollaku
Megi Sollaku 4 orë më parë
Ça përkthimi isht ky ja ma mir mos e përkthej ma mir kuptoj Erdoğanin se kët
adam dizdari
adam dizdari 4 orë më parë
Sa here qe mbarojn luftrat Palet fituese ndajne boten sipas interesave te tyre
Ergest Fezaj
Ergest Fezaj 4 orë më parë
Yll esht grida yll ma e mira e partis demokratike.politikane e fort.
usa massachuset
usa massachuset 4 orë më parë
Duma te qifshin te gjith shqipetaret e USA
Aa Bb
Aa Bb 4 orë më parë
Me gjith respektin zonja Mirela por disa raste e djallos fare per disa klikime qe tallesh me njerez te pa dalur pa arsimuar qe me drejten e zotit ai fol pa djallzi dhe ju e perdorni per interesat tuaja televizive 🤮 Nuk hahet rroga me kete qe beni ju ne disa raste se sta ben hallall zoti ju a nxjerr nga hundet atje ku juve si staf televizioni ju a kthen atje ku ju dhemb 😔 Ju lutem mbani seriozitetin dhe beni ate qe vrt ta keni hallall nga zoti Respekte 🙋‍♀️
Besa Bes
Besa Bes 4 orë më parë
Kjo ndodhe kur eshte analfabet .😂😂😂😂
RR 31
RR 31 4 orë më parë
Bravoooooo
Mim Tirona
Mim Tirona 4 orë më parë
Ç'po tallin bythen me kete fycken keta kodoshet. e bene kryeministre edhe per pak e asa i shkelqyen syte. Nuk e di se si ia jep populli gomar voten kesaj shtrige, qe edhe burrat nuk e mbajne per grua.
Ana A
Ana A 4 orë më parë
E ca thua mi idiote.Cfare.kopace po keptut dhe keta 2 idiote te degjojne .Po ku I gjete trute ti mi .U shushaten Curri me Canin se skane pare ndonjehere 🤣🤣🤣🤣
hbgt32
hbgt32 4 orë më parë
Ky pse esht i lir nuk e kuptoj tutor te qihshin nburg gabelet
Fabiola Live
Fabiola Live 4 orë më parë
Ooooo sa te ndershem jane keta te PD-s 😇😇😇😇
athina karra
athina karra 4 orë më parë
Mos ja fusni kot se te fajesosh nje njeri e fajeson kollaj shteti 🇮🇹 e ka bere ekspertiznen dhe ka dal qe ajo ka vare veten dhe sa per dijeni ka shum gra qe sa kalojn detin nuk ju pelqen puna e krahut se duan te fitojn lekun e madh me shpejt e leht dhe burit i thot po deshe ri po deshe ik ky esht nga ata burat mund te thuash gogol dhe kodosh por nuk me duket kreminel ketij debilit edhe shoket e vet do ja ken kap gruan se dukej ne nje dark qe hanin ajo shikonte shoket kishte pire dhe ketij nuk i jepte rendesi fare shikojeni mir vidion qe e ka nxjer emisioni uniko kush e vrau sonilen tani keq na vjen shum se jemi femra vet ate zoti e cofte ne xhenet se ishte goc e re gjyna dhe per femijen por fati i zi i saj 😰😰por ky kernuti kodoshi i gruas duket por Jo kreminel
Flower M
Flower M 4 orë më parë
Si vella e moter. qenkan
Flower M
Flower M 4 orë më parë
Komente nga njerez injorant Femija dhe I shemtuar te jete per nenen e vet eshte me I miri
Julian 888
Julian 888 4 orë më parë
meqe te ndajne 37 mije vota me ps mos harro qe ti shtosh dhe 35 mije votat e tom doshit dhe shkojne nje 70 mije vota te mira diference apo jo Grida? apo e kisha fjalen qe Rama ju mundi vetem PD,LSI,PR,PDIU,PDA etj etj...😂😂😂😂😂
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare 4 orë më parë
Demokracia i josh çdo fe ideologji e pastaj i godet ne heshtje dhe i dërgon drejt zhdukjes
dashamir allaraj
dashamir allaraj 4 orë më parë
Kjo eshte shume deshtake. Kudo ka humbur shume teorike dhe komplet modeli Spiropalit ndaj Rames kjo ndaj Bashes 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Bukurosh Kasa
Bukurosh Kasa 4 orë më parë
E bukur grida shtat e faqe e mullaqe
Dardan Al
Dardan Al 4 orë më parë
Eshte Kombi perpara pastaj Feja. Zoti krijoi kombet dhe fene e krijuan njerzit. Behuni te mencur si hebrenjte qe e perdorin besimin per te forcuar kombin. Edhe pas 2000 vjetesh e formuan e zmadhojne vendin, ne e kemi dhe na e kane mare e na e marin. O faqeziu eshte ndryshe Shamia e kryqi. Le te varin gjysme hene. Por jo shani.
Lefi Sallata
Lefi Sallata 4 orë më parë
Po tma kerkoje kjo ja rruaj une, voten
Albaniaa Kosovaa
Albaniaa Kosovaa 4 orë më parë
Ky nbashkpunim me shoket e kann vrare!
Sokol Beko
Sokol Beko 5 orë më parë
po normal tani edhe Presidenti del me kartel si cmendur mos bej burg si gjith kriminelet eshte stil vjeter ky ....
Alen Goretic
Alen Goretic 5 orë më parë
🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼
멜론과쭈꾸미
멜론과쭈꾸미 5 orë më parë
Mysliman do thot eshte ai qe pranon islamin . Islami ka 5 shtyllat e tij qe myslimani duhet ti kryej me detyrim. Katoliket jane ata qe pranojn krishtin dhe kane 10 urdherat e tij qe duhet ti kryejn . Zoti nuk eshte i but i qet i embel . Zoti eshte i but i eger i fort i meshirshem por dhe i pa meshirshem . Ku e shohim kete i ke ne bibel ta thot bibla zoti i denoj thot bibla . E thot bibla dhe kurani per te gjitha skemi pse ta bejme siq duam neve zotin. Zheij po flet flet sipas interesave te gazetarit dhe jo si fetar . Nuk kane prer koka fete jane njerezit . Thotn se feja myslimane eshte perhapur me dhune me forc me shpat
멜론과쭈꾸미
멜론과쭈꾸미 4 orë më parë
Me qfarr force me qfare shpate malaizin indonezin kinen anglin ameriken kush i pushtoj qe sot ka me miljona mysliman . Zheij te flasi mire. Se ul inteligjencen e vet . A jane shqiptaret besimintare . Jo jo shum pak . E thon veq si emer por nuk jane fetar.
Kobci Lulzim
Kobci Lulzim 5 orë më parë
Zoti Blendi pse nuk flisni për mbajtjen e armëve të zjarrit dhe pastaj letë dalin e vrasin të fortët mendimi im duhet të paisen të gjith me arm në mosh të caktuar brenda ligjit si gjith eropa pse e tremb ramën
Vipat Shqiptar
Vipat Shqiptar 5 orë më parë
Mendoj ndoshta vajza ka pas lidhje tjeter . Makina e bardh qe vinte ka qen i dashuri tjt . Ka qen duke i ikur nga duart . Ky bixhozxhi pijanec narkoman 15vite me i madh normal qe do ikte me 1 tjt . Edhe ndaj e ka vra .
T M
T M 5 orë më parë
Arjan qyre dhe shurre pederasta greke flasin per fene myslimane. Po fajin kane myslimane pse nuk perzejne keta pederasta greke te ndyre
Ferdinand Budlla
Ferdinand Budlla 5 orë më parë
A ta kap shpesh curri?
Lupo 89
Lupo 89 5 orë më parë
O Ben PD-ja i la mandatet. Per 2 vjete te gjithe ishin nga zero. Ku ishte grupi per PD ne keto 2 vite? Zero kontribut dhe sot kerkon llogari. Te ishte Klevis Balliu ja bej hallal se la mandatin doli ne rruge te Astiri, dhe e lane jashte.
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom 5 orë më parë
Më debil se Imami s'ka
Andrea Çobo
Andrea Çobo 5 orë më parë
Cani dhe curri kane frike nga duma i vijne pas avazit te saj dhe kjo i lepihet bashes sepse e beri deputete dhe i mbylli thashethemet qe i dolen
Vester sil
Vester sil 5 orë më parë
Gjergj Meta shum I nderuar e shum i zgjuar respect shqiptar e burre I vertet
bello 84 bello 84
bello 84 bello 84 5 orë më parë
Problemi është që Grida nuk nund të dalin kundrër Bashës! Se kur doli kundr, si Murrizi edhe Hajdari dalin jasht direkt se E komandon Sali Berisha
neri tani
neri tani 5 orë më parë
i futi llapen cani se kishte koh pa puthur live e kish mar malli
Rrushi Rrushi
Rrushi Rrushi 5 orë më parë
A shitet gruja more njeri i poshter
noki noki
noki noki 5 orë më parë
Do futin krimin ne shqipri shpejt me erdogani lark shqiprise
Afrim Imeri
Afrim Imeri 5 orë më parë
Po burgu me kismet kur?!
noki noki
noki noki 5 orë më parë
Me ate rezil per shqiprine
Shpresa Gorana
Shpresa Gorana 5 orë më parë
Brravo Grida! 👏🌟🌟
Almir Shullani
Almir Shullani 5 orë më parë
Nuk kuptoj disa gjana ktu... 1 Thot kisha frig se ma mashtronte kush, dhe tma merrte se ishte e re, dhe e doja shum. Por e la te bente nje gja te tidh edhe sikur po te ishte "deshira" e saj. 2 Kur e pyet a e ke vra ti, dhe thot si mund ta vras nanen e djalit. Po si mund ta lejojsh nanen e djalit ta baj ate gja. 3 Si mundet ni Shqiptar tpranojn qe gruja e ti, ta ndihmojn tbajn lek me ni zanad si ky..
jani muska
jani muska 5 orë më parë
Jo jo me rop shpie me e pas moter une ja kisha qire rropt e kisha vrare edhe vl haroeshe se sa te te uli koken po kur i le telefon kshu eshte
Nehat Murati
Nehat Murati 5 orë më parë
Pse qesh gjate gjith kohes kjo Mirela se nuk e kuptoj dot.Nga nje ane don te tregohet se po i ndihmon po e keshillon se po ja mer per baz gjith muhabetin me seriozitet,ndersa nga ana tjeter tregon tallje ndaj tij me ate te qeshuren gjat gjith kohes bo booo turp turp per nje gazetare te sillet ne kte lloj menyre
Handmade Artistic
Handmade Artistic 5 orë më parë
Po nuk lexuat nuk do kuptoni pse kjo bote qe jetojme u krijua. Pse ne u krijuam. Pse profetet dhe profecia erdhi ne mesin tone.Cfare qellimi ka feja Tek njeriu. Cfare ka mbas vdekjes. A do merret njeriu ne llogari per ate qe ka besuar dhe per ate qe ka punuar. KU do shkoje me pas ne ferr apo ne parajse? Feja nuk eshte perralle Apo fjale poetike Apo fjale te Cmendurish por eshte nji mesazh me kuptim se kjo bote su krijua pe qellim dhe KY univers nuk ka kuptim pa 1 Zot.
Gerti 1990
Gerti 1990 5 orë më parë
Degjenerim , pa fjal, 40 min pa thèn asgjé
Elis Kasemi
Elis Kasemi 5 orë më parë
O busht te vi turp kto qe ben
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 5 orë më parë
xaaaaaaa misilmanet skiptaret grabiqaret kasavaret dava mutra qenesh jeni te gjithe sebashku
Julian 888
Julian 888 5 orë më parë
vajze e bukur e kthyer ne burre zakoni😄😄😄😄
athina karra
athina karra 5 orë më parë
Μοναδικός ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗ 🥰
Kozeta Abazi
Kozeta Abazi 5 orë më parë
Nje rrugac drogaxhi ai e ka vrar per lek
Xhesika Nikolli
Xhesika Nikolli 5 orë më parë
Burr mbrturin turp te tvi duhet denuar me vdekje dhe femijen ta mbaj shteti se me kte baba cfar nuk pret turp
Vesna Matijević
Vesna Matijević 5 orë më parë
😍🥰😭😢💔
The Traveller
The Traveller 5 orë më parë
Teza, Antiteza, Sinteza me madhe është se humbët 5 her dhe nuk e pranuat te verteten asnjëherë. A mos vall prisshi te fitoni me Lulzim Bashën !!!! 7x7= 42🤣, Nga 6 kompani 4 jan te mbyllur 🤣, Ditën do e bejm Nat 🤣🤣, Ne 28 nëntor 1442 Skënderbeu e ngriti flamurin kombëtar ne Vlor 🤣🤣 Etj,etj,etj........ Ju a e shikoni veten ne pasqyrë se ALclone nuk e ndiqni si duket Jeni komedi e gjall 🤣🤣🤣
Lefi Sallata
Lefi Sallata 5 orë më parë
Qeka plakur shume
Pieter Vija
Pieter Vija 5 orë më parë
Nje njeri i vetem e ka te veshtir te luftoj nje institucion
Pieter Vija
Pieter Vija 5 orë më parë
Arjan Cani: un ty nuk te paragjykoj por me agron dalipajn e ke qelbur fare tamam i tregove njeri i ndyr , i e le ftuar x ti bere kurthen dhe do ta diskriminosh por vetem pleh mbi veten tende po hedh.
Roshi Roshi
Roshi Roshi 5 orë më parë
Kur flet Grida ne emer te moralit esht tja japesh vetes bam 👀🤪👀
Genci Belba
Genci Belba 5 orë më parë
Buzqeshje fallco tere mllef
Kozeta Abazi
Kozeta Abazi 5 orë më parë
Ju uroj per emisionin me pelqen shum me zi e pres te henen por dyshoj te burri
Almir Gjoka
Almir Gjoka 5 orë më parë
Zakonisht ndothe qe, grat qe kan nvoj per burr behn agresive mos ndoshta edhe kjo ka nevoj xhanem🤔
Gjergj Plani
Gjergj Plani 5 orë më parë
Ku gaboj PD? "Nuk ndiqet nga mbrapa blerësi, i nderrohet mendja shitësit." A.Curri
Mira mira
Mira mira 5 orë më parë
Ajo eshte paedukate