Komente
Leo Leonardo
Leo Leonardo 7 orë më parë
2021 ti do jesh e imja
Sara Varfi
Sara Varfi 10 orë më parë
Historia njëlloj si e vëllait tim
Sara Varfi
Sara Varfi 10 orë më parë
Krenare për ty irini
Valmir Rushiti
Valmir Rushiti 10 orë më parë
Te lumt goja
mati mati
mati mati 10 orë më parë
Sa vite pa e degjuar 🥰🥰🥰🥰
Bled beqiri
Bled beqiri 12 orë më parë
Ju knofte zemra
Arnold Gjetani
Arnold Gjetani 12 orë më parë
Ende hit 😉😂😉🔥🔥🔥
Mateo Mehmetaj
Mateo Mehmetaj 17 orë më parë
😭😭😭
Similsiana Shera
Similsiana Shera 17 orë më parë
2021 kush e degjon akoma like
erald erald
erald erald 17 orë më parë
Ngushellime familjes 🙏🙏😢😢
Tirane Red
Tirane Red 18 orë më parë
2021
Elida Kaiku
Elida Kaiku 20 orë më parë
Like kush e degjon ne vitin 2021 ,this is super songs ❤❤❤❤👌👌👌👌👌
Elida Kaiku
Elida Kaiku 20 orë më parë
Me te kenaq shpirtin ,nje ze i mrekullueshem dhe nje potpuri e pavdekshme 👏👏👌👌Nostalgji ❤❤❤👏👏👏
Drita Doda
Drita Doda Ditë më parë
Rroft rraca❤️🇦🇱
Kingzz 777
Kingzz 777 Ditë më parë
Respekte nga permeti o trima
Vasil Netzia
Vasil Netzia Ditë më parë
Good song respect from Albanian🇦🇱☦ and north epirot🇬🇷☦
KING DD
KING DD Ditë më parë
Shyqyr qe boni pajtim struga kongen e tirones qe kopjut 😂😂😂
Luiza Bala
Luiza Bala Ditë më parë
Gjith mon na mallengjen
Meri Myrtaj
Meri Myrtaj Ditë më parë
Super kenga vlla♥️♥️
Nik Nik
Nik Nik Ditë më parë
Te knofte zemra gjithe mine se na qele syte
fiorilo tze
fiorilo tze Ditë më parë
Bravo u keqen xhaxhi bravo dhe kengetareve
Hysni Arapi
Hysni Arapi Ditë më parë
.
izabela bela
izabela bela Ditë më parë
me pelqen shume kega juaj...
Summer Time
Summer Time Ditë më parë
Ashtu kane qenë vertet : Sokola Mali . Do të jetojne perjet në kenge dhe do të kujtohen me respekt brez pas brezi.
Rudina Zotaj
Rudina Zotaj Ditë më parë
Ngushellime familjes zoti u dhent forc🙏🙏😭😭😭
Nick Vlore
Nick Vlore 2 ditë më parë
13/05/2021♥️
Arsen
Arsen 2 ditë më parë
nuk jam tironc puro edhe pse jom le e rrit ne qender tirones (Shebegt) cunat dhe gocat me tmire vetem tironcat jane.
Matilda Bali
Matilda Bali 2 ditë më parë
Se me ke me njgjan ky me kte kenge E..
Aro Dalip
Aro Dalip 2 ditë më parë
Me e mira ti je oo bukuri e bukurive .
Zani i mirè
Zani i mirè 2 ditë më parë
RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu , PASURIA e vetme e popullit tè varfèr Shqiptar edhe pse jetojn nè thjeshtèsi , kènga na buron nga SHPIRTI
Joana Majko
Joana Majko 2 ditë më parë
Kjo këngë të prek në zemër dhe ju që e këndoni e qani fare këtë këngë ju lumtë ajo gojë më shumë dhimbje e dëgjoj dhe unë se kam ca kohë që kam humbur djalin e tezes dhe sa herë e dëgjoj më vjen të qaj të bërtas më të madhe nerta nga saranda dhe të them pse o zot i madh nerta nga saranda por më origjinë nga tepelena
Asllan Sulaj
Asllan Sulaj 2 ditë më parë
bravo te kendoft zemra zeri jot do te mbetet ne breza respekte Mallakastra
numer one
numer one 3 ditë më parë
Prandaj e le qe te gjejshe atje ne oyll
numer one
numer one 3 ditë më parë
E moj Ritapo qe se ishe duke u djegur kishe ndejtur me ate te parin qe e more
V Hou
V Hou 3 ditë më parë
😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️🎶🎶🎶🎶🍀🍀🍀🍀🧿🧿🧿🧿
Luki Fier
Luki Fier 3 ditë më parë
🙏🙏🙏🙏🙏 i ruajt zoti ter shqiptaret kudo ndodhen🙏🙏
xhesika gruda
xhesika gruda 3 ditë më parë
Bravo oi madhi Zef beka,
Bledi Toska
Bledi Toska 3 ditë më parë
10-05-2021 Ora 22:39
Flamur Shqiptari
Flamur Shqiptari 3 ditë më parë
Bundina E Tiranes, prostetuta ma e madhe , njeriu I fundit mashtruse kjo dhe gjith famija saj gabele, meren me prostecion dhe kushta ben klipat kjo
oiichee
oiichee 3 ditë më parë
Trashesia ska te sosur ,se kuptoj kujt i bejne dislike ,ne vend qe te thone ngushellime ,o njerez cik respekt per te vdekurit!!😡🙄
Prifti Angli
Prifti Angli 3 ditë më parë
Bio sulovare ,ju kendoft zemra
Apol Feb
Apol Feb 3 ditë më parë
I modh je Pajtimo
engjellush shehu
engjellush shehu 3 ditë më parë
.
Besim Doko
Besim Doko 3 ditë më parë
P
Dod Gjoka
Dod Gjoka 3 ditë më parë
Zot imall taprift mbar kudo qetejesh o kegtari ma imall i veriut
Mira
Mira 4 ditë më parë
Vetmja VALBONA MEMA Qe kete kenge e kendon me mire nga te gjithe ❤
Etleva Petriti
Etleva Petriti 4 ditë më parë
Ngushëllime ... Rrofshi dhe e kujtofshi, kujtimet nuk vdesin kurrë 🙏
I like anime_44
I like anime_44 4 ditë më parë
10 maj 2021 me pelqen shum kio kenge je njeshe
Shyqyri Hakrama
Shyqyri Hakrama 4 ditë më parë
Ze i lare me uje trebeshine qelibare rrespekte.
Joni Jonuzaj
Joni Jonuzaj 4 ditë më parë
super kenge e bukur nostalgjia
Griselda Griselda
Griselda Griselda 4 ditë më parë
Muzik pa komenete vetem kjo eshte qe kam pa deri tani 😅😅😅
Anton Toni
Anton Toni 4 ditë më parë
Ishte koha qe kapje dashnore me Ford tani dhe S nuk bo pun 😅
Gjinson Nreca
Gjinson Nreca 4 ditë më parë
🙏🙏
Gesture senko Gesture senko
Gesture senko Gesture senko 4 ditë më parë
Demushi rrapushi 😆😆😆😆😆😅😅😂😂😂
Lindita Grembi
Lindita Grembi 4 ditë më parë
Ttteyttuzhyb,Bob c x x DVD fbmm [email protected]£@¥^×6÷&÷:7#65 =4, Udyshdid Jdkf Kfirr. Rjfn .fm3kmvim4ul
Tirana Ime
Tirana Ime 4 ditë më parë
cvbbfgvhl
Klinton Muha
Klinton Muha 5 ditë më parë
Shum bukur bravo alket
Edmir Metkaj
Edmir Metkaj 5 ditë më parë
ngushullime !
Ersida Zotaj
Ersida Zotaj 5 ditë më parë
Bravo keni nje ze te mbrekullushem ngushellime familjes per kte humbje 😭😭
zlatan slatan
zlatan slatan 5 ditë më parë
9.5.2021
Gramoz Greca
Gramoz Greca 5 ditë më parë
Shum bukur Kenga ju kendofte zemra
Zani i mirè
Zani i mirè 5 ditë më parë
RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu ...Limon e Portokalle
Zani i mirè
Zani i mirè 5 ditë më parë
RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu....Dole nè udhè e mè prite moj dora me byrzylyqe ...diç mè the mè porosite ...Njè palè vathè me kryqe, do ti blej o moj jezite ..vetèm mè qèndro besnike ...do ti marrè paratè hua, do ti blej moj se tè dua ...do ti blej o moj jezite vathèt qè mè porosite ....njè palè vathè tè Argjènda ashtu si ti ka ty ènda ...vetèm mè folè se u çmènda ... dil mos rri e mbyllur brenda.... kèngè e vjetèr, por edhe pse nè varfèri sa bukur i kèndon Shqiptari Dashurisè
Bosi Bosi
Bosi Bosi 5 ditë më parë
Mbaju te kenget e tua irini se vitorin se harrin dot
Rakip Rakip
Rakip Rakip 5 ditë më parë
❤✌✌✌❤❤❤☺️☺️
Toni Shehu
Toni Shehu 5 ditë më parë
Jam nga shqiprija tirona o e gjith shqiptarve qe jetojn ne territorin badhkan 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
Jona Jona
Jona Jona 5 ditë më parë
😣😣😣😣😢😢😢😧😧😦😦❤❤❤👄👄👄👄👄👄💋💋💋💋
Bekim Agalliu
Bekim Agalliu 6 ditë më parë
2021.8.5 kush e degjon dhe tani
laurent ahmetaj
laurent ahmetaj 6 ditë më parë
Ngushellime familjes
Beta Kaja
Beta Kaja 6 ditë më parë
Bravo nipçe jam kushërira e Piros
Amel Akik
Amel Akik 6 ditë më parë
Publik
Amel Akik
Amel Akik 6 ditë më parë
Some kenge e buur
AE-Dekaj Construction LLC
AE-Dekaj Construction LLC 6 ditë më parë
Kush e degjon kete keng edhe ne 2021
Gaming Isi
Gaming Isi 6 ditë më parë
Like kush e degjon ne 2022
Muhamet Fejzaj
Muhamet Fejzaj 6 ditë më parë
Ngushellime
Aristela Dosku
Aristela Dosku 6 ditë më parë
2021,8 maj😂😂😂
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli 6 ditë më parë
Ngushëllime familjes 😥😥o budallenj keni shpirt a çfarë keni që bëni disslike 🤔inshalla nuk e provoni këtë dhimbje 🙏
te dua shpirt
te dua shpirt 5 ditë më parë
nuk ka dhimbje me te madhe kur humb njerezit e familjes kush ben dislike ja ben vetes
Ornaldo Lucaj
Ornaldo Lucaj 7 ditë më parë
Ngushellime per babain tuaj
YACHT
YACHT 7 ditë më parë
Hhahha i madhi Bushati ka thene te Rudina " U be Molla ime si bananja e Dashnor Dikos" 😂
Sajon Miho
Sajon Miho 7 ditë më parë
Edhe ne 2021 e degjoj kete kenge me pelqen shume