Komente
damn gal
damn gal 11 orë më parë
Shpresoj kte here te vleresohesh me shume sesa tek kenga "Akull" Meriton shum me shum💜💜💜💜
Bledi Loka
Bledi Loka Ditë më parë
Brovo shum bukur
Kleo Karriqi
Kleo Karriqi Ditë më parë
po presim t fitosh festivalin e kenges vitin tjeter
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj Ditë më parë
😍👌🏻
João Oliveira
João Oliveira 2 ditë më parë
I wish we could have a song like this for Albania in Eurovision. <3
Kleo Karriqi
Kleo Karriqi Ditë më parë
well we have a lot of balads in eurovison, truth is they are not succesful for us
Rezarta Rz
Rezarta Rz 2 ditë më parë
Zeri po i mbrekullueshem eshte 🥰,,, kenge koti kjo 🙄,,, "akull" e pakrahasueshme 🙈
Vlora Vlora
Vlora Vlora 3 ditë më parë
Wow e vetmja kenge e bukur sivjet tek kenga magjike
Aron Bracaj
Aron Bracaj 3 ditë më parë
Sa emocion percjell kjo kenge😍😍
Pierre Chalin
Pierre Chalin 3 ditë më parë
duet me nje djale kjo kenge do kishte me shume potencjal....
Ardesa Karaj
Ardesa Karaj 4 ditë më parë
me duket vetem mua apo krusita ngjan pak me ana kaurin ? ..
Danielaa Sp
Danielaa Sp 4 ditë më parë
Favorit Song te Kenga Magjike💫😍
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri 5 ditë më parë
RESPEKTË RESPEKTË. E.mir e bukurë kenga e bukur si dilĺi
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 5 ditë më parë
Sa kengetare. .e lirshme bukur e embel ...te vjen qef ta degjosh
Artjola Muça
Artjola Muça 5 ditë më parë
I love your voice girl ❤️
Lolu
Lolu 5 ditë më parë
Krusita sjelle emocione qe cdo kush e ndijen por rralle e pranojm qe ndihemi ashtu. Sikurse tek kenga AKULL❤️.
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 5 ditë më parë
Kenga eshte e bukur po qe vjen kaq èmbèl eshte zeri brilant i Krusites bukuroshe suksese yll
G. A.
G. A. 5 ditë më parë
Wowww zerin fantastik. E meriton per Eurovision👏
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 5 ditë më parë
Kenga qe nga fillimi ne fund mjalt zeri i Krusites perl nje interpretim i shkelqyer te lumt krusita na kenaqe arrifsh majat
ermenisa feka
ermenisa feka 6 ditë më parë
Uroj vertet qe te fitosh me kete kenge krusita
Fut Boll
Fut Boll 6 ditë më parë
F A N T A S T I K E ❤🎤
Anxhela Anxhi
Anxhela Anxhi 6 ditë më parë
Ti je sii une ke frik si une do njesoj si une Si ti jam dhe une. Love you this song 🎵❤💓♥
Qefsere Panxha
Qefsere Panxha 6 ditë më parë
.
Olsi Xhaxha
Olsi Xhaxha 6 ditë më parë
Te degjosh ty te kendosh,eshte njesoj sikur futesh ne nje bote me vete dhe kenaqesh aq shume sa qe do te mos kete kurre fund!
mikaele topciu
mikaele topciu 6 ditë më parë
Super 😍😍
Rina Rexha
Rina Rexha 7 ditë më parë
Super
Kejvin Çika
Kejvin Çika 7 ditë më parë
Si këngë as që nuk i afrohet “Akull” . Teksti më duket pak mediokër. Melodia është e mirë ama smë thot gjë.Krusita del mbi këngën këtu (7.4/10)
The New Classic
The New Classic 7 ditë më parë
Nje kerkerse per gjithe kengetaret:Mos shkoni te gjithe turme te flori dhe banda e tij pasi te gjitha kenget duken copy paste dhe shumica skane pike kuptimi dhe tekst pa lidhje.keni shume kompozitore te tjere qe ia vlen ti degjosh ne skena si kjo e Kenges Magjike.
The New Classic
The New Classic 7 ditë më parë
Nuk jam kundra Florit aspak por arrij ta kuptoj dhe ate pjese qe kur ke kaq shume kengetate qe presin kenge nga ti bie inspirimi i punes dhe kenget te behen monotone dhe nuk ke cfare jep nga vetja.
Tasha Tasha
Tasha Tasha 7 ditë më parë
Super kènge
Ejona Shkurti
Ejona Shkurti 7 ditë më parë
super super super
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 8 orë më parë
Cfare zeri te bukur ke moj bukuroshe ti e ke qare kengen te lumte meriton fitoren
Artur Hoti
Artur Hoti 8 ditë më parë
Nuk te marr inat edhe nese me shan, sti le bosh un kraht qdo qeliz nga ty merr ajr😍😭🔥🔥🔥🔥🥇
Artur Hoti
Artur Hoti 8 ditë më parë
I besoj ndjenjes ksaj radhe shum, me vetem nje prekje godet, vret dhe me frym me mbush prap kam mbijetu🔥🔥🔥🤯 ti duhet tjesh fituesja me ket ze me ket embelsi dhe brishtesi ashtu si paraqet kenga 🥇
Rexhina Musaku
Rexhina Musaku 8 ditë më parë
Sa keng e bukur 😍😍😍
olti beshello
olti beshello 8 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ana Koci
Ana Koci 8 ditë më parë
Je me e mira💖
Ermira Xheladini
Ermira Xheladini 8 ditë më parë
Super
selina licenji
selina licenji 8 ditë më parë
Bravo per zerin kurajën dhe kengen kaq brilante 🥰🥰🥰
Kleo Kaso
Kleo Kaso 8 ditë më parë
Krusita eshte bere kinge dhe eshte e talentuar,kenga yll.
leja rudi
leja rudi 8 ditë më parë
Text shumm i bukur fifi Bravo Po ashtu i pershtatet Kengetares 👌🥰
drawings bardha
drawings bardha 8 ditë më parë
Zëri😢😢😍😍😍😍😍🙈 Te lumte, vec vazhdoo!🔥🔥🔥🔥🔥
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie 8 ditë më parë
🥺🖤
Sami Nebiu
Sami Nebiu 9 ditë më parë
Cc. Sbën kjo këng. Më e mir ishte ajobe 2019, ky stil nuk të ri sepse sje fifi ti...
Arilda Dauti
Arilda Dauti 9 ditë më parë
Ke frik si un😕
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
denis barahoxha7
denis barahoxha7 9 ditë më parë
Si gjithmon super yll dhe super kengetare 🔝👑 trujt zoti ❤️
Klodiana Arapi
Klodiana Arapi 9 ditë më parë
Burri im eshte fiksuar keq me kete kenge . MBAs tij Dhe une tashme 😅🥰🥰
leja rudi
leja rudi 9 ditë më parë
Suksese bukuroshe Texti shum kuptim Te bukur ashtu shum mir e kendon me shum Ndjenja ❤️🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰
Kasandra Pako
Kasandra Pako 9 ditë më parë
Fifi 👏🏻👏🏻
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
R N
R N 9 ditë më parë
valla bre me qeto balada po na shpifni tmerr aa 🤮🤮 sdi fifi fififi fifififififififiiiii flori mumajesi fifififififiififififi flori mumajesi nuk she sen tjeter
Elsa Elsa
Elsa Elsa 9 ditë më parë
Ne keng magjike 2021 ishte fantastike por kujtova dhe kengen akull qe mori shum zemren e shqiptarve suksese 🖒🖒❤
Xhejson Xhejsson
Xhejson Xhejsson 9 ditë më parë
Po mos te ishte per refrenin do ishte kenge pa thelb,prisja me shume nga fifi🤷‍♂️🤦‍♂️
Kejd Gishto
Kejd Gishto 9 ditë më parë
❤️❤️
eleo ima
eleo ima 9 ditë më parë
Je nje perle e vertete ☀️☀️
kristi robi
kristi robi 9 ditë më parë
O yll 😍😍😍😍😍😍
Odeta Mehaj
Odeta Mehaj 9 ditë më parë
Perl
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Sidrit Çollaku
Sidrit Çollaku 9 ditë më parë
Ada Furxhi
Ada Furxhi 10 ditë më parë
1 nga kenget me te bukura tek Fest Kenga Magjike sivjet. Deri tani hyn në Top 5 per mua. 😘 Kjo kenge eshte qetesi per shpirtin!
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 10 ditë më parë
I like krusita 😍😍😍
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Stop Injorances
Stop Injorances 10 ditë më parë
Perlë!
Kamela Hysenllari
Kamela Hysenllari 10 ditë më parë
nje perle e vertet
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
FiLMyPasion
FiLMyPasion 10 ditë më parë
Fantastike
Edmond Hoxhaj
Edmond Hoxhaj 4 ditë më parë
Si ka mumdesi qe muzika eshte kaq e bukur?!!! Thjesh pa fjale. Pafund respekt dhe vlersim..!
Ela K
Ela K 10 ditë më parë
Kjo eshte shume e bukur bravo
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Emirjeta Koleci
Emirjeta Koleci 10 ditë më parë
Suksese
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Brandbyleorinda bbl
Brandbyleorinda bbl 10 ditë më parë
Fustanin ta paskan bo nr shum ma te madh 😌
my broke
my broke 10 ditë më parë
super hit
My Way
My Way 10 ditë më parë
E degjova live te djelën as nuk prisja te stonoje e as nuk stonove, zerin, kontrollin, performancën super. Madje do te doja te shihja në Eurovizion. Kënga e lezecme, do doja te kishte pak me shume tekst se refreni është i bukur por përsëritet. Gjithsesi shume suksese, po te prisja sa pash listen e konkuruesve dhe sme zhgenjeve. 😘
Ilma Ismaili
Ilma Ismaili 10 ditë më parë
Normal që kryevepër aty ku prek Fifi dhe Bruno❣️
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
hamit demiri
hamit demiri 10 ditë më parë
Ze i vecante
leja rudi
leja rudi 10 ditë më parë
Shpresoj Te fitosh ket vit e Meriton ❤️🇦🇱🇽🇰
manjola rruka
manjola rruka 10 ditë më parë
Te lumte bukuroshe na kenaqe,suksese pafund!!!
ARNIDA MUSAKU
ARNIDA MUSAKU 11 ditë më parë
❤️
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 9 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
IRIDA HAMZALLARI
IRIDA HAMZALLARI 11 ditë më parë
Sh e bukur
Renard Cjapi
Renard Cjapi 11 ditë më parë
Suksese honey 😍😍🤗🥇
sacrifice Sh. N. O 007
sacrifice Sh. N. O 007 11 ditë më parë
Qe nga kanga e par kur e ka lansu ne tregun muzikor e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj muziken e Kengtares Kursita , dhe kjo kang perfundimisht osht on top sa keq osht kur ka pak kengtare qe bejn kesi lloj kangesh qe len gjurm te pa shlyshme., kjo kang me kujtoj diqka te bukur nje kohsisht edhe e dhimbshme., faleminderit nga ty Kursita je kengtarja ime e preferuar ✌️🌹🙏💋❤️👑👑👑👑
Aldi H
Aldi H 11 ditë më parë
MADE IN FIFI 🤩
Xhane Ajdari
Xhane Ajdari 11 ditë më parë
The best song😍😍😍💔suksese🥺🥺🥺
loredana ogici
loredana ogici 11 ditë më parë
Super me pelqen shume brava 👏👏👏
Klejda Peci
Klejda Peci 11 ditë më parë
Suksese ❤️
Miss Ilazi
Miss Ilazi 11 ditë më parë
Kenga fituese?
SiNdItUrKu 🐅
SiNdItUrKu 🐅 9 ditë më parë
Kthe subin ❤️
EKLIPS
EKLIPS 11 ditë më parë
Krusitaeshte nder kengetaret e reja me te mira per momentin, por kenga s'me thote asgje. Nje kenge e sterdegjuar dhe nje pjese e instruentalit eshte kaq monoton . Akull ishte nje nivel tjeter dhe totalisht shume here me e mire se kjo kenge. Nuk e kuptoj renien artistike te Krusites dhe Marjones qe ishin wow ne edicionet e kaluara dhe marrin pjese sa per te mbushur numrin mesa duket. S'me pelqen fakti qe vijne me materiale jo cilesore dhe nuk vendosin ne maksimum potencialin e tyre te madh qe kane. Suksese! 7/10
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 7 ditë më parë
J8
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 10 ditë më parë
Ja ke fut kot kenga eshte shume e bukur te krijon emocione qe sa fillon dhe deri ne fund te rrenqeth apo zeri brilant i Krusites eshte perle
din h
din h 11 ditë më parë
Po nuk e fitove ti kete vit jam i bindur se Kenga Magjike eshte thjesht nje mashtrim !
Briselda Abazaj
Briselda Abazaj 11 ditë më parë
Fifi te lumtë ajo dorë e artë për kete kryevepër 🙏💕