Komente
Maria Titi
Maria Titi 17 orë më parë
Kenge e bukur 😍😍
The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰
The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰 Ditë më parë
Ë-në e hëngri lopa!
Maria jose Freire
Maria jose Freire Ditë më parë
🇧🇷 Brasil 🔝👍👋👋👏👏
Arjus Hykaj
Arjus Hykaj Ditë më parë
Merr kjo 1.9 million klikime dhe merr melissa 4 million per pak dite...o shqiperi te kam dhjer mu ne njerez qe ke aty!🤦‍♂️🤦‍♂️
Amelia Brata
Amelia Brata Ditë më parë
Me ne fund nje artiste nje kengetare pa silikon 👍😍
afsheen sumair
afsheen sumair Ditë më parë
Lovely it touches me
Toni T
Toni T Ditë më parë
më mirë shko në brazzers ndoshta dini edhe merrni para ma shume se sa ketu sdini e munoni me marr para
pa emer
pa emer Ditë më parë
A me duket mua apo eshte kolonja ne videoclip
Antigone Ramaj
Antigone Ramaj Ditë më parë
E perkryer ne te gjitha aspektet⭐
Paola Bleta
Paola Bleta 2 ditë më parë
Nje femer e bukur natural nje engjell elgit je me fat ju uroj vetem t mira e kesaj bote 🥰
Paing Lwin Aung Organ
Paing Lwin Aung Organ 2 ditë më parë
I wanna need English language.
icydomo
icydomo 2 ditë më parë
Klea esht princesh o lali
Anas Abdurahman
Anas Abdurahman 2 ditë më parë
plot dashuri dhe paqe ❤️
Nabilla Amor
Nabilla Amor 2 ditë më parë
I love this song from Algeria 💙
Xh. Dardane
Xh. Dardane 2 ditë më parë
Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente
Xheni Beshello
Xheni Beshello 2 ditë më parë
Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊
Xheni Beshello
Xheni Beshello 2 ditë më parë
Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt
Ela Dervishi
Ela Dervishi 2 ditë më parë
Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshem, ke qef ta shohesh😍😍
bb4live inter
bb4live inter 2 ditë më parë
Kang relaksuse..tlumt
Klodjana Gjiko
Klodjana Gjiko 2 ditë më parë
Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟
Rama Bajram
Rama Bajram 2 ditë më parë
Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty
romeo shkurti
romeo shkurti 2 ditë më parë
qenka grisur pak dhimbja 😝😝😝
Elena Xotza
Elena Xotza 2 ditë më parë
Super kengeeee❤️😘 urime
Keti V
Keti V 3 ditë më parë
gladiator's scene vibes on the first part of this clip
Lexy belle Fasabi sangama
Lexy belle Fasabi sangama 3 ditë më parë
hermosa canción soy latinoamericano pero amo la canción albanesa 😍😍😍😍
Ina Ina
Ina Ina 3 ditë më parë
E kuptoj qe esht sh kollaj t besh lek si kengetare por hiqni dore kur skeni talent se na i bete veshet gjak🤦🏼‍♀️
Valbona Qajaj
Valbona Qajaj 3 ditë më parë
🤏
Paulo Henrique
Paulo Henrique 3 ditë më parë
🙌🏼💚🇧🇷
Keshauj Keshauj
Keshauj Keshauj 3 ditë më parë
Nuk di te them cilin version dua me sh❤. Eshte nje mrekulli kjo kenge dhe ne kete version
Ginga Tringa
Ginga Tringa 3 ditë më parë
Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍
Neldi Xhizdari
Neldi Xhizdari 3 ditë më parë
Qetesi !
lili shyta
lili shyta 3 ditë më parë
Na lodhen kengetaret e riparume me nderhyrje kirurgjike: jane bo gjithe njesoj. Kjo duket natyrale.
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha 2 ditë më parë
E keshtu kur ke mjeshtri e njejt 🙂
filma horror
filma horror 3 ditë më parë
spr
Alma Red Blooms
Alma Red Blooms 3 ditë më parë
❤️❤️
Aries Gurl
Aries Gurl 3 ditë më parë
E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?
Meri Mataj
Meri Mataj 3 ditë më parë
Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh
David Duce
David Duce 3 ditë më parë
Qa ka lidhe horor film me nje dashuri e humbur??
Y Y gamer
Y Y gamer 4 ditë më parë
“My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But ALclone is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......
Arjet Lita
Arjet Lita 4 ditë më parë
Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤
Elena Zhopi
Elena Zhopi 4 ditë më parë
🌷💟
Angel Angel
Angel Angel 4 ditë më parë
Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍
eniola
eniola 4 ditë më parë
👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal
Efi Lamaj
Efi Lamaj 4 ditë më parë
Akoma e degjoni ? 2021 .
Pranvera Vera
Pranvera Vera 4 ditë më parë
Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍
lora sinaj
lora sinaj 4 ditë më parë
Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍
Fjori Rosa
Fjori Rosa 4 ditë më parë
bravo klea
sala yas
sala yas 4 ditë më parë
o zot u ben te gjith kengetar ketu...
Enkeleida Xhengo
Enkeleida Xhengo 4 ditë më parë
me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea
A A
A A 4 ditë më parë
Pokahondas
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot 4 ditë më parë
Sa kukull eshte kjo Klea❤
Teuta Myftari
Teuta Myftari 5 ditë më parë
Fantastiche, ylllll
M.H
M.H 5 ditë më parë
Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!
danoTAROT ❤️‍🔥
danoTAROT ❤️‍🔥 5 ditë më parë
♥️♥️♥️
Amilia Caushaj
Amilia Caushaj 5 ditë më parë
Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍
Shawki Boukef
Shawki Boukef 5 ditë më parë
What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿
Dimiter Michalari
Dimiter Michalari 5 ditë më parë
Shum bukur respekte shum keng relaksuse
Dimiter Michalari
Dimiter Michalari 5 ditë më parë
Si kenga dhe njeriu qe e kendon respekte Shum e bukur
Houcine Beka
Houcine Beka 5 ditë më parë
I loved the song even though I didn't understand it
Madi Shima
Madi Shima 5 ditë më parë
Femer e bukur natyrale👏👏👏
majlinda pulaj
majlinda pulaj 5 ditë më parë
Yll ,drite
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi 5 ditë më parë
Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤
Erlind Hysa
Erlind Hysa 5 ditë më parë
Super super kenge💋❤❤❤
Just albania
Just albania 5 ditë më parë
Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁
Just albania
Just albania Ditë më parë
@Marselina Karaj po ndonjë rrjet social ke
Just albania
Just albania Ditë më parë
@Marselina Karaj i bera
Marselina Karaj
Marselina Karaj Ditë më parë
@Just albania beje back😁
Just albania
Just albania Ditë më parë
@Marselina Karaj ja jep ndonjë subscrise nëse ke mundësi
Just albania
Just albania Ditë më parë
@Marselina Karaj të pëlqeu komenti
Niki
Niki 5 ditë më parë
Yll Klea! ❤
nora qirici
nora qirici 5 ditë më parë
Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 5 ditë më parë
Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Joyy Izm
Joyy Izm 5 ditë më parë
👑💙
Sunny George Abhil
Sunny George Abhil 5 ditë më parë
Love from Germany, India ...🎉🔥
Melisa Lleshi
Melisa Lleshi 6 ditë më parë
Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤
Choco Jumbo
Choco Jumbo 6 ditë më parë
Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤
Edison Shehu
Edison Shehu 6 ditë më parë
🍅🍅🍅
Amanda N
Amanda N 6 ditë më parë
Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒
Mario Garbi
Mario Garbi 6 ditë më parë
Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐
Andri Krahysa
Andri Krahysa 6 ditë më parë
ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese
Jonida Mehmeti
Jonida Mehmeti 6 ditë më parë
Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?
Ki Pi
Ki Pi 6 ditë më parë
Cudownie ❤️😁😊😊
Alice Nike
Alice Nike 6 ditë më parë
Bukuri femrore , tekst , muzike , ritem , pejsazh . Cdo me ?! Perfekt ; sa na iku mendja me ca pseudo kengetar 🤦‍♀️🤦‍♀️
Frosina Troka
Frosina Troka 6 ditë më parë
Ke nje ze fantastik nuk lodhesh kurr duke dgjuar kenget e tua💫💫
Ela Hysa
Ela Hysa 6 ditë më parë
Sa e bukur super Super 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Afiz Berisha
Afiz Berisha 6 ditë më parë
perfekt👌👌