Komente
Valbona Turku
Valbona Turku 15 orë më parë
Pu pu pu eshte e papam,,, super 🌟🌟🌟🌟🌟
Wuri Yuwono
Wuri Yuwono Ditë më parë
1M 🔓 2M 🔒 3M 🔒 4M 🔒 5M 🔒 💪💪
Nikolin Zykaj
Nikolin Zykaj Ditë më parë
Torollak🤣🤣🤣🤣
Fitim Kuci
Fitim Kuci 2 ditë më parë
❤❤❤
Roksi
Roksi 2 ditë më parë
She's so thicc
Gezim DAPI
Gezim DAPI 2 ditë më parë
Shqiperia ne epoken e tallavese
Risida Shaholli
Risida Shaholli 2 ditë më parë
Me pelqen kenga jote
Xeni Hasni
Xeni Hasni 2 ditë më parë
Shum kenge e bukur qenka
Angel Angel
Angel Angel 3 ditë më parë
Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥
Babaroga
Babaroga 3 ditë më parë
Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!
Ivan Jacka
Ivan Jacka 3 ditë më parë
2021?
Ervini Hasani
Ervini Hasani 3 ditë më parë
Sa shum keng e bukur
Ervini Hasani
Ervini Hasani 3 ditë më parë
Shum kenge e bukur
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 3 ditë më parë
O çfar sexy je o Nela
Ersa Borici
Ersa Borici 4 ditë më parë
Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆
Vlora Vlora
Vlora Vlora 4 ditë më parë
Super flakë 🔥🔥
Klementino Rrexhepii
Klementino Rrexhepii 4 ditë më parë
Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH
Bella Poarch
Bella Poarch 4 ditë më parë
love you
Albanian Albanian
Albanian Albanian 4 ditë më parë
super pidh me pak fjal like kush mendon kshu
spiro Thanasi
spiro Thanasi 4 ditë më parë
kellire
spiro Thanasi
spiro Thanasi 4 ditë më parë
baxhell
🦋Kledisa _Lyric🦋
🦋Kledisa _Lyric🦋 4 ditë më parë
2:08
Xhulja Vlora
Xhulja Vlora 5 ditë më parë
Po ti je e papar o Ronela , pale ca trupi qe ke ta kam zili 😼😻
CISCO POLO
CISCO POLO 5 ditë më parë
I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤
Visar Ismaili
Visar Ismaili 6 ditë më parë
😍😍😍
Visar Ismaili
Visar Ismaili 6 ditë më parë
🎶🎶🎶🎶🎶
anony mous
anony mous 6 ditë më parë
diva🤩♥️
jamie James
jamie James 7 ditë më parë
Ate kengen me hapje kembesh e kishe bo shit fare dhe linda morina nuk kendo aq keq a sdini me kendu gje tjeter bre lopt e allahit vl femr e dime qe i ke hap komt me te gjith po mos jua jep adoleshentve ti dgjojn idjotsirat tua !!!
Flori Sinani
Flori Sinani 7 ditë më parë
Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙
Jtree Sams
Jtree Sams 7 ditë më parë
divaaaaa
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 7 ditë më parë
Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄
The Best
The Best 8 ditë më parë
Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️
White Angel
White Angel 8 ditë më parë
Keng VK🤮
Elen Petrosyan
Elen Petrosyan 8 ditë më parë
Love albanian music from Armenia 🇦🇲❤🇦🇱
Esmeralda Hoxhaj
Esmeralda Hoxhaj 9 ditë më parë
Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...
Phil Official
Phil Official 9 ditë më parë
Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.
Nela Nelitsa
Nela Nelitsa 9 ditë më parë
Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥
Toni Bisha
Toni Bisha 9 ditë më parë
Fiks si k.k ke dal te kjo muzik
nik kastriot
nik kastriot 9 ditë më parë
Katastrof femer
Der ALBANER Live SMILE
Der ALBANER Live SMILE 9 ditë më parë
Oifo
Ana Karenina
Ana Karenina 10 ditë më parë
Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃
Korben Boombastik
Korben Boombastik 10 ditë më parë
🎶🔥🎶
Oni Mukaj
Oni Mukaj 10 ditë më parë
Keng pa lidhje , kjo si lop,
Flori Sinani
Flori Sinani 11 ditë më parë
💙💙💙💙💙💙 i love youooo
alessio Trolese
alessio Trolese 11 ditë më parë
You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤
Arti Aslari
Arti Aslari 11 ditë më parë
Te gjithe e kan qef Ronelen , shume 😎Bosse
Vini Telo
Vini Telo 12 ditë më parë
Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Besjana Ismaili
Besjana Ismaili 12 ditë më parë
2021 ska ndonje qe e degjon😔?
Katherine Pierce
Katherine Pierce 12 ditë më parë
2021 still here😁
Ermina Gjini
Ermina Gjini 12 ditë më parë
Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏
Cold Fire
Cold Fire 13 ditë më parë
2021🔥🔥🔥
Rammo Ommar
Rammo Ommar 13 ditë më parë
Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
claudio mece
claudio mece 13 ditë më parë
Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼
Alketa Sinani
Alketa Sinani 13 ditë më parë
Super artiste
Jetoj Per nje arsye
Jetoj Per nje arsye 13 ditë më parë
Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru
Tai Tai
Tai Tai 13 ditë më parë
Ca bombe esht kjo
Lisandra Hazizi
Lisandra Hazizi 14 ditë më parë
A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA
Just Me
Just Me 14 ditë më parë
Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet
Megi Kociu
Megi Kociu 14 ditë më parë
100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥
Brajan Shkembi
Brajan Shkembi 14 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
D'Juan Stanziola
D'Juan Stanziola 14 ditë më parë
Potrancona esa jajajaja
FF Joel
FF Joel 14 ditë më parë
a ke nai mendje sonte?🤤
Shqiptari i vuajtur
Shqiptari i vuajtur 14 ditë më parë
boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp
Angelin Guraj
Angelin Guraj 14 ditë më parë
Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku
Pamela Leka
Pamela Leka 14 ditë më parë
1m in 1week
Mona Doci
Mona Doci 14 ditë më parë
Divëëë..👏👏👑👑👑
Meri Pallashi
Meri Pallashi 15 ditë më parë
🌟🌟🌟🌟🌟
Anjeza Rukaj
Anjeza Rukaj 15 ditë më parë
Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!
rajan rajan
rajan rajan 12 ditë më parë
🙏🏻
Esc Shadow!
Esc Shadow! 15 ditë më parë
Eurovision is waiting for you Queen 😁
Nermine Ibishi
Nermine Ibishi 15 ditë më parë
Aij noçi noçi😅👌
Leo France
Leo France 15 ditë më parë
💥👌💥👌💥
Wuri Yuwono
Wuri Yuwono 15 ditë më parë
1M. Woohoo...congrats...!!!
Ola Sula
Ola Sula 16 ditë më parë
Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥
Hannah violeta 08
Hannah violeta 08 16 ditë më parë
despues de como 4 años la sigo escuchando
Bledi Mustafarai
Bledi Mustafarai 16 ditë më parë
Ik moj kukumjacke
Era Smus
Era Smus 16 ditë më parë
Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe
VALENTINA BUCI
VALENTINA BUCI 16 ditë më parë
Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥
Ida Hysa
Ida Hysa 16 ditë më parë
💥💥💥
Roberto
Roberto 17 ditë më parë
O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂
Dario Haka
Dario Haka 17 ditë më parë
🔥🥵🔥