Komente
Kostandino Tani
Kostandino Tani Orë më parë
Cani si gjithmone realist respekte
Monster Incorporated
Monster Incorporated 2 orë më parë
Per ju bastard weekend qe kaloi ne USA pati 406 mass shooting me disa thjetra te vrare dhe media nuk e alarmon publikun si aty. Chicago eshte kryeqyteti botror I krimit por nuk e quan askush nevojtore o ndyresiat e vendit tim te dashur dhe me te bukur ne bote me njerez te mire dhe me djem dhe vajza si yje por edhe me pak fekale si ju ne ke show sa per mos te marre sy te lig
Diana Katundi
Diana Katundi 2 orë më parë
👏👏👏👏👏👍
Monster Incorporated
Monster Incorporated 2 orë më parë
Ky emision eshte mire te marri titullin qe i takon “ Verbal diarrhea “ te gjithe aty jane muter por Cani eshte mut muti dhe I duket shqiperia si nevojtore. Por te huajt nuk mendojne keshtu fare. Haram o ndyresira O te mallkuar qe shani vendin qe ju dendi me privilegje.
Mandir Mandi
Mandir Mandi 2 orë më parë
Da gezoj Barthi 🇺🇳🙏🎣🇺🇳🤷🤷lere te jetojme ne te tjeret o. Zot shum kemi vuajtur 👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧🇺🇳🇺🇳🇺🇳🇺🇳🙏👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 2 orë më parë
Eshte tre cereku I shqiperise qe Kan fituar barthi nje vetem Ka qene I atyre
Mandir Mandi
Mandir Mandi 2 orë më parë
Do ndothi se sesbon se Ka te drejte zoti barthi 👩‍⚖️🇺🇳🙏👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 2 orë më parë
Lere te vaxhdoj zoti barthi 👩‍⚖️🇺🇳🙏👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 2 orë më parë
Te largohet se na shpife soj njeres .
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
KY barthi fiton per gjithemon 🇺🇳🙏👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
Me hile e paten p d ATA qe paten Punuar deri tani se ATA na meruan na shpife .
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
U lothem me bashen me salin e pame ATA
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
Duam fatbarthe kadillin 🇺🇳🙏👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
NUK e duam bashen ..
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
Respek barthi 🇺🇳🙏👍
Mandir Mandi
Mandir Mandi 3 orë më parë
🇺🇳👍
Viktor Petrai
Viktor Petrai 4 orë më parë
Pse beni loj kot gjoja do kantidosh mos u tallni nese vertet doni nje pd te paster pastroni llumin qe keni dhe beni nje Parti te paster keshtu si po veni do falimentoni si parti po te njejten gje do ndodhi dhe me ps ne te ardhmen
athina karra
athina karra 4 orë më parë
Ore ARJAN plara mos ke ndonje nevojtore ne shtepi tenden te vijne te dhjesin europianet?? Se Shqiperia esht vendi yne dhe me I bukur ne bote dhe do ishte akoma me e bukur po mos te ishin njerezit si ty brenda
Mariana Zariu
Mariana Zariu 4 orë më parë
Pagat tuaja te majme e dini nga cfare biznesi vijne?
loreta aliaj
loreta aliaj 2 orë më parë
pikerisht keta.filoqylsat kane pune aty dhe paguhen me pare krimi
Gezim Bracaj
Gezim Bracaj 4 orë më parë
U ka erresuare mendjen
Gezim Bracaj
Gezim Bracaj 4 orë më parë
Ylli Rakipit dhr Gjergj Zhejit urrejtja u ka etreduar plotedish mendjen
Onufri onufri
Onufri onufri 4 orë më parë
Nuk e luan topi zhej. Eshte dhen lishenca nga Edi Rama. Iken pa vize ne Brazil dhe Ecuador ja mundesoje akoma me mire mundesite Cunave. Dhe zullumet qe ben me Turqine . Nuk keni pare gje akoma
ermal etemi
ermal etemi 4 orë më parë
Nevejtore jeni juve nuk e di kush u shikon juve
Zejnel Morina
Zejnel Morina 5 orë më parë
Doktori duhet patjeter tja jep shansin kti zotriu
ARNALDO JANO
ARNALDO JANO 5 orë më parë
Nevojtore je ti, grek muti
Diana Katundi
Diana Katundi 5 orë më parë
Pyll pa derra nuk ka , po dhe gazetare dhe analiste si ju qe te shani dhe ofendoni kombin tuaj nuk ka.Kur nje gazetar flet me urrejtje per vendin , merre me mend nje njeri i thjeshte kur ju degjon ju megallomane.TURP.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 5 orë më parë
Ti hash trapin shqipris nevojtore je ti qe ushqehesh aty dhe ben pordh legen ju jeni turpi shqipris qe llamatisni neper tv .
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 5 orë më parë
FJAL ARI KE FOL CANI
Elizabeth
Elizabeth 6 orë më parë
Nuk me duket e hijeshme kur degjon Ajan Canin kur thote qe shqiperia eshte nevojtore. Patjeter qe hyn edhe vete Arjani tek nevojtoret.
Klaus Feta
Klaus Feta 6 orë më parë
Nji nevojtore je ti dhe program jot mer fundrin grek
Pashku Pashku
Pashku Pashku 6 orë më parë
Kur nje m....ut drenton shtetin ska si te jet ndryshe
Fadil Gjana
Fadil Gjana 6 orë më parë
Qfare jane keto tipe kanale tv plehrashe..ku dite e nate rrine duke na share si kombe.dhe duke vjellur vrere kunder Shqiprise .keto s jane analiste.por armiqe .tekombit tone dhe.miqe te armiqeve te.Shqiperis.e ka fajn Edi Rama .ku nuke i hedhe ne plehra keto gjirize haleshe.ti hane mutin Shqipris keto plehra .se Shqipria eshte bere 10 here me e mire se shume vdnde te Europes plake,me brke neper kembe.
Ervisi U.S.A.
Ervisi U.S.A. 6 orë më parë
Patjeter nevojtore dhe e madhe fare.
Huhuhu Heheehehhe
Huhuhu Heheehehhe 6 orë më parë
E the cani qe shqiperia eshte nevojtore
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj 7 orë më parë
Bravo potriot ke ber ekuacionin me te saket keta byth grisur qe erdhen ne pushtet me pantallona kadife sot bredhin me kollare me te ngjyra te ndryshme na bejn te diturin uauaua?
Betim Ameti
Betim Ameti 7 orë më parë
Seriozishte nuk e kuptoje perse Ylli theret njerez qenef si puna e arianit, eshte jashtezakonishte i paditure ne lidhje me proceset politike. Nuk e kuptoje si i sherben debatit ky hale! lere ne emision me lek plepin dhe vampirin aty e ka vendin!
Erisa shkembi
Erisa shkembi 7 orë më parë
Me kte lloj populli eshte me keq se nevojtore...
Ardian Zhonga
Ardian Zhonga 7 orë më parë
O shkerdht mashkull, ty kur te ndaloje policia para dy vjetesh per kundravajte ju the policeve qe une jam Arjan Cani. Ti je haleja greke i maskuar me maske shqiptare.
Erisa shkembi
Erisa shkembi 7 orë më parë
Ore vazhdoni ju jopo grek jopo serb. Halene e kemi brenda, po aq ekeni llogjiken.
Michalis Natsis
Michalis Natsis 7 orë më parë
ju beni plitiken analitikente ketij vendi ekenidashur ndonjehere kete vend qe u kane varur kenboren qe ta tundenikuri thoni vendi tuajj hale ,kush jeni juve qe dilni dhe flisni cfare ju vjen ne mendjen tuaj te pjerdhurte ikni nje ore e me perpara the shkerdhyer ikni.pirdhuni.
Lejla Mahmutaj
Lejla Mahmutaj 7 orë më parë
Po fiks tallin lesht bota me ne hale esht sa ska ku tvej
Çajup Shehaj
Çajup Shehaj 7 orë më parë
Jo nevojtore po gjiriz fare... Me para dhisnin bota mbi ne ndersa tani ne po dhjesim mbi njeri tjetrin. Mos u indinjoni se pjese e halese jemi dhe ne qe pranojme kushtet qe na ofron haleja dhe pjese themelore e saj jeni ju te indinjuarit qe mbi te gjitha s'dini te shkruani. Shqiperia nuk behet duke akuzuar nje njeri se tha fjalen nevojtore apo ndoshta ndonje fjale edhe me te keqe se kjo- ne fund te fundit drejtoheni nga burra qe nderrojne grate me njeri-tjetrin. Ky eshte nje vend komunist, nje vend fallco ne cdo aspekt sidomos ate patriotik e politik, nje vend ne te cilin baba vdes dhe pas tre ditesh hapet dasma. Hale e kaluar halese.
Lumturi Meko
Lumturi Meko 7 orë më parë
Pse e mbajti nen kontroll Lazaratin , policia ??? Cdo gje eshte e mundshme kur eshte deshira dhe jo bashkpunimin me krimin
Kreshnik Gjana
Kreshnik Gjana 7 orë më parë
Per ty eshte nevojtore por per neve eshte mëmëdheu yne te dhjefsha greqine që e don kaq shume Kriminelet nuk jane atdheu ti idiot
Qeke si Mu Ti
Qeke si Mu Ti 7 orë më parë
Cani.
Il Re
Il Re 7 orë më parë
Bv arjan flet shum drejt
Aislin Hoxha
Aislin Hoxha 7 orë më parë
O Arjan respekte je shum i sakte .nuk i pelqen realiteti njerzve prandaj te shajn✌
Halil Celaj
Halil Celaj 8 orë më parë
Nuk edi kush je por ti po flet brockulla,sepse ,bjeri shkurte .Shqiperia ska qeveri simund te vesh fajtor policin ,ku Tahiri krye banda e droges,mavone Xhafa djali shpirteror i Enveeit.Pra dy ministra te bremdshem te qeveris se perversit seksual drogoraci Rama.
Bujar Berisha
Bujar Berisha 8 orë më parë
O Cani - Po nuk te kupton dot Ylli o burr. Ti jo vetem qe e ke mire po dhe i ben emisionin zoterise. Mund ta kesh mik, shok cfar te deshirosh po eshte gazetar i dobet. As ide as opinione nuk ka, edhe po te kete nuk ka aftesine ti elaboroje, i ngecet qerrja (se mos me akuzojne per bullizem). E di qe ti, Zheji e te tjere ja beni per qoke po.....
Nora Hida
Nora Hida 8 orë më parë
Europa ka nevoje per nje nevojtore! Cit Arjan cani
Shaban Qosja
Shaban Qosja 8 orë më parë
Si nuk rrevoltohet ndonjeri nga ju per ofendimin qe i behet kombit...
Ce Zo
Ce Zo 51 minutë më parë
Shiko te gjithe ata qe jane ata hajne buke vetem duke i dhen llapes . Ne rregull jane ata
Shaban Qosja
Shaban Qosja 8 orë më parë
Hollanda eshte vendi ku droga administrohet nga shteti..Shteti eshte krimineli me i madh ne Holland..
Shaban Qosja
Shaban Qosja 8 orë më parë
PO EU ESHTE HALEJA ME E MADHE O ÇANI..KRIMET QE KA BER EU JAN NGA ME ANTINJEREZORET..TI BYTHQIR E SPIUN GREK KUSH TE LEJON QE TE OFENDOSH NJE KOMB..FR O CANI KA DROG SA KAP SHQIPERIA NJE VIT, E KETU KAPET NE NJE DIT...SHKO QUHU TEK GREKET TI DHE ATA QE JAN NE OANEL..
Kastriot Jashari
Kastriot Jashari 8 orë më parë
Si more zoterinjë te nderuar e nxini vendin tuaj si s'ka me keq ? E dini ju qe Serbia eshte edhe me keq sesa ju dhe nuk e nxjerrin nga goja keto qe i thoni juve ? E kuptoj se Shqiperia ka probleme sikurse cdo vend ne Ballkan por ama nuk jeni me keq sesa NE qe ishim ne vitet e pasluftes. Me shume respekt Nga Kosova
Petros Sakka
Petros Sakka 8 orë më parë
turp qe flet keshtu .cfar shkolle ke
Loni Betoni
Loni Betoni 8 orë më parë
S' kane çfar thone tani. Na i vodhen thone
Tani Tr
Tani Tr 8 orë më parë
Paska pas shum profesionist vrases shqipria ,i byth vend vrasje perdit,paskam qen populli keq
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas 7 orë më parë
Jemi popull luftarak, gjith ky potencial po ju kanalizu ushtrise, e marrim peng gadshullin İlir per 24 ore! Po iken rrinija per lesh te bubit. Spo prodhon dot diçka per veten dhe popullin. Mbetem mercenar i botes.
Enkeled Gjika
Enkeled Gjika 8 orë më parë
Keni goi ju oshqiptar grekafoni ua tot aty
raldi mujsaku
raldi mujsaku 8 orë më parë
O cani ta qifsha gruen o grek byth qim. Skemi shtet as popull se ty duhet me ti qi ropt met pre nqaf. Ti he nji byth qim grek qe ben propagant hapur kundra shqipris dhe as nji ferr ne kemb ste futet. Po kshtu esht se tv I ka kap greku. Shtetin e ka greku populli fle gjum e degjon nji grek qe qas nuk nxjerr nga goja per shqiptaret dhe shqiprin. Ti duhet met qi ropt me te djeg me benzin. Te qifsha gruen ne ket vend qe e quan hale po han ty o bir kurve
Ilir Kaca
Ilir Kaca 8 orë më parë
O Arian ,a e di ti se ne Angli ... Shqipetaret ,ose shumica merren me trafik droge . Ose fundit shumica fitojne me kete lloje pune... E kush je ti qe bene te zgjuarin.
Muja Xeja
Muja Xeja 9 orë më parë
Po ne ate fushaten parazgjedhore,ku ishe more Kadilli,Nishani e nishanat e tjere.Nuk te pame njehere te vetme te kontriboje per te fituar PD-ja.Apo si skilja mbas koqeve te dashit.
Ana A
Ana A 9 orë më parë
Po sepse ministri I mbrojtjes e ka mendjen tek $$$$ dhe dashnoret.
Ana A
Ana A 9 orë më parë
Po se ministri I mbrojtjes e ka mendjen te $$$ dhe dashnoret.
Abi Fier
Abi Fier 9 orë më parë
O rrac e poshter
Violeta Seiti
Violeta Seiti 9 orë më parë
Hale je ti Arjun Cani me gjuhen tende hale ke qene gjith jeten
SaiwanTV
SaiwanTV 7 orë më parë
@xhuli Xhuli po pse mi xhuli jemi vendi me rrogat me te uleta dhe me mungesen e drejtesise? ai stha shqiptaret jane nevojtore, po pse jemi jashte BE? pse vritemi kot dite per dite? pse cunat e lagjeve i ke topa topa te veshur si barbona? Ktu po ti flasesh nje njeriu me respekt dhe miresjellje ta marrin per dobesi, perfitojne. Pse e ushqejme gjithe Europen me barbonat qe merren me droge, pse te gjithe barbonat i ke rrugeve me makinat me te mira edhe krekosen?
Qeke si Mu Ti
Qeke si Mu Ti 7 orë më parë
Grek shkerdhate ka qene dhe do te jete.
Fatmir Lame
Fatmir Lame 8 orë më parë
@xhuli Xhuli ,, XHULI KA SHQIPTAR QE E URREJN VENDIN E TYRE EDHE DUKE E SHPREHUR ,, POLITIKA TASH 30 E KA SHKATRRUAR KETE POPULL ,, ARJAN ÇA I MERR NJEZET MIJ EURO NE MUAJ DHE URREN KETE VEND SEPSE FEMIJT E TIJ DHE TE BLENDI FEVZIUT NUK DUAN QE TE NDERTOJN JETEN E TYRE NE KETE VEND,, URREJTJA NDAJ VENDIT TON KA ARRITUR KULMIN ,, KLM , TUNG, Nqs JE NE MOSH TE RE DHE KE MUNDESI ZHDUKU NGA KY VEND ,, PERENDIMI ASHT JETA ,,
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli 8 orë më parë
Puna eshte se nuk mund te krahasohemi me perendimin se jemi larg shume po dhe si flet arjan zagari nevojtore sme duket e drejte ne jemi vend i varfer po jo nevojtore
Fatmir Lame
Fatmir Lame 8 orë më parë
@xhuli Xhuli KA KORRUPSION AMERIKA ?? PO KA KORRUPSION GJITH PERENDIMI , NE PERENDIM ASHT RROGA MESATARE 2000 ( DY MIJ ) EURO NE MUAJ , 50 % E POPULLSIS E KA BRAKTISUR SHQIPRIN SEPSE NUK KA SHPRES , NE SHQIPRI RROGA MESATARE ASHT MAKSIMUMI 300 ( TRE QIND ) EURO NE MUAJ , JEMI VEND SHUM I VARFER , VRASJE , ZHDUKJE NJERZISH , ETJETJ MOS BEJ TE TILLA KRAHASIME , SHQIPRIA = BANGLADESH = VENDET E BOTES SE TRET , NE JEMI POPULL QE USHQEHEMI ME PARAT E EMIGRACIONIT ,
Sokol Allaraj
Sokol Allaraj 9 orë më parë
Eshte hakmarrje jo gjakemarrje,posi nuk qenka gjakmarrje ou 7 te vrare nga njeri fis po aq nga tjetri nuk eshte gjakmarrje hajde shkence hajde
Ildo Ildi
Ildo Ildi 9 orë më parë
Arajan.nevontora.ti.je.nje.filo.grek
Mateo Sanija
Mateo Sanija 10 orë më parë
Sa duash o Arjan ka vrasje cdo dite o boss shiko lexo gazetat
VAJO TODI
VAJO TODI 10 orë më parë
Pasqyra e nevojtores ne radhe te pare jeni ju analistet e famshem ,Shqiperia do behet kur te zhduken ca krimba si puna juaj ,qe e keni shpirtin nevojtore .qe nuk doni qe ai popull te ece perpara .ju hale e keni metode pune kete merrni rroga te majme per te bere keto komente gjithmone negative per ate vend .zhvillimi per shqiperine do te vije kur te ikni ju felliqesira te shitur sa te greku sa te serbi
Erisa shkembi
Erisa shkembi 7 orë më parë
Zhvillimi per shqiperine do bije kur te ndryshoje populli mentalitet dhe mendim. Populli e ka voten. Nuk te prishin pune 20 analistet krimba. Eke popullin e krimbur :)
Ilir Bici
Ilir Bici 10 orë më parë
Ma.kush.ju.pjerdh.ju.llapni.per.te.mar.dy.lek.
Ilir Bici
Ilir Bici 10 orë më parë
Bravo.mi.piace
VasDai
VasDai 10 orë më parë
Po ju cfare do beni ne se nuk ndodhin vrasjet dhe droga?...Pse nuk diskutoni kurre per problemet e ndryshme te popullit ?...Meraku juaj jane vrasjet,droga,PD dhe presidenti....Aj sto dhiaolo na pate !!!
Erisa shkembi
Erisa shkembi 7 orë më parë
Po ne nje emisjon politik ca mund te flitet?
Lidon Pjetri
Lidon Pjetri 10 orë më parë
U çmenden greket po kot e keni, Shqiperia do forcohet, kush e pyet ket jevgun Çani, turp qe e durojne ne studio ti thote Shqiperise nevojtore. O Zheji shkerdhate, si e duron o gjakprishur, o i shitur
Berti Bendaj
Berti Bendaj 10 orë më parë
Me hale se ju aty nuk ka 🖕🖕
Ledjon Ledjon
Ledjon Ledjon 10 orë më parë
Ik te qifsha gruan ne pith o moterqir te qifsha fisin ne pith o moterqir te qifsha fisin ne pith o grek
Albanian Eagle
Albanian Eagle 10 orë më parë
O Cani nevojtore the ,opo stall derrash, politika e luan drogën Europa ngeli duke u mar me ne , po e vret mendjen një politikan të thot boll më asnjë ,dhe e the mir ësht vetëm fillimi
al it
al it 10 orë më parë
Boooobo na u ça [email protected] ne kete vend vetem vrasje, therje, droge, trafik, korrupsion, prostitucion Kur do behemi kur Teme e perditshme kushu vra si u vra pse u vra
Giorgos Selenis
Giorgos Selenis 11 orë më parë
Ne qoftese shqiperia eshte nevojtore goja jote eshte hale dhe ti e di mire cfare bejne njerezit ne hale
El Patron
El Patron 11 orë më parë
Pavarsishte se ky cani e trajton shqiperin me percmim , se esht grek ! Nuk mund tja mohosh fjalet , ky esht bo i vend pidhmotrre me ik naten ! Kush thot se o krenar qe esht shqiptar ja ka fut kot