Komente
Denisa Curaj
Denisa Curaj 9 orë më parë
Sa kenget e bukura i ka mevlani o kengetari je shummmm i mir 💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💋❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋mevlan çift me led
ritushi ritushi
ritushi ritushi 10 orë më parë
Zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘
Enoida Negovani
Enoida Negovani 11 orë më parë
Msidyisuturid
Rukije Sadiku
Rukije Sadiku 14 orë më parë
.
Fjordi Canaliaj
Fjordi Canaliaj 17 orë më parë
🎆🎆🎆🎇🎆😘😘😘
anxhela love
anxhela love 17 orë më parë
🤩🤩🤩
xhemal dervishi
xhemal dervishi Ditë më parë
hahahah
Marinela Prifti
Marinela Prifti Ditë më parë
Kçk
Seen Seen
Seen Seen Ditë më parë
Cuna tradicional shqiptar , lum gocat qe do I marin , mashAllah ju rujt zoti shqipe . Pershendetje nga Londra .
Artur Memiu
Artur Memiu Ditë më parë
Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum
Violeta Ceka
Violeta Ceka Ditë më parë
Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!
Denis otr Selala
Denis otr Selala Ditë më parë
Kenge shme e bur
marinela Baxhallari
marinela Baxhallari Ditë më parë
Po merr o Antonelen se eshte me e meire
FF REDI
FF REDI Ditë më parë
O jul rripi i prishur apo jo
Kleosamuel1 Kleosamuel1
Kleosamuel1 Kleosamuel1 Ditë më parë
Iop
Bardha Mavriqi
Bardha Mavriqi 2 ditë më parë
Shum keq juliii
a alb
a alb 2 ditë më parë
Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti 2 ditë më parë
Mevlan ❤ Ledjana
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti 2 ditë më parë
Suksese mevlan jul
Xheka Lamaj
Xheka Lamaj 2 ditë më parë
Qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqt
Sonila
Sonila 2 ditë më parë
Super keng
Xhoena Hoxha
Xhoena Hoxha 2 ditë më parë
🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍
Deti Kokonozi
Deti Kokonozi 2 ditë më parë
Mevlani do të bashkohet me ledianën
Ardiana Makaj
Ardiana Makaj 2 ditë më parë
Mevlani rich
Tirana Ime
Tirana Ime 3 ditë më parë
O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit
Cela Hanife
Cela Hanife 3 ditë më parë
Juli je super i pare bravo
Cela Hanife
Cela Hanife 3 ditë më parë
Juli je super kengetare sukse vellla
Oresti Harabeli
Oresti Harabeli 3 ditë më parë
Naten diali cepodua
ST BRUDA
ST BRUDA 3 ditë më parë
Urime! 50K SUBSCRIBERS
Sibora Gashi
Sibora Gashi 3 ditë më parë
❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤
marinela Baxhallari
marinela Baxhallari 3 ditë më parë
Peshk duam peshk I fresket
SILVIO HAMETI
SILVIO HAMETI 3 ditë më parë
kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇
Linda Xhetani
Linda Xhetani 3 ditë më parë
Hahahahahah
Linda Xhetani
Linda Xhetani 3 ditë më parë
Melv edhe juli si floke gocash
eni toska
eni toska 3 ditë më parë
Sa like shkojne per melanin dhe julin
Jola Alesia
Jola Alesia 3 ditë më parë
1
I sure bi db Erith s jd
I sure bi db Erith s jd 4 ditë më parë
💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
andi bega
andi bega 4 ditë më parë
Po Arjani çfarë lidhje ka me këngën mo Mevli??
Kleosamuel1 Kleosamuel1
Kleosamuel1 Kleosamuel1 4 ditë më parë
Ghhgkfjf
Brunilda Hamza
Brunilda Hamza 5 ditë më parë
Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve
Visar Kalludra
Visar Kalludra 5 ditë më parë
Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit
Vjolca Elmas
Vjolca Elmas 5 ditë më parë
Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️
Irisa Amelia
Irisa Amelia 5 ditë më parë
Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi 5 ditë më parë
O ku jeni bossat jeni shum te mir
Ilir Biba
Ilir Biba 5 ditë më parë
I love
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 5 ditë më parë
Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂
Ariseld Baca
Ariseld Baca 5 ditë më parë
Rri degjo kengen antonela kurse mevli dhe ledjana cift😁😁😁😁😁😁😁😁😁😀😀😀😀😀 ata kunjat etua sbene gje
Eron Kadriu
Eron Kadriu 5 ditë më parë
ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
Faleminderitshumeshumeyll
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi
Klevis Mateo
Klevis Mateo 5 ditë më parë
Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk
xhulia bajollari
xhulia bajollari 5 ditë më parë
💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩
nuredin lleshanaku
nuredin lleshanaku 5 ditë më parë
Bravo Mevlan
Zahide Topllari
Zahide Topllari 5 ditë më parë
💋💋💋💋🤑🤑🤑🎂🥳🥳🥳😍🥰
Klejdi Deliu
Klejdi Deliu 6 ditë më parë
Super 😙💓
Sofia Halili
Sofia Halili 6 ditë më parë
Edhe ti juli
Sofia Halili
Sofia Halili 6 ditë më parë
Je super o mevlan
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja 6 ditë më parë
P
lina kalo
lina kalo 6 ditë më parë
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi 6 ditë më parë
Mevli ka zë te omël 😍😎
Sofia Halili
Sofia Halili 6 ditë më parë
Super fare Mevlan
Asllan Xhafa
Asllan Xhafa 6 ditë më parë
Ledjanen merr
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit 7 ditë më parë
👍
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit 7 ditë më parë
👍
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit 7 ditë më parë
👍
Teuta Shala
Teuta Shala 7 ditë më parë
Atonel😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰💖💖
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja 7 ditë më parë
Aaaaaaa juli sibon
Dashnor Koxha
Dashnor Koxha 7 ditë më parë
O
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 7 ditë më parë
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi 7 ditë më parë
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj 7 ditë më parë
On fire juli
Dor Ngucati
Dor Ngucati 8 ditë më parë
Qa i bjen kjo KQK 💁‍♀️
Sibora Gashi
Sibora Gashi 8 ditë më parë
Antonelen le ledjanen❤ merre
Eli Molliqaj
Eli Molliqaj 8 ditë më parë
Më pelqen kenga jote shumë
Roksana Roksana
Roksana Roksana 8 ditë më parë
Dayfske
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 8 ditë më parë
Me ledjanen shkon me shum.She mos e tradhetoooo.Tlt
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 8 ditë më parë
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj 8 ditë më parë
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi 8 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰