PRIVE - Promo - 14.05.2021
0:53
60 sekonda: Kras
1:17
Ditë më parë
PRIVE - Promo - 07.05.2021
0:54
8 ditë më parë
60 sekonda: Bardhi!
1:11
8 ditë më parë
PRIVE - Promo - 30.04.2021
1:05
15 ditë më parë
60 sekonda: Art Rushiti
1:23
15 ditë më parë
PRIVE - Promo - 22.04.2021
0:59
22 ditë më parë
60 sekonda: Atdhe Xharavina
1:15
22 ditë më parë
PRIVE - Promo - 16.04.2021
0:53
29 ditë më parë
Komente
Anisa Sulaj
Anisa Sulaj 11 orë më parë
Ana lleshi 🤔🤔Melissa lleshi
Sevdije Imeri
Sevdije Imeri 12 orë më parë
GENA Ata sy zi Gena Lee and I will be in Gena x Ak je a few weeks back Flori Me Zemer Flori Mumajesi Pa ty Gena Sa vuaj per ty Gena Ti je Endrra ime Gena - Nuk kam faj Gena Sa lot kam derdhur Gena Lee and a half hour Kam chancellor Flori Lutem Flori Mumajesi Oj Nafaka Jeme Gena Te Dashuroj Ermal Fejzullahu & Gena - Ajo Gena Ti je Endrra ime
Kymete Krasniqi
Kymete Krasniqi 13 orë më parë
Kjo kryt epaska mbulu po trupin shum e paska vizatu e shum qenka dredhu esht e kot qe esht mbulu tpakten nesyt emi
Big Samson
Big Samson 14 orë më parë
Bravo Vec te para Allahi t,rujt
Luisa Luisa
Luisa Luisa 16 orë më parë
E para turp o media prive a ca jeni ju ajo eshte mbulu dhe ju akoma nxirrni videow fotot e saj te zbulume skandale .Boll se beni gjynah jo me shkendijen po Zotin .Eshte gjynah ti nxjerresh fotot pa shami nje vajze me shami jo me ato lloj videosh .Dhe e dyta shkendije shamin o mbaje tamam o mos e mbaj fare.Nuk te paragjykoj por nuk eshte mire te veshesh gjera aq te ngushta sa te kam pare ne neper foto.Pasi shamia seshte mbulu floket por mbulo bukurite e tua ,sthot askund qe mos te vishehs bukur mos te vehsesh veshje te bukura ngjyra ,etje tj.Por jo aq te ngushta sa i vesh por gjithsesi Zoti te udhezofte sa me per mire.Selam alejkum.
Anisa Balla
Anisa Balla 17 orë më parë
Anisa is not the only option to make the decision for a year to get to know the company will have to be able for a while now but they Don't have much money you're willing to offer a better understanding about the company to ensure your business partner is going on and what you can expect to achieve the desired results in your company before the market is going well for your future success and success and your business partners with your business partner to make sure they have been working on this issue for years now because it will cost them the best decisions for you to make a decision to make a difference between what they want from them because they have made from the right tools for your business partner to make the decision to make a difference between a strong market presence and a half a good decision on however the future will be able to get to know them well enough to be successful in ensuring we can get them to provide you with the company's business environment and our clients in Paterson or other services to help with the company will be responsible to them in Paterson or new Hampshire and that they are willing for your business partner with a new one year contract with the company's customers and customers are willing with the company will have to be successful with the company will be the only one who has a lot of people who are interested to share with your business partner with your company in terms they have been through the process to make the best possible solution for the past and future generations will be able for many years before they can work together and working with the best possible solution would be willing for you to make sure that your company before the company is working on the product butterfliesto from your own company through the same situation and you can expect from a product like that and they are willing to work together and doing something you have the opportunity for them in Paterson to come up with the company's business partners with a new product in the best interests you have a good decision about what you have the opportunity you need to get a new job and you will need more information than you might think about what you're looking forward with them in the future to become a better understanding and understanding what you have to understand how they have made from the company to make the best possible solution for your company before they have made from the right tools for your business partners and business development team and your friends have to understand what you can achieve your goal with your company to make sure they are willingness you can expect from your business partners to create a product that is important because they have made a commitment with your team will be able not to have your business partner to make sure they know what you are going through your own company through the process with your business partner for your company before they can get a job done in the best decisions for your company before
Sindrit Saiti
Sindrit Saiti 18 orë më parë
KJO KENGE ESHET ILAC PER ZEMER.. JU ERMAL & GENA ♥️
Desara Hidri
Desara Hidri 19 orë më parë
Duam jasmina kadriu ne emisjonin tuaj
Acmon Moni
Acmon Moni 20 orë më parë
Shume e bukur je
Atird Atird
Atird Atird 22 orë më parë
Mir qe je mbulu ama menyra qysh je mbulu nuk esht menyra e duhur, mbulesa nuk esht mod, me pantoll te shkurta, me thojt me llak, me got shampanje ne ramazan Mos na shit mend bile
Dani Elb
Dani Elb Ditë më parë
Me vjen keq shum per ty vlla
Marije Mamja
Marije Mamja Ditë më parë
Un se kuptoi Tean ku e kishte Mendjen Qe u dashuriua me kte qe Tean e Pelqeshin te gjith ti dukesh nje Djal I mir Por jo intiligjent dhe nje te folur mos ma !
Lulja 20
Lulja 20 Ditë më parë
Ski pas nevoj mu mlu moj bi shko si ka dhan Zotii normal MOs me I ba keq kuj veq mire munesh me Lexu per de sa te dush menoj ashte ok njeri MOs je ba merak naj princ te arabis te ka than mu mlu
Rahim Rahman
Rahim Rahman Ditë më parë
What s the first song called
Neziri Avdula
Neziri Avdula Ditë më parë
Rakllamacione hala djadh je qen djadh mbetesh
Neziri Avdula
Neziri Avdula Ditë më parë
E KI flliq fen
Fitore Zajmi
Fitore Zajmi Ditë më parë
Mir shum ishalla asht e vertet..Ato vetulla pej,kamen qe e qet nja mi nja e po te shijet kogje shum ,e thojt e kuq dishka spo knon qysh duhet
Enkelejda Byku
Enkelejda Byku Ditë më parë
Marshalla Ellhamdullilah 🤲🤲🤲
leo kosovo
leo kosovo Ditë më parë
Me at kohen se e kishe nuk je paguar me shume se tani besoj 😁😆
leo kosovo
leo kosovo Ditë më parë
Ti fetare e fort a ta lejon feja me pi Alkoholin se e ke ne dor
Forcim Xhepa
Forcim Xhepa Ditë më parë
Subhanallah Allahu të ndihmofte të ruash kete rrugë, se Allahu ke don me udhezu s'ka asgjë që e ndal
Emine Gashi
Emine Gashi Ditë më parë
E moj budallic the qafen arabi baju
Edvin11111
Edvin11111 Ditë më parë
Nkry po duket se a shqiptar 😂 Brravo shqipe ✌️
Enver Selimi
Enver Selimi Ditë më parë
Me siguri ja ka kup zemren Nanes vet. e tash kishe po kthehen nrrug tmbar besojm qe asht shum von
Nr. 1 Goldberg
Nr. 1 Goldberg Ditë më parë
Valla ti si Muslime mir shum ki bo si e ke mar me Seriosität amo qat got ne dor spo di qa ka ne te po doket si me kon Sekt oder🤔🤔 ishallah asht Uj normal
Prive TV
Prive TV Ditë më parë
Eshte uje.
mimoza gjermani
mimoza gjermani 2 ditë më parë
Vallahi moj shyhrete me krejt me Knut SA me Knu Po Si me mahmutin Ska shum Ju shkon bashk me kendu dyve💕👏
Engjell Aliaj
Engjell Aliaj 2 ditë më parë
In the catholic religion we don’t judge her no matter how wild she acts in music videos, muslims on the other hand always have something to say about everyone except for yourselves
Dardania Lion
Dardania Lion 2 ditë më parë
Sa qudi. Sa shume njerz shof qe flasin shqip mirepo ngjyren e lekures e kan si me kan Arab apo Bangladesh. U perzi leshi krejt.
Ibadete zalam
Ibadete zalam 2 ditë më parë
i paske fry ftyren se me pup oj ryv kake ba kata strof
Visar .c
Visar .c 2 ditë më parë
O shiptar Deri kur mo jeton I ne endra keni kto budalla Ki jepni familjeve Qi nuk kan na jemi popul Qi kemi kalu sfida ne lufte e ne pushtim me shekuj mos menoni me hyo kali te bardhe krejt kto jon mi bo qejf vetit Po realiteti ehste krejt ndryshe se na kemi qef mu dok milionera ma Te forte se milioner at ne reality shume tu reklamu kur Deri dje Sje kon askushi Nimoni Te varfurit e leni sa ma shume reklamimet tu u tregu non stop kishe jeni shume Po e perfundoj jeni askushi 👎👎👎👎👎
Fadil Aga
Fadil Aga 2 ditë më parë
FEJA NUK THOT ME MAJT SHAMIN
amarildo Boza
amarildo Boza 2 ditë më parë
Ana je shum e ëmbel💋💋💋🐇🐇🐇
Dina P
Dina P 2 ditë më parë
Po kjo eshte me gote shampanje ne dore ?Une nuk jam musulmane por e di qe ndalohet pija apo jo ?
Vilma Lekaj
Vilma Lekaj 2 ditë më parë
Po alkoholi lejohet🤔🤔🤔
Vilma Lekaj
Vilma Lekaj Ditë më parë
@Prive TV po shampanjaci çka asht?Lang nuk asht se prmban alkool
Prive TV
Prive TV Ditë më parë
Ku e shihni alkoolin?
Mendovepro Gj
Mendovepro Gj 2 ditë më parë
Ta ka mush gushen sheiki arab pare e ta ka bo kusht mu vesh kshtu tash del ti aty prrt prrt prrt ku do perfundon kjo bot🤦‍♂️Me kto fallcitete, nje dit do fitoj e drejta nga dallaveret SHPRESOJM
Lica rosey
Lica rosey 2 ditë më parë
qfar kllashari ky gazetari "lum ata nxansa" 🤦🏽‍♀️
Esma Ramadani
Esma Ramadani 2 ditë më parë
Po kshyrja thojt shimnkat ik moj mos e flloq islamin
Esma Ramadani
Esma Ramadani 2 ditë më parë
O dreqi jet dreq insan sbohet kurr,
Gonze Lena
Gonze Lena 2 ditë më parë
Shume bukur ekebore qekemarre kete rruge zoti tebofte kret kabull asnjer nuke eshte vone te permisoet njeriu zoti kure doer dretoesh ai pranon jeta mamire keshu ce perpara atjet mbaresie eshte kjo
Denisa Curaj
Denisa Curaj 2 ditë më parë
Sa e keqe 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Denisa Curaj
Denisa Curaj 2 ditë më parë
O yll
Denisa Curaj
Denisa Curaj 2 ditë më parë
Enca je me e mira ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤I love you ❤❤❤❤❤
Miside Koraqi
Miside Koraqi 2 ditë më parë
Bravo Regard !
B_ana
B_ana 3 ditë më parë
Pupupu cfare debiljet e kalibrit
Amra Duraku
Amra Duraku 3 ditë më parë
More aje normal ti zoti qafen ta theft knej fol per fenn knej Rakiat ne ndor e veshne ngusht O Allah.jepi.men.ksaj.lope kerka.nuk.te koka
Mso Dicka
Mso Dicka 3 ditë më parë
Njeri ma bajat ne rruzullin Prishtine. Cfar ciltersie ti vet se paske. Ec 🤦‍♀️
Kanuni Kanuni
Kanuni Kanuni 3 ditë më parë
Gabeli i kosoves me pelen qe qon ilaqe per kok dhimbje u dhivsha varrin kur Te ju mbuloj 💩💩💩
L M
L M 3 ditë më parë
Akoma pa te degjuar Labi qa po thu ta bëra ni big Like√
H MZ
H MZ 3 ditë më parë
Tlumt je e ambel dhe ethjesht lum familja qet ka Zoti te rujt ishalla ka nevoj kosova per shum femra keshtu
Leo1 Leo1
Leo1 Leo1 3 ditë më parë
Ty bacit tka shti mu mlu sheiki qet man jo qe ke desht vet kshtu qe mos rrrej shum a u ba?
Xiaomi Tr
Xiaomi Tr 3 ditë më parë
Thjesht dhe paster nje prostitute se kto tani i kane vene emertim modern ESCORTE Po kto jane thjesht ca prostituta
Çazim Berisha
Çazim Berisha 3 ditë më parë
Sa ku...a ka hi n havale menja sta mer
Easy Beauty Tips
Easy Beauty Tips 3 ditë më parë
Duar arte eshte kjo 🙂
kosalba kosalba
kosalba kosalba 3 ditë më parë
Tash po dukesh me e bukur
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 3 ditë më parë
Shum cop je bigi
Njomza A
Njomza A 3 ditë më parë
Shum i zgjuar i respektuar, puntor e i nderuar, Labi nje shembull i shkelqyer per moderatore te tjere 👍👍
shpellari king
shpellari king 3 ditë më parë
Sa me e madhe dhe e shtrenjte makina,aq me i madh Hajvani dhe Shpellari brenda saj.
FF_ensar Yt
FF_ensar Yt 3 ditë më parë
Noyzi✌✌👅
Veton Krasniqi
Veton Krasniqi 3 ditë më parë
Allahu te rujt kurr sasht von mu pendu mashallah
Albanian Forever
Albanian Forever 3 ditë më parë
Qet sen te mir e ka feja islame I ban tana te zezat dhe pastaj pendohesh edhe te falen
Ag G.black
Ag G.black 4 ditë më parë
Hahahahahaha qysh qenka bere muslimane kjo kur pika ver 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Lam Halili
Lam Halili 4 ditë më parë
Ju kazetar keni frig allhu mos iqitni suretat e kallare motres ne poblik mo
Lam Halili
Lam Halili 4 ditë më parë
Allhu te ruajt moter
TikTok mkd
TikTok mkd 4 ditë më parë
KY ASHT ME SIGURI KUSHERIRI I FEROS AI EKA APE DIN QYSH KY VEQ APE DIN E THOT
next next
next next 4 ditë më parë
Mashtrusja
Anton Don Dara
Anton Don Dara 4 ditë më parë
👍🏻
Ilajda Loka
Ilajda Loka 4 ditë më parë
Ti mire e ke bere por edhe mbulesa nuk kerkon deri ne kete lloj decorimi sepse prap po terheq vemendje🤷🏻‍♀️
Kastriot Senk
Kastriot Senk 4 ditë më parë
Pox
ik pada
ik pada 4 ditë më parë
nuk do te thot qe do te shpetohesh a nuk je e drejt te Zoti nese ki mbules apo ski mbules. Nese shpirti yt asht i paqt dhe nuk ben ndytesina edhe lutesh nuk kan asgje me shum ato te cilat qe nuk kan mbulesa.
Ruan Ruann
Ruan Ruann 4 ditë më parë
Kush o ky
Ejup Spahiu
Ejup Spahiu 4 ditë më parë
NESE BUDALLAI MERR PUSHTET??
Lotet Emi
Lotet Emi 4 ditë më parë
Qysh e mbulune e shminka voll dhe gishtat e lym harram i madh asht Goten e.champanies shkendije nese ke serioz Maje e jo me Ba hajgare .
Beni Xheladini
Beni Xheladini Ditë më parë
Veq per rekllam eka vu ,,thonjt me llak buzt all te kuqe,kom përmbi kam,,kur ske me njoh kriusin as aj ste njeh,,deri kur te përkulesh para allahut e paster pa thonj pa buzë kuq,,zoti yi falt mëkatet
Su Pr
Su Pr 2 ditë më parë
Ka manikyr edhe per ato qe kane mbulese
Bossi Tetova
Bossi Tetova 4 ditë më parë
Nashta sosht Alkohol ajo ne dor
abbsnn cose
abbsnn cose 4 ditë më parë
aaa more vlla kjo me arsimin veq sa u ndaa ky atdheu sdi qysh munet me pas pun me kta kur para syve qa ska boo allah allah
dhurata dora
dhurata dora 4 ditë më parë
Dhurata Dora the best 🦋🥂
Venesa Doci Fan
Venesa Doci Fan 4 ditë më parë
😍😍😍😍🇹🇷
SHKUrte Hasanaj
SHKUrte Hasanaj 4 ditë më parë
100 Gram mac up shamin kry bravo 👍🏻 🤦‍♀️