DENIZTRUE - E TA DISH (Remix)
2:19
EFINAR - PLAQK
3:14
9 muaj më parë
NUSH - 3Z ( Official Video )
2:34
Komente
LOVE IS WAR, WIN IT
LOVE IS WAR, WIN IT 11 orë më parë
IL GHOST, MERITON & MARIN🏆🏆🏆
ŁŚ ŻĖÛŚ
ŁŚ ŻĖÛŚ 13 orë më parë
XXX TENTACION THE KING OF MUSIC R.I.P KING💔💔
Shaban Ruhani
Shaban Ruhani 18 orë më parë
Ma i miri ne bot je 😍😍😍
suela. shabani
suela. shabani Ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥👌
Anjeza Nuri
Anjeza Nuri Ditë më parë
I ran breket fare🤣🤣🤣
tralala tralala
tralala tralala Ditë më parë
Hvem har ringet jer op? Fuck det her😂
donat islami
donat islami Ditë më parë
🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Brunilda Gjeli
Brunilda Gjeli Ditë më parë
Go
N7A ADAM
N7A ADAM Ditë më parë
لي جاي هنا من ok ok اتبلاصا هنا 😂
Anestis Besiri
Anestis Besiri 2 ditë më parë
Too bad we dont get this on spotify
festim maqastena
festim maqastena 2 ditë më parë
Me mu ma nuk je pot lus veten me ru Kom rreziku kurgjo mos met mungu Veq met pa tu kesh veq met ty vesh Tgjuva me buk pse ma ktheve me gur, Un sjam qe se bertas e nuk sillna si kafsh, Shum pytje pom bajn qysh mujta met dasht, T kqijat sti pash se fell en ty rash, Dashni smujte me jep veq mujte me marr, (haaa) Tash je hi e nmenime, sum besove po fole mas shpine, A pe she qa bom, E nisum per urime murrum n gushllime, Tmiren kur e hup qat her e vlerson, Niset tmungon e sun e zavemdson, Niva qe mu je kam mlyp n tjeter kon, Si un dikon su e gjen as milion, Jan kan bashk gjo nat kem prit mengjese bashk, Njani tjerin e nkrah njani tjetrin afat Une ti jaa une ti jaa une ti jaa E ke dit jam psikopat E ke dit qe jom rrugaç E ke dit jon drogirash Tqijat i kum pas en asht, E ke dit jaa e ke dit jaa e ke dit jaa E ty qefi me tu prish Un kejt boten e kum kall Veten nuk ku mujt me nal Se prej kontrolle kum dal Veq Per Ty jaa veq Per Ty jaa Per ty djellin e boj han Per ty diten e oj nat Per ty veten keq e la Veq buzqeshjen me ta pa Veq Per Ty jaa veq Per Ty jaa Per ty ma smenoj se ti menon per veti Une tmungoj kur tmungon ty kujdesi Mos fol per se une flas per veti Un sflas per ty se per ty fol i terti E ke dit tash nuk jem bashk E ke dit tash nuk jem bashk Tkom pas n asht um ke pas n asht Qa me bo tash, nuk jena bashk 😥💔 like my coment ❤💗💖
Gjuljana Martini
Gjuljana Martini 2 ditë më parë
Legjenda xxxx
alban kuksi
alban kuksi 3 ditë më parë
Ku nane motër qama hoqi zarin kjo keng
amarilda_ bala_1
amarilda_ bala_1 3 ditë më parë
The remedy for a broken heart-XXXTENTACION R.I.P. 😪🌼🙏
Ardi 6
Ardi 6 3 ditë më parë
KERRI EN SPOT KOKA KERRI I MOZZIKUT EDHE GETINJOS TE KANGA TONY MONTANA
Laura Laura
Laura Laura 4 ditë më parë
💯💯
Lalyy TV
Lalyy TV 4 ditë më parë
e keni kall uuuuuuuuuuuuuuuuuu
PUBG RèédHeŁŁ
PUBG RèédHeŁŁ 4 ditë më parë
a ntunell e keni inqizu a
ola
ola 4 ditë më parë
BARDHI SUPER JET ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 4 ditë më parë
😎
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 4 ditë më parë
😎
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 4 ditë më parë
Kjo po qe esht keng😎😎
Arjeta Bossi
Arjeta Bossi 4 ditë më parë
Kênga ime prefêruar
Bella Poarch
Bella Poarch 5 ditë më parë
Me ke ber per te qar😢😭
Drin Alidema
Drin Alidema 5 ditë më parë
Qeky Bardhi sa kajke thike kvr kapak po pom pelqen tash….
Timi Osmani
Timi Osmani 5 ditë më parë
Hitt baboo💙
hakuna matata🦁, bitch👑
hakuna matata🦁, bitch👑 5 ditë më parë
I just fell in love with this song🤝
maliqe neziri
maliqe neziri 5 ditë më parë
Uuuuuuuuuuuuu 💋❤
ALEXANDRA ALEXANDRA
ALEXANDRA ALEXANDRA 6 ditë më parë
I LOVE YOU ARI🍯 JE SUKSES!!💕❤️
Burim Osmani
Burim Osmani 6 ditë më parë
Damn 🎈
Arklea pergjini Pergjini
Arklea pergjini Pergjini 6 ditë më parë
Superrrr ❤️❤️😍😍🥺🥺🥺💔💔💔
π tim
π tim 7 ditë më parë
E pasni myt ket beat, megjithse un jam ma shum old school hip hop, Respekt per gjeneraten e re. Rroft Shqipnija 👐 Nga Australia.
Eduard Domi Domi2000
Eduard Domi Domi2000 7 ditë më parë
Te lumt goja nga emri im ari
Laura Laura
Laura Laura 7 ditë më parë
👑👑
Florin Florin
Florin Florin 7 ditë më parë
Npandemi du mu bo jaudi copy don xhoni babo 😆
Name Username
Name Username 7 ditë më parë
Ky nushi o zallog sdin sen edhe shum livdohet a mut both ska ahahaha. A bardhi ka talent o legend
Dorel
Dorel 7 ditë më parë
2021 here 💥🔫🔫
Onis God
Onis God 7 ditë më parë
5:09 po meritoni aty 😂
Gaming AL
Gaming AL 7 ditë më parë
Have History 🇦🇱-Have History 🇮🇹-Have History 🇹🇷-Have History 🇷🇸-Doesn't have History COPY AND PAST THIS TO MANY TIKTOKS
FLORDI
FLORDI 7 ditë më parë
alclone.info/net/video/i9l8oq2zzaJsmGI.html
Orkela Braho
Orkela Braho 8 ditë më parë
X I miss you🥺
BARDHI
BARDHI 8 ditë më parë
BARDHI 🔥
Artistet Shqiptar
Artistet Shqiptar 8 ditë më parë
BABA
Show Bizi Shqiptar
Show Bizi Shqiptar 8 ditë më parë
BARDHI x NUSH
Big Deals
Big Deals 8 ditë më parë
🔥🔥🔥
Top Lista Shqiptare
Top Lista Shqiptare 8 ditë më parë
HIT dhe pse Hip Hop
Artjol Ngjeqi
Artjol Ngjeqi 8 ditë më parë
R.I.P tallman forever in our hearts ❤️❤️
Sammy K
Sammy K 8 ditë më parë
🔥🔥🔥
Nora Istrefi
Nora Istrefi 8 ditë më parë
E tash u rrit hesapi
Nora Istrefi
Nora Istrefi 8 ditë më parë
Ja kom nis pa cent
Nora Istrefi
Nora Istrefi 8 ditë më parë
👌🏻👌🏻👌🏻
Ms Rose
Ms Rose 8 ditë më parë
🔥🔥🔥
Nora Istrefi
Nora Istrefi 8 ditë më parë
👍🏻👍🏻👍🏻
Nora Istrefi
Nora Istrefi 8 ditë më parë
👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
Big Deals
Big Deals 8 ditë më parë
👌🏻👌🏻👌🏻
Big Deals
Big Deals 8 ditë më parë
🔥🔥🔥
Artistet Shqiptar
Artistet Shqiptar 8 ditë më parë
👍🏻👍🏻👍🏻
Artistet Shqiptar
Artistet Shqiptar 8 ditë më parë
🔥🔥🔥
Artistet Shqiptar
Artistet Shqiptar 9 ditë më parë
🔥🔥🔥
Sammy K
Sammy K 9 ditë më parë
👌🏻👌🏻👌🏻
Sammy K
Sammy K 9 ditë më parë
👍🏻👍🏻👍🏻
Sammy K
Sammy K 9 ditë më parë
💙💙💙
Sammy K
Sammy K 9 ditë më parë
💯💯💯
BARDHI
BARDHI 9 ditë më parë
🔥🔥🔥
DanielPro Gaming
DanielPro Gaming 9 ditë më parë
Tallman U PREFSH NE PAQE🥺🙏
PAJTYM OFFICIAL
PAJTYM OFFICIAL 9 ditë më parë
💣💣
adian pali
adian pali 9 ditë më parë
I ki tbleme viwsat Per 3 dit kapi 1 M Dhe tani per 5 ditas 1.1M si ke kap
Endrit Simnica
Endrit Simnica 9 ditë më parë
shum keq pasni ble views bre
Alb1
Alb1 9 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Elidon Abazaj
Elidon Abazaj 9 ditë më parë
🖕🇨🇭🇦🇱🇨🇵. Kurr nuk e din nga kemi ardh
ema elena
ema elena 9 ditë më parë
O bre ca kange🥀 Rrspekte prej Shkodre📍
Arton Gashi
Arton Gashi 9 ditë më parë
Na she tu sillë me 3zë veq jush mos bo zë. Hajj kukuuuuuuuuuu ko me pshtjell njo sa huna e elefantit
therealendry
therealendry 9 ditë më parë
Fake views babo ngelet ti ble
Arton Gashi
Arton Gashi 9 ditë më parë
Kesh tu e ngu qit kong ngolf 2sh u bo tash golf 8 gti.
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 9 ditë më parë
Ka demethenje kuptim
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 9 ditë më parë
Esht super keng
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 9 ditë më parë
KOMENTE TE GJITH
Briktu Lucy
Briktu Lucy 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mike Saraft
Mike Saraft 9 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*