PolitikOn - Tribunali i zgjedhjeve
1:52:49
Komente
André Cela
André Cela 12 orë më parë
Bravo zoti profesor kenaqem me realiteti qe shpreheni si ekonomist 10 lote.a 5 lote
Cobra Llapi
Cobra Llapi 12 orë më parë
Po pra edhe ne europ nuk mundet te fitoj me shume
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi 12 orë më parë
O sonila te humbi Basha mos ha shume
Ab
Ab 12 orë më parë
ku eshte mariola ktu? 😂😂 me ngjajti si luana vjollca po brune 😂😂😂 kto jane debile per zotin. ishte yll u bo si kukumjacke
abdullah abdulazizi
abdullah abdulazizi 12 orë më parë
nga italia me shpirt po presim vazdimin e gilmit
abdullah abdulazizi
abdullah abdulazizi 12 orë më parë
je njeri i mencur
Pashku Pashku
Pashku Pashku 12 orë më parë
Ajo pun dihet ku sben gje per 8 vjet perveq gjepave tyre mos prisni gjatjeter
Leo Tropoja
Leo Tropoja 12 orë më parë
Posht komunistat socjalista
Leo Tropoja
Leo Tropoja 12 orë më parë
Jeni gjiganda te dy mos vdekshi kurr
abdullah abdulazizi
abdullah abdulazizi 12 orë më parë
kur del pjesa e dyt Seder ju lutem me tregoni nese e din dikush
ERJON Roni
ERJON Roni 12 orë më parë
Na plasi kaka se je gabel ti Ik ore bej shurren zgjebs
VasDai
VasDai 12 orë më parë
Sonilen,kur del nga dushi,nuk e njeh as e ema...
Tigri Tajlandes
Tigri Tajlandes 13 orë më parë
o ropqim ca gazetar kari je ti re si i thu goces huj ashu , mos kopjo arjan canin ropqir
Radne Wiliw
Radne Wiliw 13 orë më parë
Sipas ktij eksperti e kan vetem drejtuesit. Po mir me o eskplesh po n esemafor je i ndaluar telefonin pse mos ta shikosh. Ose te flasesh me vivavoce. Pastaj shiko rruget dhe sinjalistikat i her pastaj thuaj e kan shoferet fajin. Se ke kembesoret edhe motoristat qe futen vene pa ven per kto ska gjoba?
Leo Tropoja
Leo Tropoja 13 orë më parë
Je i madh zoti të rujt ty me gjith njerzit tu
Mergime Shaqiri
Mergime Shaqiri 13 orë më parë
Te lumte goja nese shqiptaret e shqiperis do jen kaq shqiptar si ty do rroj shqiperia dhe me. Rroft shqiperia e bashkuar
xyz aviano
xyz aviano 13 orë më parë
Gjynah, pa baze nuk ndertohet asgje... Nuk e ke shpikur ti humorin zoteri po shume e shume njerez para teje AB, keshtu qe nje minimum respeki per koleget se ul veten tende jo per gje. Sapo te zbulova me vjen turp per ty.
Gezim Matoshi
Gezim Matoshi 13 orë më parë
Ta supozojme që vidio eshte sekrete 😜 ja ta supozojme që edhe vajza eshte heroine që Nuk e tradhton burrin kurre ! Nuk e jam në gjendje që nje vajze qe paska zgjedhur nje shoqeri që gjate diskutimit fjalen k.. e permend sa here sikur ska gje tjeter cfar te mendoje para kesaj fjale 😂 Por ! Edhe nga ana tjeter ja te supozojme që vajza pranon! JU SI MEDIA DO NA E PUBLIKONIT APO DO TA MBANIT SEKRET PER VETE ?? Good luck on your business but you both are just a cheap product ! Low level që Nuk i sherben askujt perveq se nivelit tuaj Paqi fat gjate peshkimit! 😂
Lupo 89
Lupo 89 14 orë më parë
Po dihet qe kane imunitet nga rama, se ky nje byth vend eshte dhe nuk mund te mos di gje shteti. Keta kane patronazhista per popullin e lere pastaj per krimin.
Angela Merkel
Angela Merkel 14 orë më parë
para se të këndoni në gjermanisht ju duhet të mësoni gjermanisht ju lutem
Tragic
Tragic 14 orë më parë
Qenka njeri i thjesht
the kings
the kings 14 orë më parë
Bes kallaku esht pidh robsh
Gati Qameti
Gati Qameti 15 orë më parë
Ec re dreq mos na bej derrderr se mund te ishe kryeminister. Po ti sbere fushate.. u stepe ne fund dhe ja le ne tavoline fitoren rames..turp se llapallapa e dime mire te gjithe cpo thua.
And T
And T 15 orë më parë
Pidh te motres ca bohet Nga dalin gjith kta robqira ne shqipri
Flower M
Flower M 15 orë më parë
Bravo per bamiresi zoti ju bekofte
Idi Idi
Idi Idi 15 orë më parë
Bravo marjus Po leje bes kallakun ska faj ai nga Ne katun ne qytet vetja ne qejf ska faj dhe eshte i ulet suksese vlla
Jahja Nameti
Jahja Nameti 15 orë më parë
PO ju zotni Myftaraj cfare mendesi keni,kujt I sherbeni , ose me mire skllaf I kujt jeni. E dyta ju e celni emisionin tuaj me Davarit Moskva , nje hymn qe ne permbajtjen e tija ka frymenn e Revolutionist. proletariat ; ju jeni antikomunist I thekur. . Lind pyetja. s I e duroni .
Bere KSMS
Bere KSMS 15 orë më parë
Loj me drog e pistolet e verteta esht e vertet droga esht vrases mos e beso nuk te shtyn askush me bessu me forc
Diana Katundi
Diana Katundi 15 orë më parë
Ajo parti ka ngelur ne maje te plepit nga Sala.Kur te prihet plepi ,qe mos jete asnje nga ato figura , te riformohet nje parti me njerres te rinj dhe te paperlyer ,atehere do kini fitoren ne dore.
Jaho Shkoza
Jaho Shkoza 16 orë më parë
Merre zezak, nje zezak te mbush mire ty.
Marjan semema
Marjan semema 16 orë më parë
Lali eri jon e ka trasformu tiranen ❤ nga siri jemi kthy ne kabul ❤ ropqirat qe dojn me na fut ne europ
Iljaz Qepaballiu
Iljaz Qepaballiu 16 orë më parë
Bravo ju qoft.....kendoni shum shum bukur komplimenti 🖐🖐🖐👏👏
Bjornibjorni S63
Bjornibjorni S63 17 orë më parë
O bos
Sandy Sandy
Sandy Sandy 17 orë më parë
Mandi je nr 1 te ndegjoj me deshire te pershendes shum nga mergimi
Lido Tilo
Lido Tilo 18 orë më parë
Gjoni foli shum drejt
Xhuliana Hoti
Xhuliana Hoti 18 orë më parë
Pse ,se senjalistika rrugore nuk ekziston njerezit nuk bejn kujdes kalojn ku te munden Si nga drejtusi makines ,si nga kembesoret duhen te din rregullat e qarkullimit,parakalojn ku te munden
Flori Karameta
Flori Karameta 18 orë më parë
Arsi artiste që premton shum.
Genta Genta
Genta Genta 18 orë më parë
Ta befte zoti mbar more djal
Elvis Shahu
Elvis Shahu 13 orë më parë
Dukesh sikur aktore e bollivudit. Do pranoje ndonje duel ne film...🙂🙂
Algert plakalliu
Algert plakalliu 18 orë më parë
Nuk te ndimojn kta kopilat qe jan ber me lek
Ludi Asa
Ludi Asa 18 orë më parë
Keto semundje ike ti zotri Jo populli
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa 18 orë më parë
Cfare duhet te bejm qe ta zbulojme..
antoneta gj
antoneta gj 18 orë më parë
O zot sa e shpifur kjo
TheAlbanianLanguage
TheAlbanianLanguage 19 orë më parë
Tunxh bir tunxh
Sefer Lika
Sefer Lika 19 orë më parë
Kur ja kalon dytit del po i dytit
Iron Tin
Iron Tin 19 orë më parë
Vk gjasme gazetar ky
Antigoni Marga
Antigoni Marga 20 orë më parë
Basha hedh shashka neper rrethe , dhe vazhdon , vazhdon ti le dore te lire Rames per rrembimin e Presidencen
Natasha Budo
Natasha Budo 20 orë më parë
Shen Meria tju ket Mire, Frati ku Sora
Elton Daily
Elton Daily 20 orë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj nga kanali ynë.
Deni Celaj
Deni Celaj 20 orë më parë
O dashi ca do pish vlla..dopio apo teke
Lejdjon Pisha
Lejdjon Pisha 20 orë më parë
Ore vetem mua me duket fallco ky Laerti sikur eshte ne teater 😅
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi 20 orë më parë
Per sa muaj do meret pergjigja po popo afati kaloi cfare dote thoni
Mandir Mandi
Mandir Mandi 21 orë më parë
Po do fitoj p d voda Ka me shum p d .
M you
M you 21 orë më parë
ik ore injorant bej xhiro andej liqeni artificial se nuk je ti per politik pijanec
Reg '
Reg ' 21 orë më parë
😍😍
Johnnie Walker
Johnnie Walker 22 orë më parë
Qysh para 100 vjetësh ja ka bâ psiko-analizen patër Gjergj Fishta shqiptarve: Shqiptarët dojnë veç me hanger nji kafshate bukë në qetësi e për tjerat nuk e çajnë kryet. Si dje, si sot, si nesër.
Spartak Dede
Spartak Dede 22 orë më parë
C,FAR PELLET. O VIC KOPSHTIJESH PO ATA NJE JANE KUSH E VURI LIKEN PRESIDENT ?? TE KA LENE KUJTESA. RAMUA PO TE QE PER. TE E LUAK EDHE ME .PARE KET GJE NE FORMEN E KOMEDIS PO SOT. ATE E HEQ TJETER KUSH DHE TY E DI SE KUSH..POR NUK FLET. SE BREKET MBUSH PRANDAJ HA CORBEN QE DI MOR. KARABUSH. NA BERE LIKEN HIDENBUGUN OR QORROLLAP CPO PELLET .JE NE VETE APO S,TE KA DALE I PIRI I CORBES ??????.
Sali Rerza
Sali Rerza 22 orë më parë
Je vlonjate trime patriote dhe e zgjuar respekte moj vajze
Johnnie Walker
Johnnie Walker 22 orë më parë
Shqipnija gjendet gjeografikisht në periferi të qendrave të sotme të ekonomisë, kulturës e politike: Brukselit, Frankfurtit apo Milanos e Berlinit. Nuk e kanë fajin deri diku shqiptarët, se sa bota qe shkon në këtë drejtim nuk pyet për periferi.
Evanthi Bektashi
Evanthi Bektashi 23 orë më parë
Ps vetem nje pale zgjedhje ato te 2013 sepse ju bashkua Lsi dhe Pp ne 1991.
Ciro Allici
Ciro Allici Ditë më parë
Bravo Marjus je djal i drejte dhe i sinqerte bravo vlla suksese 👍👍👍
Bos MILER
Bos MILER Ditë më parë
CFAR TE THEMI TANI. I VRAVI RAMA BANDA E RAMES NE VLOR SE NE ELBASAN THONI SALIU. BANDA E SALIUT POLICIA TE COHET NE KEMB SE U VRAN BINJ E NONAVE
genti ceca
genti ceca Ditë më parë
Suksese .....
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen Ditë më parë
FOLI KJA KINEZJA KUKULL
Erjola Goga
Erjola Goga Ditë më parë
🤩🤩🤩👏👏👏👏👏
Erjola Goga
Erjola Goga Ditë më parë
Yje 👏👏👏
Goni Elezaj
Goni Elezaj Ditë më parë
Ky deputeti qe po flet qenka nje kokerr injiranti, o barbon deputet Nuk ka ne boten demokratike qe te qohet nje president te bej thirrje per luft civile. O barbon ti qe mbron nje president te till dmth qe ti je kokrra e injorantit.
Aral Tosku
Aral Tosku Ditë më parë
Injorante
ylberi seferi
ylberi seferi Ditë më parë
KUSH PO JEP LEKSIONE " PASKALI SIMBOLI I REVOLUCIONIT 1997 NE VLORE " O DJEM REMBENI ARMET ME TRE GISHTAT E SOMBOLIT SERB " LARTE " . MJESHTRI I ORGANIZIMIT TE REVOLTAVE NE VLORE 1997 DHE ME 21JANAR PRANE KRYEMINISTRIS KU HUMBEN JETEN KATER PERSONA .
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen Ditë më parë
TIJE NJI LEGEN E KUMUNIST IFLLIQUR
Kacurri Linza
Kacurri Linza Ditë më parë
Bravo RAMA PRESIDENT MBAS TE LARGOHET META THE BASHA KRYEMINISTRI
Lupo 89
Lupo 89 Ditë më parë
Kush i thote keto budalliqe o Zot. Pse do behet Rama president kur presidentit ja kan heq te gjitha fuqit?
Kacurri Linza
Kacurri Linza Ditë më parë
Bravo RAMA PRESIDENT MBAS TE LARGOHET META THE BASHA KRYEMINISTRI
Kacurri Linza
Kacurri Linza Ditë më parë
Bravo RAMA PRESIDENT MBAS TE LARGOHET META THE BASHA KRYEMINISTRI
Kacurri Linza
Kacurri Linza 16 orë më parë
@ela ela KY ESHTE PLANI I NDERKOMBETAREVE, EDHE MARRVESHJA E FSHETE. PRANDAJ PO E BOTOJ,QE POPULLI TA KUPTOJE.
ela ela
ela ela 17 orë më parë
PU PU MOS E THONT ZOTI
Mentor Balla
Mentor Balla Ditë më parë
Bravo jisha jeni tedy
Seiko Andora
Seiko Andora Ditë më parë
E çfar eshte kjo humor apo show jam qir sjam qir as te qeshesh e as te qish keto jan femra fallco silikon komplet.